Skocz do zawartości

Caros

PTS Klub

Ostatnia wygrana Caros w dniu 15 Sierpień 2017

Użytkownicy przyznają Caros punkty reputacji!

Reputacja

915 Wzorowa

2 obserwujących

O Caros

 • Tytuł
  Kingpin
 • Urodziny 23.02.1993

Kontakt

 • Skype
  xcaros

Informacje

 • Gram na
  MTA:SA
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick
  Caros
 • Lokalizacja
  Gliwice

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Grupa PTS KLUB nie ma możliwości dodawania odpowiedzi pisania posta w dziale "Administracja" w tym temacie -> Proszę sprawdzić grupę PTS KLUB i uprawienia do pisania postów w działach wszystkich. I np. tutaj też nie mogę pisać posta ->
 2. Caros

  Witam wszystkich gorąco w ten poniedziałkowy wieczór. PTS TOTOLOTEK - tutaj będą znajdować się wyniki losowań co tygodniowego lotka! Jest to konto youtube o tej samej nazwie co gra. Wkrótce będę poprawiał jakość nagrań i będą one w jakości HD. Pierwsze nagranie lotka jakościowo jest próbne. Pracuję nad prowadzeniem plusa aktualnie myślę na jakiej zasadzie by to działało. Być może wkrótce! Dowiecie się wszystko w swoim czasie! Co do kupna losów u mnie. Jeśli jestem w grze śmiało możecie przelewać pieniądze jak jestem online bez /zw [AFK] i możecie nie pisać na /msg czy można wpłacać na los. Nikogo nie przeoczę i każdego zapisuje na listę. Jeśli są osoby mniej aktywne czy coś w tym stylu to możecie śmiało pisać do mnie na PW forumowe w celu umówienia się na kupno losu! Jestem do waszej dyspozycji wspólnie uda się nam wybrać odpowiedni termin! Pozdrawiam!
 3. Caros

  Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #1 PTS TOTOLOTEK! 16.07.2018r. Do wygrania było: 369.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 369.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 41.000$ (z puli poprzedniej) +279.000$ w sumie = 320.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 31.000$) Aktualna liczba uczestników : 31 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 23.07.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 4. Caros

  Spokojnie Zoomie daje rade zawsze i wszędzie!
 5. Witam wszystkich serdecznie. W tym temacie będę was informował o ważnych sprawach związanych z grą PTS TOTOLOTEK czyli między innymi zmiany w regulaminie/grze czy inne różne tego typu rzeczy. Pozdrawiam gorąco!
 6. Caros

  Aktualnie do wygrania: 369.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 41.000$) Aktualna liczba uczestników : 41 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 16.07.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 7. Witajcie. Zakładam ten temat specjalnie dla was. Jeśli macie jakieś pytania związane z grą lub propozycje, aby urozmaicić jeszcze bardziej grę to możecie śmiało pisać w tym temacie. Czekam na wasze pytania i propozycje. Pozdrawiam gorąco!
 8. Caros

  Witam wszystkich serdecznie. NicoNicoNii wykonałeś bardzo dobrą robotę prowadząc grę i wszystkie losowania! Wszyscy gracze w tym ja z całego serca tobie dziękuję! Pyrson szef PTS Klubu od dnia dzisiejszego wybrał mnie na prowadzenie tej pięknej wspaniałej gry jaką jest PTS TOTOLOTEK. Już od dziś możecie wpłacać pieniądze do mnie jeśli będę tylko w grze. Następne losowanie będzie za tydzień w poniedziałek. Lista wpłacających i kwota będzie podana w następnym poście. Jeśli macie jakieś pytania i propozycje co do gry to możecie śmiało zadawać mi w odpowiednim temacie który założę.
 9. Caros

  Dziwne czemu tak mało osób online widocznych na forum? Wszyscy praktycznie zalogowani anonimowo to chyba błąd?
 10. Caros

  Gliwice - Śląskie, ale na szczęście daleko od Sosnowca. :D
 11. Caros

  Ciśnienemy ze zleceniem chłopaki. ;)
 12. Caros

  Pracuje mam swoje pieniądze i jestem z tego zadowolony! :)
 13. Caros

  Problem z załadunkiem Nr. 215 Filia Zoomie! Witajcie. Wszyscy gracze, którzy posiadają skrypt i cel rozładunku Nr. 215 Filia Zoomie czyli w naszej małej bazie mogą rozładować jak na razie swój towar. Wystarczy, że poprosicie pracownika Zoomie o otworzenie bramy w celu rozładowania swojego towaru. Po naprawieniu błędu już nie będzie takiej możliwości ze względu na to, że będą znajdować się tam tylko towary specjalizacji Zoomie i PTS, a nie wszystkie. Pozdrawiam. :)
 14. Caros

  O ty chamie jeden. :takiego_wala: :)
×