Skocz do zawartości
Lee

Konwój z okazji zakończenia wakacji

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie wakacji

Witajcie! W niedzielę (tj. 31.08.2014) odbędzie się konwój z okazji zakończenia wakacji. Dla jednych dzień rozpoczęcia roku szkolnego może być radosny, dla innych nie. Warto jednak zorganizować jakiś większy event przed pierwszym dzwonkiem ;) . Dzień 1 września wiąże się również z dniem wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tym, że w tym dniu nie wszyscy bezpiecznie rozpoczęli naukę w nowym roku szkolnym. Startujemy o godzinie 17:30 (jak zwykle) z lotniska LV. Planujemy aż 3 załadunki i 3 rozładunki! Liczymy na to, że w czasie tego konwoju liczba graczy będzie równa z liczbą slotów dostępnych na serwerze. Radzimy zapoznać się z poniższymi informacjami, gdyż są one bardzo ważne do poprawnej organizacji konwoju. Prosimy także o poinformowanie kolegów z serwera o planowanym evencie. Prosimy również każdego szefa frakcji o przydzielenie dwóch/trzech pracowników do pomocy przy evencie. Po konwoju planujemy jak zwykle zorganizować eventy z nagrodami. Do zobaczenia w niedzielę!

mta-screen_2014-08-15_18-29-38_zps40837e

screen by Kubiszon

Regulamin konwoju

1. Organizatorami konwoju są Szpadelo i Legend.

2. Należy słuchać się poleceń organizatorów oraz policji.

3. Nie należy puszczać muzyki "w pojeździe".

4. Podczas wjazdu na rozładunek/załadunek należy zatrzymać się w takim miejscu, aby inni uczestnicy również mogli rozładować.

5. Każda próba przeszkodzenia w konwoju będzie karana banem.

6. Wszyscy uczestnicy konwoju mają za darmo naprawę i leczenie.

7. W razie zauważenia, że ktoś przeszkadza w evencie należy zgłosić to policji lub poprzez komendę /report do admina.

8. Utrzymujemy minimalną (nie dużą) odległość między pojazdami.

9. W przypadku dwupasmowej jezdni - lewy pas zarezerwowany jest dla frakcji, prawy dla konwoju.

10. Konwój prowadzony jest przez pojazd rancher z tabliczką "Pilot" na dachu.

11. Kolejność pojazdów: PILOT > Zestawy > Dostawczaki > Osobówki.

12. Staramy się nie robić luk w konwoju. W razie zrobienia się luki należy o tym poinformować pilota, w tym czasie konwój zostanie spowolniony lub zatrzymany.

13. W razie lagów należy zjechać na pobocze i przeczekać, aż lagi ustąpią.

14. Jedziemy tylko i wyłącznie wyznaczoną przez organizatorów trasą.

ITcIuou.jpg

Kolor żółty - start

Kolor pomarańczowy - załadunki/rozładunki

Kolor różowy - koniec i przejście do następnego etapu

Załadunki:

#1 Freight Depot

Co ładujemy?

• Napoje
  • Spożywcze

#2 Ocean Docks

Co ładujemy?

• Ropopochodne
  • Tekstylia
  • Elektronika
  • Budowlane
  • Użytkowe
  • Maszyny

#3 Whetstone

Co ładujemy?

• Napoje
  • Spożywcze
  • Kruszywa
  • Tekstylia
  • Elektronika
  • Użytkowe
  • Sanitarne

english version: http://truckers.com.pl/topic/16538-convoy-for-the-summers-end/?view=getnewpost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celowo to napisałem. Czekałem na odzew :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze weź to popraw. Warto jednak zorganizować jakiś większy event przed ostatnim dzwonkiem. :E

Tak, to był kolejny haczyk :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka będzie prędkość konwoju, że tak zapytam? Nie chcę, by osiągi mego zacnego automobilu hamowały całą kolumnę :E

Edytowane przez Block3r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwierz mi, nie będą :D Zazwyczaj jest to 40/50 km/h. Chyba, że na autostradzie to wrzucimy więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu niewystarczającej ilości czasu mapa z trasą zostanie zamieszczona jutro (czyt. dziś).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mapa została dodana (patrz pierwszy post).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trasa została dobrana w taki sposób, aby nie było monotonnej jazdy autostradami, aby nie było tych samych rozładunków i abyśmy do każdego załadunku/rozładunku dojeżdżali chwilkę po czasie. Specjalnie również zrobimy kilka przerw na kawę i na paliwo, bo jak zauważyliście trasa jest długa i będzie to niestety wymagane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trasa jest dobra. Mam nadzieje, że teraz podpasuje z ładunkami, bo ostatnio jechałem chłodnią na tartak i nic się nie dało załadować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodano "co ładujemy" w pierwszym poście. Radzę się zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie :D Ogólnie to nabijam score mam teraz 2 bo dostałem mandat tak to bym miał juz z 25 score i pytanie brzym czy jest wymagana jakaś ilość score? Do załadowania jakiegokolwiek towaru. Z chęcią sie zjawie :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz 2 sc to możesz załadować tak:

#1 Freight Depot

• Napoje - Cola 0sc, Kawa 2sc
  • Spożywcze - Ziemniaki 0sc

#2 Ocean Docks

#3 Whetstone

• Napoje - Cola 0sc, Kawa 2sc
  • Spożywcze - Ziemniaki 0sc,

Więc polecam zrobić te 5sc lub 10, a najlepiej 15 to będziesz mieć po parę ładunków każdej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie :D Ogólnie to nabijam score mam teraz 2 bo dostałem mandat tak to bym miał juz z 25 score i pytanie brzym czy jest wymagana jakaś ilość score? Do załadowania jakiegokolwiek towaru. Z chęcią sie zjawie :D.

Masz cały dzień, lekko powinieneś nabić 10-20 score : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze pytanie natury technicznej. Czy na końcu"stawki" będzie jechał Pilot czy ewentualnie Policjant pełniący funkcję "miotły" bo dobrze by było żeby ktoś tyły ogarniał.

Edytowane przez \ZioMaL/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.