Skocz do zawartości
Ozzek

Nabór [OTWARTY]

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę aby @Zykfrydes i @Vacior zgłosili się do mnie na PW. Mam kilka pytań, na podstawie, których zdecyduję czy zostaną przyjęci. 

Przypominam, że osoby powracające na serwer nie mają szans na dostanie się do policji. Proponuję pograć jakiś czas i wtedy spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:loleq123x3

ID:98538

Staż:6 miesięcy

Score:51

Coś o Sobie:Witam Jestem Jakub mam 15 lat pochodzę z Województwa Lubelskiego moje zainteresowanie to sport oraz gry komputerowe.Jestem osobą kulturalną zawsze kiedy popełniam błędy staram się do nich przyznać i zmienić się na lepsze.Jestem osobą która nie sprawia problemów,nie odwalam tylko podchodzę do pewnych rzeczy na poważnie.Szybko dostosowuję się do warunków panujących we frakcji.Kiedy mam jakiś problem zawsze zgłaszam się do osób które wiedzą lepiej.

Dlaczego Ty:Ponieważ mam doświadczenie w policji byłem wielokrotnie w tej frakcji na serwerach o tej samej tematyce,tutaj nigdy nie byłem więc chciałbym pokazać szefowi na co mnie stać,jestem osobą stanowczą nie odpuszczam żadnych mandatów znam dobrze taryfikator policyjny,znam również dobrze całą mapę San Andreas.Kiedy dostanę szansę szybko dostosuję się do warunków panujących we frakcji,ze swojej strony mogę obiecać wysoki poziom kultury,pełne zaangażowanie na służbie,wszystkie powierzone mi obowiązki będę wykonywał na miarę swoich możliwości tak aby szef był ze mnie dumny.Jestem osobą z którą nie ma żadnych problemów,bardzo mi zależy aby się tu dostać,jeżeli się dostanę jak najszybciej się zgłoszę w celu dodania do frakcji.Myślę,że jestem dobrym kandydatem do Policji i mam szansę się dostać.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi