Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Piyjama
ID: 77137
Mandat: Utrudnianie pracy funkjonariusza  6000$ 15sc 15min jail x2= 12000$ 30sc 30min jail
Dowody:

IHxsYQ2.jpg

3HIwYFn.jpg

NVp7Duc.jpg

xYC6T9H.jpg

YgtDlu2.jpg

rxjdGUg.jpg

pZ2YQDR.jpg

Can't really be seen in the SS, but the guy that I was chasing got into his ambulance and they both ran :v

Edytowane przez Gyro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Feniks

ID: 56533

Mandat: 8000% 15sc 15min jail (Przemyt)

Dowody:

KtzKA58.jpg

xWv696w.jpg

uuSmYu6.jpg

CiENJ4T.jpg

I got called because of suspicious trailers, one had a smuggle.  Feniks' truck was also found at the scene

Wystawiony 00:25 23.12.2017 czasu polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Scjargh

Powód: Ekipa, dzięki której napisałem tu podanie szybko się zmyła, i nooo miałem tu zostać na dłużej a jest jak jest. Albo pójdę sobie powozić towary albo sobie walnę przerwę od ptysia i wezmę się za naukę :L . Dzięki za szansę, i do zobaczenia na drogach  :uszanowanie:

Już trzeci raz piszesz że "zostaniesz na dłużej" i odchodzisz ledwo po miesiącu //Pyrson

Sorka Pyrsą, już sie wincyj pewnie nie pojawie. Gdyby pare osób zostało to i ja bym został :3   sorki że tak wyszło naprawdę //scjnap

Edytowane przez Scjargh
Przez Fabio,

Zwolniony o 12:23 przeze mnie z uwagi, że byłem na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: PiratEU

Okres czasu (od/do): 24.12.2017-27.12.2017

Powód:Święta,wyjazdy do rodziny itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Rasta

Powód: W Policji panuje dziwna atmosfera, ciągle jesteśmy obserwowani, może to i dobrze ale ja się z tym źle czuje, poza tym nie mam ochoty zbytnio grać w gta. Przepraszam, że tak szybko odchodzę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anuluje

Edytowane przez Goran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gyro

Odres czasu (od/do): 25.12.2017-31.12.2017

Powod: Hard drive corruption, exams :L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Piyjama

ID: 77137

Mandat: Utrudnianie pracy funkjonariusza  6000$ 15sc 15min jail x2= 12000$ 30sc 30min jail

Dowody:

IHxsYQ2.jpg

3HIwYFn.jpg

NVp7Duc.jpg

xYC6T9H.jpg

YgtDlu2.jpg

rxjdGUg.jpg

pZ2YQDR.jpg

Can't really be seen in the SS, but the guy that I was chasing got into his ambulance and they both ran :v

Wystawiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick w grze: Matiexis

Zawsze pamiętam o ustanowionych zasadach i pilnuję by inni ich przestrzegali. Umiem się z każdym dogadać i jestem miły dla innych graczy. Chciałbym dołączyć do frakcji, ponieważ byłem już na wielu serwerach w policji. Umiem nawiązywać dobre kontakty. Wasz serwer mocno polubiłem chociaż mi się to rzadko zdarza, dlatego miałbym satysfakcję z bycie policjantem na nim.

Pozdrawiam Matiexis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Piyjama

Nick funkcjonariusza: [PTS]Pyrson (Gyro wystawił zaległy)

Data otrzymania mandatu: 12.25

Powód nałożenia mandatu: utrudnianie pracy funkcjonariusza 

Kwota: 6000$ 15sc 15min jail x2 12000$ 30sc 30min jail.

Dowody (screenshot/y): Posłuże się screenshotami z zaległego mandatu

Twoje wytłumaczenie: Więc tak: jeździłem sobie po LS, nudziło mi się. Nagle patrze (koło PnS w tamtej okolicy) o Gyro i kogoś zatrzymuje-to podjadę bo 0 wezwań. A zrobił się z tego pościg, ale uciekinier nie potrafił zbytnio prowadzić i się zablokował na dole. Niestety ja się tego nie spodziewałem i wjechałem za Gyro z pewną prędkością i niestety nad nim przeleciałem. Później się to wszystko śmiesznie potoczyło i wyjechaliśmy (Ambu miało problemy). Raz go tylko uderzyłem, i no to jest moja wina. Za to przepraszam. Później wziąłem go na G jak wchodził/wychodził. Jechaliśmy sobie powoli te 50 przepisowo i nadjechał Gyro uderzając, strzelając no i jeszcze groził zdetonowaniem atomówki. Kiedy uderzyliśmy, Gyro przeszedł do spraw formalnych, dał mu mandat, ja w tym czasie napisałem "Yes yes" albo coś w tym stylu ponieważ musiałem się udać na AFK na potrzebę. Wracam po tych 15-20 minutach i sobie myślę, że jest wystawiony mandat to zamawiam sobie PD i wychodzę. Jestem happy i nagle patrze zaległy x2. Pyrson wystawił mi x2, według mnie niesłusznie więc chcę dostać zwrot tych 15score, 6000$.
                                                                                            Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, wystawiłem ci mandat x2 tak jak wpisał go Gyro w zaległe. Z racji że do końca nie wiem co się wtedy działo to chciałbym aby Gyro wypowiedział się na temat tego zdarzenia.

Edytowane przez Wiejska_Pyra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yes, the chase with a green trucker started near the PnS at Santa Maria Beach, it soon led down to the houses near the canal. The first time when you went down the canal behind me, sure it could've been a mistake, no worries. But when the guy I was chasing went up the stairs and onto the street on the other side. After a few tries you got up as well, then went on to block me from getting up (you can see your tire smoke from the front wheels, I even wrote "dont" to warn you not to do it. It can be seen here https://i.imgur.com/xYC6T9H.jpg) After that you repeatedly told the guy that I was chasing to get in with G and then drove off. You knew that I was chasing him, yet you still drove off.

When I caught you, you wrote something along the lines of "I was transporting the patient to hospital" As far as I remember that's it, after that you went /zw. I waited a few minutes for you to come back, after that  I continued my patrols in hopes that you would come back, you went offline.

Maybe you wrote "yes yes" while I was giving a ticket to the green trucker (as he was my priority). It's understandable that I would miss that because I was calculating the ticket for the green trucker, all my attention was towards him. I didn't even ask you about the ticket, even if you did write "yes yes" how could have I known it was about you accepting the ticket when I didn't even ask you? 

When catching you, I do not remember hitting you, I only shot at you so that the green trucker doesn't go out of the ambulance and proceed to run on foot through the city.

I do not have any other SS other than the ones that I already have uploaded because as I wrote in "Urlop" section, my HDD data corrupted :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po brutalnym zatrzymaniu przez Gyro, napisał  coś takiego "Piyjama you are getting ticket too" i zaraz po tym napisałem "Yes yes" ponieważ miałem potrzebę i zarzuciłem AFK. Rozumiem, że mógł on nie zauważyć tego "yes yes" (chociaż dałem w takim momencie, że nie powinien przegapić), ale czy to powód by dawać odrazu x2 mandat bez wyjaśniania zaistniałej sytuacji? Szczególnie, że się z nim dogaduje.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I understand having to go zw for a few minutes (someone is at the door, need to go to wc etc.) but you were zw for 20 or so minutes ( I had ss of /time of when i stopped him and when he left the server, but I lost them after corruption.). Yes I did write "you are getting a ticket" multiple times, as you said even when I stopped you. Shouldn't that have been a signal not to go zw for such a long time? I cannot just give you a ticket after such a brief talk.. First I need to tell you the offenses, then tell you the sum of the ticket and then ask you if you are going to accept the ticket and then can i give you the ticket. That's a procedure I have to follow and have followed with all my previous stops.

Although  I didn't see the "yes yes":

A: You are getting a ticket too

B: yes yes

That can also be interpreted as "I know that I am getting a ticket" as that you knew what you did wrong. 

I did not give you x2 immediately, first I waited a couple of minutes near you in hopes that you would come back. After that I continued my patrol while keeping a close eye on you for when you came back, you didn't.  After you went offline, another 10-15minutes passed while I was uploading the SS and you still didn't come back, If you had I would've just given you the normal ticket and everything would've been fine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dawio

Okres czasu: 27.12-31-12/

Powód: Święta mnie wykończyły i nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Hycello

Powód (opcjonalne): Gra na serwerze nie sprawia mi już żadnej frajdy, a to chyba powinno być jej celem. Czasu z wiekiem również coraz mniej. Dziękuję wszystkim współpracownikom i szefom za miłą grę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gracu

ID postaci: jego tir wybuchnął

Wysokość zaległego mandatu: 17k 39sc 15min x2= 34k 78sc 30min

Dowód:

WYSTAWIONY

Edytowane przez Mirko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.