Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: truckers.com.pl_763

ID postaci: 78212

Wysokość zaległego mandatu: 5000$ + 10 score x2 = 10000$ + 20 scora

Dowód: https://imgur.com/a/y1XGl

Wystawiony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kulu
ID postaci: 40284
Wysokość zaległego mandatu: 8k 15sc 15min, nie mam pewnosci czy timed byl specjalnie
Dowódhttps://imgur.com/6BaxgAd

Dodam jeszcze od siebie.

Nick: Sluts

ID: 40284

Wysokość zaległego mandatu: 8k 15sc 15min x2+5k 10sc 15min x2= 26k 50sc 60min

Dowód: https://imgur.com/a/I9Fcp

Jako, że jest to już kolejna taka sytuacja proponuję wystawić od razu jako odmowę, 300 minut i 50 score, kontrola skończy się timedem.

Edit: Sumując mandaty jest to już trzecia jego sytuacja, po wejściu na serwer 300 minut i 80 score mandatu.

Edit2: 300min 127 score bez kontroli bo za każdym razem timeduje. 

Wystawiony

Edytowane przez Lipazy
Policzyłem mandat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Karot
ID postaci: 14394
Wysokość zaległego mandatu: 10500$ 26 score i 15 minut więzienia (Jazda pod prąd, ucieczka przed kontrolą i skróty) x2= 31500$ 52 score i 30 minut więzienia.

Gracz uciekł na bazę i wyszedł z serwera. 

10727009_mta-screen_2018-02-01_21-50-49.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick:Psychiczny

Nick funkcjonariusza:CropeK. Coś takiego.

Data otrzymania mandatu:02.02.2018

Powód nałożenia mandatu:Prędkość 89/50

Kwota:12 score $ nie pamiętam.

Dowody (screenshot/y):

http://wrzucaj.net/image/lNstl

http://www8.zippyshare.com/v/WA1B2zYE/file.html

Twoje wytłumaczenie:Jechałem tak jak napisałem 89/50 i powinienem dostać 6 score a nie 12.

Wyjaśnione oddane score.

Edytowane przez Psycholek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie mój błąd, jak wróci Raiden z urlopu lub Pyrek sprawdzi zaległe zostanie Ci oddany score. Przepraszam za moje niedopatrzenie.

Wyjaśnione :D

Edytowane przez Cropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: werryz

ID postaci: 22334

Wysokość zaległego mandatu: Ucieczka, 78/50= 8000$ 16 score 15 min więzienia x2= 16000$ 32 score 30 min więzienia.

Dowód: https://imgur.com/a/228Cr

Edytowane przez Cropek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kulu

Wysokość zaległego mandatu: 8k 15sc 15min, nie mam pewnosci czy timed byl specjalnie

Dowódhttps://imgur.com/6BaxgAd

Dodam jeszcze od siebie.

Nick: Sluts

ID: 40284

Wysokość zaległego mandatu: 8k 15sc 15min x2+5k 10sc 15min x2= 26k 50sc 60min

Dowód: https://imgur.com/a/I9Fcp

Jako, że jest to już kolejna taka sytuacja proponuję wystawić od razu jako odmowę, 300 minut i 50 score, kontrola skończy się timedem.

Edit: Sumując mandaty jest to już trzecia jego sytuacja, po wejściu na serwer 300 minut i 80 score mandatu.

Niestety nie doczytałem, że to już trzecia tak sytuacja więc dodam coś od siebie.

Nick: winterDhag

Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, skróty, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie 12500$ 31 score i 15 minut x2 = 15000$ 61 score i 30 minut Razem z poprzednimi 300 minut i 141 score

Dowódhttps://flic.kr/s/aHsmdxAb2Y

Wystawiłem mandat 300 minut i 127 score, nie widząc kolejnego zaległego. Myślę, że i tak to wystarczy. Ewentualnie ktoś tam wyrówna, jeśli będzie taka potrzeba.

Edytowane przez Lipazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick:AdamekBosss

Nick funkcjonariusza:NaimadSh

Data otrzymania mandatu:3,02,2018

Powód nałożenia mandatu:przekroczenie predkosci i przeskoczenie plotu na lotnisku

Kwota:0$ 22sc 64min wiezienia

Dowody (screenshot/y):nie wiem jak dodac i troszke za pozno zrobilem jak ktos powie jak to dodam

Twoje wytłumaczenie:wg. od kiedy na lotnisku obowiazuja przepisy o predkosci skoro nie ma tam znakow i skoro wyskoczylem nad tym plotem z specjalnej skoczni to co to ma byc za kara i od kiedy tam sa przepisy skoro lotnisko to nie droga publiczna. Prosze o wyjasnienie mi tego i ukazanie dowodow na obowiazywanie tam przepisow i wystepowanie znakow o predkosci i zakaz skakania z specjalnych do tego skoczni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Cefi

Okres czasu (od/do): 03.02 - 10.02.2018

Powód: Some real life problems, i’ll be back as soon as they get better.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na lotnisku nie obowiązują tylko przepisy dotyczące prędkości. Prędkość przekroczyłeś przed wjazdem na lotnisko a przez płot przeskoczyłeś na lotnisku więc złamałeś oba przepisy. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania a ja nie mam obowiązku wykładać zasad na serwerze, każdemu kto ich nie zna. A zwłaszcza komuś kto już trochę gra. Dodaje ssy, żeby wszystko było jasne. https://flic.kr/s/aHsmeJDyNk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Pidzej

Nick funkcjonariusza: [PTS]Vaniliovsky

Data otrzymania mandatu: 03.02.2018

Powód nałożenia mandatu: Przemyt

Kwota: 8k 15 score i 15 min 

Dowody (screenshot/y): https://zapodaj.net/c2dd22183cf99.png.html      https://zapodaj.net/5be5a8fbd5ce2.png.html

Twoje wytłumaczenie: Wyżej wymieniony policjant złapał mnie na przemycie na 2 autach w jednym czasie mandat ofc przyjąłem. Po czym jak jechałem po naczepę zatrzymał mnie i wlepił mi drugi raz mandat za to że drugie z moich aut posiadało przemyt. :) Podkreślę, że oba towary usunął za 1 razem. Z tego co wiem mandaty nie podlegają wielokrotności, np. za jazdę na skróty czy inne rzeczy. :v Więc co to za bezprawie? Proszę o interwencje wyższych władz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie. No to może po kolei :)  Zapraszam! 

Patrolując sobie miasto Las Venturas i dojeżdżając na załadunek obok bazy firmy AS Logistic zauważyłem gracza Pidzej który o dziwno nie znajdował się na rozładunku tylko za. Można powiedzieć za bazą firmy. Nie wiem czy ktoś z firmy dał mu cynk gdy tylko zbliżyłem się na rozładunek owy gracz rozwalił płot i zaczął jechać. 

Puszczam pierwszego binda.

10740171_1.png

Jak widać gracz dalej pędzi przyśpieszając.

Ponieważ ukazało mi się drugie auto tego gracza RT postanowiłem je sprawdzić ponieważ coś mi przeczucie mówiło że on tylko odciąga moją uwagę od tego pojazdu. 

10740172_2.png

I przeczucie mnie nie zmyliło. Przemyt. Owy gracz jak widać na mini mapce zatrzymał swój pojazd jak zobaczył że kontroluje RT. Skupiłem się na tym RT. To fakt. 

Towar oczywiście usunięty. Gdy usunąłem towar gracz był praktycznie przy mnie bez auta. Zapytałem grzecznie czy przyjmuje mandat za przemyt. 

Gracz odpowiedział że tak. Więc dałem mandat. 

10740170_3.png

Już powoli odjeżdżając i będąc koło stacji paliw mówię sobie o kurde. Hola hola. Przecież on jechał buritto. Pojechałem znów na miejsce zdarzenia. Stanąłem obok RT i pieszo zacząłem szukać buritto. A owy pojazd znajdował się za górą. Co ciekawe. W tym pojeździe również był przemyt! 

10740174_4.png

Towar oczywiście usunięty. 

10740173_6.png

Poczekałem aż szanowny Pan wyjdzie z wiezienia i znów pojechałem do niego. I po prostu potraktowałem ten mandat jako zaległy. Oczywiście x1. 

10740294_mta-screen_2018-02-03_17-03-48.

Owy gracz przyjął kolejny mandat.

10740295_mta-screen_2018-02-03_17-04-29.

Podsumowując powinienem od razu wystawić mandat za dwa przemyty. Niestety zbyt szybko się wszystko działo i nie pomyślałem aby sprawdzić jeszcze buritto. Pidzej wymyślił sobie niezły plan. Ładował przemyty w pojazdy i chował za bazą. I czekał aż policja wyjdzie i sobie kulturalnie rozładuje. Ale tym razem mu nie wyszło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój błąd po pierwsze. Po drugie się nie zlapales mnie na tym dwa razy tylko za jednym razem oba... więc jest za to ieden mandat. Nie dasz chyba mandatu komus jak bd mial 130/90 i 130/90 x2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jakbym CI dał za jednym razem to nie za jeden przemyt tylko za dwa. Więc nie myśl sobie że jak miałeś 2 przemyty to bym CI dał tylko za jeden dał.. 

Dalej Cię nie rozumiem bo na to samo wychodzi. Czy za jednym razem czy za drugim. Powinieneś dostać 16000$ 30 score i 30 minut więzienia. I tak dostałeś. 

Edytowane przez Vaniliovsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokaz mi jakikolwiek podpunkt o tym, że mandaty podlegają wielokrotności jeśli gracz nie ucieknir z serwera? :) Pokaż mi to to wycofam swoje odwołanie.

Przez Lipazy,

To nie jest wielokrotność. Wielokrotność faktycznie jest przy wyjściu z serwera. Ta sytuacja to sumowanie mandatu za dwa wykroczenia, co nie jest zabronione. Zapewne pod komendą /wlasciciel w przypadku obu pojazdów widniałeś Ty, więc to Ty ponosisz odpowiedzialność za oba przemyty. To jest mój punkt widzenia, a odwołanie rozstrzygnie Raiden albo Pyrson.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie drugi post pod rząd. Przemyt to jedno wykroczenie w taryfikatorze nie ma żadnej andotacji co do tego żeby za 2 przemyty w jednym czasie była podwójna kara, co po pierwsze, a po drugie drugi mandat dostałem po fakcie 1 gdzie już nie posiadalem przy sobie żadnego przemytu, więc było to bezpodstawne. Taka jest moja opinia. Dajmy sobie spokój z komentowaniem i zaczekajmy na ludzi odpowiedzialnych za rozstrzygnięcie sporu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Mirko

Okres czasu (od/do): 3.02-5.02

Powód:Małe problemy z kompem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naimadsh co to za screeny tam na nich mnie niema ja se tez moge 1 lepsze wkleic. owszem nad tym plotem przeskoczylem ale GDZIE PISZE ZE PRZEPISY OBOWIAZUJA NA LOTNISKU I GDZIE ZNAK ZE NIE WOLNO SKAKAC Z SKOCZNI LUB TAKA INFORMACJA?

skoro dany przepis nie istnieje nie mozna za to karac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Squbany

ID Postaci: 78212

Wysokość zaległego mandatu: Niszczenie mienia gracza [PTS]Jamam, 5000$ 10 score

Dowód: https://imgur.com/a/OBS8T#DWVA4su

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: M3NT0L

Nick funkcjonariusza: [PTS]Vaniliovsky

Data otrzymania mandatu: 04.02.2018 20:55

Powód nałożenia mandatu: Przemyt

Kwota: 0$, 15 sc, 22(?) minuty

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/YvSKI 

Twoje wytłumaczenie: No to tak. Jeździłem sobie RT, i stanąłem na załadunku, wybrałem ładunek i poszedłem zw żeby zjeść kolację. Wracam, ruszam i jeden z graczy w tunelu wyjechał mi na czołówkę i zginąłe. No to odrodziłem się w domku w Fort Carson, podbiegłem do szpitala, uleczylem się i wsiadłem do Burrito, żeby pojechać po swój zestaw i jechać dalej na rozładunek, przed zjazdem z autostrady LV-SF drogę zablokował mi Vanil. Stanąłem na poboczu, i on mi mówi, że mandat za przemyt, ja się pytam za jaki przemyt skoro mam pusto w pojeździe, proszę o wytłumaczenie i wyjaśnienie, a on się nadal pyta czy przyjmuję, ja ponownie proszę o wytłumaczenie ale policjant nie był zbyt uprzejmy i po chwili dał mandat nawet nie tłumacząc mi za co, kiedy i gdzie. 

Edytowane przez M3NT0L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie serdecznie witam! 

Zachowujecie się jak dzieci. Ja z wami się bawić nie będę. 

Kontrolując spokojnie okolice San Fierro obok rozładunku gdzie znajdował się gracz Mentol zatrzymałem do kontroli gracza z tej samej firmy Pidzej. Kontrola przebiegła pomyślnie. Gdy tylko zobaczył mnie bodajże Mentol lub może Pidzej przekazał informację koledze że jestem tuż obok niego gracz postanowił sobie dać AFK. 

Pytałeś jaki przemyt. Hmmm... i czego tu kłamać i udawać? 

10749901_mta-screen_2018-02-04_20-46-52.

10749902_mta-screen_2018-02-04_20-48-00.

10749900_mta-screen_2018-02-04_20-49-22.

Wiem że to było perfidne danie AFK i myślałeś że mandat Cię ominie. Ja takich ludzi nie rozumiem. Towar usunąłem i pojechałem dalej na patrol. Gdy tylko kawałek odjechałem zauważyłem że wróciłeś. I na F11 zauważyłem że zaczynasz uciekać ruszyłem w pościg ale niestety nie zdążyłem do Ciebie dojechać bo zginąłeś wjeżdżając w kogoś. 

Pojawiłeś się w w Forst Carson. Jechałeś po swój zestaw. Ale Twój pech chciał że trafiłeś na mnie :) 

10749976_mta-screen_2018-02-04_20-55-51.

Głupio jeszcze udawałeś że nie wiesz o co chodzi. Grzecznie zapytałem czy przyjmujesz mandat. Ale Ty dalej szedłeś w zaparte że w buritto masz pusto. Owszem w buritto miałeś pusto. Ale rozmawiamy o RT. Ponieważ po trzech zapytaniach dalej nie uzyskałem stosownej odpowiedzi potraktowałem to jako odmowę. 

Jeszcze coś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jeszcze coś. Nie było perfidne AFK bo gdybyś był choć trochę mądrzejszy to byś zauważył, że od kilku/kilkunastu minut byłem na AFK'u. Skoro AFK to chyba logiczne, że nie ma mnie przy komputerze tak? Chyba, że znamy inne definicje skrótu AFK. Ja nigdzie nie napisałem, że nie mam przemytu bo dobrze wiedziałem, że mam i nie uciekałem tylko po prostu wróciłem do komputera i jechałem w kierunku rozładunku. Chciałem żebyś mi wyjaśnił o co Ci chodzi to aby powiedziałeś przemyt i nic więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.