Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że Mc na modach to bardzo dobry pomysł, i wcale nie obciąża komputera fps mam tyle co przed wgraniem ptsowej paczki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MC na modach to nie jest zły pomysł, tylko że ja czuje ubytek tych modów na serwerze wentyla. Brak Galacticrafta boli mnie najbardziej ale te mody wymagają mocnych komputerów, więc na razie pozostaje mi bawić się na singlu z modami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie ziemniakowe komputery u połowy graczy pts'a - na serwerze z pewnością znajdowałaby się większa ilość modów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja lubię te narzekanie "polowa graczy pts ma ziemniakowe kompy to nie ma sensu więcej modów", oczywiście można się bawić w te rzeczy, ale komu się chce to wszystko pobierać itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, bo pobieranie jednego folderu to zbyt dużo - puknij się w główkę :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Niventill napisał:

Tak, bo pobieranie jednego folderu to zbyt dużo - puknij się w główkę :))

Po co tak agresywnie od razu? Nie wiedzałem, że już masz skompletowany folder z modami i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwidoczniej w ogóle nie zainteresowałeś się moim postem z poradnikiem z dołączeniem na serwer - nie wspominałem tam o pobieraniu modów, dałem jedynie gotową paczkę.

Edytowane przez Niventill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie nie wszyscy przeglądają poprzednie strony, więc pragnę zaprosić Was raz jeszcze na PTSowy serwer survival na wersji 1.12.2

IP: s172185.enmc.pl

W razie problemów proszę o zgłaszanie się do mnie lub @Badyl na Discordzie, forum bądź serwerze.

Życzę miłej gry :) 

@edit Przeszliśmy na wersję 1.13.1

Edytowane przez Lampard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś korzysta z launchera by Zyczu? Nie da się go zaktualizować do wersji 1.13.1? Będę musiał skorzystać z innego launchera?

Nie chce odpowiedzi, że by Zyczu jest beznadziejny więc i tak zmień - każdy korzysta z tego co chce. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już ci trzeba dzieciak-friendly launchera to polecam crystal launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer został wzbogacony o dodatkowe dwa mody (Chisel oraz Project E). Zaktualizowana paczka: klik

Hiper duper poradnik how to dołączyć na serwer:

1. Uruchom dowolny launcher Minecraft z obsługą profili.
2. Stwórz profil na wersji MC 1.12.2 jeśli takowego nie posiadasz i uruchom grę (aby wersja się pobrała), a następnie ją zamknij.
3. Zainstaluj tego FORGE 2760 za pomocą instalatora.
4. Uruchom launcher ponownie i wybierz nowo utworzony profil z FORGE i obowiązkowo przypisz większą ilość ramu (w większości przypadków opcja ta jest w opcjach profilu, należy tam zmienić wartość -Xmx zmieniając ją na minimum -Xmx2G, ew. -Xmx3G).
5. Uruchom grę z wybranym profilem FORGE 2760, a następnie po załadowaniu gry wyłącz ją.
6. W menu start wpisz %appdata%, a następnie przejdź do folderu .minecraft i wrzuć folder mods. (download)
7. Jeśli wykonywałeś wszystkie polecenia gra po ponownym uruchomieniu profilu powinna załadować wszystkie mody (jeśli tak się nie stało to albo coś spartoliłeś, albo to wina wentyla).
8. Dołącz na serwer c2.mineserv.eu:22012 i licz, że bugi nie zcrashowały go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Domek (można wymieniać się za jedzenie :E )(Server-Niventill)

Spoiler

5C8ubxX.png
MBeHj8o.png
5VNh9L7.png
GuvhszR.png

Edytowane przez Wersjon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej Lampard, serwer padł? Chcąc wbić tkwię z tekstem "Łączenie z serwerem", a po około 10-15 sekundach wyskakuje Timed Out

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Wersjon napisał:

Mój Domek (można wymieniać się za jedzenie :E )(Server-Niventill)

Ukryj zawartość

5C8ubxX.png
MBeHj8o.png
5VNh9L7.png
GuvhszR.png

Domek w skale to jest to :D

7 minut temu, Polak333 napisał:

Ej Lampard, serwer padł? Chcąc wbić tkwię z tekstem "Łączenie z serwerem", a po około 10-15 sekundach wyskakuje Timed Out

Mi też

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście działa, nie wiem czemu, ale 1.13.1 z optifine nie chciało jakoś współgrać z serwerem, oprócz tego bez sensu, że przenieśliście serwer na 1.13, od razu na sam początek mam jakiegoś buga, jedna część podwójnych drzwi się niszczy przy próbie otwarcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle, że to cały czas się dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi