Skocz do zawartości
Lee

Temat otwarty Pomocy Drogowej / Free chat

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno też nie Killer, on pomaga mi wyławiać i szuka sprawcy tak samo jak my. Skarpeta wydaje mi się że też nie, trochę z nim gadałem i spoko typ z niego, tak samo Lipazy. ReD'a jak i Demon'a kompletnie nie znam. Nie mówię od razu że to oni, ale poza nimi nikogo innego z pd nie widzę kto mógłby to robić. Dziwne rzeczy tu się dzieją o.O Nie mam pojęcia kto mógłby to robić i tym bardziej sprawa jest pogmatwana, że tt'ki powyciągane są na duże odległości, co wiąże się z tym że najprawdopodobniej to ktoś z team'u.

Edytowane przez *Kaktus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to inaczej. Macie logi, można sprawdzić kto o której był na serwerze. Przypomnijcie sobie również w jakich godzinach giną wam tt. I wtedy będzie wiadomo czy to ktoś z PD czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demon już o tym pomyślałem. Zwalniajo się napy, a to tylko podejrzenia a nie oskarżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz zwolni się połowa bo nabór do Policji z czego żaden się nie dostanie :crazy:

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fabio(Urlop)

- Skarpeta

- Tomcio

- Red

- Demon

Kaktus(sam sobie krzywdy nie zrobil)

-[DAF]Killer(nap nie byłby w stanie)

Bóbr(Sam sobie tez nie zatapiam, dziś znalazłem po evencie swojego TT pod lotniskiem w wodzie)

Tajniak (urlop)

Rafista(urlop)

- Lipazy

Kreatif((sam sobie krzywdy nie zrobil)

-Karotek(Wszystko się zaczęło zanim się dostał do PD)

Na grubo są Ci co mogą być podejrzani, podkreśleni Ci co mają małą aktywność i nie wchodzą na serwer.

Według mnie to Bobr. Sam zatapia sobie pojazd, aby nie było podejrzeń.  :ph34r:
:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to na evencie musiałem się rozdwoić, co za skill :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bobry i woda to ich naturalne środowisko... nie żeby coś :v

PS. Wczoraj zrespił Ci się pojazd na lotnisku po wybuchu, więc miałeś czas żeby z SF potopić pojazdy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bober, o to Cie nie podejrzewałem. Masz u mnie wielkieeego minusa

Pozdrawiam i polecam, Piotr Fronczewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może wprowadzić możliwość zaciągania ręcznego dla pd? Tak jak jest na devGaming

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego tylko pd ma miec możliwość zaciągania ręcznego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręczny? Czyli blokada wszędzie gdzie się podoba? Wyobrażacie to sobie? Jaki byłby syf? Chyba że chodzi o inny ręczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi tylko o ręczny. A dlaczego tylko PD, bo np. ktoś kto jedzi truckiem zastawi wjazd zaciągnie ręczny i nikt nie wjedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba żeby ustawić tak, że mimo tego ręcznego, PD może zbierać pojazdy swoim hakiem...

Edytowane przez Bobr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi tylko o ręczny. A dlaczego tylko PD, bo np. ktoś kto jedzi truckiem zastawi wjazd zaciągnie ręczny i nikt nie wjedzie

No i? Co PD jest lepsze od Policji, od Pogo i innych firm? Jakoś Pogo i policja nie mają problemów z "topionymi" autami firmowymi. Najwidoczniej nie potraficie pilnować tego co wasze... Zamiast zostawiać byle gdzie wiedząc, że "grasuje topiciel" to odstawić na baze / pod dom. To aż taki problem?

Chyba żeby ustawić tak, że mimo tego ręcznego, PD może zbierać pojazdy swoim hakiem...

Wtedy było by znów 128367211237 problemów typu "Zostawiłem auto na ręcznym na parkingu i zostało odholowane ... Moim zdaniem taki ręczny nie ma sensu, wystarczy pilnować swojego

Edytowane przez #KrystiaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i? Co PD jest lepsze od Policji, od Pogo i innych firm? Jakoś Pogo i policja nie mają problemów z "topionymi" autami firmowymi. Najwidoczniej nie potraficie pilnować tego co wasze... Zamiast zostawiać byle gdzie wiedząc, że "grasuje topiciel" to odstawić na baze / pod dom. To aż taki problem?

Wtedy było by znów 128367211237 problemów typu "Zostawiłem auto na ręcznym na parkingu i zostało odholowane ... Moim zdaniem taki ręczny nie ma sensu, wystarczy pilnować swojego

I tak jest nadal tych 128367211237 problemów oto nic by się nie zmieniło oprócz bezpieczeństwa dla tych co zaciągnęli ręcznych.

Albo można by było zrobić coś w stylu blokady na każdym parkingu na mapie tak żeby PD nie miało prawa tknąć takiego pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tak jest nadal tych 128367211237 problemów oto nic by się nie zmieniło oprócz bezpieczeństwa dla tych co zaciągnęli ręcznych.

Albo można by było zrobić coś w stylu blokady na każdym parkingu na mapie tak żeby PD nie miało prawa tknąć takiego pojazdu.

Można i tak. Ale i tak jestem zdania, że póki na PTS grają (i za pewne będą grali) trzeba pilnować swoich aut i tyle. Na noobów nie ma siły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi