Skocz do zawartości

ReD

Gracze

Zawartość dodana przez ReD

 1. ReD

  W tym temacie każdy pracownik może zgłosić swoją nieobecność dłuższą niż 4 dni wypełniając poniższy wzór: Nick: Okres:
 2. ReD

  Cotygodniowe wypłaty, i ich archiwa. Archiwum
 3. ReD

  Rozliczenie 12.01.2019 - 19.01.2019 Należności możecie znaleźć standardowo u mnie . @Volff dodatkowo zgarnia bonik rabatowy .
 4. ReD

  Każdy nowo przyjęty pracownik powinien wpisać się na listę postaci według wzoru: Nick: ID postaci: Data dołączenia:
 5. Rekrutacja do firmy Mecha Industries aktualnie jest ZAMKNIĘTA! Forma podania jest dowolna. W podaniu powinny być zawarte takie informacje jak: - Nick - Staż - ID postaci - Ilość score (min. 150) Co oferujemy?: - Darmowe doładowania urządzenia ViaBox - Przydział zestawu firmowego - Zwrot paliwa w wysokości 50% kwoty wydania - Jeden z najlepszych systemów premii - Miłą i przyjazną atmosferę Przed napisaniem podania koniecznie zapoznaj się z regulaminem firmy! Powodzenia! ;)
 6. ReD

  @MrDareQ chcę to zwolnienie zobaczyć. Wpisz się na listę postaci i zgłoś się w celu dodania. Nabór zamykam.
 7. ReD

  Nabór zostaje otwarty. Poszukujemy 1 godnego kierowcy .
 8. ReD

  Wzór o zwolnienie: Nick: ID: Score: Okres pracy: Powód:
 9. ReD

  Nick w grze: ReD ID skina: 80
 10. ReD

  Powodzenia byku ;D
 11. ReD

  @Grubcio, @Negative i @Virtual proszeni są o wysłanie ss swoich F4
 12. ReD

  Nick: Arczi[NBR] ID: 93983 Score: ? Okres pracy: 2.12 - 24.12 Powód: Zerowa aktywność od 11 dni bez poinformowania. Zwolniony 24.12.2018. Kara do nadania -300 score. //ReD
 13. ReD

  W tym temacie będą zamieszczane ogłoszenia dotyczące działalności firmy Mecha Industries.
 14. ReD

  Dnia dzisiejszego, ranga "Dobroczyńca" zostaje zlikwidowana. Przyczyną jest zarządzenie Głównego Ministra Firm - Cudaka. Powiązane z tym stanowiskiem punkty w regulaminie zostały usunięte. Wesołych Świąt
 15. ReD

  ,,Dzwonią dzwonki u sań, stół pełen wigilijnych dań, pod obrusem sianko leży, rodzina na Pasterkę bieży. Będą wszyscy kolędować, z narodzenia Pana się radować. Kolędujmy i my wraz, bo radosny nadszedł czas." Zdrówka, szczęścia i radości, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z najbliższymi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku, i naszej długotrwałej i owocnej współpracy życzy wasz szefo-nap ReD. W związku z tak wyjątkowym czasem, każdy z Was jest zwolniony w tym tygodniu (22.12 - 28.12) z wyrobienia normy. Troszkę spóźniony Mikołaj odwiedził i naszą firmę! - Każdy z Was dostaje prezencik w postaci dodatkowych $20 000. Na dniach postaram się odbudować trochę zapuszczony przeze mnie dział firmy - Zostanie zaktualizowane archiwum rozliczeń, powstaną nowe lub ulegną edycji niektóre punkty w regulaminie, a także po nowym roku zostanie dodany nowy przejrzysty system awansów, a wraz z nim dwa nowe stanowiska do zdobycia. Oraz najważniejsze na koniec. Firma zakupiła 8 poziom specjalizacji za niemałą sumkę - $1 300 000!
 16. ReD

  Znalezioned Pieniążki do odebrania w niedalekiej przyszłości //Liq
 17. Najlepszego HOT 15 <#33

 18. ReD

  Nick: guzik226 ID: 7241 Score: 3458 Okres pracy: 2 dni Powód: Banicja Szkoda, że nasza współpraca tak szybko się zakończyła. Również uważam, że była to śmieszna decyzja administracji z uwagi na to, że obie strony nie były bez winy. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
 19. ReD

  Pobiera się pusty plik Masz to pokazane na screenie xD https://imgur.com/a/OsuxnxD
 20. ReD

  No problem jest dalej Czekam na działania Polniaka.
 21. ReD

  Wypłaty będą później. Mam jakiś problem z plikiem rozliczeniowym https://imgur.com/a/OsuxnxD
 22. ReD

  Karocina ty to lepiej screena f4 wyślij
 23. ReD

  Zlecenie już można robić. Znajduje się ono w temacie ministerstwa
×