Skocz do zawartości

Chlebek95

Gracze

Ostatnia wygrana Chlebek95 w dniu 18 Lipiec

Użytkownicy przyznają Chlebek95 punkty reputacji!

Reputacja

925 Wzorowa

8 obserwujących

O Chlebek95

 • Tytuł
  rekcurT elttiL
 • Urodziny 25.12.1995

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3054 wyświetleń profilu
 1. Jest gdzieś może lista pojazdów które wymagają viaboxa?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Wersjon

   Wersjon

   Mapa z bramkami Viatoll XD to byłoby coś XD

  3. Chlebek95

   Chlebek95

   Scjargh tyle to ja wiem, chodzi o liste modeli.

  4. Scjargh

   Scjargh

   no to moge wypisac ale nie wiem dokladnie od ilu % towaru dostawczaki maja naliczane vb 

 2. Chlebek95

  Nick: Bolesław Powód: Nieaktywność Zwolniony 21.07.2018 12:56:44
 3. Chlebek95

  14.07.2018r. - 21.07.2018r. Awanse: @Cefi - starszy posterunkowy (zdany egzamin) @H.T.Simple - sierżant @Rysjo - starszy sierżant Uwagi: @XXXXX - Zostaje zwolniony za niekatywność. Po premie zgłaszać się na serwerze do mnie lub @Gyro Tuptek otrzymał wypłatę, ponieważ nie wiem czy poprzednia nie została odjęta przez admina. W każdym razie jeżeli została naliczona niesłusznie będzie mi łatwiej zabrać niż nadać.
 4. Chlebek95

  Na poprzednim miejscu w dwuszeregu zbiórka! Na serwerze pojawiła się zrewitalizowana wyspa tzw. green island (GL). Do momentu aż pod F9 nie zostanie zaktualizowana mapa z ograniczeniami prędkości, na gl można jeździć z dowolną prędkością, więc proszę nie wystawiać w tym miejscu mandatów za jej przekraczanie. Pozostałe zasady zostają bez zmian. Wraz z zaktualizowaniem mapy pod F9 ograniczenia powracają do normalnego porządku. Baczność! Kierunek w tył rozjeść się!
 5. Chlebek95

  It's not problem to join to any team especially company. All you have to do is write an application at right thread at forum. E.g here : or here: Of course your application must be accepted by company/fraction boss.
 6. Chlebek95

  Cieżko powiedzieć ani jeden ani drugi nie ma solidnego dowodu. Normalnie wziąłbym strone policjanta, ale hack już nie jest w policji więc trzeba wymyślić kompromis. Po kase zgłoś sie do mnie.
 7. Chlebek95

 8. Chlebek95

  @Blackiplx - Otrzymuje drugie ostrzeżenie, za brak wymaganej normy minut. W związku z tym zostaje zdegradowany do stopnia posterunkowego. @Tuptekcraft - Otrzymuje pierwsze ostrzeżenie, za brak wymaganej normy minut.
 9. Chlebek95

  7.07.2018r. - 14.07.2018r. Awanse: @Castwin - sierżant @Tuptekcraft - sierżant Uwagi: @Blackiplx - Brak wyrobionej wymaganej normy minut, degradacja. @Tuptekcraft - Brak wyrobionej wymaganej normy minut, ostrzeżenie słowne. Po premie można zgłaszać się do mnie lub @Gyro
 10. Elo, umiem RP, moge do policji?

 11. Chlebek95

  2.0 w klekocie Na razie 177km ale docelowo ok. 230-245 planuje zrobić. PS. Zdjecia będą jak umyje a pogoda nie sprzyja
 12. Chlebek95

  Odpowiadam głową za swoje decyzje. Hack został zwolniony z kilku powodów: 1. Przekroczenie prędkości o ponad 30 km/h. 2. Niedawno dostał ostrzeżenie za zabawę bronią (zostało skasowane za wyrobienie ponad 1000 minut) 3. Liczne skargi od graczy za "kampienie" 4. Nie wysoki poziom kultury w poście z odwołaniem 5. Zawsze ma film na swoją niewinność, ale akurat jak Lemon napisał odwołanie to sie zepsuł Im wyższy numerek tym większa waga popełnionego czynu.
 13. Chlebek95

  Serio? Jest różnica w złamaniu przepisu bo z górki pojechałem 62/50, a jade powyżej 80/50. Do tego mam filmik od Ciebie gdzie sam się nagrałeś jak pojechałeś na skróty. I nie wycinaj moich wypowiedzi z kontekstu, zapewniam Cię, że jak każdy policjant jestem tak samo jak i wy obserwowany przez administratorów (do czego serdecznie zachęcam, bo nie mam sobie nic do zarzucenia w kontekście łamania przepisów) i nigdy nie dostałem za to nawet słownego ostrzeżenia.
 14. Chlebek95

  Hack już nie jest pracownikiem policji. LemoN co ma oznaczać "mogę mieć podejrzenia, że widziałeś to na mapie" ? Brzmi jakbyś dobrze wiedział, że pojechałeś na skróty. Co do ss Vanila, hack przesłał mi nagranie z którego wynika że nie kampił w tamtym momencie. Nie mniej jednak decyzji dot. odwołania jeszcze nie podejmuje, czekam na info od Lemona. Odwołanie nie miało wpływu na zwolnienie hacka w gwoli jasności. PS. Co do braku kultury w wypowiedzi wyżej również się podpisuje.
 15. Chlebek95

  Nick: hack.exe Powód: Łamanie przepisów ruchu drogowego Zwolniony 11.07.2018 18:52
×