Skocz do zawartości
Ozzek

Nabór [OTWARTY]

Rekomendowane odpowiedzi

@Lipazy zostaje przyjęty pod warunkiem że nie będzie próbować obalić mojej władzy, zgłoś się na szkolenie do mnie.
@Virtual zostaje przyjęty, proszę zgłosić się na szkolenie do @NaimadSh.

Reszta zostaje odrzucona. Nabór trwa dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię postaci: Polsky

Nazwisko postaci: Polaczek

ID: 26104

Score: 1685

Generalny inspektor

Gyro

Mam na imię Hubert. W tym roku skończyłem 18 lat. Pochodzę z małej miejscowości na Podlasiu, w której uczęszczam do technikum. Jestem dość zrównoważoną osobą z poczuciem humoru, lecz w sytuacjach, które tego wymagają oczywiście zachowuję powagę. W stosunku do innych jestem lojalny i pomocny. Nie brak mi cierpliwości, jestem w stanie długo czekać aby osiągnąć swój zamierzony cel. Nie jest mnie łatwo wyprowadzić z równowagi dlatego jakiekolwiek konflikty staram się rozwiązywać w łagodny sposób. W stresujących sytuacjach zachowuję zimną krew. Na co dzień interesuję się motoryzacją, potrafię wiele godzin spędzić w garażu aby dane auto doprowadzić do oczekiwanego stanu. Moim hobby jest również modelarstwo, które jest odstresowującym zajęciem i daje dużo satysfakcji z wykonanej pracy. Jeśli chodzi o moją znajomość języka angielskiego to niestety nie mówię w nim biegle, lecz jako uczeń cały czas przyswajam wiedzę i w miarę moich możliwości potrafię się dogadać. Ogólnie nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu z innymi ludźmi i potrafię współpracować. Uczę się w technikum hotelarskim, a w tym zawodzie współpraca jest niemalże na pierwszym miejscu aby wszystko funkcjonowało jak powinno. 

Moje Początki na Polskim Truckerskim Serwerze zaczęły się gdy byłem jeszcze o wiele młodszy. Po reaktywacji serwera pracowałem w wielu firmach, w których stosowałem się do regulaminu i nie było nigdy ze mną żadnych problemów. Pracowałem również w pomocy drogowej między innymi ze względu na pasję, ale też by zdobywać doświadczenie. Miałem kilka przerw w grze z różnych powodów i wróciłem ponownie, ponieważ tutaj jest moje miejsce i z największą ochotą gram właśnie tu. Jeśli chodzi o moją karalność to nigdy nie miałem bana czy nagannej opinii. Mój obecny czas na serwerze to 412 godzin. Zdecydowałem się złożyć podanie do Policji gdyż jestem otwarty na doświadczenia, a po przeczytaniu regulaminu wiem, że jestem w stanie spełnić każdy z punktów, po za tym chciałbym urozmaicić rozgrywkę innym graczom jak i sobie bo przecież o to tutaj chodzi. Zapewniam, że jeśli zostałbym przyjęty to nie zostanę na chwilę, a na dłużej jeśli oczywiście bym się sprawdził w roli policjanta.

Z poważaniem

Polsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grze : DragonPro

ID : 93677

Score : 15

Witam mam na imię Adrian i uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej w małej miejscowości pod Warszawą.Jestem osobą spokojną i wyrozumiałą.Zawsze próbuje rozwiązać problem pokojowo.Łatwo nawiązuje kontakt z graczami oraz się z nimi zaprzyjaźniam.Umiem podporządkować się poleceniom wyższej rangi.Interesuję się motoryzacją oraz służbami mundurowymi.W wolnym czasie jeżdżę z ekipą na motocyklach oraz gram w MTA.Frakcję lubię za jej odpowiezialność za społeczność serwera to przcież oni zawsze przyjezdzają gdy ktoś wyzywa czy się biję.To Protect and Serve.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam na imię Filip. Wcześniej ukrywałem się pod nickiem BaranPL. W paździeniku skończyłem 21 lat. Skończyłem technikum logistyczne, obecnie studiuje zaocznie o takim samym profilu. Obecnie pracuje w molohu VW Poznań. Przez ostatnie 15 lat mojego życia grałem w piłkę nożną, przechodzą przez wszystkie szczeble piłkarskie (od trampkarza po juniora, kończąc na seniorach (ostatnie 3 lata gry za pieniądze)). Na serwerze gram (z długą przerwą) od listopada 2010 roku, kiedy wraz z znajomym TheWitcher zaczeliśmy grać na owym serwerze (MTA) i graliśmy na nim kilka ładnych lat, aż ja przeniosłem się na SAMP a Mateusz na serwery role play. Jestem ambitnym chłopakiem, z sporym bagażem doświadczenia w zarządzaniu serwerami oraz ekipy. Miałem epizod w branży muzycznej, gdzie w sporym gronie tworzyliśmy takie projekty jak Aberracja pod nadzorem Kstyka (krytka muzycznego). 

Moje początki na PTS zaczęły się od firmy AMM Transport (Virusa), gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki. Po dłuższym czasie, przeniosłem się do Pomocy Drogowej, której szefem był Dzony. Po przygodzie z Pomocą Drogową, zawitałem w KT Transport (Polaka) gdzie spędziłem najlepsze czasy na serwerze. Dostałem również szanse w BEE (Wombata) oraz Taxi (Virusa). Miałem szanse dostać się do PTS klubu, ale niestety nie zdałem egazaminu. Na innych serwerach, głównie role play grałem w police department oraz frakcjach pokroju fbi, dea. 

Zapewniam, że mam duży zasób czasu by poświęcić grę w Policji. Nie jestem konfliktowy, wysuwam własne pomysły by pomóc i rozwijać daną grupę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanownego Generalnego Inspektora Policji Gyro!

W odpowiedzi na ogłoszenie, które ukazało się 23.11.18 r. na forum serwera, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważenie mojej kandydatury na stanowisko Policjanta w Policji.

Mam na imię Maksymilian, a na serwerze można mnie znaleźć pod nickiem Lukee z ID 62517. Gram na serwerze od maja 2016 roku i uzbierałem już ponad 3800 score. Mieszkam na zadupiu w Piotrkowie Trybunalskim. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunek weterynaryjny, co oznacza, że żyje już 16 lat. Interesuję się motoryzacją, muzyką, obróbką grafik i rysunkami. W przyszłości chciałbym pomagać zwierzętom, bo jednak z ludźmi nie trzyma mnie jakaś za specjalna więź. Prowadzę aktywny styl życia, jeżdżę na rowerze, biegam i spotykam się z przyjaciółmi. Wolny czas spędzam tworząc lub eksperymentując z fotografią i grafikami, robiąc zdjęcia, pisząc krótkie opowiadania, słuchając muzyki lub eksplorując opustoszałe budynki. A gdy postanawiam umilić lub 'przyspieszyć' sobie czas gram w różnorodne gry: ETS 2, ATS, Insurgency, FlatOut, EvoCreo, Fear the wolves i różne części serii Crash Time. Posiadam dość czyste konto na serwerze, nie miałem do czynienia z żadnym banem, kick dostałem jeden raz (jeśli dobrze pamiętam to za czasów pd). Jednym z moich atutów jest wysoka frekwencja na serwerze, więc z wyrobieniem normy minut nie będzie żadnego problemu. Posiadam doświadczenie jeśli chodzi o służby tego typu, na PTS-ie miałem możliwość pracować w tej frakcji przez około dwa miesiące. Nie ukrywam, frakcja bardzo mnie zafascynowała i tak jak już kiedyś mówiłem gdy stąd odchodziłem - chcę tutaj wrócić. Lubię działania w pojedynkę i nie mam nic przeciwko współpracy z innymi funkcjonariuszami. Jestem zazwyczaj spokojny, staram się nie angażować w kłótnie, ale nie jestem jak jakiś grób - potrafię śmiać się z siebie i zażartować. Z natury jestem cierpliwy i wyrozumiały, jestem pewien, że cenisz sobie takie cechy.  Wiem co to praca grupowa, pracowałem w Pomocy Drogowej, Pogotowiu jak i już wcześniej wymienionej - Policji. Podoba mi się w tej frakcji to, że jest ona bardzo rozbudowana, nie to co na innych serwerach, panuje spokojna, ale i poważna atmosfera. Rozumiem to, że trzeba często działać samemu i to, że praca jako policjant jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem i nie lada wyzwaniem. Motywuje mnie do pracy to, że będę mógł pomagać nowym graczom, a starym... no też ;E

Dlaczego chciałbym dołączyć do tej frakcji?

Nie ukrywam, bardzo fascynowała mnie ta służba. Dodatkowo, nawet jeśli Was kiedyś przeklinałem, to nie powiem, że nigdy nie chciałem dołączyć do Policji. Skoro szuka Pan ludzi z doświadczeniem, to jestem jednym z nich i jestem w zupełni gotów służyć jako funkcjonariusz Policji.

