Skocz do zawartości
x.goody

Zwolnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cudak

Id: 116
Powód(opcjonalnie): Wyjaśniłem z szefem, co i jak. Przykro mi, że tak wychodzi, ale przysięgam, że kiedyś wrócę. (Zaraz ogarnę zestaw)

Wszystko uzgodnione, zwolniony bez kary, mam nadziej że wrócisz szybko :P //Stalion

Edytowane przez Stallion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dawid*/ReTo
Id: 59628
Powód(opcjonalnie): Koniec roku szkolnego, brak czasu na grę, coraz mniej chęci do wożenia, prawdopodobnie wbije na dłużej jakoś w lipcu po tym jak wrócę z wakacji. Dzięki Stalion i odrazu jak odzyskam czas i chęci wracam tutaj. Elita pozdro.

Zwolniony bez kary o 12:20 //DarXe

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:kkubakks
Id: 7611 16770
Powód(opcjonalnie): brak czasu na grę

Dzięki za współpracę, zwolniony o godz. 18:45, poprawiłem twoje ID w zwolnieniu // Stalion

Edytowane przez Stallion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Clostridium

Id: 59982
Powód(opcjonalnie): Długa nieaktywność, sprawę wyjaśnił więc nie dostaje kary

Zwolniony został o 21:54

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dudek

Id: 14213
Powód(opcjonalnie): Bardzo długa nieobecność, nie raczył się napisać urlopu czy wytłumaczyć się dlaczego go nie było przez ten długi okres czasu. Zwolnienie dyscyplinarne -400 punktów do odbioru

Zwolniony został o 22:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dawid<3

Id: 16466
Powód(opcjonalnie): Bardzo długa nieobecność, nie raczył się napisać urlopu czy wytłumaczyć się dlaczego go nie było przez ten długi okres czasu. Zwolnienie dyscyplinarne -400 punktów do odbioru

Zwolniony został o 22:05

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Andres.

Powód(opcjonalnie):  some things come to an end and I think this is mine, thanks for the opportunity. :)

Zwolniony o 18:41, bez kary //Stalion

Edytowane przez Stallion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: DjTherix

ID: -
Powód(opcjonalnie): Nie został jeszcze wpisany, sprawę wyjaśnił mi na pw, więc nie dostaje kary

Edytowane przez Stallion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick : EasY

ID : 2841

Powód : Brak czasu na grę. Dziękuje Ci bardzo Stallion  za szanse  do jazdy w tej firmie.

Masz mało score więc zostajesz zwolniony bez kary, o godzinie 14:52 // Stalion

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Seemeeks

Id:72539

Dzięki za współpracę, powodzenia! Zwolniony bez kary o godzinie 14:54 // Stalion

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Villerek

Id: 44

Powód: Nie przejście okresu próbnego

Zwolniony o godzinie 14:47, z karą 200score.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: X_gamingPL

ID: 8832

Powód: Nie przejście okresu próbnego

Zwolniony o godzinie 14:51, z karą 200 score.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Kriss

ID: -

Powód: Nie stawienie się na serwerze.

Zwolniony bez kary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: heycrey

ID: 544

Powód: 

Nie tylko przytuli banicje ale i też karę score, oczywiście jak już otrzyma UB (-400 punktów), zwolniony o 13:28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Alley

Id: 18129
Powód(opcjonalnie): Jest mi bardzo przykro, ale niestety po ponad półrocznym tankowaniu stacji przyszedł czas na mnie. Z góry chciałbym podziękować Maksymowi za przyjęcie mnie do jakże to elitarnej firmy jaką jest Petrol. Obecnemu szefostwu życzę samych sukcesów i powodzenia w prowadzeniu firmy. Cześć! :smile:

Szkoda że odchodzisz, długo u nas popracowałeś było fajnie ale czas przyszedł. Powodzenia :) Zwolniony o 14:07 // Stalion

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Hycello

Id: 29633
Powód(opcjonalnie): Chęć zmiany otoczenia, brak zadowalającej ilości czasu do gry w firmie. Zestaw na bazie, dzięki za szansę.

Zwolniony o 12:12 //DarXe

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Izorux

ID: ID Postaci - 57717 ID konta - 63635

Powód: Chęć zmiany otoczenia.

Dziękuję oczywiście za przyjęcie do firmy i wspaniałe chwile z nią związane. Być może kiedyś wrócę! 

Zwolniony o 19:00 //DarXe

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick  Maxior 

id  postaci 1305 Konta  1233 score 162

Powód(opcjonalnie): Przejscie do Frakcji pd 

Miło się z wami współpracowało 

myślę ze w przyszłości będę mogł jeszcze dojść do takiej wspaniałej firmy 

Ciężarówka  naprawiona odstawiona na miejsce i zatankowana 

Masz mało punktów i trochę szczęścia że zwolniłeś się teraz a nie później, bez kary. godz 17:08 // Stalion

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Matthias

Id: 5558

Powód(opcjonalnie): Miło było, nie zniesę już widoku cysterny xD

Zwolniony o 20:55 (blokada zdjęta zostanie w niedziele). Dzięki za wkład, powodzenia gdzieś indziej //DarXe

Edytowane przez DarXe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Asshu

ID: 71158

Powód: Niestety brak czasu na grę, zbyt dużo pracy powodu to. Dziękuję za danie mi szansy.

Zwolniony o 17:50

Edytowane przez DarXe
Zwolnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Vaxin

ID: 77989

Powod: zalalem kompa herbata i nie mam na czym grac. Niestety niezostalem dodany wiec nie mialem szansy sie wykazac. Dzięki za przyjęcie mnie do ekipy

Wątpliwości miałem, na początku nie miałem Ci dawać kary. Zmieniłem zdanie z powodu... no mogłeś zostać u nas i nie rezygnować z pracy w Petrol. Przecież czas między zaakceptowaniem podania, a dodaniem poprzez panel firmowy nie jest określony. Ja to uważam za ucieczkę przed inną karą jaką jest zwolnienie na okresie próbnym. Dodatkowo miałeś trwającą karę po poprzedniej firmie (do dzisiaj). Nie widziałem jeszcze przypadku, kiedy ktoś anuluje podanie po ogłoszeniu wyników. Jeśli jednak powodem było rzekome zalanie laptopa postanowiłem nie dać Ci tej kary. Masz mało tego score - no dobrze. Następnym razem nie polecałbym zwalniać się po ogłoszeniu naboru.

Edytowane przez DarXe
Wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kapi0988

ID: 4522

Powód: Od razu chce przeprosić za swoje zachowanie [czyt. takie szybkie odejście], ale nie sądziłem, że tak szybko zostanie otwarta rekrutacja do pogotowia, a od początku chciałem spróbować swoich sił, ponieważ od zawsze fascynowałem się tym zawodem i w przyszłości planuje pójść na studia medyczne. Jeszcze raz bardzo przepraszam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś dostanę szansę na dojście do firmy, ponieważ panuje tu bardzo miła atmosfera i pracują tu wspaniali ludzie. Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Zwolniony bez kary.
Kara 4 dni minie 12 VIII w niedziele o godzinie 18:32.

Edytowane przez DarXe
Zwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: AdrenalinE

ID: 57914

Powód: Dziękuję Stalion'owi za daną mi szansę jak i zarówno Tobie DarXe. Powód jest taki iż chciałbym pograć z aktywniejszą społecznością firmową a tego niestety tu zbyt bardzo zastać nie mogę. Zostawiam tu 300k i oczywiście liczę się z prawdopodobną karą. Do zobaczenie napki! :hi2:

Zwolniony z karą 200 score - zwolniłeś się na okresie próbnym.
Kara 4 dni minie 12 VIII w niedziele o godzinie 18:38.

Edytowane przez DarXe
Zwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kali

ID postaci: 90961

Powód: Dziękuje Stalion'owi oraz DarXe za danie mi szansy do dołączenia takiej dobrej firmy. Powód jest taki że mam zepsuty bardzo komputer i nie będę miał jak grać, ale postaram przyjść jeszcze do was, dziękuje wam również za 4 tygodnie wspólnej pracy. Chciałem jeszcze was poinformować że zestaw jest przy moim domku oraz na moje miejsce przyjdzie do was mój kolega któremu brakuje 40 scor. DarXe również te pieniądze które pożyczyłem oddam tylko nie wiem kiedy ale na pewno oddam. Stalion tobie również życzę ci jak najlepiej prowadzić tą firmę. Do zobaczenia kiedyś na drogach SA. Pozdrawiam Kali :)

Przepracowałem 3,5 tygodnia, ale ci zaokrągle do 4. Zwolniony bez kary 21:12 //Stalion

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi