Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Foks

Nick funkcjonariusza: Feniks

Data otrzymania mandatu: 17:17, 06.11

Powód nałożenia mandatu: Zawracanie na autostradzie + przekroczenie prędkości

Kwota: 11score + 5000$

Dowody (screenshot/y): Screena nie posiadam, kto normalny robi screeny w takich sytuacjach. Ale mam świadków; Wonsz_mleczny, micropolak

Twoje wytłumaczenie: A więc zacznę od tego, że stałem na Truck stopie w LV, po czym uznałem, że wrócę na bazę i będę kończył grę. Po czym napisałem do Wonsza który był pod bazą pd wraz z micropolakiem aby mnie zmienił. Jak też napisałem tak zrobiłem. Jadąc mostem z lv do sf, minąłem się z Wonszem, micropolakiem(jechali razem na tsa). W momencie mijania się z nimi widziałem daleko za mną Feniksa, zjechałem z autostrady zmierzył mi prędkość 90/50 - ok. Lecz zdaniem Feniksa wjechałem w sf na autostradę i zaraz za bramką zawróciłem i z niej zjechałem.(???) Tłumaczę mu, że jechałem z lv itd. lecz on dalej w zaparte.. Pomijam fakt, że nie możliwe żeby sam jechał przepisowo skoro ledwo widziałem go na moście a kilka sekund później był tuż za mną przy stacji obok doków. Screena niestety nie posiadam bo jak, kiedy miałem wiedzieć, że taki niekompetentny policjant sobie coś takiego wymyśli? jedyne co to mogę podać urywek z logów jak pisałem do wonsza aby zmienił mnie na TS w lv. Proszę o wyjaśnienie tego, nie rozumiem takiego zachowania, po co wymyślać sobie jakieś historyjki? Liczę na zwrot score oraz pieniędzy za zawracanie, oraz jakiekolwiek ukarania pracownika, ponieważ wymyślanie i do tego bezczelne próbowanie wcisnąć mi kitu poprzez pokazanie jak ja to nie jechałem raczej nie jest okej. Czekam niezmiernie na wypowiedź Pyrsona. 

Logi:

[2017-11-06 17:13:41] [Output] : (TEAM) Foks: wonsz

[2017-11-06 17:13:42] [Output] : (TEAM) Foks: jedz ts

[2017-11-06 17:13:45] [Output] : (TEAM) Foks: bo ja będę spadał

[2017-11-06 17:13:50] [Output] : (TEAM) Wonsz_Mleczny: k

[2017-11-06 17:14:38] [Output] : INFO: Policjant Feniks zanotował prędkość twojego pojazdu, ktora wyniosła 90 km/h.

[2017-11-06 17:14:38] [Output] : Feniks: Stój Policja, zjedź na pobocze! | Stop Police, pull over!

[2017-11-06 17:15:15] [Output] : Feniks: Witam, Starszy Aspirant Feniks, znany powód zatrzymania?

[2017-11-06 17:15:17] [Output] : Foks: nie

[2017-11-06 17:15:21] [Output] : Feniks: Zawracanie na autostradzie + prędkość

[2017-11-06 17:15:25] [Output] : Foks: CO?

[2017-11-06 17:15:27] [Output] : Foks: zawracanie?

[2017-11-06 17:15:30] [Output] : Foks: XD

[2017-11-06 17:15:33] [Output] : Foks: jak z tsa jechalem

Na filmie Feniksa widać jak zawracasz. Odrzucam // Pyrson

@Edit: Ale wy nie rozumiecie, że nie było zawracania? Odbiłem się od pojazdu i Micropolaka i wróciłem na swój pas, Jechałem z LV do SF więc jak mogłem zawracać? Moja wina, że Feniksowi w taki sposób wczytały się tekstury czy jakkolwiek to nazwać? Nawet na filmie Feniksa, jeśli spojrzy się na czat widać jak wonsz pisał, że lecę na niego ;)

Edytowane przez Foks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1, byłem tak szybko u Ciebie bo jechałem na bombach.

Po 2. https://imgur.com/a/lILQI

Gdzie na twoim screenie widać, że zawracałem? zderzyłem się na środku(na tym pasie czy co to tam jest) z micropolakiem, widać na screenie nawet że ma rozwalony przód. po czym odbiłem na swój pas i kontynuowałem jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1, byłem tak szybko u Ciebie bo jechałem na bombach.

Po 2. https://imgur.com/a/lILQI

Gdzie na twoim screenie widać, że zawracałem? zderzyłem się na środku(na tym pasie czy co to tam jest) z micropolakiem, widać na screenie nawet że ma rozwalony przód. po czym odbiłem na swój pas i kontynuowałem jazdę.

Potwierdzam wszystko, za mną jechał Micropolak po czym widziałem jak się zderzyli, po wszystkim Foks wrócił na swój pas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=D7C3uQqybHs

Jechałeś od TS'a, i zawróciłeś obok bramki i pojechałeś z powrotem.

jak zawróciłem? jak z powrotem? Moja wina że nie widać u ciebie samego momentu uderzenia z micropolakiem? 

A te twoje tłumaczenie, jak mi pokazywałeś nawet, że wyjechałem od strony sf? XD podajesz już chyba trzecią kwestię jak ja to nie jechałem. Typie zastanów się.

Edytowane przez Foks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: StaryNzX

Okres czasu (od/do): 08.11.2017 - 12.11.2017

Powód: Problem ze sprzętem, MTA nie działa.

Wszystko już w porządku, bardzo dziękuję Karolowi3000.

Edytowane przez NzX2GkhX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Driv3r

Okres czasu (od/do): 07.11.2017 - 12.11.2017

Powód: Problem mam z komputerem a co dokladniej to Pyrka wie. Nie udalo mi sie jeszcze tego rozwiazac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Siarczan_Magnezu

ID: 77696

Powód: Przemyt 8000$ 15sc 15jaila x2 = 16 000$ 30sc 30 Jaila

Dowody: https://imgur.com/mZGjC8d

https://imgur.com/Dz1j86M                                                            Wystawione!

Edytowane przez Jaluassai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ASUS

ID: 82183

Powód: -34 impulsy=  10200$ i 34sc x2= 20400 68sc

Dowody

Mj7CIrl.jpg

Dodać jazdę na skróty + brak świateł x2. Gracz wyszedł po raz kolejny, mandat dać jak tylko wejdzie na serwer. Nowa kwota : 9000$ 26sc + 20400$ 68sc = 29400$ 94sc

Edytowane przez Wiejska_Pyra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ASUS

ID: 82183

Powód: -34 impulsy=  10200$ i 34sc x2= 20400 68sc

Dowody

Mj7CIrl.jpg

Pomyłka, jednak nie wystawione. Gracz wyszedł po raz kolejny podczas próby wystawienia.

Edytowane przez Hycello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Swiftyy

ID:30695

Powod: I want to return on truckers :truck: ! Police is very interesting work and also it is hard. I еnjoed my work as much as possible and It is time to leave you.  :uszanowanie:Thanks a lot to Pyrson who give me this great work, and thanks everyone in this elite crew for make every moment great for me.My chance to work in police means a lot for me and I will remember it. I want to wish everyone good luck and keep going forward, See you on the road  :uszanowanie:  :uszanowanie:  :uszanowanie: !  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gyro

Okres czasu (od/do): 11.11.2017 - 18.11.2017

Powód:My parents saw my grades. Hue.

Need to fix some before I'm back, should be a week ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BigR
ID postaci: 58150
Wysokość zaległego mandatu: 8.000$ 15 score i 15 min
Dowód:

ooUEoRZ.png

7clU6Br.png

Nick: Marek

ID postaci:17276
Wysokość zaległego mandatu: 8.000$ 15 score i 15 min
Dowód:

C3DnN6H.jpg

2vbfr6y.png

WYJAŚNIONE

Edytowane przez Karol3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: CaverN

Nick funkcjonariusza: Muscu

Data otrzymania mandatu: 12.11.2017r.

Powód nałożenia mandatu: Przemyt+ utrudnianie pracy policji

Kwota: 14 000$ 30 score i 30 minut więzienia

Dowody (screenshot/y): 

Twoje wytłumaczenie: Co do przemytu to nic nie mam. Ale uważam, że wystawienie mandatu za utrudnianie pracy policji jest niesłuszne. Dlaczego? Odrazu po puszczeniu binda, gdyby policjant napisał że mam się udać na wagę- nic bym do tego nie miał. Ale taka komenda się nie pojawiła. No to, jak nie napisał że mam jechać na wagę, to zajechałem na rozładunek i zacząłem się rozładowywać. Bo co w tym złego? Nie było komendy że odrazu mam jechać na wage to nie było. A to, że napisał jak już byłem zfreezowany i nie miałem możliwości poruszenia się- to dlatego się nie zgadzam na ten mandat. Proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania, zwrócenia mi 6000$, 15 score i rekompensaty za pobyt w więzieniu 15 minut. Pozdrawiam.

Jeżeli policjant kazał ci się zatrzymać zanim zacząłeś rozładunek to nie powinieneś go zaczynać. Mandat słuszny, odrzucam //Pyrson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utrudnianie pracy funkcjonariusza lub działanie mające na celu uniemożliwienie ustalenia przez niego faktycznego stanu pojazdu lub przebiegu sytuacji

Dostałeś binda więc powinieneś się od razu zatrzymać i nie rozładowywać towaru. Temat poruszany niejednokrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Utrudnianie pracy funkcjonariusza lub działanie mające na celu uniemożliwienie ustalenia przez niego faktycznego stanu pojazdu lub przebiegu sytuacji

Dostałeś binda więc powinieneś się od razu zatrzymać i nie rozładowywać towaru. Temat poruszany niejednokrotnie...

Zatrzymałem się, od razu ale na rozładunku. Co więcej- uważam że jest to mandat na siłę wystawiony, ponieważ każdy policjant od razu pisze że na wagę ma jechać, a Ty czekałeś. O każdy szczegół się czepiasz i karasz, ale nie o tym dzisiaj. Jak widać są i tacy, którym uprzykrzanie gry sprawia przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Lukasz95

Nick funkcjonariusza: Muscu

Data otrzymania mandatu: 12.11.2017

Powód nałożenia mandatu: Jazda pod prąd, utrudnianie pracy policji, atak na funkcjonariusza

Kwota: 8500$, 21 score i 75 minut więzienia, odmowa czyli 21 score i 160 minut więzienia.

Dowody (screenshot/y): niestety nie nagrywam swojej jazdy

Twoje wytłumaczenie: Jeżeli chodzi o jazdę pod prąd to rzeczywiście, takie wykroczenie miało miejsce. Jednak jeżeli chodzi o rzekomy atak na funkcjonariusza to jest jakaś jawna kpina. Od kiedy jazda pod prąd na wprost i nieumyślne spowodowanie w ten sposób kolizji jest atakiem na funkcjonariusza? Nie wykonałem żadnego skrętu w stronę radiowozu. Jechałem centralnie na wprost, ponieważ byłem zajęty przeglądaniem mapy pod F11. Moim zdaniem takie zdarzenie to jest zwykłe spowodowanie wypadku, za co jest przewidziana o wiele łagodniejsza kara. Niestety w tym przypadku potwierdziła się opinia wielu innych graczy na temat tego funkcjonariusza. Muscu niestety stara się tak przeinaczać wykroczenia, aby jak najostrzej ukarać graczy. Chyba nie na tym polega pełnienie funkcji policjanta, szczególnie na serwerze, który ma przynosić radość i przyjemność z gry. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji wobec funkcjonariusza Muscu, gdyż nie jest to jego pierwszy raz, co widać chociażby po powyższej skardze. Wnoszę również o rekompensatę za 60 minut spędzonych w więzieniu z powodu niesłusznego oskarżenia o atak na funkcjonariusza. Pozdrawiam.

Część z atakiem na funkcjonariusza faktycznie nie jest słuszna. Zgłoś się do mnie na serwerze a ustalimy jak ci zwrócić te 60 minut. Uznaje //Pyrson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opiszę całą sytuacje, walisz ostro pod prąd z GI, następnie z premedytacją uderzasz prosto w mojego białego widocznego sultana który miał włączone sygnały więc nie dość, że go widać to jeszcze słychać, następnie zatrzymałeś się na chwilę, utopiłeś pojazd niedaleko AP ( http://scr.hu/20pt/caowf ), a potem szybko do lv rozładować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W którym miejscu widzisz premedytację? Powtarzam po raz kolejny, że miałem włączoną mapę pod F11 i nie byłem skupiony na drodze. Jechałem pod prąd prostym torem jazdy. Premedytacja by była jakbym wykonał skręt w celu uderzenia w Twoje auto. Nie zjechałem pod prąd tuż przed Tobą tylko jechałem tak od załadunku na wyspie także nie wmawiaj mi żadnego ataku na funkcjonariusza. Jest to zwykłe spowodowanie wypadku. Szukasz na siłę czegoś, co nie miało w ogóle miejsca tylko po to żeby wlepić wyższy mandat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Nicolas2466
ID postaci: 71791
Wysokość zaległego mandatu: Mandat wynosi: 14500 $, 34 score, 15 minut więzienia x2 = 29.000$ 68 score 30 min więzienia

Dowód: 

https://i.imgur.com/vpp6gFW.jpg

https://i.imgur.com/jazix5m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: mimos

Okres czasu (od/do): 15.11 -  20.11

Powód: Choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Quando#

Nick funkcjonariusza: Feniks

Data otrzymania mandatu: 15.11.2017

Powód nałożenia mandatu: 141/110 + jazda pod prąd

Kwota:5500#

Dowody (screenshot/y): -

Twoje wytłumaczenie: Do prędkości nic nie mam bo ją przekroczyłem jadąc do wezwania, ale pod prąd też jechałem ale myślę, że Feniks zobaczył na mapie, że pod prąd jadę a tak nie można. Chcę tylko ss na, którym widać że jadę po prąd, ponieważ policjant nie chce dać mi go na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Ale pod prąd też jechałem", no no nawet dowodu nie muszę dawać, sam się przyznałeś.

Y3j2pBpg.png

MC2RGxn.png

Drugi screen tak żebyś nie miał omam że niby to nie Ty. :)

sprawa wyjaśniona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Maniak

Nick funkcjonariusza: Jaluassai

Data otrzymania mandatu: 17.11.2017

Powód nałożenia mandatu: http://truckers.com.pl/topic/15323-zaległe-mandaty/?p=335871

Kwota: Wyskokość Mandatu: 22,500$ 52sc oraz 45min jaila = 45 000$ 104sc oraz 90 jaila

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/xxgoA

Twoje wytłumaczenie: Zapytałem się, czy policjant jedzie do mnie wlepić mi mandat tak jak widać na ss. Odpowiedział, że nie musi i nawet nie zapytał, czy przyjmuję go tylko od razu wystawił. Moja prośba oddać mi 45k!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.