Skocz do zawartości
Majson

Samochody osobowe w naszej rodzinie

Rekomendowane odpowiedzi

Mietek z Corsche 1.2 van :evil2:

0ev5pNv.jpg

Pamięta ktoś moje Passeratti?

Ee9Er4K.jpg

Od lipca 2017r nie był odpalany bo podejrzewałem uszczelkę pod głowicą, kilka dni temu odpalił od strzała po godzinie grzebania pod maską przez mojego mechanika i.. jeździ!

Aktualnie stoi na przeglądzie żeby sprawdzić co się spi*oliło na amen, szybko i tanio naprawić potem będzie wystawiony na sprzedaż tak jak Audi w tle która stoi u tej samej osoby w tym samym celu :E

Możliwe też że Passeratti trafi na wrak race, bo już 3 osoby są nim zainteresowane żeby przeznaczyć go na ten cel, ja w sumie też bym chętnie pojechał :L

Aczkolwiek również rozważam sprzedaż Mietka bo to diesel ;/ Mogę sobie zostawić Audi, ale jest już dla mnie za słaba i celuję teraz w coś 200KM+ :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ExlusivO sprzedaj wszystko, kup Audi od Amela :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Crevan napisał:

@ExlusivO sprzedaj wszystko, kup Audi od Amela :)

Szkoda mi mietka, naklepałem nim 1500km w niecałe dwa tygodnie i narzekać nie ma co, tylko nie podoba mi się że to diesel :L

Zastanawiam się czy nie zostawić sobie Audi na zimę, w razie jako awaryjne auto, bo Corshe stoi prawie 20km od domu, a jak diesel nie pyknie z rana, to co zrobić? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.10.2018 o 23:29, ExlusivO napisał:

Szkoda mi mietka, naklepałem nim 1500km w niecałe dwa tygodnie i narzekać nie ma co, tylko nie podoba mi się że to diesel :L

Zastanawiam się czy nie zostawić sobie Audi na zimę, w razie jako awaryjne auto, bo Corshe stoi prawie 20km od domu, a jak diesel nie pyknie z rana, to co zrobić? :E

Wymień świece na zimę,  zastosuj mieszankę do diesla i nie ma ch... Żeby nie odpalił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.10.2018 o 23:29, ExlusivO napisał:

Mam takiego 3.2 w dieslu nie garażowany, żadnego dodatku nawet nie dolewam i w -15 odpala na strzała i potrafił być po kilka tygodni na Szwecji nie odpalany 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawne świece, dobry, dopasowany akumulator i zmieniony filtr paliwa przed zimą, załatwia większość problemów z odpalaniem zimą. Bałem się o swoją Audi, czy podoła z odpalaniem zimą, gdyż do pracy robię niecałe 5 km, a dla diesla to jest katastrofa.... O dziwo dwie skandynawskie zimy odpalała bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, MarcinWGM napisał:

http://pl.tinypic.com/r/15p0u44/9

Jak ustawić prawe swiatlo?  Żeby nie swiecilo tak wysoko?  Żarówka jest dobrze wsadzona

Nie wiem jak u was, ale u mnie nie wyświetlają się zdjęcia po wejściu w link :ougly:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora pokazać moje pierwsze autko. Miałem zbierać na Honde Accord 7 generacji jednak życie miało inne plany i musiałem przyśpieszyć zakup tego pierwszego autka.

Jak widać padło na wszystkim dobrze znanego VW Passata B5 kombi, posiada on benzynę 1.8 bez turbiny oraz automatyczną skrzynię biegów co mnie cieszy :D  Autkiem fajnie się śmiga i mam nadzieje że wytrzyma dłuższy czas bez jakiś większych napraw. 

XXuOSTR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi