Skocz do zawartości
x.goody

Nabór OTWARTY [11/16]

Rekomendowane odpowiedzi

Nabór zostaje otwarty!

Poszukujemy dwóch pracowników!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Szanowny Zarząd firmy Petrol.

Mam na imię Artur, mam 28 lat, pochodzę z Chorzowa. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem SpykeR34. Posiadam 10633 score i ciągle rośnie. Staż na serwerze wynosi ponad 10 lat. Jestem miłym, kulturalnym oraz pomocnym graczem oraz bardzo aktywnym. W firmie Petrol było dane mi już pracować jako Vice Szef. Na serwerze spędzam dziennie po 10 H w zależności od zmiany w pracy, a pracuję jako motorniczy w firmie Tramwaje Śląskie S.A. Nie mam problemu z dogadaniem się z ekipą w firmie. Byłem również szefem dwa razy firmy Sprunk Trans. Ostatnim mym pracodawcą była Firma Zoomie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania.

Z poważaniem

SpykeR34

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spajkii34 zapraszam :-)

Nabór jest wciąż otwarty i poszukujemy jeszcze jednego pracownika!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanowny zarząd firmy Petrol

Mam na imię Szymon, mam 16 lat chodzę do 1 klasy liceum w Krakowie, przez 10 lat mojego życia mieszkałem we Włoszech. Na serwerze jestem od dwóch lat z roczną przerwą przez ban, dzisiaj wróciłem. Pracowałem w: Pol-Trans, AS Logistic, Sprunk Trans Inc, Pogotowie. Na serwerze dziennie jestem około 2 godzin także z normą nie powinno być problemu. Jestem miłą, kulturalną osobą, która zawsze może pomóc. Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem SajmoN. Score +/-550 ID:75254. 

To tyle , proszę o rozpatrzenie tego podania.

Z poważaniem SajmoN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, witam pracodawców. Mam na imię Jakub, mam 17 lat i mieszkam w Szczecinie. Pasjonuje sie sportem i wszelakim zdobywaniem doświadczeń i wiedzy. Granie na serwerze jest moją ulubioną odskocznią od codzienności i aktualnie moja postać w grze jest bezrobotna, więc zwracam się tym podaniem o przyjęcie mnie w szeregi Petrol. Na serwerze gram od ponad 2 lat, mam ponad 2000 score. Ostatnio trudniłem się pracą w policji gdzie pracowałem niemal 3 miesiące. Na serwerze mogę być rozpoznawalny chociażby z przeprowadzania wywiadów. Dziękuję za przeczytanie podania i serdecznie polecam swoją osobę jako kandydata na stanowisko kierowcy w firmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Zarządzie Firmy !

Nazywam się Robert, Urodziłem się 29 grudnia 2000 roku, mam 18 lat (2 mies). Uczęszczam do technikum o profilu Policjanta. Na serwerze gram od kilku miesięcy, posiadam około 170 Scora (Nie dokładnie bo dopiero dzisiaj w nocy wbije na mta). Nie będę się rozpisywał, ale bardzo dobrze mi idzie na serwerze, byłem już w Firmie "Zoomie" Którą bardzo cenie, bo pozwoliła mi rozwinąć u nich swoje skrzydła. Nie mam problemów do innych i potrafię się dostosować do zasad panujących w firmie. Chciałbym właśnie u was pracować na trochę miesięcy albo i dłużej. Z wyrobieniem normy nie mam problemów. Jestem osobą dość kulturalną i nie wywołuje kłótni pomiędzy sobą ani innych.

Z poważaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie! 

Nazywam się Kacper i za sobą mam już 18 wiosen. Uczęszczam do 3 klasy technikum informatycznego. Myślę nad wyborem jakichś studiów, żeby dalej się kształcić w mojej dziedzinie. Mieszkam na południowym wschodzie Polski dokładnie okolice Krosna. Interesuje się sportem i tak jak mój kierunek mówi to również rzeczami związanymi z komputerami. 

Pierwszy raz na serwerze pojawiłem się na początku 2014 roku. W ciągu tych kilku lat przepracowałem w : Pogotowie, Pomoc Drogowa, Policja x2, Fast Cargo, Speeder, Zoomie i może coś tam się jeszcze znajdzie, ale już po prostu nie pamiętam. Na serwerze gram pod nickiem:PiratEU i na koncie mam ponad 1300 score. Nie pracowałem jeszcze w Petrolu, więc chciałbym spróbować swoich sił właśnie tutaj. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko kierowcy ciężarówki.!

Pozdrawiam 

PiratEU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PiratEU zostaje przyjęty!

Nabór jest wciąż otwarty i poszukujemy jeszcze 5 pracowników!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany dołączeniem w szeregi firmy. Posiadam 8000 score co oznacza że bardzo dobrze znam zasady serwera. Miałem okazje przepracować w kilku firmach i frakcjach. Cóż, nigdy nie było mi dane pracować w Petrolu więc chce spróbować swoich sił. Pozdrawiam, Nico 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam na imię Dawid i mam 15 lat, mieszkam w województwie Mazowieckim. Na co dzień chodzę do szkoły oraz uczenszczam na treningi piłki nożnej. Mój staż w grze wynosi od dwóch lat, a na serwerze gram ok. 10 miesięcy. Na serwerze byłem już w kilku firmach takich jak AS Logistic, Sprunk Trans Inc. oraz i Petrol, byłem też trzy razy we frakcji pogotowie. Jestem osobą która wykonuje dobrze swoją prace oraz jest odpowiedzialna za to co robi. Na PTS mogę spędzić dwie godziny tygodniowo a w weekend i święta oraz dni wolne od pracy pięć, sześć godzin. Myśle że moje podanie będzie dobrze rozpatrzone, bo nie było sensu się dużo rozpisywać bo w końcu pracowałem w tej firmie :)

Dane serwerowe

-score: 750

-ID postaci: 90961

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kail zostaje przyjęty!

Nabór jest wciąż otwarty i poszukujemy jeszcze czterech pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry :uszanowanko:

Wiem, że mnie się nikt tutaj nie spodziewał, no ale ostatnio lubię zaskakiwać xd

Zgłaszam się na stanowisko kierowcy w Pańskiej firmie. Na samym początku pragnę zaznaczyć bardzo ważny fakt, iż moja gra ogranicza się tylko do weekendów. Mam na dzieję, że pomimo tego małego fakciku, moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Mam na imię Krystian, mam 18 lat. Uczę się w Lo o profilu pożarniczym, w klasie maturalnej. Mieszkam w internacie, dlatego też nie mam dostępu do komputera w tygodniu. W wolnym czasie chodzę na siłownie, czasami też lubię w piłkę popykać. Na serwerze gram pod jakże znanym nickiem- CaverN. Moje ID wynosi 12797, posiadam blisko 3800 punktów score. Chciałbym powrócić do gry, moja sytuacja z czasem w weekendy się unormowała i na szczęście co weekend będę w domu, beż żadnych kursów ani nic jak to było w ostatnim czasie. Myślę, że szefostwo i zarząd dobrze znają moją osobę, przez co nie będę się dalej rozpisywać. 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania,

CaverN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CaverN zostaje przyjęty!

Nabór jest wciąż otwarty i poszukujemy jeszcze trzech pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Nazywam się Krzysiek, mam 22 lata. Na serwerze gram pod nickiem HellRaider. Swego czasu grałem bardzo dużo, przez co mam przeszło 4800 punktów. Łącznie w grze spędziłem około 90 godzin.

Interesuję się motoryzacją z naciskiem na transport drogowy. Pracuję jako kierowca na busach (zaopatrzenie), przez co czasami w tygodniu będę miał możliwość rozgrywki, a tak to głównie w weekendy (jestem zainteresowany stanowiskiem dobroczyńcy, gdyż mam ochotę pograć w dużej mierze dla przyjemności).

Polecam się i pozdrawiam, HellRaider 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd firmy Petrol ! 

Mam na imię Mateusz oraz mam 15 lat. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, w którym za dobrze się nie uczę. Mieszkam w dosyć małym miasteczku położonym 60km od Kielc. W wolnym czasie lubię pograć w kosza, wyjść ze znajomymi na miasto bądź usiąść przed komputerem. Na serwerze gram pod nickiem Janiec, posiadam (na chwilę obecną) 351 score oraz ID mojej postaci wynosi 58373. Serwer znam dosyć dobrze, a to za sprawą tego, że udało mi się kiedyś pracować w waszej firmie, moim ostatnim pracodawcą byliście właśnie wy. Z charakteru jestem spokojny, pomocny lecz czasami gdy jestem z przyjaciółmi zdarza mi się zaliczyć przypał. W świecie wirtualnym również zdarza mi się zaliczać różne przypały, jest dużo osób, które potrafią mnie zdenerwować, jednak to raczej zależy od gry, w MTA jestem spokojny ;)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania.

Pozdrawiam, Janiec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi