Skocz do zawartości
Pawelo

Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Zwolniły się dwa miejsca, zapraszam do składania podań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię Kacper

Nick w grze : kacperas123xd11

Staż na serwerze : 1 rok 

Potrafię dostosować szybko dostosować sie do warunków 

znam bardzo dobrze mapę całą

gram codzienie na serwerze przez 2 godziny 

co motywuje mnie do pracy? : oczywiście chciałbym wszystkich uleczać i pomagać im jestem miły i potrafię bardzo szybko dojechać na czas  a także chęć niesienia szybkiej pomocy innym oraz od zawsze pasjonowała mnie praca w jednostce ratunkowej sądzę że nadaję się :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Jestem Kuba, mam 16 lat, nick: Jointers, mapę znam, umiem dostosować się do warunków jakie panują, staram sie grać codziennie na serwerze, ale wiadomo, że niecodziennie można mieć czas wejść i pograć. Motywuję mnie do pracy bardzo fajny serwer, w którym grają naprawdę fajni ludzie i chciałbym im pomagać tak samo jak i oni by pomogli mi gdyby mieli taką pracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

wraz z otwarciem rekrutacji do Pogotowia chciałbym tu złożyć swój list motywacyjny i zbliżyć zarząd do mojej osoby i do cech mojego charakteru. Tak więc: jestem osobą spokojną, stanowczą, regulaminową i doświadczoną. Jak każdy mam również wady - bardzo łatwo mnie wyprowadzić z równowagi i według mnie zbyt często wybucham, lecz jestem opanowany i na tle publicznym jak i prywatnym potrafię się zachować. Toteż odwzorowuje się w moim braku kar. Mam na imię Paweł i pochodzę z małego miasteczka w województwie Świętokrzyskim. Po wakacjach będę chodził do trzeciej klasy gimnazjum i myślę, że osiągam dobre wyniki w nauce. Mam 15 lat i mutację już przeszedłem. Karierę z logistyką rozpocząłem zafascynowany tatą swojego kolegi, który w tej branży właśnie pracuje - jeździ na przepinki po Niemczech. Chętny wrażeń rozpocząłem googlowanie i filtrowanie serwerów, które pozwoliłyby mi pobawić się w logistyka. Tak trafiłem na SAMP'a i na serwer Truckerski, na którym spędziłem pół roku. Osiągnąłem tam bardzo dużo udogodnień takich jak: posiadanie własnej, prosperującej firmy oraz prowadzenie przez miesiąc frakcji Policji. Niestety - serwer upadł, a ja zostałem bez niczego. Tak też trafiłem na PTS, na którym rozpocząłem gre. Zdążyłem pograć pewną część swojego czasu w Sprunk Trans Inc. oraz Pomocy Drogowej. Z powodu natłoku nauki w szkole porzuciłem swoją grę i swoje konto zostawiając na nim ledwo ponad 116 score. Wiem - to mało, lecz teraz mam bardzo dużo czasu ze względu na wakacje i szybciutko to nadrobie. Dziękuję za przeczytanie. Mam nadzieję, że pozytywnie i dogłębnie przedstawiłem wam moją osobę zbliżając się do pozytywnego rozpatrzenia mojego podania. Miłego dnia/wieczoru :)

Paweł/AgentG5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Składam swoją kandydaturę do Pogotowia.

Witam. Na imię mam Kamil i mam 24 lata. Mieszkam w Płocku. Moim zainteresowaniem jest Sport, najbardziej piłka nożna i muzyka. Jestem osobą spokojną, miłą, nieśmiałą oraz nie wdaję się w konflikty z innymi osobami. Potrafię pracować w grupie i szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu.  Aktualnie można mnie spotkać na serwerze wieczorami, ale myślę, że wyrobienie normy nie będzie dla mnie problemem i będę się starał wykonywać normy. Znajomość mapy myślę, że jest u mnie na dobrym poziomie. 

Mój staż na serwerze to ok 3 lata z 2 dłuższymi przerwami, ale na PTS jestem już od Sierpnia 2012 tylko swoją przygodę zaczynałem od platformy SAMP. Do tej pory udało mi się zdobyć 454, może to kogoś dziwić, że tak mało przy takim stażu gry, ale zdecydowałem zacząć grę od nowa na tej samej postaci, dlatego mam tyle scor.

Na serwerze można mnie spotkać pod Nickiem Orzel, a ID postaci to 421.

Do tej pory miałem okazję pracować w takich firmach jak Petrol, już nie istniejące Safe Transport, Zoomie i Military Logistics i we frakcji tylko w Pomocy drogowej gdzie miałem okazję sprawdzić się jako Vice Szef.

Dlaczego właśnie Pogotowie? Miałem okazję spróbować krótkiej pracy w Pogotowiu, gdy odbywały się dni otwarte i mi się spodobało i zdecydowałem, że kiedyś muszę spróbować pracy właśnie w tej frakcji. w Pogotowiu nie miałem okazji jeszcze pracować na dłużej, więc stwierdziłem, że to jest dobry czas żeby spróbować. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam

Orzel

Dane z serwera:

Nick: Orzel

ID postaci: 421

Scor: 454

Łączny czas gry: 55d 06h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd Pogotowia 

Mam na imię Daniel, przeżyłem 16 wiosen, mieszkam w małej miejscowości w kujawsko-pomorskim. Na codzień uczęszczam do szkoły ponadgimnazjalnej, oraz na praktyki o profilu stolarz. W wolnym czasie lubię wyjść na rower czy po prostu spotkać się ze znajomymi. Jestem osobą spokojną i nie szukającą na siłę problemów. Na serwerze gram pod nickiem DanieL, staż na serwerze wynosi ponad 2 lata. Pracowałem w paru firmach, jak i również w frakcjach: pomocy drogowej i pogotowia, więc wiem  co i jak.  Do pogotowia pragnę wstąpić, ponieważ byłem w tej frakcji i było mi dobrze, będę miał teraz również mniej czasu na grę, lecz bez problemu będę w stanie wyrobić normę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

Nick: DanieL 

Score: 5000+

ID: 46834

Staż na serwerze: Ponad 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kapi0988

ID Postaci: 4522

ID Konta: 4463

Czas gry: 2d 16h

Score: 132

Witam Szanowny Zarząd Pogotowia.

Z dniem dzisiejszym chciałbym aplikować o przyjęcie mojej osoby do frakcji Pogotowia. Swoją kandydaturę pragnę poprzeć wysoką kulturą, odpowiedzialnością, umiejętnością pracy w grupie, dobrą znajomością mapy.

( a teraz mniej poważnie XD )

Nazywam się Kacper, mam 15 lat. Pochodzę z niewielkiej miejscowości zwanej Mogilnem na granicy województwa kujawsko-pomorskie z wielkopolskim. Aktualnie po wakacjach będę uczęszczał do ostatniej klasy gimnazjalnej. Na co dzień jestem osobą cichą, zamkniętą w sobie. Jednak w internecie otwieram się do ludzi :D Mówią, że jestem osobą miłą, kreatywną, ambitną, kulturalną, która ma szanse na dobrą przyszłość. Lecz niestety jestem leniem i często mi się nie chce nic robić i najchętniej to bym spał XD Aczkolwiek jeżeli robię to co lubię to daje z siebie 110%! Moim głównym zajęciem w życiu jest komputer ( powiadają, że jestem uzależniony, ale ja po prostu nie lubię wychodzić z domu xD ). Lubię sobie porobić grafiki w photoshopie, pograć w gry z kumplami z internetu, porobić coś dla kogoś :D Kiedy już wyjdę z domu to fotografuję wszystko co mi wpadnie w oko bo uwielbiam to robić :D Aczkolwiek miewam też swoje gorsze dni jak każdy człowiek.

Swoją przygodę z PTS'em zacząłem 18.02.2014 roku, lecz niestety dotychczas grałem sporadycznie. Wbijałem rzadko i na krótką chwilę. Od niedawna chce to zmienić i staram się wbijać częściej :D Pragnę dołączyć do PTS'owej rodzinki <3 

W MTA gram odkąd pamiętam. Zawsze była to moja ulubiona gra. Były dni, kiedy dawałem grę do kosza, ale po paru dniach instalowałem ją na nowo bo nie mogłem bez niej żyć XD Duży czas spędzony w tej grze świadczy o BARDZO DOBREJ znajomości mapy. Zazwyczaj grywałem na RP oraz RPG, lecz teraz jakoś mi się znudziły. W MTA zajmuje się również mappowaniem. Kiedyś siedziałem w nim cały czas i tworzyłem dla różnych serwerów. Teraz również to robię, ale jakoś mniej. Nie mam pomysłów :P 

Dlaczego akurat Pogotowie? Od małego tym się interesuję i kto wie czy w przyszłości nie będę robił czegoś więcej w tym kierunku. Zawsze mnie to "jarało'. Gdy na różnych serwerach miałem wybór zawsze wybierałem Pogotowie Ratunkowe. Parę razy nawet miałem okazję być liderem takowej fakcji, lecz zazwyczaj serwery były niewypałami.

Generalnie najbardziej może odpychać moja aktywność, lecz tak jak pisałem - poprawie ją. Na serwerze będę siedział dużo więcej i starał się dla niego jak najlepiej.

Podanie może być lekko chaotyczne przez aktualną chorobę przez co trochę nie myślę XD

Pozdrawiam, Kacper.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię Robert

Nick w grze : robert9945

Staż na serwerze : od niedawna gram ale bardzo dobrze się znam na medycynie planuję iść na studia medyczne więc się uczę :)

Potrafię dostosować do panujących zasad niema zemnom problemu.

Znam mapę gram dużo na serwie mam nadzieję potrafię spędzićna serwie tygodniowo 20h

gram około na serwie dziennie 3h

co motywuje mnie do pracy? : chciałbym pokazać swoją widzę jak i uleczać graczy bo to mnie motywuje do dalszej nauki jestem osobą ambitną i zawszę idę po swój cel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi