Skocz do zawartości

Przekox

Gracze

Ostatnia wygrana Przekox w dniu 21 Listopad 2013

Użytkownicy przyznają Przekox punkty reputacji!

Reputacja

165 Dobra

O Przekox

 • Tytuł
  >>>S.O.A.D<<<
 • Urodziny 04.01.1998

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wszystkiego Najlepszego Krzycho :)

 2. Przekox

  Jak rozumiem chodziło o MTA tak więc temat przeniosłem.
 3. Przekox

  Tak już wiem, tak więc Konrad musi go odzyskać.
 4. Przekox

  Nie ma jednego buraka, co się z nim stało? Niech osoba, która go zgubiła się lepiej przyzna, udostępniliśmy wam znów buraki i już jednego nie ma...
 5. Przekox

  W związku z dołączeniem nowych osób do rady wypadałoby zrobić zebranie by wszystko omówić, czekam na wasze propozycje, mi osobiście najbardziej pasuje piątek, sobota, niedziela.
 6. Przekox

  Witaj, temat był w złym dziale więc został przeniesiony, życzę dobrej zabawy na naszym serwerze.
 7. Przekox

  Dnia 18.01.2014 awans na Majstra otrzymują holl, Magnum oraz SkrileX, natomiast do Rady Nadzorczej dołączają Misiaczek, grb oraz Orzel, serdecznie gratulujemy.
 8. Wszystkiego najlepszego. ;)

 9. stolatstolatstolatstolatstolatstolatniechajżyjenam. Niechżyjenam,niechzyjenam,stolatstolatstolatstolatstolatstolatniechajżyjenam!

 10. Przekox

  Tak jak było w 18WoS, w przypadku ominięcia informacja leci do policji, jeśli gracz ma przeciążony pojazd tak samo, a gdy wszystko jest w porządku to jedzie dalej, dla mnie bomba, coś takiego na pewno będzie ciekawym rozwiązaniem.
 11. Przekox

  Poczekamy na Dafika, on podejmie decyzję co zrobić z tym problemem.
 12. Przekox

  Z powodu problemów prywatnych Dafika mam zaszczyt przedstawić wyniki rekrutacji. Zarząd firmy ogłasza, iż nowymi pracownikami zostają: Bioly holl krzysiuj (okres próbny) Logitech Proszę zapoznać się z regulaminem firmowym. Kontrakty podpiszecie po zaliczeniu testów. Na serwerze proszę się zgłosić do mnie, Matize, Dafika bądź Szluga w celu ustalenia daty testów sprawdzających wasze umiejętności oraz dodanie was do firmy, GRATULUJEMY!
 13. Przekox

  Za 200zł to kupisz totalnego szita, więc polecałbym uzbierać trochę więcej. Najtańszą bardzo dobrą kierownicą jest własnie DFTG, sam ją mam, na początku się wahałem, ale teraz wiem, że to był dobry wybór, śmigam na niej właśnie w ETS'a i jestem bardzo zadowolony.
×