Nie chcę należeć do Waszej brygady, tylko dlatego by komuś dokopać... Nie. Wiem, że niebieska ranga nie jest do wywyższania się, lecz do noszenia jej z dumą.

Kończę podanie i mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie pomyślnie rozpatrzona.

Z poważaniem

Lukee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chciał bym zgłosić swoją kandydaturę stanowisko Posterunkowego.
Jestem 16(już prawie 17 czekam na tą chwilę z nie cierpliwością)letnim człowiekiem płci męskiej, noszącym imię Jakub, uczęszczam aktualnie do drugiej klasy Technikum Mechanicznego. Interesuję się Dj-ką, lubię jeździć także na rowerze i pograć w piłkę siatkową. Moim przyszłym zawodem będzie mam nadzieję kurier lub kierowca zawodowy. Jestem przyjazną oraz miłą osobą, bardzo lubię nowe znajomości.

Na serwerze udało mi się do tej pory zgromadzić ponad 2100 sc.
Byłem w firmach takich jak : Military Logistics,Security Express,ChemiSped,Stones Transport
Oraz dwóch frakcjach: Pomoc Drogowa oraz Policja
ID Postacji: 20592

Z poważaniem
Blacki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam cały zarząd Policyjny chciałbym uczestniczyć w rekrutacji 

cos o sobie Z charakteru jestem osobą spokojną i zrównoważoną. Nie wdaję się w spiny, staram się ich unikać. Jestem osobą szczerą i odważną, lubię pokonywać coraz to większe cele. Cechuje się pracowitością, dla mnie praca to podstawa do osiągnięcia celu. Jestem również pomocny, lubię pomagać graczom i tym, którzy takowej pomocy potrzebują. Cechuje się ciekawością, z dnia na dzień chcę poznawać coraz to więcej nowych ludzi, przygód, których nie zapomnę do końca życia. Jestem wytrwały w dążeniu do celów, jeśli postawię sobie jakiś cel to muszę go dokonać choćby to miało by być niemożliwe do wykonania. Wyróżniam się tym, że jestem ambitny. Jestem osobą, która jest skłonna do poświęceń.Jestem otwarty na nowe doświadczenia. Jestem osoba pełną energii, czasami zbyt bardzo ona mnie rozpiera.Jestem osobą cierpliwą, potrafię doczekać jakiegoś wydarzenia bez pytań np. co tam będzie się działo itp. Należę do osób inteligentnych, potrafię wykorzystywać wiedzę posiadaną np. ze szkoły. Cechuje się również uczciwością, potrafię szanować cudzą własność, nie jestem żadnym oszustem ani tzw. fałszywcem. Mam tak zwany zdrowy rozsądek, jestem skłonny do podejmowania decyzji odpowiednio do zaistniałych sytuacji.Niestety cechuję się też łatwowiernością, zbyt łatwo wierzę ludziom, którzy potem mnie zawodzą :/

Dlaczego ja Powinniście wybrać mnie, ponieważ jak już wyżej pisałem jestem pracowity, a chyba poszukujecie bardziej ludzi pracowitych, a nie tych co wbiją tylko na rangę, żeby nie było i elo. Mam również dystans do siebie, da się ze mną pożartować. Jestem dość aktywną osobą na serwerze,mimo tego, że na codzień gram też w inny gry, Mam również doświadczenie w tej branży, może nie jakieś wielkie, ale zawsze coś. Potrafię dostosować się do poleceń wyższych rang. Oczywiście jestem osobą rozsądną, mam poważne plany co do rangi, a nie tylko dojść zaliczyć i odejść... Łatwo nawiązać ze mną kontakt, potrafię się dogadać dosłownie z każdym, nawet wrogiem, którego jak narazie nie mam i mam nadzieję, że nie będę miał. Potrafię współpracować z innymi oraz dobrze się bawić. Nie ma ze mną żadnych problemów, nie jestem tzw. odwalaczem, jeśli popełnię coś złego to potrafię się do tego przyznać i ponieść za to konsekwencje. Tak jak już wyżej wspomniałem staram się unikać spin i kłótni z innymi, wolę się dogadać.. Nigdy się nie poddaję "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" ŚW. Augustyn, zawsze walczę do końca.

Coś o serwerze

Nick maxior

Score 398

id postaci 1305

byłem w frakcji Pomoc Drogowa , a w firmach to Petrol Sprunk  trans  inc 

Zapoznałem się z Regulaminem Policji i taryfikatorem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi