Skocz do zawartości
KingKong

Nabór na mechaników Pomocy Drogowej

Rekomendowane odpowiedzi

Na testy na mechanika Pomocy Drogowej dostali się

Tajniak,

Cichy_Wilk,

ProKolo,

(testy z wynikiem negatywnym)

oraz

Adrian_Pe

(testy z wynikiem negatywnym)

Gratuluję

Zapoznajcie się z regulaminem oraz pozostałymi tematami.

Napiszcie do mnie na PM w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu testu.

Pozostałe podania zostały odrzucone

Nabór trwa nadal

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Mercedes

Staż: okło 6-7 miesięcy

Ilość score: 2164

Kontakt(GG): 48363435

Znajomość mapy(0-10): tu nie jest tak różowo ale myśle że dam rade 6/10

Ortografia(0-10): 9

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Ban byl jeden,konkretnie za reklame i pare kickwo za spam

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: Good-Trans Szosć&Swiecus

Kilka zdań o sobie: Witam,na imie mam Adam.tak jak pisalem w kwietniu ukonczylem 19 lat,uczęszczam do szkoły technicznej o profilu "technik spedytor",interesuje sie motoryzacja"glownie stara motoryzacja".również jestem miłośnikiem samochodów marki Mercedes,ale tak jak pisalem,tylko starych,na serwerze jestem osoba raczej lubiana.

Dlaczego pomoc drogowa: Sympatyczne szefostwo jaki i zgrana ekipa,a poza tym praca w pomocy drogowej wydaje mi sie interesujacym zajęciem ...

Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam

Mercedes

Edytowane przez MercedesW140S350

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze:CiuciuPL

Staż:1,5 miesiące

Ilość score:59 stale rośnie

Kontakt(GG):Nie używam GG

Znajomość mapy(0-10):8

Ortografia(0-10):7

Kicki/bany na koncie oraz ich powody:Brak

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców:Brak

Kilka zdań o sobie:Mam na imię Dawid. Pochodzę z Pucka, jest to miejscowość w województwie pomorskim. Interesuję się motoryzacją.

Dlaczego pomoc drogowa:Ponieważ chce pomagać innym graczom na miłą grę i atmosfer .

Proszę o szybką odpowiedz

Odmowa natychmiastowa. Podanie do innej firmy //King

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Don

Staż: będzie już rok

Ilość score: 95

Kontakt(GG): 48149049

Znajomość mapy(0-10): 9

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Był jeden ban na samym początku ale dokładnie nie pamiętam za co.

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: -

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Bartek pochodzę z Piotrkowa trybunalskiego.Teraz idę do 2 klasy gimnazjum. Interesuję się sportem oraz motoryzacją. Świetnie dogaduje się z każdym na serwerze. W przyszłości będę chciał zostać mechanikiem mam nadzieje ze pozytywnie rozpatrzycie moje podanie pozdrawiam.

Dlaczego pomoc drogowa: Bo bardzo mi się podoba ta frakcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na testy na mechanika Pomocy Drogowej dostaje się

Mercedes

Gratuluję

Zapoznaj się z regulaminem oraz pozostałymi tematami.

Napisz do mnie na PM w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu testu.

Nabór trwa nadal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: GrabarzSWDN

Staż: 5 miesiące

Ilość score: 180

Kontakt(GG): 9147205

Znajomość mapy(0-10): 7-8

Ortografia(0-10): 8-9

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: 3 bany . Miałem uszkodzony Nick Grabarz i jak się podłączałem do serwera to wyrzucało wszystkich . Kolejny za MK ( wszedłem pod nickiem GrabarzSWDN którym się teraz posługuje) . 3 automatycznie przez server, nie znam przyczyny.

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: Brak zatrudnienia jeszcze

Kilka zdań o sobie: W życiu codziennym pracuje przy transporcie drogowym . Byłem kierowca ciężarówki przez 2,5 roku gdzie koleinie utraciłem prawko za pkt. W tym momencie pracuje na magazynie jako magazynier. Ukończyłem szkole mechaniczną gdzie co nie co wiem o podstawowych naprawach aut itd. Jestem sumienna osoba i odpowiedzialna. Dbam o swoje stanowisko pracy i staram się nie wchodzić w konflikty z szefostwem . Myślę ze jak bym się dostał do PD to nie było by ze mną żadnych problemów. Pozdrawiam

Dlaczego pomoc drogowa: Interesuje mnie praca mechanika , chciał bym poznać cos nowego , dobre zarobki, mila współpraca, dobre zarobki, ,Interesuje mnie praca mechanikaInteresuje mnie praca mechanikaII Inter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: ka675

Staż: około 2 miesięcy

Ilość score: 336

Kontakt(GG): jak się dostanę to poda na pm jak można

Znajomość mapy(0-10): 8

Ortografia(0-10): 8

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: ban jeden jak były te boty to mnie zbanowały , kicki parę za spam

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: GDT / szosciu

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Kamil i mam 17 lat . Mieszkam w małej wsi Ladorudz . Uczęszczam do szkoły TŻiUG , czyli Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych . Interesuję mnie sport i gotowanie . Od małego fascynowała mnie przyroda . Hoduję rybki akwariowe . Mam również dużo kwiatów. Wolny czas spędzam z kolegami , gram w piłkę nożna , biegam , jeżdżę na rowerze oraz oczywiście przed komputerem . Jestem osobą pomocną oraz miła , ale nieraz potrafię być denerwujący i dużoo gadać .

Dlaczego pomoc drogowa: Chcę spróbować coś nowego , jestem bez pracy a jazda tirem mi się troszkę znudziła oraz praca Pomocy Drogowej jest moim zdaniem ciekawa i interesuję mnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanowny zarząd Pomocy Drogowej

Nick na serwerze: Mercedes

Staż: 1.5 roku przerwę miałem pół roku

Ilość score: 60

Kontakt(GG):

Znajomość mapy(0-10): 9/10

Ortografia(0-10): 8

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Ban byl za sh którego nie miałem ale to było w 2011

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: GDT CL PD nie pamiętam wtedy kto był szefostwem

Kilka zdań o sobie: Witam,na imię mam Oktawian mieszkam w Gdyni będę uczęszczał do 1 klasy szkoły zawodowej kierunek mechanik samochodowy interesuję się motoryzacją sportem i transportem drogowym mama 16 lat i od czasu kiedy zacząłem na nowo grać na PTS ogarnąłem swoje zachowanie

Dlaczego pomoc drogowa: Dobre szefostwo prawie ciągle szefostwo jest na serwerze wszyscy są mili w tej firmie interesuję sie mechaniką i dlatego bym chciał pracować w Pomocy Drogowej

Proszę o pozytywne rozpatrzenie

truck:Pozdrawiam Truck_Daf :truck:

Chyba sobie żarty stroisz z takiego podania. Odmowa //King

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Nick na serwerze: Zubol[NE]
  • Staż: 3 mapy przegrałem, więc jakieś 2 lata.
  • Ilość score: 16, rośnie :D
  • Kontakt(GG): 1514576
  • Znajomość mapy(0-10): 9
  • Ortografia(0-10): 10
  • Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Brak
  • Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: Good Trans [Raiden, JAcek], Pogotowie [swiecus, szosciu], Center-Trans [Dafik, Matize]
  • Kilka zdań o sobie: Mam na imię Przemek, mieszkam w Elblągu. Od września lecę 3. sezon w Technikum Mechanicznym, więc półmetek już za mną :D Interesuję się motoryzacją i sportem - piłka nożna, koszykówka, jakaś siłownia. Szybko i łatwo przyswajam informację, więc nie powinienem mieć problemu z nauczeniem się komend itp. :) Staram się być sumienny i odpowiedzialny, czy mi to wychodzi - nie mnie oceniać.
  • Dlaczego pomoc drogowa: Wybrałem pomoc drogową, bo tu zawsze jest robota, prawie nie ma wolnego (z tego, co zauważyłem :)). Po drugie w pomocy drogowej jeszcze nie byłem i chcę się przekonać, jak to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Fr3sh

Staż: Ponad dwa miesiące.

