Skocz do zawartości
x.goody

Nabór OTWARTY [8/14]

Rekomendowane odpowiedzi

Nabór zostaje otwarty

Poszukujemy trzech osób które chcą popracować w wakacje i dłużej!

Edytowane przez Stallion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanownego szefa firmy oraz pracowników.

Mam na imię Jakub mam 15 lat i pochodzę z Mazowsza. Na co dzień uczęszczam do 2 klasy gimnazjum, po wakacjach będę uczęszczał do trzeciej. Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja i sport. Jestem bardzo odpowiedzialnym i spokojnym człowiekiem, co pozwala na dobrą współpracę z pracownikami.

Moim hobby jest chodzenie na ryby i jazda na skuterze. W przyszłości chciałbym zostać profesjonalnym zawodnikiem Formuły 1 lub kierowcą ciężarówki.

Chciałbym dostać się do tej firmy, ponieważ jest ona najważniejszą firmą na serwerze przez co dostanie się do niej jest bardzo trudne i właśnie dlatego składam te podanie, aby coś osiągnąć i dostać się do takiej firmy jaką jest Petrol. Kiedyś pracowałem w tej firmie bodajże 3 lata temu lecz z powodu spraw prywatnych nie mogłem kontynuować mojej kwitnącej pracy.

Myślę, że na miejscu kierowcy firmy Petrol byłbym bardzo odpowiedzialną osobą, która jednocześnie świetne współpracowałaby z pracownikami jak i również utrzymywała przyjacielską atmosferę. Na serwerze mogę spędzać wiele godzin, które na pewno się nie zmarnują. Będę zarabiał dla firmy tyle ile się da, aby pomóc jej w rozwoju. Mam nadzieję, że szanowny szef firmy pozytywnie rozpatrzy moje podanie.

Nick : CalpeR

Score : 270

ID : 2841

Staż : 4 lata, niestety jedna długa przerwa przez problemy prywatne.

Edytowane przez EasY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd firmy Petrol. Mam na imię Andrzej, mam 20 lat oraz mieszkam w zachodniopomorskim, dokładniej Szczecin. Rok temu skończyłem szkołę, chodziłem do technikum na kierunku logistyka. Niestety po szkole nie miałem pomysłu na dalszą swoją naukę, dlatego też pracuję od roku. Firma zajmuje się sprzedażą środków sprzątających do domów i aut. Jestem konfekcjonerem w owej firmie. Interesuję piłką nożną, chodzę na mecze lokalnego klubu, Pogoni Szczecin, oraz jestem fanem zagranicznego zespołu Borussii Dortmund. Lubię także oglądać inne sporty, większość to sporty drużynowe, choć sportami zimowymi, np. skoki narciarskie lub biegi narciarskie też nie pogardzę. Na co dzień jestem osobą spokojną, rozważną, przyjazną, miłą. Często lubię pożartować sobie ze wszystkiego i ze wszystkich, oczywiście z wyczuciem i bez jakiejkolwiek chęci obrażenia kogoś. W wolnym czasie lubię pograć w piłkę nożną, spotkać się dziewczyną czy oczywiście grać w PTSa. Kiedyś w planach miałem zostać piłkarzem, ale oczywiście nic nie wyszło przez moje lenistwo w młodszym wieku do treningów, a dokładniej brak chodzenia na owe zajęcia.

Ostatnią firmą, w jakiej byłem to Zoomie. Odszedłem z niej ponieważ czułem już monotonność w wożeniu tego samego. Czułem także, że nie pasowałem trochę ze swoją osobowością. Pracowałem w Zoomie 3 miesiące, na pewno nikt nie może powiedzieć o mnie złego słowa w tej firmie.

Chciałbym dołączyć do Waszej firmy, ponieważ jest ona najważniejsza na serwerze. Trzeba dbać o uzupełnienie stacji, by inni mogli coś zatankować do swoich pojazdów. Taka praca byłaby dla mnie wyzwaniem i chciałbym podjąć się tak ważnej pracy. Chciałbym także wozić towary z waszej specjalizacji, ponieważ zawsze jakoś mnie ciągnęło do nich. Macie także połowę ceny paliw, co pomoże w kryzysie.

