Skocz do zawartości

Caros

PTS Klub

Zawartość dodana przez Caros

 1. Witam. Grupa PTS KLUB nie ma możliwości dodawania odpowiedzi pisania posta w dziale "Administracja" w tym temacie -> Proszę sprawdzić grupę PTS KLUB i uprawienia do pisania postów w działach wszystkich. I np. tutaj też nie mogę pisać posta ->
 2. Caros

  Witam wszystkich gorąco w ten poniedziałkowy wieczór. PTS TOTOLOTEK - tutaj będą znajdować się wyniki losowań co tygodniowego lotka! Jest to konto youtube o tej samej nazwie co gra. Wkrótce będę poprawiał jakość nagrań i będą one w jakości HD. Pierwsze nagranie lotka jakościowo jest próbne. Pracuję nad prowadzeniem plusa aktualnie myślę na jakiej zasadzie by to działało. Być może wkrótce! Dowiecie się wszystko w swoim czasie! Co do kupna losów u mnie. Jeśli jestem w grze śmiało możecie przelewać pieniądze jak jestem online bez /zw [AFK] i możecie nie pisać na /msg czy można wpłacać na los. Nikogo nie przeoczę i każdego zapisuje na listę. Jeśli są osoby mniej aktywne czy coś w tym stylu to możecie śmiało pisać do mnie na PW forumowe w celu umówienia się na kupno losu! Jestem do waszej dyspozycji wspólnie uda się nam wybrać odpowiedni termin! Pozdrawiam!
 3. Caros

  Wyniki PTS TOTOTLOTEK! #1 PTS TOTOLOTEK! 16.07.2018r. Do wygrania było: 369.000$ Szczęściarzowi poniżej, który wygrał 369.000$ gratulujemy! _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Aktualnie do wygrania: 41.000$ (z puli poprzedniej) +315.000$ w sumie = 356.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 35.000$) Aktualna liczba uczestników : 35 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 23.07.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 4. Caros

  Spokojnie Zoomie daje rade zawsze i wszędzie!
 5. Witam wszystkich serdecznie. W tym temacie będę was informował o ważnych sprawach związanych z grą PTS TOTOLOTEK czyli między innymi zmiany w regulaminie/grze czy inne różne tego typu rzeczy. Pozdrawiam gorąco!
 6. Caros

  Aktualnie do wygrania: 369.000$ (10% z puli zawsze przechodzi na następne losowanie aktualnie: 41.000$) Aktualna liczba uczestników : 41 osób Losowanie odbędzie się w poniedziałek 16.07.2018r. Lista osób, które kupiły los za 10.000$
 7. Witajcie. Zakładam ten temat specjalnie dla was. Jeśli macie jakieś pytania związane z grą lub propozycje, aby urozmaicić jeszcze bardziej grę to możecie śmiało pisać w tym temacie. Czekam na wasze pytania i propozycje. Pozdrawiam gorąco!
 8. Caros

  Witam wszystkich serdecznie. NicoNicoNii wykonałeś bardzo dobrą robotę prowadząc grę i wszystkie losowania! Wszyscy gracze w tym ja z całego serca tobie dziękuję! Pyrson szef PTS Klubu od dnia dzisiejszego wybrał mnie na prowadzenie tej pięknej wspaniałej gry jaką jest PTS TOTOLOTEK. Już od dziś możecie wpłacać pieniądze do mnie jeśli będę tylko w grze. Następne losowanie będzie za tydzień w poniedziałek. Lista wpłacających i kwota będzie podana w następnym poście. Jeśli macie jakieś pytania i propozycje co do gry to możecie śmiało zadawać mi w odpowiednim temacie który założę.
 9. Caros

  Dziwne czemu tak mało osób online widocznych na forum? Wszyscy praktycznie zalogowani anonimowo to chyba błąd?
 10. Caros

  Gliwice - Śląskie, ale na szczęście daleko od Sosnowca. :D
 11. Caros

  Ciśnienemy ze zleceniem chłopaki. ;)
 12. Caros

  Pracuje mam swoje pieniądze i jestem z tego zadowolony! :)
 13. Caros

  Problem z załadunkiem Nr. 215 Filia Zoomie! Witajcie. Wszyscy gracze, którzy posiadają skrypt i cel rozładunku Nr. 215 Filia Zoomie czyli w naszej małej bazie mogą rozładować jak na razie swój towar. Wystarczy, że poprosicie pracownika Zoomie o otworzenie bramy w celu rozładowania swojego towaru. Po naprawieniu błędu już nie będzie takiej możliwości ze względu na to, że będą znajdować się tam tylko towary specjalizacji Zoomie i PTS, a nie wszystkie. Pozdrawiam. :)
 14. Caros

  O ty chamie jeden. :takiego_wala: :)
 15. Caros

  Czy zostaną dodane towary sezonowe dla firm i truckerów z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych?
 16. Caros

  Proponuję dodać towary specjalne dla firm z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
 17. Caros

  Ktoś włamał się do sejfu Zoomie. :crazy:
 18. Caros

  Tak jak pisał ktoś wyżej takie sytuacje zdarzają się bardzo, ale to bardzo rzadko. Zawsze znajdzie się ktoś komu odwali na głowę i zrobi takie własnie rzeczy. Na to nie ma wpływu stało się i tyle oczywiście przykro mi z tego powodu. Nie popieram, aby firma została zamknięta, ponieważ to nie jest powód typu brak aktywnych graczy w firmie, czy brak zarobionych pieniędzy dla firmy przez dany okres czasu itd. Takie zachowania, które działają na niekorzyść graczy/firmy i serwera powinno się banować bez możliwości apelacji od kary. To jest poważny wybryk. Tak samo przykładowo ktoś z policji co gra we frakcji komuś może kiedyś coś odwalić na głowę i wystawi każdemu graczowi na serwerze mandat bez powodu w postaci 999999$ i 99999 score, a następnie wyjdzie sobie z gry i nigdy już nie wróci. Na przyszłość szef powinien bardziej dobierać osoby odpowiednie na to stanowisko. Lepiej już sam szefować firmą i prosić lidera ministra firm, aby pomógł mu w danej sytuacji podczas np. nieobecności szefa niż na siłę kogoś wybierać komu się nie ufa zbytnio. Ciesze się, że odzyskaliście już wszystko powodzenia w dalszej grze Sprunki i oby już nie było takich sytuacji!
 19. Caros

  Po ciężkiej pracy odstawiam tira pod swój dom i idę do najlepszego sąsiada Wiejska_Pyra na kawę, który mieszka obok mnie hehe. :)
 20. Dziękuję wszystkim graczom za życzenia! :)

 21. Caros

  Właśnie dlaczego nie mamy strefę załadunku na bazie? Mamy poziom 6 firmy wiec powinna być. Po postu podmienić ten załadunek Raiden Komnista na inna nazwę i dodać towary naszej specjalizacji zamiast towary petrol.
 22. Caros

  Witajcie. Poszukuję tandemu obojętnie jaki model, ale chodzi mi o to, aby miał system zniszczeń czyli jak w coś uderzę to jest to u mnie widoczne, a nie że pojazd ciągle wygląda jak by nigdy nic nawet lampa nie zbita. Dziękuję z góry.
 23. Caros

  kiedy wyniki ankiety?
 24. Caros

  Od rana woziłem towar na zlecenie zostało 65t więc dzisiaj zakończymy kolejne zlecenie! :)
 25. Caros

  Nick: Caros ID postaci: 2894 Imię i nazwisko postaci: Caros Caros
×