Ilość score: 16 przez zmianę hostingu ;p

Kontakt(GG): 12749780

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Raczej brak

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: GDT - szosciu

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Grzesiek ,mam 16 lat. Uczęszczałem do klasy 3 gimnazjum w Mrągowie, w mieście w którym mieszkam. GTA gram już 4 lata. Mapę znam dosyć dobrze. Lubię gry takie jak SA:MP,CS,Fifa,Call Of Duty (Mam całą serię tej gry),F1,ETS2. Interesuję się piłką nożną, motoryzacją i grafiką, w piłkę gram od 6 roku życia wtedy pierwszy raz z tatą zacząłem kopać piłkę .W 8 roku życia zostałem zapisany do szkółki piłkarskiej w której teraz właśnie się rozwijam, w 12 roku życia byłem od krok przejścia do Reprezentacji Polski juniorów. Tak jak mówiłem lubię także motoryzację, od małego zawsze pomagam tacie w garazu no i teraz sam trochę grzebię w moim moto :P Chciałbym jeszcze napisać o muzyce, słucham muzyki hip-hop oraz rap .Gram także na gitarze od 2 lat, osobą która zachęciła mnie do gry był mój już nie żyjący wuja,on jako pierwszy pokazał mi ten instrument i zagrał mi piosenkę i bardzo mi się to spodobało. Grałem już na wielu serwerach dużo razy byłem w firmach / frakcjach wielokrotnie byłem szefem firm/frakcji i dobrze mi szło tylko , że serwery zamykali.

Jestem dawnym graczem jednego z najpopularniejszych serwerów truck-rp. Na owym serwerze posiadałem rangę Mod-Team, inaczej mówiąc moderatora forum. Dawniej byłem założycielem serwerów driftu oraz truck. Działałem sam lub z przyjacielem, rozkręcaliśmy serwer.Czasami lubię sobie coś porobić w MTA.

Mam za sobą doświadczenia bycia na stanowiskach, między innymi @,J@, pracowników firm / frakcji czy też w przypadku moich serwerów H@. Jestem osobą na ogół spokojną z poczuciem humoru. Jestem kulturalny oraz umiem współpracować z innymi graczami. Zawsze wywiązuję się ze swoich zadań ,jeżeli ktoś mi zada owe zadanie.(Masło maślane :D) W czasie wolnym lubię jeździć na crossie lub spotykać się ze znajomymi.Doskonale radzę sobie z obsługą komputera, Potrafię swobodnie porozumiewać się w ( np. Języku angielskim). Na kilku serwerach byłem w PD więc wiem co i jak. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności. Należę do osób sumiennych. Potrafię samodzielnie wykonywać powierzane mi zadania. Jestem w pełni dyspozycyjny ,miły, pracowity, kulturalny, cierpliwy. Na serwerze gram już 3 dni. Spędzam 3-4 godziny dziennie. W weekendy od 6 w górę. Jestem ogarniętym graczem, mam dużo cierpliwości. Dodatkowo posiadam wiele zalet, które pomogą dokonać wam wyboru. Świetnie robię obiekty w MTA jestem uczciwy i miły dla innych. Mam twardy charakter, przez co jestem stanowczy i zawsze dążę do celu. Jeżeli piszę podanie na coś, w tej chwili na pracownika pd możesz liczyć że będę pracował dość długo. Nie jestem człowiekiem typu "najaraniec-zapaleniec" i taki zapaleniec że zaraz mu się to nudzi.Myślę że najważniejsze informacje podałem, jeśli ktoś chce mnie poznać bardziej to zapraszam na gg

Dlaczego pomoc drogowa: Nie będę tutaj słodził , że szef miły i te sprawy :P Po prostu frakcja wydaje mi się ciekawa , ciągle jest robota no i najważniejsze nie trzeba robić kursów :) W PD chciałbym pomagać w rozwoju frakcji. Bardzo proszę o przyjęcie ponieważ ,uważam że mogę ubiegać się o przyjęcie do służby ze względu na moje predyspozycje jakimi są : odpowiedzialność, kultura osobista oraz uczciwość. Bardzo dobrze umiem prowadzić wszelkie pojazdy w Gta Sa. Nie jeżdżę na skróty jak to czasami się innym zdarza. To byłoby na tyle.

