Skocz do zawartości

Lukasz95

Gracze

Zawartość dodana przez Lukasz95

 1. Lukasz95

  Nazwa teamu: Dzbany Kierowca #1: Lukasz95 Kierowca #2: Alley Kolorystyka: #FF00FF
 2. Lukasz95

  Nick gracza: Lukasz95 Numer zakładu: 1 Wybrany typ: 1 Wkład własny: 30 000$ Czy akceptujesz zasady przedstawione przez autora tematu? Tak Nick gracza: Lukasz95 Numer zakładu: 8 Wybrany typ: 1 Wkład własny: 30 000$ Czy akceptujesz zasady przedstawione przez autora tematu? Tak Nick gracza: Lukasz95 Numer zakładu: 9 Wybrany typ: 1 Wkład własny: 30 000$ Czy akceptujesz zasady przedstawione przez autora tematu? Tak Niestety tym razem się nie udało. Zapraszam do dalszej gry!
 3. Lukasz95

  Nick: Lukasz95 ID: 33 Preferowany kolor (opcjonalne): Różowy
 4. Prezydent jaka bajera do dupy Grosickiego pod koniec xd
  1. AlameR

   AlameR

   "On nie wie, ze ma urodziny" :DD

  2. Lampard

   Lampard

   Polska gola!

 5. strajk

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Lukasz95

   Lukasz95

   z przyjemnością

  3. Cudak

   Cudak

   Tego się właśnie spodziewałem

    

  4. Scjargh

   Scjargh

   Mogę się przyłączyć?

 6. Lukasz95

  https://www.morele.net/laptop-lenovo-legion-y520-15ikbm-80yy0080pb-979673/ Zacna cena, ewentualnie dorzucić/wymienić dysk na SSD i gitara
 7. Lukasz95

  https://clips.twitch.tv/MuddyGlutenFreeHorsePeoplesChamp Co to jest xD
 8. kebab nie tuczy, ma surówki i w ogóle

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Cropek

   Cropek

   W bica zawsze idzie

  3. Polak333

   Polak333

   jak to mawiają- masa musi być

  4. Dominicus

   Dominicus

   Najpierw masa, na końcu masa. Motto Lipy

 9. Lukasz95

  Lukasz9595, jestem profesjonalnym graczem WoT. Wróciłem dziś po roku przerwy i na rozegranych około 10 bitew wygrałem 1, w której nie zrobiłem w sumie nic xD
 10. Lukasz95

  4/10 Jazda :D
 11. Lukasz95

  Platfus, kumpel przegrywa.
 12. Lukasz95

  przegryw XD
 13. Lukasz95

  Pytanie do administracji: Czy reprezentacja Polski dobrze zaprezentuje się na zbliżającym się mundialu w Rosji i na jakim etapie zakończymy swój udział w turnieju? Może ktoś z Was liczy na to, że zostaniemy mistrzami świata? Pytanie do Lipazego: Na prawdę jesteś rudy czy to tylko plotki?
 14. Lukasz95

  Niemcy
 15. Nowa nutka na profilu, polecam

  1. Cropek

   Cropek

   Ładnie śpiewasz kiedy następna pioseneczka?

    

  2. Kubala

   Kubala

   wchodzę tylko żeby posłuchać, polecam

 16. Lukasz95

  Youtuber amator
 17. Lukasz95

  rozbite piwo
 18. Lukasz95

  Nie zna się na ludziach. Zaufał typowi, który okradł mu firme
 19. Lukasz95

  Twój nick: L95 Nick funkcjonariusza: [PTS]Vaniliovsky Data otrzymania mandatu: zaległy mandat wpisany 3 marca o 00:58 Powód nałożenia mandatu: przekroczenie prędkości, 60/50 Kwota: 2000$ i 1 score x2 = 4000$ i 2 score Dowody (screenshot/y): Screeny są wrzucone w temacie zaległych mandatów: http://truckers.com.pl/topic/15323-zaległe-mandaty/?p=343640 Dodatkowo wklejam logi potwierdzające moje odwołanie, które nie do końca odnosi się do przekroczenia prędkości. Twoje wytłumaczenie: Sytuacja jest analogiczna do mojego niedawnego odwołania od mandatu wystawionego przez Contiego, a raczej sposobu w jakim to uczynił. Widocznie Vaniliovsky nie wyciągnął żadnych wniosków z zachowania swojego byłego kolegi z pracy i stara się powielać jego błędy. Północ z piątku na sobotę, Vaniliovsky wchodzi na serwer więc miałem plan się trochę pobawić. Pojechałem do SF, gdzie zmierzył mi on prędkość 60/50. Zatrzymałem się, chciałem porozmawiać z policjantem, że to niesamowicie duże przekroczenie prędkości można odpuścić szczególnie biorąc pod uwagę aktualną godzinę. Vaniliovsky był chyba jednak nie w sosie i nie docierało do niego żadne słowo. Postanowiłem więc uciec, bo jak już mam dostać mandat to niech on chociaż jakoś wygląda a nie marne 2k i 1 score. Niestety tu spotkałem się z lenistwem Vaniliovskiego. Z SF udałem się do Bayside, skąd wjechałem na autostradę przy Green Island. Na jej końcu zauważyłem czekającego Vaniliovskiego więc postanowiłem zawrócić. I na tym się kończy jakakolwiek próba pościgu za mną. Policjant zaczął sobie spokojnie kontrolować innych graczy więc ja nie robiąc sobie problemu pojechałem na bazę. Odczekałem chwilę i wyszedłem widząc, że Vaniliovsky i tak kontroluje innych graczy więc o pościgu nie ma mowy. Myślałem, że sprawa tak błahego mandatu jest odpuszczona jednak widząc wystawiony zaległy mandat uważam, że jest to jakiś żart. Kolejny policjant, któremu nie chce się wykonywać swoich obowiązków. Nie jest to moja sprawa co z tym zrobisz Fabio jednak po zwolnieniu Contiego jak widać problem nie zniknął. Mandat mogę przyjąć ale tylko w wysokości 2k i 1 score, bo w żadnym wypadku nie zasługuję na podwojony mandat zaległy. Zaznaczyłem w logach wszystkie wpisy moje i Vaniliovskiego. Widać na nich, że o żadnej próbie pościgu nie ma mowy. Warto zwrócić nawet uwagę na ostatni screen wrzucony przez policjanta w zaległych mandatach. W jakim miejscu znajduje się Vaniliovsky? Nie jest to pobliże bazy Timber Trades gdzie zakończyłem swoją jazdę.
×