Skocz do zawartości
Lee

Konwój autobusowy / Bus Convoy

Rekomendowane odpowiedzi

9Oe0UhT.png

W sobotę (23 sierpnia 2014 roku) o godzinie 17:30 (prawdopodobnie będzie to stała godzina sobotnich eventów) odbędzie się konwój autobusowy. Startujemy z lotniska SF. Na dniach dowiecie się o planowanej trasie. Jesteśmy pewni, że będą Was czekały przynajmniej 2 załadunki, więc nie będziecie jechać na marne. Po evencie planowane są różnego typu zabawy z nagrodami. Dodatkowo, chcielibyśmy poznać zainteresowanie konwoju. Kto wziąłby w tym udział? Nie wiemy, w jakim stopniu lubicie konwoje autobusowe, więc napiszcie w tym temacie co o tym sądzicie. Prosimy również każdego szefa frakcji o przydzielenie dwóch pracowników do pomocy przy konwoju. Zapraszamy! :)

KB7QmKO.png

1. Słuchamy się organizatorów (Legend i Szpadelo).

2. Jedziemy tylko i wyłącznie wyznaczoną trasą.

3. Na załadunku/rozładunku staramy się ustawić w taki sposób, aby każdemu wystarczyło miejsca na strefie załadunkowej.

4. W konwoju mogą wziąć udział tylko i wyłącznie autobusy.

5. Na miejscu rozpoczęcia przygotowane będą dla wszystkich uczestników autobusy (lotnisko SF).

6. Za każde przeszkadzanie w evencie, upierdliwe jeżdżenie zestawem lub osobówką za konwojem grozi kara (więzienie, kick lub ban).

7. Konwój prowadzony jest przez pojazd Rancher z tablicą "PILOT" na dachu.

8. Staramy się nie robić luk w konwoju. Jeżeli takowa się przytrafi - proszę o tym informować. W tym czasie konwój zostanie na kilka sekund spowolniony lub zatrzymany.

9. Utrzymujemy minimalną odległość pomiędzy autobusami.

10. Uczestnicy w czasie konwoju mają darmowe leczenie oraz naprawę.

11. Pracownicy firm mają prawo do przejścia na truckerkę na czas konwoju.

M3Z2Mbd.png

A coach and bus convoy event will take place on next Saturday (23th of August 2014) at 5.30 pm. We will start from SF airport and you will be informed about the planned route later on. You can expect two loading points to make the convoy more attractive. After event we do plan to organize different types of games with prizes. We would like to know what interest these day will make and what how many players are interested to participate. We don’t know yet if our players likes those type of events so feel free to comment and give as your feedback and ideas. Also fraction leaders please assign two members of your team to help in convoy organization. All players Welcome! :)

D1c96uK.png

1. Follow Event organisator instructions ( Legend and Szpadelo)
2. Stick to the planned route.
3. While loading/unloading make sure everyone has enough space, don’t block other players
4. Only Bus/Coach allowed to participate in this event.
5. Every player get a vehicle before the event starts (SF Airport)
6. Any attempt to break the convoy will be punished (you might be Jailed, kicked or even Baned)
7. A Convoy will be leaded by the Rancher vehicle in front with the SIGN on the roof: PILOT
8. Try to match your speed and keep up with others, don’t make big gaps. If something happens in the middle of convoy let the organisators know about this fact and the convoy will be stopped or slowed down.
9. Try to be reasonably close to the vehicle in front of you but no tailgating! Give enough space to the vehicles to break without damage.
10. All event participants will have their repairs and heals free of charge.

11. Company empolyees are able to go into Truckers during convoy takes place

translate by mck

XuVvoX5.jpg

Żółty / Yellow - Start

Różowy / Pink - Finish

Pomarańczowy / Orange - Strefy załadunku / Load zone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego iż niefirmowymi pojazdami nie wolno przewozić towarów w firmach, na czas konwoju macie pozwolenie na przelogowanie się na truckerke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłbym raczej za zmianą i wprowadzeniem busów do firm.

Edytowane przez Sparrow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym bardzo chętnie wziął udział, aczkolwiek na sobotę mam pewne plany i nie wiem czy one wypalą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja regulaminu, proszę zapoznać się z punktem 11.

Rules update. Please familiarize yourself with point 11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę zapoznać się z mapą w pierwszym poście.

Please refer to the map in the first post.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszedł bym ale mam urodziny więc o tej godzinie to ja już się będę zataczał :P :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł, gratuluje pomysłodawcy. Niestety raczej mnie nie będzie, choć chciałbym bardzo być. Mam nadzieję, że będzie więcej takich konwojów/eventów.

Pionsia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba musicie zmienić lekko mapę, bo jeśli się nie mylę, to przy moście SF->BS chcecie na niego wjechać od dołu :E
Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić to w taki sposób jak na ss: http://imgur.com/Led00Oz na niebiesko naniosłem poprawkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ah, myślałem, że nie zostanie to zauważone. Już to zmieniam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ktoś już widział, ale się bał napisać :E Pojechałbym jako pedek, ale jakoś tak trochę wyjazd mi wypadł. Może się uda i dołączę, ale niczego niestety nie mogę obiecać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lipazy spać idź, zobacz która godzina, już dawno po wieczorynce :P

@Edit: czy obsługa pd jest już wybrana?

Edytowane przez *Kaktus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ja się wypowiem w imieniu organizatorów jako ich pomocnik.
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie się w dzisiejszy Event Autobusowy który odbył się o 17:30. Było super!
Może po za paroma osobami co uprzykrzały życie lub nieco oszukiwały w naszym gęsim ruchu. Osób było nie mało ni dużo, umiarkowanie.
Szkoda, że nie było wszystkich, wszystkich. Oby więcej takich zabaw. A od siebie to dziękuję organizatorom za zorganizowanie całego eventu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje organizatorom za wspaniała zabawę i nagrodę *120k, miał zamiar nie uczestniczyć ale jakoś słowa legenda przekonały mnie do wzięcia udziału i wygrałem dzięki Legend. Dziękuje Lee za wspaniałe przeprowadzenie zawodów, zawodnicy dziękuje za wspaniałą rywalizacje i nie zapominajmy o naszych frakcjach dzięki nim była naprawa oraz leczenie a w szczególności dziękuje ci Kapi oraz Bober ;)

Edytowane przez BombAway

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.