Skocz do zawartości
Legend

Zwolnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: patyczek

Id: 54056
Powód(opcjonalnie): Nieobecność na serwerze, dłuższa niż 4 dni. Zwolniony bez kary o godzinie dodania posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:                             Cumster

Id:                                 6640
Powód(opcjonalnie):    Tak jakoś :E

Zwolniony o 13:14. Dziękuję za wkład w firmę. //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Lysy
Id: 72799
Powód(opcjonalnie): No cóż... Spędziłem tutaj miesiąc i jest fajnie ale na moim score za bardzo tutaj nie zarobię, więc zamiast zajmować Wam miejsce, które może zająć osoba, że score na poziomie 1-2k więc Was opuszczam. Nie ma tu żadnych przemytów :( Nic tu po mnie. Bajo :)

P.S. Nie mogłem wczoraj odstawić mojego zestawu. Truck stoi w Dillimore niedaleko PNS'a a cysterna na którymś z respów. Prawdopodobnie wybuchnięta. Jeżeli będzie trzeba bez problemu opłacę wszystkie usługi, które będą potrzebne. Zostawiam wam też 52k, które zdążyłem zarobić w tym tygodniu.

Pozdrawiam i wrócę z większym score :E

Zwolniony o 1858 //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Kero

Id:57972
Powód(opcjonalnie):Brak chęci.Dziękuje Maksymo za przyjęcie mnie i powodzenia w prowadzeniu firmy :D

Zwolniony o godzinie 2223 //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: IwanRk

ID: 8534

Powód: Czeka mnie dłuższa przerwa od PTS - jakies 2/3 tygodnie :/ - mam kilka spraw do załatwienia wiąże się między innymi z poszukiwaniami nowej pracy :). Kilka kursów zawsze się przyda mieć przez to niestety Moja Aktywność byłaby praktycznie Zerowa - max 1,2 w tygodniu . Zostawiam miejsce bardziej aktywnym Graczom.
Teraz ważniejsza część: Chciałbym Ci bardzo Maksymo podziękować za tą szansę :) - Pracowałem w Świetnej Ekipie i pozytywnie będę na pewno wspominać :). Cieszę się, że znowu miałem okazję z wami popracować :) - szkoda, że tak krótko, ale postaram się aby nasze drogi na PTS'ie jeszcze się stykły :). Nie ukrywam, że dłuższa przerwa jest mi na rękę,  bo czuje się trochę wypalony gierką - krótka absencja na zresetowanie bateryjek się przyda :E.
Co dalej u mnie ? Póki co Truckerka :) - nie myślę o innych firmach dopiero jak będzie nieco więcej czasu popatrzę, gdzie nabór , jaka ekipa i spróbuje swoich sił :).
Życzę Firmie samych sukcesów :).
Bywajcie ! :)  :ahooj:  :ahooj:

No cóż, siła wyższa. Mam nadzieję, że kiedyś nas odwiedzisz :D Zwolniony o godzinie 1032 //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuario: Frg_BR 
ID: 38086
Razão (opcional): E com muita tristeza  :(  que solicito o meu desligamento  companhia PETROL.
Espero que a minha  passagem pela PETROL tenha gerado grandes amigos caminhoneiros. :friends:  :truck:  
Quero agradecer especialmente Grzan3k por aceito meu pedido entrar PETROL acreditar em um brasileiro que não fala nada em Polonês.
Esforcei ao máximo para gerar bons resultados os relatórios de Finanças da companhia comprovam isso.
O caminhão está na base com o tanque cheio e reparado.
Futuramente quero retornar a Companhia PETROL. 
PETROL foi o meu primeiro trabalho e isso vai ficar marcado no meu coração :banana:  :banana:  

tłumacz Google polski  :P  :P  :crazy:  :E  :L

Nick: Frg_BR
ID: 38086
Powód (opcjonalnie): Z wielkim smutkiem proszę o zamknięcie firmy PETROL mojej firmy.
Mam nadzieję, że moje przejście przez PETROL stworzyło świetnych przyjaciół kierowców ciężarówek.
Chciałbym szczególnie podziękować Grzan3k za zaakceptowanie mojej prośby o wprowadzenie do PETROL-u w Brazylii, który nic nie mówi po polsku.
Dokładałem wszelkich starań, aby generować dobre wyniki, potwierdzają to raporty finansowe firmy.
Ciężarówka znajduje się w bazie z pełnym zbiornikiem i naprawiona.
W przyszłości chcę wrócić do firmy PETROL.
PETROL był moją pierwszą pracą i będzie oznaczony w moim sercu.

