Skocz do zawartości
Ozzek

Nabór [OTWARTY]

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że na to czekaliście. Wreszcie możecie dołączyć do elitarnej jednostki, której szefostwo ściśle przestrzega zaleceń ministerstwa frakcji  śledzia i wódki. Będziecie mogli pojeździć najlepszymi furkami na całym serwerze. Na wasz widok posypią się miłe pozdrowienia od całej serwerowej społeczności

Nie czekaj złóż podanie już dziś !

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakopane, dnia 02.07.2018r.

Sz. P. Generalny inspektor  Policji

Podanie o pracę

W związku z otwartym naborem do policji, pragnę złożyć swoje podanie  w którym postaram się uzasadnić, że nadaję się do pracy w policji.

Nazywam się Karol, mam 17 lat, pochodzę z Zakopanego. Jestem osobą miłą, kulturalną, spokojną, z poczuciem humoru. Umiem i co ważniejsze

lubię pracować w grupie.  Jestem komunikatywną osobą myślę, że ta cecha jest ważna w pracy policjanta, umiem pracować pod presją jestem opanowany.

Nie lubię wchodzić w konflikty z innymi. Jak na górala przystało jestem stanowczy :D Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.

Moim hobby jest muzyka, gram na skrzypcach i gitarze. Jestem uczniem liceum plastycznego w Zakopanem.

Na serwerze gram pod nickiem Actros, zdołałem uzbierać 1480 score. Pracowałem w: Fast Cargo, Pogotowiu i dwa razy w Petrol'u.

Na serwerze grałem dwa lata, po czym zmuszony byłem niestety zrobić sobie rok przerwy, teraz jednak powracam z wielką chęcią do grania. 

Od początku chciałem wstąpić w szeregi policji jednak jak dotąd nigdy nie zaakceptowano mojej kandydatury.

Dziękuje za przeczytanie mojego skromnego podania, i liczę na pozytywne jego rozpatrzenie. :)

Pozdrawiam

Actros   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu dzisiejszym chciałbym złożyć swoją kandydaturę na stanowisko funkcjonariusz Policji.

W związku z chęcią powrotu na stare śmieci, chciałbym wrócić na swoje miejsce w którym dobrze się odnajdywałem. Może długo mnie nie było ale uciekłem w swoje sprawy, mianowicie trochę czasu przegrałem na serwerach RP GTAV, ARMA3 gdzie pełniłem role funkcjonariusza policji czy przemytnika :D. Nazywam się Kamil mam 22 lata mieszkam w miejscowości Susz, takie tam zadupie. Nie będę ściemniał że ta praca jest niezwykła jest monotonna i nudna, trzeba chcieć to robić, praca w zorganizowanej grupie ma coś w sobie czego nie doświadczę wożąc towary. Chciałbym po prostu wrócić w to miejsce w którym przeważnie się odnajdywałem miałem swoje wzloty i upadki. Nigdy nie miałem problemów z interpretowaniem czegokolwiek, jestem osoba opanowana i odpowiedzialna. Kaaboom  id 10580, score 2000+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

924405b1ca52e4c2838829e6a1c40773_1.jpg

Podobny obraz

Kandydatura o przyjęcie w szeregi serwerowej jednostki Policji

Oczywiście, jak nakazuje kultura, z samego początku chciałbym wszystkich Was, czytających moją aplikację, serdecznie przywitać. Mam na imię Patryk, 18 lat na karku już jest, jak to się mówi. Od urodzenia wychowuję się i mieszkam na śląsku, dokładniej w Częstochowie. Aktualnie ukończyłem 2 klasę technikum na kierunku informatyka, tym samym, kończąc tą klasę napisałem egzamin zawodowy, który był zwieńczeniem dwóch lat nauki. Na co dzień jestem miłym, sympatycznym i kulturalnym chłopakiem. Nazywają mnie duszą towarzyską, ponieważ uwielbiam spotykać się ze znajomymi czy też robić wypady na miasto. Do kręgu moich zainteresowań należy przede wszystkim sport, który towarzyszy mi od najmłodszych lat, motoryzacja a także grafika komputerowa, którą wykonuję już od kilku miesięcy. Systematycznie uczęszczam na siłownię i uprawiam street workout, gdyż zależy mi na tym, aby mieć ładną sylwetkę.

Myślę, że jestem odpowiednim kandydatem, ponieważ jestem osobą dojrzałą, odpowiedzialną, zaangażowaną, z wielkimi ambicjami i z wielkim zasobem czasu. Jak już wcześniej wspomniałem, jestem osobą dojrzałą, jak i stanowczą, potrafię współpracować z innymi graczami, dobre się przy tym bawiąc i co najważniejsze - czerpać samą przyjemność z rozgrywki na serwerze, podporządkować się poleceniem wyższych rang. Wszystkie powierzone mi zadania i polecenia wykonuję zawsze z takim samym zaangażowaniem, starannością, sumiennością i odpowiedzialnością. Dysponuję ogromnym zasobem czasu, z racji wakacji, dlatego chciałbym go przeznaczyć właśnie na tą frakcję. Jestem osobą godną zaufania, gotową na czekające mnie obowiązki jak i zadania. 

Jestem graczem PTS'a od ponad dwóch lat, z licznymi przerwami spowodowanymi różnymi epizodami w moim życiu, ale serwer jest mi jak najbardziej znany. Od pierwszych wejść, obrałem sobie za cel dostanie się w Wasze szeregi, dlatego od kilku rekrutacji się o to ubiegam. Byłem już zatrudniony w kilku firmach i zawsze krążyło o mnie dobre zdanie, nie było ze mną problemów dlatego teraz chciałbym spróbować u Was.

Jeżeli chodzi o informacje o koncie, to:

Data utworzenia postaci: 2016/06/28 17:50
Łączny czas online: 150 godzin
ID postaci: 57717
ID konta: 63635
Ilość score: 730

Pozdrawiam, Izuś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobny obraz          

Podanie o Prace w Policji.

Dzień dobry mam na imię Dominik,mam 14 lat .Rozumię Język Angielski jak i Polski.Ogarniam RP,Umiem się dogadać,potrafię pracować w zespole.Na około 3 serwerach jestem w frakcji SAPD, jest to moja ulubiona praca .Ale i tak lepsze PSP :D.Dziękuje za Uwage.Mój nick: P|Kaczorek UID: 96205

CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Edytowane przez PLDamCI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z otwartym naborem na funkcjonariuszy policji, pragnę zgłosić swoją osobę na to stanowisko.

Pragnąc wrócić ponownie do frakcji, w której przepracowałem dobrych kilka miesięcy uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania. Przez okres pracy, ze swoich obowiązków zawsze się wywiązywałem w sposób bardzo dobry. Znam obowiązujące zasady w wysokim stopniu, co powinno mi ułatwić pracę. Zawsze ta frakcja wydawała mi się najlepszym możliwym wyborem, porównując ją do aktualnych frakcji które są na serwerze, pod względem możliwości rozgrywki, których ona dostarcza. Aktualnie nie ciągnie mnie do ciężarówek, dlatego chciałbym ponownie spróbować swoich sił w policji. Od sierpnia 09' można mnie spotkać na serwerze pod nickiem Liq. Zapewniam, że moja przygoda w policji nie będzie krótka. Co do mojej osoby, Michał jestem - lat 20 skończone dawno temu. Potrafię być zarówno pomocny, miały jak i stanowczy w podejmowaniu decyzji.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :uszanowanie:

Mam na imię Radek. Pochodzę spod Nowego Sącza. Moją pasją jest straż pożarna, piłka nożna i po części fotografia. Chcę iść do Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie lub SGSP. Jestem miły i pomocny. Potrafię działać pod presją i w grupie. Na pewno dogadalibyśmy się z innymi policjantami. Dużo gram na serwerze. Na grę mogę poświęcić kilka godzin dziennie. Teraz zaczęły się wakacje także no-life mode on. (Wychodzę z domu nie myślcie sobie.) Na serwer zawitałem w 2014 roku. Od tamtej pory udało mi się dołączyć do wielu firm (na profilu w "O mnie" można zobaczyć jakich), w jednych zostać na dłużej, w drugich na krótszy okres czasu. W policji byłem tylko na dniu otwartym i bardzo mi się spodobało. W tej frakcji jeszcze nie miałem okazji pracować, a chciałbym zostać tam na dłużej.

Nick: Radomski
Score: 30 i rośnie
ID postaci: 2434

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Z wielką przyjemnością pragnę zgłosić swoją kandydaturę jako Posterunkowy Policji. Nazywam się Szymon mam 16 lat . Swoją przygodę z Polskim Truckerskim Serwerem zacząłem pod koniec 2014 roku. Interesuje się motoryzacją oraz grafiką komputerową. Jestem osobą miłą, kulturalną, opanowaną a także kreatywną. Mam dużo zapału i chęci do przepisowej pracy, co czyni mnie osobą ambitną. Reprezentuje wysoki poziom kultury wobec innych graczy, nie jestem osobą agresywną. Nie mam żadnych problemów co do przepisów ruchu drogowego jak i również umiem dbać o to z czym pracuję mianowicie będzie to jakiś z radiowozów, który zawsze sumiennie będę tankował jak i dbał o jego sprawność. Postaram się również popełniać jako nowy pracownik jak najmniej błędów. Do policji chciał bym wnieść same dobre rzeczy między innymi humor a także jeszcze milszą atmosferę która panuje na wysokim stopniu.

Nick: PiraciK – Score: ~4000 – ID: 26209

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi