Skocz do zawartości

Motis

Gracze

Reputacja

70 Dobra

O Motis

 • Tytuł
  Big Trucker
 • Urodziny 16.03.1998

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  13789881
 • Steam
  Motis

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Motis
 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnie wizyty

2155 wyświetleń profilu
 1. Zdrówka :)

  1. Motis

   Motis

   Dziękuję Ci Alley :)

 2. Motis

  Polecam wziąć chińczyka, najlepiej ze sklepu chińskiego - gearbest (ceny dużo niższe, produkty w 100% orygnialne). Magazyn GW04 - polski magazyn, a przesyłkę priority line, gdybyś się zdecydował. https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_771122.html?wid=91
 3. Motis

  http://www.fanboy.pl/technologicznie/zestawy-komputerowe-dla-graczy-grudzien-2017/ Składałem parę PCtów znajomym z tych zestawów i polecam : )
 4. Motis

  Do usunięcia, pomyłka :D
 5. Motis

  ekstaza
 6. Motis

  Każda nowa zmiana zazwyczaj urealnia nam rozgrywkę, jest bliższa rzeczywistości. Wpadłem więc na pomysł, który dotyczy tylko i wyłącznie PD. Holowanie pojazdów na naszych rodzimych drogach jest obarczone pewnymi zasadami takimi jak np. ograniczenie prędkości - 30km/h w mieście i 60km/h poza - są to wartości realne, niekoniecznie muszą być identyczne na PTSie, bo np. 40km/h w mieście i 70-80 km/h poza miastem . Uważam, że pewien smaczek realizmu wprowadziłaby w szeregi pomocników drogowych. Dodatkowo, światła ostrzegawcze czyt. żółte koguty, według mnie powinny być używane tylko i wyłącznie w celu ostrzeżenia innych uczestników ruchu o niebezpieczeństwie. Dlatego też wydaje mi się, że PD powinno używać ich w takich wypadkach jak: 1) holowanie pojazdów, 2) zabezpieczenie miejsca niebezpiecznego, 3) podczas prac na drodze (nie mówię o patrolowaniu oczywiście), 4) poruszaniu się po terenie nieprzystosowanym do ruchu 5) naprawianiu, odwrakowaniu pojazdów itp. W takich wypadkach pracownicy PD w jakiś sposób będą zwolnieni przestrzegania niektórych przepisów drogowych (nie mówię o przekraczaniu prędkości, czy zawracaniu na autostradzie), każde takie zwolnienie będzie musiało być odpowiednio uzasadnione. Do punktu 4) dodam, że podczas, gdy pracownik będzie poruszał się po powierzchni nieprzystosowanej na "kogutach" będzie musiał się poruszać z prędkością nie większą niż np. 30km/h. Podsumowując, myślę, że propozycja jest dosyć ciekawa, bo wprowadza drobne zmiany, które urealnią pracę w PD. @Edit: Dodam, że często pracownicy PD narażają się na mandat wykonując sumiennie swoją pracę.
 7. Motis

  Przy dziale znajduje się taka informacja "Potrzebujesz informacji na temat frakcji? Zajrzyj do nas ;)". Niestety nie znalazłem odpowiedniego tematu i nie została mi udzielona odpowiedź ze strony szefa policji, więc piszę tutaj. Mianowicie mam pytanie odnośnie zatrzymania na autostradzie, a w zasadzie informacji w jaki sposób miałoby się to odbywać, nie znalazłem odpowiedniego wpisu w regulaminie, czy też poradniku. Mianowicie jeśli policjant jedzie w przeciwnym kierunku autostradą, czy może na "kogutach" zawrócić i mnie skontrolować? Kiedyś jak pracowałem w Policji była zasada, że jeśli gracz nie łamie przepisów to nie mogę takiej kontroli przeprowadzić, bo musiałbym zawrócić na autostradzie. @Edit: W takim razie proszę o poinformowanie/doinformowanie pracowników policji o tej zasadzie. Nie będę rzucał nickami, kto tej zasady nie przestrzega, ale miło by było gdyby każdy się do tego stosował :)
 8. Motis

  Nowszy system - większe możliwości. Mam na myśli oczywiście gry, które wychodzą i potrzebują oprogramowania kompatybilnego z nowym windowsem. Dodatkowo dodam, że Win10 jest bardziej idiotoodprony od 7.
 9. Motis

  http://truckers.com.pl/tracker/issue-1999-usprawnienie-pracy-pd/ Minął rok, a usprawnienia jak nie było tak nie ma :C
 10. Motis

  Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to wyłącz adblocka, antywirus i zaporę systemową, dodatkowo skorzystaj z innej przeglądarki, a jeśli dalej będzie występował błąd to skontaktuj się z supportem faceit'a (sprawnie i szybko odpisują). @Edit : Tutaj jest link bezpośredni do supportu faceit'a : https://support.faceit.com/hc/en-us
 11. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)

  1. Motis

   Motis

   Dzięki Lukasyno ;)

 12. Motis

  1. Czy jest jakiś administrator sprawujący pieczę nad trackerem? Niektóre propozycje od 2 lat leżą bez echa. 2. Czy ktoś pracuje nad propozycjami "zatwierdzonymi" oraz "do uzupełnienia" ?
 13. Motis

  Kajman był cholernie głodny ...
 14. Wszystkiego co najlepsze : )

 15. Wszystkiego co najlepsze : )

×