Skocz do zawartości
  Czatbox - 2681 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  MakeLover

  Gracze

  Ostatnia wygrana MakeLover w dniu 12 Listopad 2012

  Użytkownicy przyznają MakeLover punkty reputacji!

  Reputacja

  331 Wzorowa

  O MakeLover

  • Tytuł
   Keep it real
  • Urodziny 14.07.1993

  Informacje

  • Gram na
   MTA:SA
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Nick
   MakeLover
  1. MakeLover

   Cześć, z nudów jakie mnie dopadły, zacząłem się bawić w obrabianie filmików itp innymi słowy życie na Youtube. Wielu z Was gra w CS'a więc może Wam się spodoba zamysł mojego kanału, otóż chciałbym przedstawiać fajne akcje, wszystko obrobić fajnie i wrzucić w postaci odcinka, wiem są podobne kanały, lecz mam parę pomysłów, które w późniejszym czasie mogą mnie wyróżniać. Link do mojego profilu : https://www.youtube.com/watch?v=6H1AR_ydy8w 1 filmik : https://www.youtube.com/watch?v=6H1AR_ydy8w dupy intro nie urywa, ale pracuję już nad nowym:) Jeżeli się podoba zostaw łapkę i może suba? To mnie na pewno zachęci:) Pozdro.
  2. MakeLover

   Mam problemy z kompem, nie jestem w stanie wejść na serwa w ogóle.
  3. MakeLover

   Rudy, rudy, rudy... Wrócisz, każdy wraca, nawet taki grzyb jak ja :) Powodzenia i dzięki za grę.:)
  4. MakeLover

   aha, fajnie że są 2 mandaty za przemyty, ja korzystam z taryfikatora w grze, nie mam drukarki, prądu, komputera, monitora żeby to wydrukować. Dałem mandat za przeładowanie, przemyt, złe umiejscowienie towaru. bo chyba fajki w cysternie to nie fajne ulokowanie. Fotki wyzerowałem przez pomyłkę i mu się upiekło. 10k i 5 pkt do zwrotu będzie. Dawajta warna.
  5. MakeLover

   Nick funkcjonariusza: MakeLover Nick pracownika PD holującego pojazd: Patryk Godzina i data konfiskaty: 27.12.2013 godz. 23:10 Pojazd: Roadtrain+cysterna Pojazd prywatny/firmowy: CT Nick właściciela(w razie pojazdu firmowego nick pracownika odpowiedzialnego za przydział danego pojazdu): SS z widocznym przemytem: http://postimg.org/image/ictk9imlr/ Pojazdy przebywające na parkingu: RoadTrain + Cysterna
  6. MakeLover

   Na siłe chcecie zrobić z naszego serwa serwer RP... Zróbmy jeszcze podatki, ZUS, pralki na raty, klopy... Jest dobrze jak jest w obecnym systemie.
  7. MakeLover

   Ja sobie nie poradzę :(
  8. MakeLover

   Dzięki, na pewno się przyda, zaraz sprawdzę czy zakumam i biorę się za Hi Waya:)
  9. MakeLover

   No nie mówcie, że nie byłoby fajnie robić konwój hydrami... Nie no bez jaj, truck to truck, chcesz samoloty idź na Air serwer czy coś takiego kiedyś było.
  10. MakeLover

   mejbi... możliwość patrolowanie helenokopterem na bazach firm?;>
  11. MakeLover

   Dzisiejsze osiągnięcie z manim, oraz Rudym95... Zamknęliśmy licznik SAMPA:>
  12. MakeLover

   Możemy się potargować, posty proponujące zamianę za kasę na serwerze będę od razu zgłaszał. Czekam na poważne propozycje bo warto. Polecam. http://allegro.pl/show_item.php?item=3751845905
  13. MakeLover

   Spider 2600?
  14. MakeLover

   Chyba, że Czarny będzie rybą a my go będziemy naparzać wędkami, a z racji tego, że nie ma ich na serwie ich miejsce zastąpią dildosy.
  ×