Skocz do zawartości

ReD

Gracze

Zawartość dodana przez ReD

 1. ReD

  Wzór o zwolnienie: Nick: ID: Score: Okres pracy:
 2. ReD

  Po wszystkie premie i zwroty za paliwo zgłaszajcie się do mnie.
 3. ReD

  Cotygodniowe wypłaty, i ich archiwa. Archiwum
 4. ReD

  Nick: Karlosow ID: 8660 Score: ? Okres pracy: 29.10.2018 - 15.11.2018 Powód: Nieobecność od 10 dni bez poinformowania, nie przejście okresu próbnego. Zwolniony 23:23. Kara do nadania -300 score. //ReD ____________________________________________________________________________________________________________ Nick: Pulpeto ID: 59798 Score: ? Okres pracy: 13.10.2018 - 15.11.2018 Powód: Nieobecność od 15 dni bez poinformowania. Zwolniony 23:23. Kara do nadania -300 score. //ReD
 5. ReD

  W tym temacie każdy pracownik może zgłosić swoją nieobecność dłuższą niż 4 dni wypełniając poniższy wzór: Nick: Okres:
 6. ReD

  Rozliczenie 3.11.2018 - 10.11.2018 Proszę niektórych z Was o zwiększenie aktywności bo jak widać nie jest kolorowo. Po wszystkie premie i zwroty za paliwo zgłaszajcie się do mnie.
 7. ReD

  Ja również ostatnio doznałem jednorazowego przypadku zmiany rejestracji.
 8. ReD

  Sprzedam Tankera z Burtówką. Cena 300k$ włącznie z przepisem
 9. ReD

  I myk 7 poziom specjalizacji.
 10. ReD

  W tym temacie będą zamieszczane ogłoszenia dotyczące działalności firmy Mecha Industries.
 11. ReD

  Nabór zostaje otwarty. Mamy 5 wolnych miejsc! Zapraszam do składania podań
 12. Rekrutacja do firmy Mecha Industries aktualnie jest OTWARTA! Forma podania jest dowolna. W podaniu powinny być zawarte takie informacje jak: - Nick - Staż - ID postaci - Ilość score (min. 150) Co oferujemy?: - Darmowe doładowania urządzenia ViaBox - Przydział zestawu firmowego - Zwrot paliwa w wysokości 50% kwoty wydania - Jeden z najlepszych systemów premii - Miłą i przyjazną atmosferę Przed napisaniem podania koniecznie zapoznaj się z regulaminem firmy! Powodzenia! ;)
 13. ReD

  Każdy nowo przyjęty pracownik powinien wpisać się na listę postaci według wzoru: Nick: ID postaci: Data dołączenia:
 14. ReD

  Mamy zlecenie bodajże na 2,2k score. Kto może wozić ten może. Ministranci nie byli skorzy do zmiany trasy czy towaru :/
 15. ReD

  Wypłaty wyjątkowo później, gdzieś w godzinach 13-15. Sorrka
 16. ReD

  Dodać NRG-500 i Quada do sprzedaży. NRG mogłoby pełnić funkcję motocykla ekskluzywnego (Osiągi zostałby odpowiednio zmniejszone ofc.), natomiast co do Quada, to jest temat do przedyskutowania.
 17. ReD

  Rozjaśniam. Pierwsi byli @ojo i @AdixiK1234 Nie widzę sensu brać 3 pedeków, bo to raczej mały konfuj będzie.
 18. ReD

  Potrzebuję dwuh cholownikuw na jutrzejszy konfuj o godzince 20. Zainteresowani proszeni są o kontakt pw. Bedo nagrody
 19. ReD

  Potrzebowałbym jakiegoś majstra od apteczek na nasz jutrzejszy konfuj o godzince 20. Prosiłbym szefostwo albo samych pracowników do wyznaczenia się.
 20. ReD

  Witam. Krótko i na temat. Jutro (tj. sobota) o godzinie 20:00 odbędzie się długo oczekiwany konfuj312 firmowy. Trasa przebiega następująco: Ogromne podziękowania dla Zykfrydesa, gdyż to on jest pomysłodawcą w/w trasy i opisu . W konwoju jedziemy zgodnie z następującą "hierarchią pojazdów" - Linerunnery - Tankery - RoadTrainy. Aby był porządek, kolejność osób obowiązuję wraz z narastającą wartością ID - mówiąc prościej, pierwsze jadą osoby z najmniejszym ID. Wieziemy tylko i wyłącznie naszą specjalizację, przy czym zakazuje się przeładowań, wyprzedzania i robienia syfu. Gdyby ktoś nie dał rady, proszę o zgłoszenie tego drogą wiadomości prywatnej. Jeśli będzie mała frekwencja przełożymy na jakiś dogodniejszy termin Kończąc - Gracz @KacperoX proszony jest o wysłanie ScreenShot'a swojego zarobku spod F4 do godzinki 1:00 następnego dnia. Miłego dnia :-)
 21. ReD

  W bazie BH na lotnisku LS zaszły pewne zmiany.
 22. ReD

  Miejsce wypadku, oraz czarny worek. Prawdopodobnie jest w nim czyjeś ciało. Edit: Również coś się dzieje w bazie wojskowej. Oprócz Enforcera, nic ciekawego nie znalazłem.
 23. ReD

  Witam. Kupiliśmy przed chwilą 6 poziom naszej specjalizacji, mając tym samym 32% bonusu. Dodatkowo przypominam, iż przed nami ostatni tydzień w ramach waszego pierwszego miesiąca walki o rabacik. Pozdrawiam.
 24. ReD

  @WiejskaPyra
 25. ReD

  Po sukcesywnej operacji jednostki ML-RD-001-25, znaleziono nowe pojazdy należące do floty BH. Wygląda na to, że gang motocyklowy realizuje jakąś transakcję z pobliskim gangiem - Ballas.
×