Zwolniony o 1650. Dziękuję za ogromny wkład w firmę <3 Zapraszamy ponownie! KOCHAM CIĘ! //Maksymo

Google translation, napisz wszystko źle po polsku: D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Pablos
Id: 16080
Powód(opcjonalnie): Powód jest taki, że mam coraz mniej czasu na granie trochę opuściłem szkołe parę dni mnie nie było muszę to odrobić. Dzięki za danie szansy Maksymo zestaw zatankowany i naprawiony na bazie

Zwolniony o 1747 z karą -300 score. Dzięki za wkład w firmę.

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Tomix
ID:49998
Powód: Fajnie było gościć w Petrolu ;) mega firma atmosfera oraz ogólnie wszystko git na najwyższym poziomie niestety z braku czasu oraz kilku innych czynników jestem zmuszony odejść... :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: JakubsoneG

ID: 44041

Powód: Nieobecność dłuższa niż 4 dni. 

Zwolniony o godzinie 1540 //Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: drftmn.
ID: 56835

Powód: Czas robi swoje, już nie mówiąc że wygryźli mnie z biznesu napienia :E Chciałbym spróbować sił w innym miejscu, czy to firmie czy frakcji. Dziękuje bardzo za danie szansy pracy w Petrolu bo to był jeden z moich celów na tym serwerze. Ekipa jest wspaniała, tylko zarząd szkoda gadać (:E) Kocham was Petrolki i wierzę że jeszcze gdzieś się spotkamy ^_____^

Przez Polniak,

Zwolniony. Dzięki i życzę powodzenia w dalszej karierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Frea

ID: 72545

Powód: Miło się z wami pracowało napy, będę was naprawdę ciepło wspominać. Czas na mnie bo ostatnio trochę się pokomplikowało, Maksymo raczej bedzie wiedział o co chodzi. Chciałabym spróbować teraz sił w jakiejś frakcji bo ostatnią pracę w jednej z nich bardzo miło wspominam i no...ciągnie :( Mam nadzieję, że zrozumiesz szef ;/ Dziękuję jeszcze raz bardzo mocno! No to, elo!

Zwolniona o 902. Dziękuję za wkład firmę i mam nadzieję, że kiedyś do nas wrócisz :D

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Enzo

ID: 66406

Powód: Wyjaśnione z szefem, okres próbny, karę przyjmuje. 

Zwolniony o 902. Dziękuję za wkład w firmę, dziś mam dobry dzień, więc kary nie dostaniesz.

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Keizo

Id: 67566
Powód(opcjonalnie): Atmosfera poszła na dno z powodu jednego, dwóch osobników. Nie będę wymieniał. Fajnie się pracowało, miałem jeszcze tyle weny i pewnie bym został z parę miesięcy. Człowiek robi rozładunek który zajmuje parę godzin by coś zrobić dla dobra serwera i wbija wkońcu na serwer, a tu się okazuje że leci opierdziel z wulgaryzmami od jakiegoś pracownika bo niby się "opierdzielam" chociaż po paru dniach mam już podwójną normę - świetnie! Nie wspominając, że w każdych rozliczeniach mam mile ponad normę i lecę według regulaminu. Pewnie już mnie tych dwóch obgadywało. Dzięki za gierkę w firmie Maksymo i Polniak - było mega do dzisiaj. Szkoda że tak wyszło ale cóż bywa. Powodzonka w firmie Alley. Nie będę akceptował takiego zachowania ze strony swojego ''kolegi'' z pracy. Fajnie było popracować z wami wszystkimi, drftmn i Freą (rip). A dodam jeszcze, że pewnie kiedyś tu wrócę! Szefostwo ogólnie na najwyższym poziomie ale nie chce pracować w firmie gdzie po ciężkim dniu szkoły i parogodzinnej robocie na map editorze wbijam na serwer a tu taki myk się pojawia. Życzę samych sukcesów w prowadzeniu firmy Maksymowi i Polniakowi.

