Skocz do zawartości
Lee

Temat otwarty Pomocy Drogowej / Free chat

Rekomendowane odpowiedzi

Męczycie ten temat i męczycie, a takie zasadnicze pytanie, auta które Wam utonęły były jakoś zabezpieczone, czy każdy gracz mógł je przesunąć? Jak tak, to polecam blokowanie pojazdów, blokują się pod domem i na bazie ;_;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szpadelo... Przed chwilą wjeżdżam do hangaru, a tam co? Znowu prawie wszystko powrakowane, ogólnie panujący sajgon. Świadkami tego są Kaktus i Karot, zawołałem Ich do hangaru od razu jak tylko to zobaczyłem... Poprosiłem Darkiego żeby sprawdził tego kolesia który włamał się na hangar wtedy(na pw Ci pisałem, ss dodałem jak dobrze pamiętam). To nie był On, Darki nie widział aktywności nikogo o takim nicku. Więc to musi być ktoś z naszej załogi, nikt inny sam hangaru nie otworzy... Może trzeba zrobić jakąś blokadę, żeby tylko właściciel mógł wyjechać pojazdem z hangaru po wstawieniu go tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szpadelo... Przed chwilą wjeżdżam do hangaru, a tam co? Znowu prawie wszystko powrakowane, ogólnie panujący sajgon. Świadkami tego są Kaktus i Karot, zawołałem Ich do hangaru od razu jak tylko to zobaczyłem... Poprosiłem Darkiego żeby sprawdził tego kolesia który włamał się na hangar wtedy(na pw Ci pisałem, ss dodałem jak dobrze pamiętam). To nie był On, Darki nie widział aktywności nikogo o takim nicku. Więc to musi być ktoś z naszej załogi, nikt inny sam hangaru nie otworzy... Może trzeba zrobić jakąś blokadę, żeby tylko właściciel mógł wyjechać pojazdem z hangaru po wstawieniu go tam?

Teraz to krótka piłka zobaczyć Logi z danego przedziału godzin i tyle.. Może można jakoś sprawdzić kto o której używał komendy na hangar...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widzę sensu. My jako pracownicy PD (o ile dobrze zrozumiałem) powinniśmy mieć pełny dostęp do hangaru, no i mamy oczywiście obowiązek zamykania go. A sprawca (jeśli to ktoś od nas) powinien zostać wylany dyscyplinarnie na zbity pysk, bo to nie jest już śmieszne tylko żałosne, przecież wiadomo, że możemy naprawić wraki i posprzątać.. nie widzę w tym zupełnie niczego śmiesznego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do hangaru, to ja bym sprawdził pewnego buga, dzięki któremu można rozwalić wszystkie auta, w sumie to zaraz go sprawdzę i napiszę :L

#Sprawdzone, wystarczy podstawić wóz pod hangar i go wysadzić, auta powinny pójść z dymem.

Edytowane przez ExlusivO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

auta powinny pójść z dymem.

Napisałem powinny :E

Sprawdziłem tylko to, czy zmieści się jakieś auto między hangar i ścianę, jak mi Lipa powiedział, to nie działa, czyli fakt, ktoś od Was :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ExlusivO nie działa, trzeba to ogarnąć, bo to już jest na prawdę żałosne... Albo postawić ogrodzenie "działki" na której jest hangar, z bramą do bazy, otwieraną dodatkowo komendą
Edit: w sumie... jeśli to ktoś od nas to i tak nic nam to nie da, głupi ja :E

Edytowane przez Lipazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z Redem już u was nie pracujemy,więc z tego co napisał bober wynika że to Lipazy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast to olać, to się sami dajecie trollować, już mniejsza o to przez kogo. W czym przeszkadzają te wraki tak w zasadzie? Przecież i tak właściciel musi odebrać u pracownika PD, wtedy wystarczy mu naprawić i tyle. Bądźcie mądrzejsi od tej osoby i przestańcie naprawiać auta stojące w hangarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z Redem już u was nie pracujemy,więc z tego co napisał bober wynika że to Lipazy :E

Odeszli bo byli winni !!! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pawelo, dnia 24 Sie 2014 - 23:24, napisał:Pawelo, dnia 24 Sie 2014 - 23:24, napisał:

Zamiast to olać, to się sami dajecie trollować, już mniejsza o to przez kogo. W czym przeszkadzają te wraki tak w zasadzie? Przecież i tak właściciel musi odebrać u pracownika PD, wtedy wystarczy mu naprawić i tyle. Bądźcie mądrzejsi od tej osoby i przestańcie naprawiać auta stojące w hangarze.

Nie chodzi Tylko o to, chodzi tez o holowanie prywatnego samochodu naszego pracownika na parę mil dalej... W dodatku pod wodę lub do innego miasta.

@EDIT: no jak by skreslic Reda i Skarpete to zostanie Tomcio :L

Edytowane przez Bobr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawelo, dnia 24 Sie 2014 - 23:24, napisał:Pawelo, dnia 24 Sie 2014 - 23:24, napisał:

Nie chodzi Tylko o to, chodzi tez o holowanie prywatnego samochodu naszego pracownika na parę mil dalej... W dodatku pod wodę lub do innego miasta.

@EDIT: no jak by skreslic Reda i Skarpete to zostanie Tomcio :L

A ja odpowiadałem na temat hangaru. Co do tamtego to nadal nie powiedzieliście gdzie zostawiacie te auta - na bazie lub pod domkiem, czy gdzieś w polu bez blokady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zawsze w bazie zostawiam, chyba, że jest Event to na polu bez blokady bo tam każą nam zostawić autko.
Ale tak to napy odkładają na TS'y.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie mam problemu, zawsze wstawiam pod domek, nie zdarzyło mi się jeszcze nigdzie zostawić. A z tym hangarem to Paweł dobrze powiedział, sam bym też na to nie wpadł... Rano wejdę to wszystko zwrakuję i będziemy naprawiać przy oddawaniu, o!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie mam problemu, zawsze wstawiam pod domek, nie zdarzyło mi się jeszcze nigdzie zostawić. A z tym hangarem to Paweł dobrze powiedział, sam bym też na to nie wpadł... Rano wejdę to wszystko zwrakuję i będziemy naprawiać przy oddawaniu, o!

I tak jesteś napem, wyciągnąć Ci TT na brzeg tylko po to, żebyś je utopił :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widziałem parę razy TT na TS. Raz widziałem nawet chyba w SF to co za problem go ruszyć i wrzucić do wody? Przynajmniej to was nauczy odstawiania pojazdów na bazę. Skoro innym zabieracie i do hangaru to ja se mogę za karę wam utopić.

edit. żeby nie było ja nie topiłem :E

Edytowane przez Sparrow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbrodnia doskonała :cool: Tym bardziej, że myślicie, że to ktoś od was hahahaha

Edytowane przez Sparrow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z Ciebie Ԁ∀N, prawie jak paffelka :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazlem rozwiazania. Sprawa hangaru - Oddac graczom wszystkie auta za darmo

Topione TT - Odejdzcie wszyscy z pd to nie bedzie problemu pływajacych TT :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem dlaczego ten hangar stoi na niezabezpieczonym placu... On powinien stac w bazie, ogrodzonej bez wstępu dla innych niz PD. Tak jak było to zawsze.

Ops wybaczcie zapost pod postem. Zaczytałem sie tych postow i sie zapomniałem :D

Edytowane przez #KrystiaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi