Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mirko

Okres czasu (od/do): 13.03 - 18.03

Powód: Brak czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Tajniak

Nick funkcjonariusza: Vaniliovsky

Data otrzymania mandatu: 14:03:2018

Powód nałożenia mandatu: Niszczenie mienia & DM

Kwota: 5k 10 score 20 minut

Dowody (screenshot/y): Nie zostały mi przedstawione

Twoje wytłumaczenie: Narazie żadne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór. 

Wiesz co Tajniak? Nie spodziewałem się tego po Tobie. Szczególnie po adminie, który ma dawać przykład innym graczom. To że jesteś adminem nie musisz się wywyższać. Lubisz zabawy z bronią? Okej. Strzelaj sobie, ale nie strzelaj w pracownika pogotowia który jedzie do wezwania, śpiesząc się aby dany gracz nie musiał długo czekać. Nie rób mu freeza i nie wjeżdżaj w niego. Bo to dla Ciebie może jest zabawa, ale dla Pijamy to jest denerwujące ponieważ marnujesz jego czas na wezwania i czas graczy którzy muszą czekać na niego. 

A to przebicie opon to już jest moim zdaniem karygodne. Jak można przebijać opony pracownikowi który jedzie do wezwania? Nie wiem, nie rozumiem tego.

Pierwszy raz widzę takie zachowanie admina. No i to DM na Pijamie na końcu z m4.... brak słów....

Chciałeś dowody? Proszę bardzo. 

11128132_WAseru3.png

11128136_fOMcDmz.png

11128143_vfgLUPS.png

11128137_o55hdoD.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jechał do wezwania? Jechał sobie za jakimś graczem na sygnałach. Jechał do wezwania? Zatrzymał się, wysiadł, zaczął niszczyć samochód, którym jechałem, wyrzucił kierowcę, z którym jechałem, bił go, jechał do wezwania? Na mapie nie widać żadnego wezwania (jest jedno, do którego jechałem z innym medykiem). Strzelałem w niego, żeby przestał bić samochód, bo miał mało procent.

Przez Tajniak,

PS: Jak nie znasz zdania obu stron, lepiej się nie wypowiadać, bo potem głupie sytuacje wychodzą, a nawet dobrze nie przeanalizowałeś sytuacji. Nie spodziewałem się tego po policjancie ze stażem, który ma dawać przykład. BA! Po członku PTS Klubu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tajniak, jeśli tak było jak mówisz to przedstaw dowody że tak robił, to kase i score ktoś Ci zwróci. 

PS. Może Pijama by coś miał do dodania od siebie? 

Ty jesteś adminem i Ty również masz dawać przykład. Szczerze? To muszę być przygotowany aby się po Tobie wszystkiego spodziewać.

To nie ja zostałem wyrzucony z Klubu za reprezentowanie złej postawy, prowokacyjne zachowanie oraz bycie anty przykładem do naśladowania. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Przez Tajniak,

Wybacz, ale nie robiłem w tej sytuacji screenów. Mi nie potrzeba score i kasy. Chcę po prostu dowieźć swojej niewinności :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: StasekPI

ID postaci:88800

Wysokość zaległego mandatu: 6500$ 22sc x2= 13k 44sc

Dowód: https://imgur.com/a/zlJdP 

WYSTAWIONY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj drogi Tajniaku, widzę, że próbujesz odwrócić kota ogonem.
To, że jadę sobie za graczem i nic nie robię nie oznacza to, że możesz bezkarnie podjechać i zacząć we mnie strzelać. Co wtedy jakby ktoś faktycznie miałby wypadek?
Wtedy inny medyk porzuciłby wezwanie swe by jechać do innego? Wysiadłem i uderzyłem pojazd Touki byś przestał strzelać, a ty dalej swoje. Co w takiej sytuacji mam zrobić? Uśmiechnąć się i pojechać dalej na przebitych oponach oraz na połowie wytrzymałości pojazdu bo adminowi się nudzi i chce sobie do kogoś postrzelać? Bo jak z pogotowia to nic nie zrobi?
Teraz bezsensownie próbujesz zrobić ze mnie tego złego, owszem wysiadłem i zacząłem bić auto ponieważ strzelałeś cały czas i widziałem, że nie masz zamiaru. Potrafię się przyznać do tego co zrobiłem, lecz ty Tajniaku nie widzę byś potrafił się przyznać, że tak sobie przyjechałeś i zacząłeś strzelać bez żadnego powodu w medyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie interesuje mnie zachwoanie Pijamy i Tajniaka- zakładajcie sobie skargi i niech ktoś inny je rozpatruje. 
Natomiast jedyne co mam zamiar rozpatrzeć to czy mandat został nadany słusznie.
Pojawił się killcam = DM - mandat słuszny.
Ze screenów jasno nie wynika kto przebił opony, ale mógł to zrobić tylko policjant lub admin; nikt inny nie ma broni i kolczatek. Tajniak nie zaprzecza, że przebił opony = niszczenie mienia - mandat słuszny.
Reasumując odwołanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Anti

Nick funkcjonariusza: kuukis

Data otrzymania mandatu: 09.03.2018

Powód nałożenia mandatu: Utrudnianie pracy policji

Kwota:  6K 15 Score i 15 minut jail x2= 12k 30 score 30 min jail

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/gfi1OHL  https://imgur.com/o24bhlK  - wedlug kuukisa to są dowody na których widać że to robie.

Twoje wytłumaczenie: narazie brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wytłumaczenie: narazie brak

Odrzucam, powód: NARAZIE BRAK.

To Ty tu jesteś oskarżony i NARAZIE się nie masz zamiaru się wypowiadać?

W takim razie odpuść sobie pisanie JAKICHKOLWIEK odwołań w najbliższym czasie, nie mam zamiaru ich czytać będą odrzucane z automatu.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To według ciebie co mam napisać „jestem niewinny”?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprostu kolesiostwo w policji zaszło tak daleko ze niektórzy sa nietykalni i to jest powodem odrzucenia odwołania jak na moje ;)

Przez Fabio,

Post pod postem, warn x1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Stefanofsky
ID postaci: 89784
Wysokość zaległego mandatu: Jazda na skroty, ucieckza przed kontrola  x2= 16000$ 40sc i 30min jail
Dowód

47i5iOA.jpg

kJS9oar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Mirage
ID postaci: 89827
Wysokość zaległego mandatu: ucieczka, skróty, brak świateł, przekroczenie prędkości o 46 km/h 13000$ 35 score 15 minut x2 = 26000$ 70 score 30 minut

Dowódhttps://flic.kr/s/aHsm8tQf6w

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kacpersky
ID postaci: 41431
Wysokość zaległego mandatu: Niszczenie mienia, ucieckza przed kontrola x2= 20000$ 40sc 30min jail
Dowód

z90v1ym.jpg

baLek2C.jpg

r9f8a56.jpg

z90v1ym.jpg

0o6e4l5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Stalion

ID postaci: 22447

Wysokość zaległego mandatu: Prowadzenie pojazdu na skróty = 3000$ 10 score

Dowód

11161205_mta-screen_2018-03-18_16-02-36.

11161206_mta-screen_2018-03-18_16-02-38.

11161212_mta-screen_2018-03-18_16-02-40.

11161209_mta-screen_2018-03-18_16-02-44.

11161210_mta-screen_2018-03-18_16-09-12.

11161207_mta-screen_2018-03-18_16-28-34.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Volff

Imię i nazwisko postaci: Volff Wilczewski

ID postaci: 44111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Quando

Nick funkcjonariusza: Feniks

Data otrzymania mandatu: 19 marca 2018 rok

Powód nałożenia mandatu: przeładowanie oraz utrudnianie

Kwota:20sc i 9k

Dowody (screenshot/y): - 

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie  + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

ps: jak jakieś błędy to sory pisze z telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie  + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

Odrzucam: dojechanie na wagę zajęło 30 sekund, twoje droczenie się z Feniksem kilka minut. Skoro tak bardzo musiałeś do kibla, należało pojechać na wagę napisać że zgadzasz się na mandat i odjeść od kompa. Widocznie aż tak Cię nie cisneło. Już nie mówię, że siedzisz przed kompem do momentu aż się nie da wytrzymać...

Swoim pójściem na /zw podjąłeś działanie mające na celu uniemożliwić sprawdzenie stanu faktycznego pojazdu, tym samym utrudniłeś pracę Feniksowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

Odrzucam: dojechanie na wagę zajęło 30 sekund, twoje droczenie się z Feniksem kilka minut. Skoro tak bardzo musiałeś do kibla, należało pojechać na wagę napisać że zgadzasz się na mandat i odjeść od kompa. Widocznie aż tak Cię nie cisneło. Już nie mówię, że siedzisz przed kompem do momentu aż się nie da wytrzymać...

Swoim pójściem na /zw podjąłeś działanie mające na celu uniemożliwić sprawdzenie stanu faktycznego pojazdu, tym samym utrudniłeś pracę Feniksowi.

szanuję Twoją wypowiedż. Dzieki za odpowiedzenie na te odwołanie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.