Poniżej zostawiam zdjęcia do własnego rozeznania sytuacji: 

https://imgur.com/a/1vCEn

A wrzucę jeszcze SS swojego F4 żeby nie było - jest dopiero Poniedziałek:

https://imgur.com/a/Rav2c

"4. Każdy pracownik ma obowiązek wypracowania $50 000 tygodniowo i 8000dm3 uzupełnionych stacji."

@Edit: Poprawione literówki, dodany SS z F4.

Dziękuję za wkład w firmę. Zwolniony o 904. Wracaj jak najszybciej! :D

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Quando#
ID:60278
Powód: piszę to zwolnienie, ponieważ w firmie działo się przez te 2 dni dużo. 2 fajnych graczy zwolniło się. Powiem tak z firmą Petrol będę miał najjjjlepsze wspomnienia, nie chcę pisać tego zwolnienia ale muszę. Dzięki Maks za danie mi szansy wiem zmarnowałem ją ale wzamian tego zostawiam pod f4 trochę kaski. Dziena wszystkim i powodzenia.
Ps: Maks jeśli chcesz dowiedzieć się o prywatnym powodzie zwolnienia to napisz. Dziękuje

Zwolniony o 1313. Dzięki za wkład w firmę.

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BigR

Id: 58150
Powód: Mam problemy z dostaniem się na serwer, ponieważ nie mam dostępu do mojego komputera. Prawdopodobnie nie będę miał dostępu przez następny tydzień lub dwa. Przykro mi, a teraz chciałbym zacząć skupiać się na mojej linijce jazdy, zamiast grać na chwilę w Pts.

Mam problemy z dostaniem się na serwer, ponieważ nie mam dostępu do mojego komputera. Prawdopodobnie nie będę miał dostępu przez następny tydzień lub dwa. Przykro mi, a teraz chciałbym zacząć skupiać się na mojej linijce jazdy, zamiast grać na chwilę w Pts

Zwolniony o 1707. Dzięki z a wkład w firmę, powodzenia!

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Boleslaw

ID: 43658 chyba

Powód: Nie mam zdrowia do gry, więcej leże w łóżku i biorę leki niż siadam na dupie przed kompem, karę przyjmuję jak najbardziej

Zwolniony o 105. Zwolniony bez kary. Zdrowiej nam Bolesławie, cały Petrol trzyma za Ciebie kciuki.

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Goran

Id: 77073
Powód(opcjonalnie): Maksymo wie

Zwolniony o 1734. //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Marquiez

ID: 72459

Powód: Niestety firmy nie są dla mnie. Ekipa fajna, zawsze można się pobawić. Szczerze Polecam!!!

Zwolniony o 1735. //Maksymo

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Aaki

ID:68197

Powód:Pisze to z powodu takiego że boli mnie to co sie dzieje ze Sprunkami a jednak to moja pierwsza firma która obdarowalem wielkim sentymentem :C

Co do Petrolu to serio żeby nikt się z obecnego składu nie zmieniał bo jesteście przekozak.Jeżeli ktokolwiek by sie zastanawial lub wahal nad napisaniem tu podania to niech wierzy na slowo ze warto tu zagoscic.Dziekuje wam za kazdy naperski dzien bo bylo fajnie i smiesznie :E

Jeszcze tu wróce z kolejna porcja przemytow :E

Pozdrawiam 

Aakuś Sraakuś :D

Zwolniony i 1757 bez kary. Dzięki za wkład w firmę i mam nadzieję, że kiedyś wrócisz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: [PTS]Karol3000

Id: 20518
Powód(opcjonalnie): Chec pracy gdzie indziej

Zwolniony o 108

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Koxik

Id: 50
Powód(opcjonalnie): Z powodu nowego roku duzo zamówien w pracy co za tym idzie-dużo nadgodzin, więc nie da rady ubić 50k i 8k dm3, pozdrawiam i życze sukcesów ;)

Zwolniony o 2058 bez kary, miłej pracy //DarXe

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Max

Id: 61470
Powód(opcjonalnie): -400 score i dożywotnia banicja w Petrolach.  Petrol to poważna firma i nie ma tu miejsca dla odwalaczy. Żegnam :)

Zwolniony o godzinie 2042.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Andres.

Powód(opcjonalnie):  pracy gdzie indziej

Zwolniony z karą 200 score o godzinie 1445 //DarXe

Edytowane przez Andres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi