Skocz do zawartości
Lee

Temat otwarty Pomocy Drogowej / Free chat

Rekomendowane odpowiedzi

Chodnik zalicza się do parkingu czy pobocza? Jak to widzicie?

3. Pojazdy odholowujemy z takich miejsc jak:

• Lasy
  • Pola
  • Drogi
  • Pobocza
  • Lotniska (oprócz pojazdów latających)
  • Pustynie
  • Krzaki
  • Tory
  • Woda

Pobocze można zaliczyć jako chodnik, ponieważ jest to tak jakby pobocze drogi :D Tak więc za Daawnych czasów Kwacha w pd można było zabierać pojazdy stojące na chodniku. Tak wiem "czasy Kwacha" się skończyły, ale tak czy inaczej wydaje mi się, że Chodnik jest jak pobocze. Moim zdaniem chodznik to cześć pobocza.

@Edit : Sama nazwa "chodnik" mówi, że po tej części się chodzi, a na "parkingu" parkuje. Proste

Edytowane przez #KrystiaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale MTA nie ma pieszych, którzy by po tych chodnikach chodzili. A gracze jeśli już chodzą to raczej nie zwracają uwagi po czym. Tak czy owak chodnik nie jest poboczem, ale nie powinno się z niego holować pojazdów jak nikomu nie wadzą. Aleee z drugiej strony zaś jeśli nie ma pilnej potrzeby i gdzieś blisko znajduje się parking to się na nim powinno zostawić auto a nie na chodniku. Taka jest moja ocena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na dniach postaram się zaktualizować regulamin pojazdów nierespiących się do takiego stopnia, aby był zrozumiały. Wezmę pod uwagę wszelkie okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do tego Szpadelo mógłbyś określić w regulaminie jak to jest z wezwaniami, chodzi tu o 'naprawę z dojazdem'.  Zdarzały się osoby, które mówiły że nie jest nigdzie napisane, że naprawić można tylko 1 pojazd i życzyły sobie naprawy kilku (jak np. w jednym moim przypadku 2 zestawy i van).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do tego Szpadelo mógłbyś określić w regulaminie jak to jest z wezwaniami, chodzi tu o 'naprawę z dojazdem'.  Zdarzały się osoby, które mówiły że nie jest nigdzie napisane, że naprawić można tylko 1 pojazd i życzyły sobie naprawy kilku (jak np. w jednym moim przypadku 2 zestawy i van).

Jeden naprawiasz w ramach tego wezwania, resztę już normalnie naliczasz jako naprawę na miejscu. Zdaje się, że tak to kiedyś działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie tak to powinno działać, ale zdarzają się sytuacje gdy klient wielce oburzony mówi, ze nigdzie nie jest napisane że naprawa tylko 1 pojazdu, a wezwanie to wezwanie i mam do naprawy wszystko co podstawil...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie tak to powinno działać, ale zdarzają się sytuacje gdy klient wielce oburzony mówi, ze nigdzie nie jest napisane że naprawa tylko 1 pojazdu, a wezwanie to wezwanie i mam do naprawy wszystko co podstawil...

Olej jak nie zapłaci, jak skargę złoży to nic się nie stanie bo postąpiłeś słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olej jak nie zapłaci, jak skargę złoży to nic się nie stanie bo postąpiłeś słusznie.

Racja :D Masz w bindzie, że "Naprawa z dojazdem kosztuje 300$" NAPRAWA a nie naprawy :L Płaci za naprawę naprawisz jedno autko :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaktus twoje TT pod bazą pogotowia , odstawione pod mój domek :) , ponieważ im tam chyba przeszkadzam bo go wypychali.. to tak dla twojej informacji żebyś go nie szukał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc dalej poszukujemy ,,topiacza '' który dziś znów zaatakował , utopione 2 TT ( Kaktusa i Kreatifa )
http://zapodaj.net/85c3325391a17.png.html
http://zapodaj.net/8f9c1d784fe63.png.html

A więc pozostaje pytanie . Kto to robi !!?
Macie jakieś podejrzenia ?

Edytowane przez DAF Killer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tt'ek pozostawiony był w czerwonym punkcie (musiałem pilnie wyjść, zostawiłem go na parkingu ładnie zaparkowanego (żeby nie było.. :E)), a po moim przybyciu zastałem go w żółtym punkcie na dnie. Drugi tt'ek znajdował się idąc trochę dalej wzdłuż lotniska. Dziwi mnie fakt, że po drodze dzielącej czerwony, a żółty punkt znajduje się bardzo wiele miejsc gdzie sprawca (mówiąc tu o zwykłym graczu, nie o kimś z teamu) mógł porzucić pojazd, bo po co dalej pchać jak i tak ma być tylko utopiony. Ale jednak tt'ek znalazł się w tym, a nie innym miejscu. Nie wiem co ma na celu takie coś ale uprzedzam, że od niedawna specjalizuje się w wyławianiu aut i dalsze tego typu działanie nie ma sensu, bo i tak bez problemu wyłowię auta bez tracenia kasy.

post-13115-0-57221700-1408828420_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co ma na celu takie coś ale uprzedzam, że od niedawna specjalizuje się w wyławianiu aut i dalsze tego typu działanie nie ma sensu, bo i tak bez problemu wyłowię auta bez tracenia kasy.

Czyli mogę topić twojego tt'ka? ;E Utopie go tak, że nie dasz rady wyłowić :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:DAF Killer, dnia 23 Sie 2014 - 23:01, napisał:

A więc dalej poszukujemy ,,topiacza '' który dziś znów zaatakował , utopione 2 TT ( Kaktusa i Kreatifa )

http://zapodaj.net/85c3325391a17.png.html

http://zapodaj.net/8f9c1d784fe63.png.html

A więc pozostaje pytanie . Kto to robi !!?

Macie jakieś podejrzenia ?

Fabio(Urlop)

- Skarpeta

- Tomcio

- Red

- Demon

- Kaktus(sam sobie krzywdy nie zrobil)

-[DAF]Killer(nap nie byłby w stanie)

- Bóbr(Sam sobie tez nie zatapiam, dziś znalazłem po evencie swojego TT pod lotniskiem w wodzie)

- Tajniak (urlop)

- Rafista(urlop)

-Lipazy

- Kreatif((sam sobie krzywdy nie zrobil)

-Karotek(Wszystko się zaczęło zanim się dostał do PD)

Na grubo są Ci co mogą być podejrzani, podkreśleni Ci co mają małą aktywność i nie wchodzą na serwer.

Edytowane przez Bobr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oskarzanie kolegow z teamu... Moze to ktos z poza PD?

A komu normalnemu chciało by się w pare chwil z tsa wypychac pojazd do innego miasta? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardzo przykre że podejrzewacie kogoś , kto stara się pomóc innym i jeszcze znajduje się na liście.

Edytowane przez DAF Killer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie robię, bo i tak w tym żadnego celu nie widzę. a po co komu uprzykrzać pracę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czemu nie ma tam Szpadli? :crazy: Może to testy :D

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi