Skocz do zawartości
NoOne

Ogłoszenia i informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Komis pojazdów używanych

W komisie skupywane będą używane auta osobowe za 40% - 45% ich ceny fabrycznej.
W komisie skupywane będą używane auta ciężarowe za 40% ich ceny fabrycznej.
W komisie skupowane są motory za równo 35% ceny fabrycznej. 

Skupione pojazdy sprzedaje w komisie za 65 oraz 80% ceny fabrycznej. To za jaką cenę wystawię dany pojazd, zależy od tego jakie jest to auto - osobowe, czy ciężarowe.

Parę drobnych zasad funkcjonowania komisu:

- Komisem zajmuje się w tej chwili tylko i wyłącznie @Tajniak
- W komisie przyjmuje osoby zalogowane na truckerkę lub pracujące w firmach. Osoby zalogowane na frakcjach aby być obsłużone muszą zalogować się na truckerkę lub użyć opcji /zw.
- Jeżeli będziesz zainteresowany którąś z usług komisu, to w momencie gdy będę na serwerze, to proszę o wiadomość na czacie lub pw.
- Jeżeli będziesz zainteresowany którąś z usług komisu, gdy nie będę na serwerze, możesz skontaktować się ze Mną i ustalić termin ew. spotkania. Dane kontaktowe znajdują się niżej.
- W momencie gdy w komisie oczekuje więcej niż 1 osoba obowiązuje zasada kolejki, czyli ustawiacie się w kolejce i czekacie na swoją kolej. Wszelkie kłótnie, wyzywanie się, bójki będą groziły brakiem obsługi.
- Na terenie komisu panuje całkowity zakaz demolowania aut, szyb etc. W przypadku odnotowania wcześniej wymienionych rzeczy, możliwe będą karę w postaci kicków, banów etc.
- Mile widziane będzie przyjechanie sprzedawanym pojazdem do komisu.
- Za usługi wykonywane w komisie płacimy poprzez komendę: /przelej mój nick kwota
- Lista samochodów aktualnie znajdujących się na sprzedaż w komisie będzie dostępna w oddzielnym temacie.
- Podczas kupna samochodu, istnieje możliwość zmiany jego koloru za 20 000$.

- Pojazdy osobowe i motocykle są skupowane i sprzedawane na terenie komisu Otto's Autos, natomiast pojazdy cięższej masy, dostawcze, ciężarówki itp - na terenie Wang Cars.

- W przypadku kupna całego zestawu opłata za zmianę koloru wynosi 40 000$

- W przypadku sprzedaży pojazdu przez firmę - pojazdy wyceniane są według cennika spod F9. 

- Przy zakupie pojazdu używanego przez firmę, szef (lub osoba zastępująca go - kupująca pojazd) zobowiązana jest do poniesienia opłaty za niego z konta firmy. Widoczna postać stojąca na terenie komisu powinna wypłacić pieniądze za pomocą panelu /zarządzaj. W przypadku wykrycia potencjalnego oszustwa mogą zostać wszczęte procedury prowadzące do znacznego obciążenia konta firmy lub jej zamknięcia!

- Komis jest czynny 24h z zastrzeżeniem, że właściciel w danym czasie nie pracuje nad inną, ważną rzeczą na serwerze. 

-Nie odpowiadam na PW na serwerze typu "Ile dostanę za.../ile kosztuje...". Wszelkie informacje na temat funkcjonowania komisu macie na forum, a jeśli już bardzo chcecie wiedzieć - pytajcie na chacie globalnym/teamowym. W prywatnych wiadomościach odpowiem tylko na pytanie typu prośba o wstąpienie do komisu.

-Wszelki spam typu pytanie n razy, czy jadę do komisu etc. lub jak wyżej - będzie karany nie obsługiwaniem w komisie przez co najmniej 7 dni.

-Wszelkie transakcje muszą być przeprowadzone na chacie globalnym, ew. teamowym. Nie przyjmuję ofert ani klientów piszących na PW.

-Obowiązuje całkowity zakaz wjeżdżania do wnętrza komisów motocyklami i rowerami. Złamanie tego zakazu będzie surowo karane. 

-W  przypadku naruszenia w/w zasad, osoba zalogowana na daną firmę lub frakcję musi liczyć się z tym, że konsekwencje zostaną wyciągnięte personalnie a także będą one skierowane do wszystkich członków danej frakcji lub firmy np. poprzez brak obsługi przez następne 30 dni.

Kontakt:

- Poprzez prywatną wiadomość na forum;

Ewentualne pytania tudzież propozycje: http://truckers.com.pl/topic/16001-komis-pojazdów-używanych-pytania-propozycje-itp/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Dziękuję za przekazanie komisu pojazdów :) Jak już dzisiaj widzieliście, salon był na chwilkę otwarty by poukładać to co zaległe. Wprowadzimy troszkę unowocześniony system kupowania/sprzedaży pojazdów wraz z publiczną informacją na forum o stanie "na magazynie". Tym samym proszę wszystkich o cierpliwość przez najbliższych kilka dni, co bym mógł wszystko dopracować :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chWEhCD.jpg

Oficjalnie ogłaszam i rozwiewam wszelkie plotki i informuję, że skupuję samochody, także osobowe :) Kupuję je po cenie 50% ich wartości. Tym samym dziękuję wszystkim za te kilka dni cierpliwości i masę prywatnych wiadomości na serwerze. Proszę pamiętać, że to rynek wtórny, więc nie mam możliwości czarowania wozów jeśli ich mi zabraknie na stanie. Pojawia się jednak pewna nowość w samochodach dostawczych:

Security Car jest to wóz ekskluzywny, który może nabyć tylko i wyłącznie członek klubu PTS. Aktualnie posiadam 3 wozy na stanie. 

Aktualnie trwa promocja na wszystkie wozy wystawione w salonie - ciężarowe a także te osobowe. Zachęcam do zapoznania się z ofertą  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja:

-W  przypadku naruszenia w/w zasad, osoba zalogowana na daną firmę lub frakcję musi liczyć się z tym, że konsekwencje zostaną wyciągnięte personalnie a także będą one skierowane do wszystkich członków danej frakcji lub firmy np. poprzez brak obsługi przez następne 30 dni

Oznacza to tyle, że jeśli gracz będący zalogowany na firmę/frakcję x,  złamie któryś z powyższych punktów regulaminu musi liczyć się z tym, że istnieje ryzyko, że ucierpi również na tym firma/frakcja, którą reprezentuje. Oprócz naruszenia wizerunku osobistego narusza on bowiem wizerunek firmy/frakcji. [przepis oczywiście nie dotyczy truckerów]

Ponadto przypominam o obowiązku posiadania informacji o cenie czy innych specyfikacjach wozów dostępnych w liście aut wystawionych na sprzedaż. Wszelkie tego typu pytania zgodnie z obecnie obowiązującym regulaminem zostaną zignorowane lub pociągnięte do konsekwencji. 

Ponadto nadal chętnie kupię wozy ciężarowe a także osobowe. Samochody, które są w salonie a nie są jeszcze zaktualizowane w liście pojazdów wystawionych na sprzedaż oczywiście podlegają rozmowie w trakcie gry i nie są z tego tytułu wyciągane żadne konsekwencje. 

Zmianą ulega również skup wozów osobowych/ciężarowych w zakresie kupna/sprzedaży. Jeżeli zaistnieje ryzyko próby wyzysku z racji transakcji kupna/sprzedaży zostanie ono potraktowane jako próbę oszustwa i surowo karane. [przykład] Jeżeli gracz zakupi wóz z salonu po promocyjnej cenie a następnie zechce je z powrotem odsprzedać za 50% wartości fabrycznej, która przewyższa cenę zakupu tego wozu, musi się on liczyć z tym, że "cena fabryczna" traktowana jest jako cena ostatniego zakupu przez tego gracza. 

Zmiany wchodzą w życie z dniem dzisiejszym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z konfiskatą posiadłości luksusowych (willi) ogłasza się, co następuje:

• Punkt w regulaminie określający wymóg posiadania domu o wartości 5.000.000 wzwyż zostaje bezterminowo unieważniony.

Oznacza to tyle, iż każdy gracz, który posiada pojazd ekskluzywny, natomiast wartość żadnego z jego domków nie przekracza określonej wyżej kwoty (5kk), może legalnie być jego właścicielem (aż do uregulowania systemu gospodarki na serwerze w stu procentach).

Pojazdy ekskluzywne nie będą konfiskowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni gracze,

w przeciągu ostatnich prawie 20 dni chętnie sprzedawaliście mi swoje wozy, chętnie sprzedawałem Wam wozy z salonu. Dostępność była niemal 24h na dobę. Bacznie obserwowałem również to, co kiedy i za ile. Natknąłem się na dwóch graczy, którzy wykorzystywali okazję i skupowali wozy tanio by natychmiast potem sprzedać je do salonu z zyskiem. Nie będziemy wprowadzać żadnych zmian w skrypcie aby zwiększyć kontrolę wozów w obiegu, więc od dziś, skupuję wozy po 25% - 30% ich pierwotnej wartości. Przykro mi, że niektórymi wciąż kieruje myśl oszustwa.  Padłem celowo ofiarą takich transakcji aby się przekonać o ich celu i się nie pomyliłem. 

Z dobrych wiadomości za to jest to, że pracuję nad aukcją kilku wozów oraz ich warunków zakupu bardziej sprzyjających niż w obecnym (wciąż technicznym) stanie :)

Ponadto zachęcam Was do zapoznania się z dość krótkim regulaminem a także bogatą listą wozów przed zakupami bądź pytaniami, na które odpowiedzi w 99% przypadkach znajdziecie właśnie na forum. Pomoże to i mi i Wam zaoszczędzić czas. Ponadto nie wiem kto puścił info, że u mnie zmiana koloru jest tańsza niż w salonie automatycznym. Zmiana koloru jest tańsza i kosztuje 30k podczas zakupu wozu z salonu a nie próśb na prywatnych wiadomościach. Jeżeli chodzi o pomoc w respieniu wozów - nadal chętnie, również w nocy pomagać będę lecz zbugowanych wozów. We wszelkich innych przypadkach posiadacie moi drodzy panel F4. Z racji ostatnich nadużyć ze strony graczy zawężam definicję pomocy. 

Zachęcam Was również do działu z propozycjami dotyczącymi salonu, na które jestem zawsze otwarty. Jestem również otwarty na rozmowę na naszym teamspeaku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDom9P2.jpg

Czołem. Salon będzie na kilka najbliższych dni ograniczony w działaniu. Dlaczego? Dlatego, że za tydzień w weekend zrobimy dobrą promocję na wszystkie wozy, jakie w są w obu salonach. Do tego czasu również, zaktualizuje się docelowo ich lista :) Także jeśli chcesz kupić osobówkę, trucka, czy trucka na firmę - poczekaj do soboty, bo będzie po prostu znacznie taniej :) Przez najbliższe kilka dni skupię jeszcze kilka fur, i zaczynamy zabawę. Dodatkowo, zorganizuję możliwe jakiś konkurs na wóz specjalny, który będą mieli możliwość wygrać wszyscy!

Stay tuned :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7PlNBlq.jpg

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2015!

Zgodnie z moją zapowiedzią - w najbliższy weekend 20 oraz 21 lutego wszystkie* wozy będą tańsze o 40%! Celowo nie wstawiam teraz listy aut. Jeśli chcesz zakupić wóz to wejdź na nasz serwer MTA, odwiedź salon samochodów osobowych oraz ciężarowych a następnie zrób zakupy :) Wozów mam więcej niż jest online graczy na serwerze, zatem powinno starczyć dla każdego! Wozy są klasyczne, stare, nowe, wolne, szybkie. Cała gama kolorów. Dodatkowo - możliwe, że w niedzielę wieczór uda się zorganizować konkurs na samochód ekskluzywny. Wszystko wyjaśni się jednakże w czasie. Oferta dostępna jest od porannej soboty aż do niedzielnego popołudnia. Przypominam, że nie istnieje coś takiego jak rezerwacja wozów. Jesteś online? Masz gotówkę? Masz wolny slot na wóz i chęć zakupu? To go kup!

Dodam jeszcze bardzo ważne dwie informacje. Pierwsza z nich dotyczy graczy, dla których obsługa kalkulatora wymaga wyższego wykształcenia bo nie są w stanie poradzić sobie z tak trudnym wynalazkiem technologicznym - celowo jest wyraźnie napisane, za ile procent skupuję wozy, aby nie było niepotrzebnych pytań w stylu "e, miszka! ejejejejejejejejejeje miszka ej, ile dasz mi za cluba?" bo dam Ci co najwyżej bana na salon. Celowo nie ma widełek typu "od do" tylko jedna, stała stawka, abyś sam mógł to policzyć! 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, pokażę Wam przykład, jak to się robi. Jeżeli posiadasz wóz X i kosztuje on spod F9 300 000$ i chcesz, abym go kupił, to 300 000*0,3 daje nam 90 000$. I za tyle go kupie. Zawsze. Jeśli Twój wóz nie posiada stałego koloru a jest on zmienny z każdym respem, wtedy 300 000*0,25 da nam 75 000$. I za tyle go kupię. Zawsze. Jeśli natomiast jest to truck, to 300 000*0,4 da nam 120 000$. I za tyle go kupię. Zawsze

Jeśli zdecydujesz się kupić ode mnie wóz (nie sprzedać) to równanie będzie wyglądać tak: 300 000*0,4=120 000. 300 000 - 120 000 = 180 000! I właśnie za tyle go ode mnie kupisz. Graczu złoty!  Nie myl sprzedaży z zakupem!

Dorzucam dodatkowo notkę apropo "skradzionych" wozów. Wozy zostały wcielone we własność salonu. Zostały, bo zalegały po kilka miesięcy nie raz w hangarze PD. Chwilę po zmianie zasad przechowywania wozów, nagle, cudem odnaleźli się właściciele tych wozów i je odebrali. Ci, którzy nie zdążyli a pisali do mnie PW a nie dosłali mi ani id postaci, ani id wozu, uprzejmie informuję, że Wasza możliwość odebrania wozu przepadła  :)

Zasady są proste tak, że nawet mućka z pola by je zrozumiała i potrafiła się dostosować. Więc jeśli nadal masz problemy, miły graczu, z liczeniem lub czytaniem - zamiast swój żal, gniew i agresje z racji ubytków wiedzy przelewać na mnie po prostu usiądź nad książkami, poproś rodzeństwo o pomoc lub rodziców i się doucz. Liczenie i czytanie bowiem przyda Ci się w życiu. #potwierdzone_info

* - nie dotyczy motorów ani wozów specjalnych. 

Życzę Wam udanych zakupów a sobie wysokich zarobków! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lb57t7X.jpg

Prawie 2 500 000$! Tyle zostawiliście w mojej kieszeni przez ten weekend :) Ciesze się ogromnie, że wyprzedaż wzbudziła tak duże zainteresowanie, szczególnie wśród trucków, czyli głównej idei naszego serwera :) Chciałem Wam podziękować za cierpliwość oraz każdego wydanego dolara. Nie wydam na pierdoły :v Niedługo pomyślimy o podobnej akcji a na dniach zaktualizuję listę wozów oraz ceny dostępne w obu salonach ;)

9IRKcFp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Każdy z Was pewnie słyszał o tzw czarnym piątku :) Idąc za ciosem, w piątek w godzinach wieczornych ogłaszam wyprzedaż rocznika 2016 z sezonu wiosna/lato na wszystkie pojazdy ciężarowe w MishCar! Co to oznacza? Oznacza to tyle, że każdy pojazd (naczepy też) kosztować będą 65% ceny spod F9! Co można kupić? Nie lada towaru. Masę dostawczaków, naczep i ciągników siodłowych! :) Do zobaczenia na serwerze!

Miszek.

b68GACx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

z racji różnych przyczyn technicznych, nie będzie mnie online (możliwe) nawet do poniedziałku. Będę od czasu do czasu tylko zaglądać na forum, a co za tym idzie, komis będzie zamknięty. Na przyszły tydzień szykuję pewną promocję, także zachęcam do małych oszczędności :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIELKA WYPRZEDAŻ!

