Skocz do zawartości
  Czatbox - 2683 wpisów na czacie. Najaktywniejsi: inspektor (389) Matthias (210) GerinnMorg (202)

  Załaduj więcej
   You don't have permission to chat.

  *DaviD*

  Gracze

  Reputacja

  1 Neutralna

  O *DaviD*

  • Tytuł
   Newbie
  1. *DaviD*

   Nick:DaviD Moje IP: 83.238.5.206 Zbanował mnie:Raiden Data i godzina zbanowania:05.05.2012 Powód blokady: Wchodzenie po banie Wytłumaczenie: Chciałem pograć z kolegą ale nie chciało mi się czekać na unbana, więc zmieniałem ip. Chęć poprawy:TAK
  2. *DaviD*

   Nick na serwerze:DaviD Nick na forum:*DaviD* Wiek:16 Obecna ilość score:497 Numer GG:33697186 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? Nie bylem Znajomość mapy: (W skali od 1-10):8/10 Nick poprzedniego pracodawcy: KILKA ZDAŃ o sobie: tu według własnych refleksji.Interesuje mnie samp jak i motocros. Jestem kulturalną osobą nie wyzywam innych graczy. Lubie pomagac innym graczom. Dlaczego chcesz u Nas pracować?: Firma mnie zainteresowala ma dobrą baze są sami mili ludzie w niej teraz.Dopracowana rekrutacja. regulamin.Dla mnie to najlepiej ogarnieta firma. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Oczywiscie Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
  3. *DaviD*

   Nick na serwerze:DaviD Nick na forum:*DaviD* Wiek:16 Staż:2 Mieśiące Obecna ilość score:172 Numer GG:33697186 Czy byłeś/aś karany kickem/banem na serwerze? nie Znajomość mapy: 8-10 Nick poprzedniego pracodawcy: KILKA ZDAŃ o sobie: tu według własnych refleksji. Szefostwo nie sprawdza podań, w których wyklepane są 3 zdania w tym dwa bezsensu.Na imię mam Dawid.Wiek 16lat Interesuje się komputerami i tirami.Gram na serwerze od dawna.Nie kłuciłem się z administracją.Gram na serwerze codziennie.Jestem miły i troszczę się o innych graczy. Uczę się na błędach ,,jeżdzę zgodnie z przepisami na serwerze. Ale i tak szukacie bardzo mam duze doswaidczenie w tirach bardzo dobrze umiemi jezdzic tirami z przyczpeami i innymi Dlaczego chcesz u Nas pracować?: j/wBardzo lubie jezdzic tirami i chce troche pomoc bede wdzieczny jak bede mogl.Bardzo chce pracowac w tej firmie poprawilem sie z wszystkim prosze o przyjecie moge wylecec jakbym byl na 1 skardze. Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem Firmy?: Tak/NieTak Odmowa. Zapraszamy przy kolejnym naborze.
  ×