Skocz do zawartości

Cudak

Administratorzy serwera MTA

Ostatnia wygrana Cudak w dniu 13 Październik

Użytkownicy przyznają Cudak punkty reputacji!

Reputacja

978 Wzorowa

O Cudak

 • Tytuł
  Ten Cudujący
 • Urodziny 31.01.2000

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Cudak

Ostatnie wizyty

4061 wyświetleń profilu

 1. Cudak

  Z dniem dzisiejszym w Ministerstwie Firm przegłosowano zmniejszenie wysokości podatków od działalności. Nowe stawki można znaleźć w temacie Poziomy firm. Macie rację, rozpoczął się rok szkolny, spora ilość graczy ma mniej czasu, co oznacza mniejsze zarobki. Dziękuję za uwagę.
 2. Cudak

  Nie chce mi się znowu słuchać, że zamykajo sprunka, więc trzymam kciuki
 3. Cudak

  Niespodzianka! Na rynku pojawiła się odrodzona firma Sprunk Trans Inc. z pierwszym poziomem!
 4. Cudak

  Bawiłem się w ganianego? Emocje z pościgiem? Jeżeli aż takie wrażenia Wam towarzyszą przy tego typu "pościgu"... Dobra, nie śmiejmy się, jeśli to był pościg roku, w którym nie użyto nawet broni, to nie wiem, na co pozwoli Wasza psychika przy prawdziwym odwalaczu. Mniejsza, nie będę drążyć tematu, przecież to był pościg wprost z najnowszego NFS: Truck Server. Te wybuchy, emocje, ajajajaj!
 5. Cudak

  Powiedziałem jasno, że mandat za ucieczkę jest zdecydowanie wciskany mi na siłę. Zatrzymałem się po drugim bindzie, gdy zauważyłem, że Panowie mają ciśnienie wyższe niż w Rowie Mariańskim, ponieważ ruszyliście "hurr durr" na czołowe zderzenie. Wtedy też postanowiłem wyhamować spacją, a Wy we mnie wjechaliście, po czym doszło do zgonu Waszego obojga, bo przecież odpowiedzialni policjanci pełnią służbę na poziomie HP pokroju 5%. Jasne, przekroczyłem prędkość i byłem gotów ponieść odpowiedzialność. Została przedstawiona wysokość należytego mandatu, po czym po paru sekundach "Mamo, jeszcze ciasteczka", czyli w tym przypadku ucieczka. Albo jesteście konsekwentni w całości mandatu, albo będziecie jeszcze doliczać po dziesięciu minutach "Ty, Cudak, bo tam jeszcze po chodniku chwilkę przejechałeś, musimy Ci dopisać". Po zobaczeniu zwiększonej ilości graczy powinniście od razu udać się na bazę w celu zdobycia kolejnego pojazdu, albo jeden z Was powinien pełnić służbę na AFKu. Ja najmocniej mogę ex-policyjnych kolegów za 104/50 i to tyle. Jeśli chodzi o sytuację z autem-widmo... Sprawdzałem coś w praktyce odnośnie właśnie lagów, ale po przyjściu po auto zostałem postrzelony przez Pana Kowala155 w sumie nie wiem, za co i do tej pory nie zostałem poinformowany. Lagi przy tego typu aucie nie są moją winą, a tylko i wyłącznie buga. W odróżnieniu od jednego z kuców z Bronksu - Lubię wolmo - A ja lubię szypko Prędkość przekracza każdy, jeżeli ktoś sądzi, że chciałoby mi się uciekać, jest w solidnym błędzie - po co? Mi casa es su casa, essa
 6. Cudak

  Dobry zioooomaaaaaal
 7. Cudak

  Za bana odpowiada Polniak, im więcej płaczesz, tym więcej tracisz. Powodzenia Ci nawet nie życzę za chamski stosunek, z jakim się do nas odniosłeś.
 8. Cudak

  Cieszy mnie Wasze zaangażowanie w naszą ostatnią ankietę, ale oczywiście oddanie durnego głosu jest lepsze, aniżeli wypowiedzenie się w jakikolwiek sposób na panelu dyskusyjnym, co? Lepiej być nadgorliwym i spamować ministrom, czy "admin, moge dobroczyńce? 321". Otóż odpowiadam: Możecie, ale za zachowanie jednego z liderów - od 15 października. Nauczcie się, że my też jesteśmy ludźmi, mamy życie osobiste, mamy w nim problemy - te mniejsze, te większe, mamy przede wszystkim jedno zdrowie, na które składa się z pewnością więcej niż bycie Ministrem Firm. Im bardziej będziecie nam to życie kolokwialnie mówiąc "zatruwać", tym mniej nam to będzie sprawiało przyjemności. Cieszę się, że mogę z Wami wszystkimi współpracować, pomagać Wam, przede wszystkim rozwijać firmy, pomysły i Was samych. Jeżeli pragniemy, żeby nasze starania były owocne po obu stronach - okazujmy więcej zrozumienia. Rozumiem, że macie parcie ze względu na rok szkolny i kryzys pracowniczy odnośnie stanowiska, ale nie zachowujcie się jak dziecko, któremu tata obiecał cukierki za wyjście z psem. Kiedyś na pewno da, ale podopieczny musi się czegoś nauczyć. Jeżeli chodzi o kontrakty, nie będę wprowadzać rygoru. Dziś mogę Was poinformować, że wchodzą w życie w firmach, które tego właśnie chcą. Moje wymagania to: - Maksymalna długość kontraktu to 5 tygodni (5 okresów rozliczeniowych) - Długość okresu próbnego to 2 tygodnie (j.w.) - Ujmujecie tam potencjalne awanse pracownika oraz stawki wynagrodzeniowe - Możecie mówić "Dziunia, nie jesteś moim szefem", ale jestem i chcę spełnienia tych wymogów odnośnie kontraktów - Zastrzegam sobie prawo do zmiany tego w przyszłości, ale najpierw pragnę zobaczyć na zasadzie "Rzuć dziecku balona i zobacz, czy szybciej straci zęby mleczne", a "Jeżeli Twoje dzieci są za cicho, to znaczy, że patrzą na płonące firanki" - też mnie zaniepokoi Wasz brak zaangażowania w kwestię, o której mówiono dawno temu i opowiedziało się tak wiele osób Nowelizacja regulaminu zajmie mi tydzień i zostaniecie o tym poinformowani.
 9. Cudak

  Hej Bimkie Guy, mam dla Ciebie nowe łamchany do kolekcji. Głęboko wierzę, że wszystkim posmakują
 10. Cudak

  Wasz ulubiony, Wasz specjalny, Ministrant ps. Agent 0,7 D
 11. Please, missing product Dachówek(378) on Placu budowy(8).

 12. Cudak

  Może gwałtownie tracić moc, np. ja walczę z moją baterią w telefonie w ten sposób. A nie zalałeś go jakoś?
 13. Cudak

  Nie robisz tego w dziwnych.. warunkach atmosferycznych? Np. chłód, wiatr etc.?
 14. Cudak

  Na forum pojawiła się nowa lista zleceń do pobrania.
×