Dziękuję za rozpatrzenie mojej oferty. Z poważaniem, Fr3sh

Edytowane przez GrzeChu ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Szanowny Zarząd Pomocy Drogowej

Nazywam się Piotrek.Większość osób zna mnie na serwerze pod nickiem Actros

Mam 14 lat, w październiku 15.Interesuje się modelarstwem, oraz motoryzacją.Co do modelarstwa-sklejam modele, oraz je przerabiam, albo tworze całkiem nowe.Większość z nich sprzedaje na aukcjach.Sklejam je już od 2 lat, więc mam niewielkie doświadczenie ale bardzo mi się to podoba.Co do motoryzacji-w wolnych chwilach pomagam tacie w jego warsztacie samochodowym, więc jestem trochę obeznany w mechanice.Lubię również jeździć na rowerze, oraz zjeżdżać na nartach.Miasto w którym mieszkam i się uczę-Szklarska poręba, słynie z dużych szczytów, i ogromnej ilości wyciągów, więc w zimę się nie nudzę.Na wakacje wyjeżdżam do dziadka, na wieś aby pomagać mu na farmie.czyli głownie oram pole na traktore ;).większość ludzi na serwerze mnie lubi i ma o mnie dobre zdanie.Lubię pomagać innym.Tyle o mnie.

Co do SAMP

Grę zacząłem w 2011 roku.głownie grałem na serwerach party, bo nie wiedziałem ze istnieją serwery truck (zwłaszcza tak wspaniałe jak PTS)Potem gdy je odkryłem, grałem an jednym max 2 dni i zmieniałem.PTS to pierwszy serwer na którym zatrzymałem się na dłużej.Przyznam-już nie raz próbowałem opuścić PTS, ale na innych serwerach brakowało mi tego klimatu, obiektów typu TS itp. więc wróciłem.Gram od połowy czerwca.Przed upadkiem hostingu maiłem ok 800 score, obecnie ta liczba wynosi 40.(powinienem mieć 60, ale mandaty :E)Wcześniej pracowałem w GDT, i była to moja pierwsza praca na PTS.

GG mogę podać na PW.Swoja znajomość mapy oceniam na 7.5/10, a ortografie na 9.5/10.nigdy Nie byłem banowany-bo nie ma ku temu powodu, jedynie parę warnów za "huehue" i kicki za spam.

W pomocy drogowej chciałbym pracować dlatego, że ta praca według mnie jest bardzo ciekawa(i mam nadzieje że tak jest), a poza tym nigdy nie miałem okazji pracować w Pomocy Drogowej i chciałbym spróbować swoich sił.

Pozdrawiam szanowny zarząd Pomocy Drogowej

Actros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zubol[NE]

Fr3sh

oraz

Actros

Gratulujemy

Napiszcie do zarządu w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu testu.

Nabór trwa nadal

Edytowane przez Etam444

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anuluję, sorki za kłopot. Można usunąć. :E

Edytowane przez Hubus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Kuli

Staż: 1,4 r.

Ilość score: 0

Kontakt(GG): 47922109

Znajomość mapy(0-10): 10

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Nie

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: Podam nizej :)

Kilka zdań o sobie:

Mam na imię Damian. Mam lat 15 i uczęszczam do 2 klasy gimnazjalnej. Mieszkam w małej miejscowości (można nawet ją zaliczyć jako wieś) o nazwie Okonin. Leży ona około 40 kilometrów od Rzeszowa. Na serwerze "Polski Truckerski Serwer" gram z 1,4 roku. Przez ten czas nie miałem żadnych poważniejszych banów itp. Mapę San Andreas raczej znam w 100 procentach a z ortografią to jest tak 9/10. Jestem raczej aktywnym graczem co widać. Regulamin serwera znam bardzo dobrze i sie do niego przystosowuje. Aktualnie na serwerze posiadam około 0 score :E. Z innymi graczami dobrze się dogaduje i nie mam chyba negatywnych opinii. Pracowałem w różnych frakcjach/firmach. Moją pierwsza pracą była praca w Center-Trans (Dafik, Matize), później pracowałem w Pogotowiu ([PTS]Browarek, szosciu) następnie w Pomocy Drogowej (KingKong, CasCador) następnie w Policji (MakeLover, Willtreaty (..)), później w firmie Final-Build (Handlarz, woodpacker) następnie po raz 2-gi w Pogotowiu (Bushido, Willtreaty) następnie tez po raz drugi pracowałem w Policji. Moje zadania wykonuje najlepiej jak potrafię oraz wiem co to znaczy współpraca.