Dlaczego mnie macie wybrać? To proste, jestem aktywnym, zaangażowanym i koleżeńskim graczem, który dba o dobro firmy. Nie jestem pracownikiem na chwilę, lecz w firmie zawsze chcę być jak najdłużej. Dbam zawsze o dobre imię firmy, nie zakłócam pracy innym graczom.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Dodatkowe informacje:

- staż: ponad rok, z przerwą

- score: ~ 1400

- ostatnia firma: Zoomie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki

Asshu i Easy zostają przyjęci!

Pozostały jeszcze 2 miejsca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema dajcie pojezdzic z beczko na stacje

No dzin dobry wlasnie sobie zupe mleczna

Jestem Kacper, mam 18 lat, szukam dziewczyny.

Od dziecka chcialem pracowac w Patrolu

Mam z 6300 score, ID postaci 544

Lubie was POZDRO

(jak mnie dodacie od razu w tym momencie to macie promocję +10 zatankowanych stacji z mojej strony dziś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heycrey zapraszam cie do Patrolu Petrolu, zgłoś się na serwerze o 18:00

Poszukujemy jeszcze jednej osoby!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Zgłaszam chęć powrotu, podanie jest w archiwum.

Pozdrawiam,

Marcin

ID:5558

Nick: Matthias

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy ponownie Matthias, zgłoś się na serwerze o 18

Nabór zostaje zamknięty

Nastąpiła mała pomyłka w składzie i nabór jest jeszcze otwarty, potrzebujemy jednego pracownika.

Poszukujemy 6 pracowników

Edytowane przez Stalion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd Petrolu.

Mam na imię Patryk ,mam 25 lat.Mieszkam w woj.zachodniopomorskim a dokładnie w Szczecinie.Moje zainteresowania a również hobby to gry komputerowe, programowanie i sport.Moimi ulubionymi sportami są piłka nożna i koszykówka.W wolnym czasie tak jak napisałem powyżej, lubię pograć w MTA a także w inne gry, pobawić się skryptami,pluginami i po prostu wyjść gdzieś wspólnie ze znajomymi.Na serwerze gram około półtora roku z przerwami a ostatnią firmą w której pracowałem serwerze była Zoomie, również pracowałem w takich firmach jak Sprunk Trans INC. i Military Logistics.Jestem osobą odpowiedzialną,miła, a także w granicach rozsądku lubię sobie pożartować.Dlaczego mnie wybrać? Jestem aktywnym, doświadczonym pracownikiem, dobrze wykonuję swoje obowiązki, nie nawiązuje konfliktu z innymi graczami, dbam zawsze o dobro firmy i chciałbym w niej zostać jak najdłużej.Chce dołączyć do was na dłuższy czas z uwagi na to że poza zwykłym rozwożeniem towarów jest dodatek związany z tankowaniem stacji benzynowych, przez co nie dopadnie mnie rutyna.Nigdy nie pracowałem w tej firmie i będzie to dla mnie nowe doświadczenie i jednakowo okazja na spróbowanie swoich sił.

Informacje serwerowe:

Nick:Rajzer

ID:69842

Score:1700+

Czas online:16dni 5h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rajzer, zapraszam do ekipy.

Nabór wciąż jest otwarty, poszukujemy siedmiu pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd Petrol chciałbym do was dołączyć 

Cos o sobie Mam na imie Juliusz Pochodzę ze Szczytna aktualnie chodziłem  do 1 liceum Policyjne jestem osobą mądrą kulturalną nie dre mordy w szkole dobrze sie bardzo ucze Miałem   4 5 mam bardzo duzo kolegów duzo razy jak mieliśmy  projekt do przygotowanie jestem liderem nie Miałem żadnych zagrożen   często sie uczę.
Moim zainteresowaniem jest motocross co dzień jak nie pada i nie ma śniegu  to wyjeżdżam na żwirownie z ekipą ak wrócę do domu to przebieram się i jadę rowerem [bmx] na miasto. Jeszcze interesuję się piłką nożną  chodzę na halę pograć sobie z kolegami. Mam dziewczynę nazywa wa sie Kinia  poznałem ją na imprezie pogadaliśmy i jakoś sie tak złożyło  xd
Mam psa Yorka nazywa się lolek xd jest zadbany     lubie  z nim wychodzić na spacery  do lasu 

Coś o serwerze

Nick Maxior

id postaci 1305

Score 145 nadal rośnie 

Edytowane przez karlos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

karlos zostaje przyjęty!

Poszukujemy sześciu pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anuluje

Edytowane przez xDawid120x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Szanowny zarząd firmy Petrol.

Mam na imię Konrad, 18 wiosen na karku oraz pochodzę z okolic Częstochowy a dokładniej mieszkam na granicy 3 województw – śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Uczęszczam do Technikum o profilu informatycznym właśnie w Częstochowie, po wakacjach przywita mnie 3 klasa. Interesuje mnie piłka nożna, motoryzacja, informatyka a w przyszłości chciałbym zostać policjantem. W wolnym czasie często spotykam się z dziewczyną, znajomymi, oraz gram w piłkę.

Chciałbym dołączyć do firmy Petrol ponieważ to ona najbardziej przykuła moją uwagę. Zdaję sobie sprawę że jest to najważniejsza firma na całym serwerze i nie lada wyczynem jest wstąpić w jej szeregi, lecz czym by było życie bez wyzwań? Doświadczenie z serwerami truckerskimi mam dość duże, spędziłem na nich kilka lat swojego życia. Były to serwery na platformie SA-MP, tutaj na MTA gram ok.2 tygodnie po przerwie. Na tym serwerze firma Petrol była by moją pierwszą firmą.  Mimo że jestem młodym chłopakiem wiem co to odpowiedzialność i potrafię zaangażować się w sprawy firmy i dbać o jej dobre imię. Wolny czas po szkole, pracy i treningach będę chciał spędzić na serwerze, czasami oczywiście mogę nie pojawić się po 14 godzinach spędzonych w pracy lecz to już chyba każdy zrozumie :D

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrowienia dla wszystkich z firmy :D

Nick: KonDziqq

Score: 140 (leci szybciutko w górę)

ID: 95666

Czas spędzony na serwerze w tym tygodniu: 18h+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KonDziqq zostaje przyjęty!

Poszukujemy jeszcze 5 pracowników!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanowny zarząd Petrol i wszystkich czytających to podanie.

Na początek trochę o mnie, mam na imię Mateusz i za dokładnie 13 dni będę obchodził moje 19 urodziny. Mieszkam w Grudziądzu i uczę się w Technikum Ekonomicznym na profilu Technik Logistyk. Jestem już po moich drugich egzaminach zawodowych i w styczniu 2019r. będę pisał ostatnie testy po których zostanie mi przyznany tytuł technika. Moją przyszłość wiążę z transportem, planuję udać się na studia na kierunku spedycji międzynarodowej. Uwielbiam grać w piłkę nożną i mogę śmiało powiedzieć, że jest ona ze mną od zawsze, zacząłem uprawiać ten sport jak tylko nauczyłem się chodzić. Przez parę lat grałem w klubie, obecnie pogrywam jedynie ze znajomymi lub od czasu do czasu w jakiś amatorskich ligach. Oprócz piłki nożnej interesuję się również koszykówką, jestem wielkim fanem NBA a moim ulubionym klubem jest Boston Celtics. Poza sportem interesuję się też muzyką i lubię spotykać się z kumplami. Umiem i lubię pracować w grupie, nie mam problemu z wykonywaniem określonych mi zadań i nie lubię tworzyć konfliktów. Z reguły jestem sympatycznym gościem, który po prostu robi swoje i nikomu się nie naraża. Nie mam problemu w komunikowaniu się w języku angielskim, na poziomie komunikatywnym oceniam moją znajomość języka rosyjskiego i znam podstawowy niemiecki.

Moją przygodę z PTSem zacząłem w 2011r. i przez długi czas grałem na SA:MP. Po dosyć sporej przerwie wróciłem do PTS, ale tym razem na platformie MTA. Jak na razie pracowałem tylko w Zoomie, lecz musiałem niestety odejść ze względu na problemy ze sprzętem. Problemy zostały zażegnane, a mi wróciła motywacja do gry i chęć zmiany otoczenia. Wybrałem akurat Was, ponieważ jest to firma prestiżowa, która ma szacunek na serwerze. Ponadto nigdy nie zajmowałem się tankowaniem stacji ani na MTA, ani na SA:MP, więc jest to na pewno dla mnie nowość. Myślę, że idealnie wpasuję się w obecną ekipę i z niecierpliwością oczekuję na rozpatrzenie podania.

Z poważaniem,

Lutek.

Spoiler

Informacje serwerowe:

Nick: Lutek

Imię i nazwisko postaci/ID: Mateo Grande / 92910

Score: ~ 400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lutek zostaje przyjęty!

Nabór jest wciąż otwarty, poszukujemy 6 pracowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi