Skocz do zawartości

Kubala

Gracze

Ostatnia wygrana Kubala w dniu 25 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają Kubala punkty reputacji!

Reputacja

587 Wzorowa

O Kubala

 • Tytuł
  Człowiek z bajki
 • Urodziny 16.10.1995

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Andstal
 • Lokalizacja
  Rogoźnica [DSW]

Ostatnie wizyty

6684 wyświetleń profilu
 1. Kubala

  Zakupiłem wersje 7 bez plusa, gabaryty 7 plus nieco mnie przeraziły więc zdecydowałem, że kupię gorszą wersję, aczkolwiek skok z 4s na 7 jest nieporównywalny... Pozdrawiam
 2. Kubala

  Właśnie nie do końca jest z tą baterią jeśli chodzi o modele 7 a 7 plus. 7 plus ma 2900mAh, a 7 tylko 1960 mAh, pytanie tylko jak to się przełoży na czas czuwania telefonów, bo mimo wszystko 7 plus jest większym telefonem.
 3. Kubala

  Dzięki Panowie za wskazówki, rady, opinie. Wybór padnie prawdopodobnie na model 7 plus z tym, że będzie to wersja 32GB, ponieważ i tak model lekko przekracza budżet przeznaczony na kupno telefonu.
 4. Kubala

  Właśnie się zastanawiam jak to teraz jest z trwałością tych nowych iPhone'ów, zdaje sobie z tego sprawę, że na pewno nie są tak pancerne jak 4s. Odnośnie modelu 6s również biorę go pod uwagę i zastanawiam się, czy jest sens wydawania tyle pieniędzy na nowszy model.
 5. Siemanko ludziska! Mam mały problem, otóż dzisiaj śmiercią naturalną uległ mój stary, poczciwy, Iphone 4s, slużył mi aż 5 lat. Jako, że postęp technologiczny się zmienia, chciałbym nabyć telefon trwały, z dobrymi parametrami do około 2000zl, jako że jestem laikiem w tych tematach to proszę o poradę co byście polecali? Na oku mam Iphone 7 plus.
 6.  W związku z powyższym zrzekam się wygranej i przeznaczam ją do puli kolejnego losowania.

  Miłej soboty

 7. Kubala

  1/10
 8. Kubala

  A kiedy będzie zdjęcie 'po' imprezie?
 9. Kubala

  Wczoraj przy okazji małego tripu wybiło 70 000km odkąd go mam.
 10. Kubala

  Napięty jak plandeka na żuku
 11. Kubala

  6/10
 12. Kubala

  Czy cały ten 'kryzys' to przykrywka pod obniżenie wynagrodzeń za towary? Czy zamierzane jest podniesienie wynagrodzeń za towary do pierwotnego stanu?
 13. Kubala

  8/10 Clasico ;) Nigdy bym nie powiedział, że będę słuchał twórczości Podsiadłego, jednak ta nuta bardzo mi przypadła do gustu https://www.youtube.com/watch?v=d7qNZ_QAz0Y
 14. Kubala

  Bambery z TimberTrades po godzinach. Udzielałem korepetycji Cudakowi odnośnie spożywania etanolu (pragnę nadmienić iż w naszej firmie to podstawa)
 15. Kubala

  Z cyklu Andstal na weekend ;) Możecie wywnioskować który najlepiej się bawi Szkoda że fotograf wybrał inny plan
×