Czołem PTS! Zgodnie z danym słowem, zapowiadam aż trzydniową wyprzedaż motorów dostępnych na serwerze :) Wszystkie dostępne modele między 12 a 14 września kupicie równo za ½ pierwotnej ceny spod F9 :D

Nie ma co się więcej rozpisywać, chyba wszystko jest jasne :) Ważne! Proszę wszystkich o uważne zapoznanie się z regulaminem posiadania motorów na serwerze aby uniknąć zbędnych rozmów dalekich od sensu zakupu ( - : 

rrBsnGL.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

QZyOhra.jpg

Kochani!

jak dobrze wszyscy wiedzą (albo i nie), powoli dochodzi do kilku zmian na PTS #dobrazmiana. Zmieni się również..  Zarządca Komisów :) I choć w tym momencie właśnie się uśmiechasz i myślisz "w końcu!" pamiętaj, że biznes jest biznes i wszystko musi się zgadzać w przyrodzie, wszystko. Cieszę się ogromnie, że mogłem go prowadzić, wprowadzać różne modyfikacje, testując przy tym rynek, popyt i podaż. To ogromna odpowiedzialność oraz presja ciążąca na zarządcy, choć pewnie wiele osób sobie nie zdaje z tego sprawy. Cieszę się, że mogłem doświadczyć tego i pracować z Wami przez te ponad 10 miesięcy. Moim następcą będzie @Polniak. Osoba według mnie rozważna, opanowana i dyspozycyjna. 

W związku z powyższym dostęp do zakupów będzie utrudniony przez około najbliższych 10/12 dni. Trwa procedura przekazania kompetencji. Moja osoba będzie pełnym wsparciem merytorycznym dla nowego Zarządcy, ale także bacznym okiem, które będzie nadzorowało jego pracę. 

Z tego miejsca dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za współpracę, przepraszam za wszystkie niedogodności i nieporozumienia, prosząc o zrozumienie. Jestem przekonany, że to dobrych ruch w dobrym kierunku.

Przez te kilka najbliższych dni jeszcze służę pomocną dłonią co do zakupów. 

Pozdrawiam,
@Mishka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PRZYPOMINAM! 

że od dnia jutrzejszego, tj. 23.11.2016 roku, Komisami Pojazdów będzie zajmować się [PTS]Polniak  :) Ja pozostaję jedynie biernym wsparciem merytorycznym, jednakże wszelką odpowiedzialność za przebieg oraz 'nowinki' przechodzą w ręce nowego zarządcy. Dzięki za wspólnie spędzony czas, zszargane nerwy oraz masę wspaniałych chwil!

Mishka <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyprzeda%C5%BC02.jpg

Wraz z nadejściem Nowego Roku następuje wyprzedaż rocznika pojazdów w komisie!

Już od jutra będzie możliwość zakupu dowolnego auta z komisu aut osobowych jak i dostawczych za cenę obniżoną o 10% standardowej ceny komisowej (promocja nie obejmuje zakupu motocykli).

Zapytasz mnie: Ej, a ile w takim razie zapłacę za Sabre?. Odpowiedź jest tylko jedna i jest bardzo prosta. Cenę auta osobowego spod F9 mnożysz razy 0.65, następnie tą cenę mnożysz ponownie razy 0.9. I tym oto sposobem otrzymasz cenę jaką będziesz musiał zapłacić za twoje wymarzone auto kupione na wyprzedaży :).

Tak samo wygląda sytuacja z pojazdami dostawczymi. Najpierw mnożysz cenę pojazdu spod F9 razy 0,8, następnie otrzymaną kwotę mnożysz razy 0.9.

Zatem wysprzątajcie swoje portfele ze wszystkich drobnych i zapraszam do robienia zakupów.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od jutra, tj. 02.01.2017r. aż do Niedzieli 08.01.2017r. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dnia dzisiejszego firma Military Logistics zostaje wpisana na tzw. "czarną listę" za naruszenie dobrego imienia firmy konkurencyjnej. Firma ta oraz jej pracownicy nie będzie obsługiwana przez Komis do dnia 28.02.2017r włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aukcja.png

Aukcja! Aukcja! Aukcja!

