Skocz do zawartości
Raiden

[Uznana] Hubus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Hubus

Opis sytuacji: Wielokrotnie dochodziły mnie słuchy na temat szykanowania i gnębienia graczy przez wyżej przedstawionego. Mając na uwadze zdanie osób pośrednich, zdecydowałem się podjąć temat.

Hubus, krążą o nim niepochlebne, kontrowersyjne opinie, które zdają się znajdować zastosowanie. Nie jest mitem makiawelistyczny charakter i zaciekłość. Istnieje trafne przysłowie: "Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada". Gracz ten caly czas gnębi innych ,którzy sa od niego słabsi. Śmiem przypuszczac, iż jest zdania, że jest bezkarny. Nie boi sie ani Administracji, ani tym bardziej osob "niżej" postawionych. Ekspresja Twoich wypowiedzi potrafi irytować niejedną osobę. Przyznam, że trudno znaleźć większego furfanta, o takim zachowaniu. Czerpanie rozrywki z wystawiania mi warnów zawierających powód " :E ", lub

innych, równie absurdalnych powodów jest oznaką nieodpowiedzialności.

Jestem indywidualistą, swoje zdanie przedstawiłem w sposób niezależny i czekam na wypowiedz przede wszystkim graczy.

Starałem się przekazać swoje przemyślenia przystępnym językiem.

Proponowana kara: Według uznania administracji, piszę to w głównej mierze myśląc o reszcie grających tu osób.

Edytowane przez Raiden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie uważam aby Hubus był do tego zdolny, ale na mnie takie coś nie natrafiło a jestem dużo "niżej" ustawiony niż on i sądzę że to jakaś bzdura...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hubus nadużywa moderatora, nie potrafi się zachować, wyzywa, obraża, kłóci się z policjantami. Zbytnio cwaniaczy i chyba myśli, że ma mocne plecy. Bywały już sytuacje, gdy byłem bliski zbanowania go, gdyż mnie również zdołał wkurzyć. Pisałem o tym juz jakieś 2 tygodnie temu, jeżeli nie więcej, brak jakiejkolweik reakcji. Dobrze, że pojawił się publiczny temat, więcej osób będzie mogło się wypowiedziec, bo ja jako admin mogę jedynie go zbanować, czego raczej nie chcę robić, a dotrzeć do Mikona jest jak utrzelić komara ślepakami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem powodu tej skargi. Warn z powodem ":E"? Kłótnie z policją? Dawno i nie prawda. Kłócę się z administracją? To czyli wolność słowa jest zabroniona na tym serwerze? Skoro powiedzenie wczoraj kilku słów Żywcowi uważasz za kłótnię to popracuj trochę nad rozpoznawaniem tego typu wypowiedzi. A jeśli chodzi o nadużycia proszę o konkretne przykłady. Seguś, zbytnio cwaniaczę, pod jakim względem? Rozwiń swą myśl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dawno czy nie prawda? Jedno drugie wyklucza. Ja już udowadniać niczego nie muszę, wystarczy, że byłem tego świadkiem. A i było kilku graczy, od których również słyszałem, że się nie nadajesz. Mam nadzieję, że sami mają odwagę tutaj napisać, ja ich przywoływać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kłótnie z policjantami, zgodzę się. Kłóciłem się raz z Novexem o mandat, przyznaję się bez bicia. Tylko że mandat był prawie 3x większy niż taryfikator obowiązywał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil88

A wiec tak:

Witam Wszystkich uzytkownikow serva PTS oraz administacje. Widze ze z wielu ludzi ktorzy duza mowia a malo robia nikt tego nie zrobil. Postanowil zrobic to Raiden,z tego chyba powodu ze sprawy zaszly za daleko, wiec ja sie teraz mam prawo wypowiedziec na ten temat a mam bardzo duzo do powiedzenia.

Niechcem byc chamem czy tam zemste zrobic na kims kogo znam, nie tutaj oto chodzi. Od poczatku gry bylem naprawde spokojny zawsze trzymalem wszystko co mi mowili za zebami lecz z dniem dzisiejszym to co sie dowiedzialem na temat mojej opini ktora hubus ma to przepraszam ale to wlasnie wypisze co wiem.

Zaczne od stanowiska Hubusa czyli moderki takie stanowisko powinna miec osoba ktora ma poukladanie pokolei w glowie oraz nie uznaje sie za wyzsza osobe. Czy moderka ma na to pozwolenie jak mscic sie na graczach ?? Czy tam robic inne rzeczy hmmm moim zdaniem raczej jest to nie do pomyslenia. A jednak juz nie jedna osoba z naszego servera zalila sie na temat Hubusa ktory przekracza ponad granice regulaminu PTS, Moze nasz gracz jak to okreslil ma znajomosci na serverze ze jak ktos go qwi to bedzie ban czy tak sie zachowuje moder?? Jakis czas temu byla otwarta rekrutacja na Admina rozmawialem na temat tego z Hubusem oczywiscie z dnia na dzien myslal ze bedzie posiadal te stanowisko lecz jednak zawiodla go jego znajomosc na ktora nie moze juz liczyc jak to nazwal. Czy wykorzystuje swoje stanowisko: ha tutaj powiem jednym slowem TAK po innych akcjach jakie robil z graczami lub ostatnia z Seagerem, sam prowokowal Hubus S3 nie jedna osoba informowala go Hubus ogarnij sie. Ale przepraszamy to nie pomoglo ktos napisal na temat hubusa to zaraz zaczela sie wiazanka w gracza strone. Czy obrazanie uzytkownikow po za plecami ich jest normalne ?? Masz cos im do powiedzenia powiedz w oczy nie za plecami. Moim zdaniem jego zachowanie przekracza ponad granice prawa, jak i opinie o Poli i innych.

Stanowisko na ktore zasiada nasz gracz powinen byc czysty ale to jednak bylo niemozliwe ukrywanie przed wszystkimi ze gracz Gruby to jego brat. Bylem informowany ze mam nic nikomu nie mowic gdyz jak sie dowiedza to poleci z danego stolku. Ha a jednak cos na sumieniu sie ma??

Czy opinie na temat zywca raidena i innych masz pozytywna ?? Nie kolego ja ci to powiem. Niechcem sklamac w ktorym dniu ale z tego co mi wiadomo jak napisal twoj brat nienawidzisz sie z Zywcem z danego powodu ze nie mozesz sie dogadac oraz inne rzeczy niechcem juz sklamac lecz do mojej wypowiedzi bede prosic Raidena o dodanie SS ktore posiada oraz archiwum gg.

Kolejna sprawa jaka jest to praca w Policji: Dostales sie lecz z liczba skarg na ciebie to jest 5 osob za bardzo wykorzystales to co ci dano. Nie dosc ze masz Moderke to jeszcze Poli na dodatek masz jak to nazwano plecy na servie czyli co mozesz wszystko juz robic ?? Ha nie nie kolego za daleko zaszedles jak i pod skore nie tylko mi ale wiekszosci osoba.

Kolejna sprawa porozmawiamy jak wejdzie Chezio nie bede tutaj spraw Poli wkrecal.

[12:39:51] Team Chat - Hubus: pisz na !

[12:39:56] Team Chat - KubiK: kogo nie bd kryć

[12:39:57] <[PSP]davintech> {EE5555}(ID: 38){FFFFFF}: dzieki wielke panie policjancie

[12:40:04] <Ibuprom> {EE5555}(ID: 49){FFFFFF}: on juz odjechal

[12:40:04] <Exivy> {EE5555}(ID: 46){FFFFFF}: Solar.

[12:40:07] <Ibuprom> {EE5555}(ID: 49){FFFFFF}: i wyszedl z serwa

[12:40:07] PM od Seager(34): Masz auto?

[12:40:14] Team Chat - Hubus: lepiej mi powiedz co przeskrobałem

Dlaczego mam pisac na ! mowilem ze nic nie bede kryc.

[12:13:33] <Hubus> {EE5555}(ID: 3){FFFFFF}: Uważacie, że nadużywam moderatora? :o

[12:13:36] *** JAcek już jest!

[12:13:37] *** AntyNooB już jest!

[12:13:39] <[RPK]Gala> {EE5555}(ID: 19){FFFFFF}: Bushido wiem ;p

[12:13:41] <KubiK> {EE5555}(ID: 15){FFFFFF}: I to bardzo!

[12:13:42] <KubiK> {EE5555}(ID: 15){FFFFFF}: xD

[12:13:43] <SZYZU> {EE5555}(ID: 17){FFFFFF}: Ja nic nie zauwazylem ;p

[12:13:49] <Kuba[OK]> {EE5555}(ID: 5){FFFFFF}: Hubus ja tam nie wiem

[12:13:51] <AntyNooB> {EE5555}(ID: 23){FFFFFF}: mnie nie bylo to nie wiem :)

[12:13:55] Gracz Ciacho0o nie posiada środków na koncie viaTOLL.

[12:13:57] <Hubus> {EE5555}(ID: 3){FFFFFF}: Pier*olone lizodupstwo. ;]

Nie jedna osoba zauwazyla to co nasz kolega wyprawia

[12:14:22] Team Chat - Hubus: Raiden, jebany lizodup. ;]

[12:14:23] *** CB Radio: {FFFFFF}kolo kasyna czterech smokow pieski

[12:14:28] <Kuba[OK]> {EE5555}(ID: 5){FFFFFF}: ja nie powiedzialem ze nie tylko cie nie widzielem...

[12:14:32] *** Gracz {FFFFFF}Rabbit {E88B00}(id: {FFFFFF}42{E88B00}) dołączył do serwera.

[12:14:36] <Hubus> {EE5555}(ID: 3){FFFFFF}: :E

Wytlumacz mi to ?? co napisales?? Raczej nie mi tylko graczowi jaka masz opinie o nim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Edytowane przez Kamil88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że nie powinienem tutaj wszystkiego publicznie pisać, bo administracja wie dużo więcej o tym użytkowniku, niż przeciętny gracz. Nie chcę tutaj sypać szczegółami, bo mogłoby to wywołać nie wiadomo co, powiem Wam tylko tyle, że Hubus wczoraj podczas kłótni z Żywcem pisał coś o tym, że 90% administratorów wychodzi z FB. Owszem. Ale o tym jak próbował sobie załatwić administratora, poprzez załatwienia mappera PTSowi nie napisał (Hubus nie wypieraj się, bo mam archiwum pewnego gracza z GG, jak M***y sam się przyznaje). Nie będę pisał kto był tym mapperem, bo dużo graczy może się poczuć oszukana. Hubus jest cwany i o tym wie każdy.

Edytowane przez Chezio1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hubus nadużywa moderatora, kłótnie z policją (gdy pracował w GDT) i wyzywanie. W pewnym sensie naśmiewanie się... Za to, co zrobiłeś ("Nie lepiej powiedzieć, że ma złośliwego raka trzustki? :E " nie podaruję Ci. Naśmiewanie się z takiej choroby czyjejś matki nie jest dobrym wyjściem.

Mam gdzieś screeny na kompie, później wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hubus-naiwne, zakłamane i zbyt bardzo nadużywające władzy dziecko, Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oceniam swojej osoby - jak mnie określiłeś - mianem lizodupa. Skąd wysnułeś swój jakże intrygujący wniosek?

Wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków moderatora, nie szerzę na Twój temat wyssanych z palca opowieści.

Czyżby bolał fakt, że grasz niespełna trzy lata, a doczekałeś się jedynie moderatora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szyzu

Nie wiem nic o powyższej sytuacji ale chciałem wypowiedzieć się w innej .

Otóż chciałem poruszyć temat GDT . Moim zdaniem nie odpowiedzialne jest ze strony Hubusa odejście tak po prostu z firmy i zostawienie jej nowemu graczowi w firmie . Mógł chociaż załatwić kogoś odpowiedzialnego na to stanowisko . Chociażby Dafika , przekonać go aby został . Prestiż (chyba dobre słowo) firmy przez ten tydzień moim zdaniem zmalał w bardzo dużym stopniu . Taka firma jak GDT powinna mieć kogoś z administracji w szefostwie . Z tego powodu , że jest to jedna z najstarszych lub nawet najstarsza firma na sampie .

Ogólnie nie mam nic do Hubusa bo nie miałem z nim żadnych sporów i miałem przerwę od sampa , wiec nie wiem nic o różnych zdarzeniach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hubusa szefem bym nie nazwał. Zaniedbywał firmę. Niestety teraz GDT jeszcze bardziej straciła prestiż, bo szefostwo przyjmuje masówkę... Analfabetów i ludzi, którzy truckiem jeździć nie potrafią.

Bym zapomniał... Niech Mikon się wypowie, nie zostawimy tej sprawy.

Edytowane przez Novex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak się zachowuje Hubus każdy wie. Natomiast tak jak powiedział Chezio (nie potrzebnie) - Administracja wie dużo dużo więcej. W poprzednich tygodniach dostawałem mnóstwo skarg na Ciebie, podobnie jak inni. To, że nie jestem Twoim zwolennikiem nie będzie miało wpływu na karę jaką poniesiesz. Pisałeś o tym, że aby zostać Administratorem "najpierw trzeba zatrudnić się w FB i pucować się Zywcowi". Żadną tajemnicą jest, że do FB trudno się dostać i zostają wybierani Ci najlepsi. Swoim pracownikom ufam dlatego później, śmiało mogę ich zaproponować np w głosowaniu na moderatora.

Poczekam jeszcze na kilka wypowiedzi i wtedy Administracja podejmie decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie spoktałem się z sytuacją, w której Hubuś ubliżałby któremuś z graczy/administratorów. Zachowanie, jakie jest, wszyscy wiemy. Dużo żartuje, "jajca" robi i inne tego typu "eventy". Nie wiem, co spowodowało dezaprobatę Hubusa przez Raidena. Może po prostu to wyścig po adminstratora? Może to starcie charakterów, Hubus otwarty, szczery a Raiden, jak sam wspomniał indywidualista. Nie uważam, że ani Hubus ani Raiden ma "zły" charakter, aczkolwiek więcej ogarnięcia ze strony Hubusa przydałoby się, na prawdę.

Co do wypowiedzi: "najpierw trzeba zatrudnić się w FB i pucować Zywcowi" - Nie gram dla administratora, moderatora czy innych korzyści. Gram dla zabawy, dla odprężenia. Była możliwość, żebym złożył podanie na moda/admina, nie chciałem i koniec. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raiden, nie nie boli mnie ten fakt. Jak ktoś napisał że jestem cwany, przyznam się iż nie po raz pierwszy usłyszałem tą opinię o mnie, i chyba będę musiał się z tym zgodzić. Niestety, jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni. Macie zamiar mi zabrać moderatora? Spoko, nie opieram się. Niestety, zawiodłem się na kilku osobach w tym momencie, i ktoś mi kiedyś powiedział że mam uważać co komu mówię, i od tej chwili chyba zacznę to stosować. Więc ku sformuowaniu, jeśli administracja zadecyduje aby odebrać mi stanowisko moderatora, niech go odbiera, nie opieram się.

Dziękuję dobranoc.

P.S Magik napisałem 90% czyli nie wszyscy, jeśli uraziłem Cię tą wypowiedzią to przepraszam. ;]

Edytowane przez Hubus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hubusa szefem bym nie nazwał. Zaniedbywał firmę. Niestety teraz GDT jeszcze bardziej straciła prestiż, bo szefostwo przyjmuje masówkę... Analfabetów i ludzi, którzy truckiem jeździć nie potrafią.

Bym zapomniał... Niech Mikon się wypowie, nie zostawimy tej sprawy.

Post nie wnosi nic do tematu ponieważ ja do Hubusa nic nie mam. Ale jeżeli Novex twierdzi że przyjmujemy analfabetów i ludzi którzy jeździć truckiem nie umią to byśmy nie mieli tyle kasy na koncie firmowym. To że nooby spychają niektórych pracowników do wody (wiem bo mnie też spychano wielokrotnie) nie znaczy że nie umią jeździć. Idziemy na masówkę? GDT to pierwsza firma do której idą nowi gracze. Jeżeli z szefem uważamy że się nadają dajemy im dalszą szanse. Ci którzy nie pracują w tej firmie nie mają prawa o niej tak mówić, Tyle co chciałem na ten temat powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamil.... czasami warto sprawdzić co się napisało, gdyż twój tekst jest zupełnie nieczytelny :facepalm:

Ale z tego co wiem Hubus zaczął cwaniakować dopiero po otrzymaniu rangi Moderator, bo wcześniej normalnie się z nim gadało. Ludzie często reagują tak na otrzymanie władzy, ehh...

Edytowane przez Solaris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo po napisaniu tutaj swojej drugiej wypowiedzi, próbował mnie za wszelką cenę udupić jako policjant. Spławiłem go. To tylko kolejny gwóźdź. :) A co do GDT za czasów Hubusa/ManaTGA (i tak większość wie kto to był), większość pracowników zaczęła czuć się zbyt pewnie i pozwalali sobie na totalnie noobienie. Być może zarząd to spowodował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[12:14:22] Team Chat - Hubus: Raiden, jebany lizodup. ;]

[12:14:23] *** CB Radio: {FFFFFF}kolo kasyna czterech smokow pieski

[12:14:28] <Kuba[OK]> {EE5555}(ID: 5){FFFFFF}: ja nie powiedzialem ze nie tylko cie nie widzielem...

[12:14:32] *** Gracz {FFFFFF}Rabbit {E88B00}(id: {FFFFFF}42{E88B00}) dołączył do serwera.

[12:14:36] <Hubus> {EE5555}(ID: 3){FFFFFF}: :E

Tu ss bardziej czytelny:

50834872736326087961.png

Napisał to bodajże zaraz po krótkiej rozmowie 2 graczy na temat skargi napisanej przez Raidena. Poza tym tak jak już nie jedna osoba napisała prowokuje ludzi i nadużywa moda.

Otóż chciałem poruszyć temat GDT . Moim zdaniem nie odpowiedzialne jest ze strony Hubusa odejście tak po prostu z firmy i zostawienie jej nowemu graczowi w firmie . Mógł chociaż załatwić kogoś odpowiedzialnego na to stanowisko .

Tymi 3 zdaniami kolego ośmieszyłeś się na całej linii. Hakir nowa pani szef, GDT pracowała w tej firmie kilka miesięcy i to w okresie gdy firma podupadała, była jednym z 2 graczy, prezentujący firmę w tamtym okresie . Poza tym gra tu ponad rok więc tam i ówdzie pracowała, doświadczenia zdobyła i uważam, że w tej decyzji hubus nie popełnił błędu. Z Maksem tak samo. Gracz o mniejszym stażu jednak często przebywający na serwerze oraz angażujący się w nowej roli. Piszesz to bo pewnie sam chciałeś liczyłeś na jakąś "ciepłą posadkę" co?

Szyzu został przyjęty dopiero przez nowy zarząd. //Seager

Nie wiedziałem tego faktu. //KubiK

Edytowane przez ADHD MO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od początku byłem przeciw wybraniu Hubusia na moderatora. Wasze posty potwierdzają, że słusznie. Nie umiał sobie poradzić z firmą, więc ją oddał. Na stanowisku moderatora też radzi sobie co najwyżej średnio. A jego zachowanie w stosunku do innych graczy jest karygodne.

Wszyscy razem byliśmy przeciw // Zwc

Edytowane przez Zywiecc ®

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety zdarza się tak, że ktoś zostaje wybrany 'po znajomości' i tak mogło być w tym przypadku. Jest wiele osób, które lepiej by zastąpiły hubusa w roli moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil88

Solaris powiem krotko ty wiesz swoje ja swoje wiec kazdy tutaj ma prawo do wypowiedzi a nie napisal bym skoro nie wiedzial. Kolejna sprawa jest teraz kazdy bedzie pisac ze Hubus boski itd... a za plecami swoje wiec wiesz wole tego nie komentowac :)

Nieczytelny hmmm kolego 24h bez spania wiec nie dziw sie ;) czekam na twojego posta po takim mitingu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Seguś, jakbym chciał Cię udupić, to dałbym Ci ten mandat, proste, miałeś gaz w naczepie, więc mandat taryfikatorowy Ci się należał. I nie wiem czy niektórzy zauważyli, ale chyba że dostałem Moderatora to dla Was pretekst aby mnie przysłowiowo udu*ić. Ja po otrzymaniu Moderatora swojego zachowania nie zmieniłem, bynajmniej ja tak to odczuwam. Jeśli sądzicie, że zacząłem cwaniakować od kiedy dostałem Moderatora, to sądźcie tak dalej, ale spytajcie się ludzi z którymi jestem w bardziej "zażyłych" kontaktach czy się zmieniłem.

P. S Handlarz, z GDT odszedłem ponieważ pracowałem tam już dosyć długo, byłem szefem pół roku i stwierdziłem że czas na zmiany. Z firmą radziłem sobie dosyć, i nie odszedłem z tego powodu że sobie nie radziłem.

Edytowane przez Hubus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.