Moim hobby jest gra na gitarze, a interesuję się muzyką. motoryzacją oraz sportem. Najbardziej lubię/umiem grac w siatkówkę. To chyba tyle.

Dlaczego pomoc drogowa: Dlaczego? Jest to bardzo dobra robota. Jest tu bardzo fajna ekipa i szefostwo. Lubię tez pomóc innym graczom np. w uniknięciu mandatu za rozbitą lampe :E

Z wyrazami szacunku, Damian (Kuli)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kubson.

oraz

Kuli

Gratulujemy

Napiszcie do zarządu w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu testu.

Nabór trwa nadal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Sebcik

Staż: 1 miesiąc

Ilość score: 20+ ( po resecie )

Kontakt(GG): 40064299

Znajomość mapy(0-10): 8

Ortografia(0-10): 10

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Kicki - za zbugowane wjechanie do innych firm :).

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: ------

Kilka zdań o sobie: Jestem bardzo dobrym pracusiem :) . Mam 16 lat , skończyłem gimnazjum i wybieram się do szkoły wojskowej :P . Gram codziennie w samp i uwielbiam piłkę nożną . Mam Brata i siostrę :) , Brat 18 lat siostra 5 lat . Jestem kulturalny i zachowuje się bardzo dobrze , lubię się śmiać i umiem być poważny . Ts3 owszem mam , tylko narazie microfon mi padł :( .

Dlaczego pomoc drogowa: Zawsze chciałem jeździć i pomagać innym :) , a poza tym namówił mnie pewien gracz , żebym poszedł na pomoc drogowa . Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Cartwrighter

Staż: 2 miesiące

Ilość score: obecnie 60

Kontakt(GG): 40661874

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: -

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: na tym serwerze jest to moja pierwsza frakcja

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian mieszkam w okolicach Nowego Sącza w Małopolsce, bardzo lubię grać w SA-MP a oprócz gry w GTA pomagam często kuzynowi w warsztacie samochodowym, na co dzień siedzę też u siebie w warsztacie. Chodzę do drugiej klasy Zespołu Szkół Samochodowych W Nowym Sączu na kierunku "Mechanik pojazdów samochodowych". Po za tym bardzo lubię unihokej i hokej na lodzie, siatkówkę, jazdę samochodem/motocyklem.

Dlaczego pomoc drogowa: Jest to dla mnie najciekawsza frakcja. Na drugim miejscu jest pogotowie. Myślę że będę nadawać się na to stanowisko ponieważ mam tam trochę doświadczenia w tej dziedzinie (przynajmniej tak myślę :P). Powinienem sobie poradzić z codzienną walką o prawidłowe techniczne funkcjonowanie serwera. Będę się starać o dobrą opinię nad frakcją pomocy drogowej.

PS: Liczę na pomyślne rozpatrzenie mojego podania:)

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez Cartwrighter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Nick na serwerze: Kubson.

Staż: Ponad 2 miesiące

Ilość score: 96

Kontakt(GG): 43941521

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Nie miałem

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: Nie pracowałem

Kilka zdań o sobie:

Witam !

Mam na imię Kuba, mam 14 lat i mieszkam w niewielkiej miejscowości Budzów w woj. Łódzkim. Moim hobby jest Granie na komputerze, w piłkę nożną oraz czytanie książek. Cechuje mnie sumienność, opanowanie, odpowiedzialność oraz szczerość. W tym roku pójdę do 2 kl. Gimnazjum. Już raz składałem u was podanie, zostałem przyjęty, lecz nie wyuczyłem się odpowiednio więc oblałem i teraz chciałbym dostać 2 szansę.

Dlaczego pomoc drogowa: Tak jak mówiłem w poprzednim podaniu, znudziła mi się jazda za kółkiem Truckera. Pomoc drogowa jest to bardzo odpowiedzialna praca, o każdej porze jest dużo roboty, dlatego też chciałbym dołączyć do grona PD. Mam nadzieję że zarząd PD pozytywnie rozpatrzy moje podanie.

Pozdrawiam, Kubson.

Ile razy jeszcze będziesz pisał podanie i anulował je przed wynikami? Odmowa //King

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: AlameR

Staż: We wrześniu ze 4 latka pyknie.

Ilość score: Obecnie z 3, po przerwie wakacyjnej :D

Kontakt(GG): 8206959

Ortografia(0-10):9

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: Brak

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców:Wszystkie oprócz FB

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Dominik, mam 18 lat. Od dzisiaj uczęszczam do 3 klasy technikum w zawodzie technik-logistyk.

Interesuję się ciężarówkami, sportem, muzyką. Lubię muzykę clubową z dobrym pierdo******m. Planuję zostać w przyszłośći kierowcą ciężarówki.

Dlaczego pomoc drogowa: Ponieważ już tutaj pracowałem i pracowało mi się bardzo dobrze, panuje tutaj miła atmosfera.

Z poważaniem,

AlameR.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na testy na mechanika Pomocy Drogowej dostaje się

AlameR

(Nie zjawienie się na testy)

Gratulujemy

Zapoznaj się z regulaminem oraz pozostałymi tematami.

Napisz do zarządu w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu testu.

Nabór trwa nadal

Edytowane przez Etam444

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilość score: 25

Ortografia(0-10): 9/10

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: kicki: za spam bany : ani razu nie karany

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: to jest moja pierwsza frakcja

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian , chodzę do 1 klasy wojskowej , mam 16 lat . Lubię kopać w piłkę nożna , pykać na kompie . Jestem Kibicem Legii :) .

uznaje zasadę " Nie rób drugiemu tego , czego ty nie chcesz sam " . Dlaczego chcę wstąpić do pd ? Otóż zawsze na truckerskich serwerach lubię bawić się w mechanika , nie wiem czemu , ale kręci mnie to :) . Gram prawie codziennie , bo chyba wiadomo szkoła na pierwszym miejscu :) . Lubie świetną zabawę i różne nietypowe rzeczy .

Dlaczego pomoc drogowa: Dlaczego chcę wstąpić do pd ? Otóż zawsze na truckerskich serwerach lubię bawić się w mechanika , nie wiem czemu , ale kręci mnie to :) . Gram prawie codziennie , bo chyba wiadomo szkoła na pierwszym miejscu :) . Myślę że na pewno jak mnie wybierzecie nie zawiedziecie się na mnie :) . Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) . Pozdrawiam Sebcik

Złożone podanie do innej firmy. Odmowa //King

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ilość score: 25

Ortografia(0-10): 9/10

Kicki/bany na koncie oraz ich powody: kicki: za spam bany : ani razu nie karany

Dawne firmy/frakcje oraz nicki pracodawców: to jest moja pierwsza frakcja

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Sebastian , chodzę do 1 klasy wojskowej , mam 16 lat . Lubię kopać w piłkę nożna , pykać na kompie . Jestem Kibicem Legii :) .

uznaje zasadę " Nie rób drugiemu tego , czego ty nie chcesz sam " . Dlaczego chcę wstąpić do pd ? Otóż zawsze na truckerskich serwerach lubię bawić się w mechanika , nie wiem czemu , ale kręci mnie to :) . Gram prawie codziennie , bo chyba wiadomo szkoła na pierwszym miejscu :) . Lubie świetną zabawę i różne nietypowe rzeczy .

Dlaczego pomoc drogowa: Dlaczego chcę wstąpić do pd ? Otóż zawsze na truckerskich serwerach lubię bawić się w mechanika , nie wiem czemu , ale kręci mnie to :) . Gram prawie codziennie , bo chyba wiadomo szkoła na pierwszym miejscu :) . Myślę że na pewno jak mnie wybierzecie nie zawiedziecie się na mnie :) . Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :) . Pozdrawiam Sebcik

Złożone podanie do innej firmy. Odmowa //King

Ale wzieli innego gracza jak narazie ..

Złożone podanie do innej frakcji. Odmowa //King

nie spam

Edytowane przez KingKong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.