Jako, że dawno nie była organizowana żadna licytacja na pojazd ekskluzywny, czas na nią nadszedł właśnie teraz :).

Pojazd, który będzie licytowany jest bardzo rzadkim egzemplarzem. Jest to auto marki ZR-350, przedstawione poniżej:

zrpng_asrnqwp.png

Obecnie pojazd ten jest w posiadaniu tylko jednego właściciela. Chcesz znaleźć się wśród nielicznych i stać się drugim właścicielem tego światowej klasy pojazdu? Ta aukcja przeznaczona jest właśnie dla Ciebie :). Jedyne warunki jakie musisz spełnić to uzbroić się w dużą ilość gotówki i mieć możliwość zakupu tego auta zgodnie z regulaminem.

Aukcja odbędzie się w niedzielę 12 marca o godzinie 20.00 w komisie Otto's Autos.

Osoby wyrażające chęć wzięcia udziału w licytacji, proszone są o zgłaszanie się do mnie poprzez prywatną wiadomość na forum. Jednocześnie informuję, iż licytacja odbędzie się, gdy minimalna liczba uczestników wyniesie 3.

Cena minimalna niech pozostanie tajemnicą i wzbudzi w Was szczyptę niepewności ;).

W przypadku zmiany terminu licytacji, pod tym ogłoszeniem pojawi się odpowiednia adnotacja. :)

Przez Polniak,

Osoby biorące udział w licytacji proszone są o stawienie się w komisie 15 minut przed rozpoczęciem. Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

promocja_wielkanocna.png

Wielka promocja Wielkanocna!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, komis pojazdów dostawczych postanowił zrobić promocję na cały asortyment.

Organizacja i przygotowanie się do tak ważnego okresu w życiu każdego chrześcijanina jakim jest właśnie Wielkanoc, wymaga niemałych nakładów finansowych. Z tego względu postanowiłem ulżyć nieco Waszym portfelom i w okresie od 14 kwietnia do 21 kwietnia włącznie, będzie możliwość zakupu każdego pojazdu dostawczego ( w tym naczep) po cenie obniżonej aż o.....20%! :)

Uprzedzając Wasze pytania typu: "Ej a ile muszę zapłacić za RT + burta?". System obliczania ceny promocyjnej jest taki jak w przypadku każdej promocji. Mianowicie: Cena pojazdu spod F9 * 0,8 * 0,8 = tyle zapłacisz za pojazd na promocji. :)

Korzystając z okazji chciałbym życzyć Wam wszystkim, drodzy Gracze na nadchodzące Święta dużo pokoju, wiary i miłości. Aby ten świąteczny czas był przepełniony spotkaniami w gronie rodziny i najbliższych Wam osób. Niech będzie to czas odpoczynku, który doda Wam sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań w życiu. Wesołego Alleluja! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

42f9dadd9193f833ebaaa6c4c3cb57f6.jpg

Wielkimi krokami zbliża się tak bardzo wyczekiwany przez wielu z was Dzień Dziecka :).

Z tej okazji ogłaszam wszem i wobec Wielką Promocję na wszystkie pojazdy, zarówno osobowe jak i dostawcze. 

Promocja obowiązywać będzie w dniach 01.06 - 04.06.

W tym terminie będzie możliwość zakupu pojazdu po cenie obniżonej o 25%.

Zatem jeżeli jesteś dzieckiem, a nawet jeśli nim nie jesteś to zachęcam Cię do skorzystania z promocji :).

Portfele w dłoń! Czekam właśnie na Ciebie :)

Promocja nie dotyczy nowo zakupionych pojazdów.

(Nie odpowiadam na pytania typu: "Ile muszę zapłacić za ten pojazd na promocji?". Pytania takie będą ignorowane. Jesteście zainteresowani jakimś pojazdem, to sami pofatygujcie się i policzcie cenę.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótkie ogłoszenie.

Przeprowadziłem małe porządki i w związku z tym wszystkie rowery, które zostały porzucone na ulicy i blokowały ruch zostały bezpowrotnie usunięte.

Takie działania będą przeprowadzane regularnie co jakiś czas, zatem proszę o odstawianie swoich jednośladów w miejscach do tego przeznaczonych lub pod domami.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszerzenie oferty motocykli!

Od dnia jutrzejszego tj. 03.07.2017 roku do stałej oferty komisu zostaje wprowadzony motocykl marki BF-400, który prezentuje się następująco:

gallery51_qprwaqq.jpg

Cena za jaką będzie można nabyć powyższy motocykl wynosi 750000$.

Mam nadzieję, że znajdzie on wielu fanów i miłośników :). Serdecznie zapraszam do korzystania z oferty i nabywania jednośladu ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LICYTACJA!

Nadeszła pora na kolejną licytację pojazdu ekskluzywnego :). Jak już wszyscy zapewne dobrze wiedzą, tym razem będzie to pojazd marki Buffalo widoczny na poniższym zdjęciu:

gallery56_qpwnpsp.jpg

Data licytacji planowana jest na 22.07.2017 roku, na godzinę 20:00.

Wszystkie osoby wykazujące chęć wzięcia udziału w licytacji proszone są o zgłaszanie się do mnie poprzez prywatną wiadomość na forum. Zaznaczam, że wszyscy uczestnicy muszą mieć możliwość zakupu takiego pojazdu oraz muszą posiadać zadeklarowaną ilość gotówki.

W razie jakichkolwiek zmian, pojawi się odpowiednia adnotacja w tym poście. :)

Przez Polniak,

Osoby licytujące pojazd proszone są o wstawienie się na 15 minut przed licytacją.
Zgłoszenia uczestników licytacji przyjmuję do 19.30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11810383-black-week.jpg

Pod koniec listopada, jak wiadomo rozpoczyna się sezon na wielkie świąteczne zakupy :).

Z tej okazji Komis przygotował dla Was promocję na cały dostępny asortyment.

W dniach 25.11 - 06.12 będzie można nabyć pojazdy osobowe jak i dostawcze, łącznie z naczepami po cenie obniżonej o 40%.

Dla przypomnienia, algorytm liczenia ceny promocyjnej wygląda następująco: Cena pojazdu spod F9 * 0,65 (w przypadku pojazdów osobowych) lub * 0,8 (w przypadku pojazdów dostawczych) * 0.6 = cena jaką zapłacisz za pojazd na promocji.

Oczywiście, promocja nie obejmuje zakupu nowych pojazdów oraz motocykli.

Serdecznie zapraszam do odwiedzania Komisu i życzę udanych zakupów :).

Pozdrawiam,

Komis :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielka Świąteczna Licytacja

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Komis organizuje Wielką Licytację pojazdu ekskluzywnego. Tym razem będzie to pojazd marki Jester przedstawiony poniżej.:

gallery68_qxwwwep.png

Aby zachęcić Was jeszcze bardziej, warto dodać, iż pojazd ten posiada stałe, kolorowe światła. A zatem, jest o co walczyć. :)

Napełniajcie swoje portfele i z workami pełnymi pieniędzy zapraszam 23 grudnia o godzinie 20:00. Standardowo, licytacja będzie miała miejsce na dachu komisu Otto's Autos w San Fierro.

Osoby chcące wziąć udział w licytacji proszone są o zgłaszanie się do mnie tylko i wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum. Na zgłoszenia czekam do 22 grudnia do godziny 24:00.

W przypadku, gdy osoba, która wylicytowała pojazd, nie posiada odpowiedniej ilości gotówki lub nie posiada domu bądź też wyczerpała limit posiadanych pojazdów, automatycznie pojazd otrzymuje osoba, która zaoferowała kolejną najwyższą stawkę.

Pozdrawiam, Komis

Przez Polniak,

Proszę wszystkich uczestników o stawienie się na 20 minut przed rozpoczęciem licytacji.
Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwycięzcą licytacji oraz jednocześnie szczęśliwym nabywcą pojazdu marki Jester okazał się Macho. Wylicytował on pojazd za cenę 9 800 000$.

mYIXXa2.png

Gratuluję mu serdecznie i dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w licytacji :).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.