Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrubiłem, a Scjargh może potwierdzić jak to wyglądało. Podchodziłeś do mojego auta i dla nas wyglądało to, jakbyś chciał rozłożyć kolczatki, ale nagle się cofnąłeś bo jakby Ci się coś przypomniało. Dowodu na to niestety nie mam, ale tak to wyglądało, mógłbyś przyznać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podchodziłem, cofnąłem się bo chyba logiczne, ze pojedziesz dalej. Dla was mogło to wyglądać jak wyglądać ale po co w ogóle piszesz o tym. Nie dałem kolczatki więc w jakim celu to napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 bindy nie muszą być od jednego funkcjonariusza, nie mam pojęcia gdzie jest coś takiego spisane.

Teraz ucieczka - nie ma żadnych jasno spisanych zasad od którego momentu liczy się ucieczka, więc przyjmiemy moją interpretację. Bardzo żałuję, że nie ma nowego regulaminu (głównie z mojej winy) który jasno określa od którego momentu mówimy o pościgu. Pościg = ucieczka. 

Lemon bez wątpienia uciekał, ale przez brak "prawnej" definicji ujdzie mu to na sucho. 

Zgodnie z moją interpretacją o pościgu (ucieczce) mówimy jeżeli; gracz nie zatrzymał się po 3 bindach. 3 bind - został puszczony dopiero w SF i uciekinier zatrzymał się w akceptowalnym czasię po nim < 20 sekund.

Zadaniem policjanta jest aby ten najpierw puścił 3 bindy (w około 60 sekund) i dopiero po tym wzywał wsparcie (chyba, że nie jest w stanie dogonić, złapał freeza, nie ma radiolki itp.)

Dodatkowo jeżeli Vanil rozpoczął pościg a Mirko widział jak jeździsz na skróty, przekraczasz prędkość o więcej niz te 17km/h to Vanil, który wystawia mandat ma prawo dopisać te rzeczy do "rachunku".

Zastosowanie kolczatek abyś nie uciekł ze stacji byłoby bardzo dobrym pomysłem.

Jeżeli sytuacja będzie wykorzystywana przez graczy, zmienimy zasady, raczej nie da się nie zauważyć wielkiego monitu o zmierzonej prędkości. Proszę wszystkich policjantów o zgłaszanie mi każdej sytuacji w której gracz zatrzymuje się dopiero po 3 bindzie, wcześniej ewidentnie uciekając.

Odwołanie akceptuje, po kase zgłoś się do mnie a po score do Fabia. Dostaniesz zwrot tylko i wyłącznie za ucieczke tj. 5k i 10 score

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Mariusz23

Nick funkcjonariusza: Sjargh

Data otrzymania mandatu: Dziś, 06.04.2018

Powód nałożenia mandatu: Jazda pod prąd na rondzie i brak ViaBox'a

Kwota: $5.500 i 12 punktów

Dowody (screenshot/y): 

24c9220bf5e63e98c668e46d73e84034.png
6450c52c061629eb8b9415a854cac2ee.png
c8c61a0a628e7113b32c31ebefa79771.png

Twoje wytłumaczenie: Jechałem sobie spokojnie z towarem - jedyne do czego mogę się przyznać to to, że nie posiadam ViaBox'a, po prostu nie korzystam z dróg które go wymagają, jeżdże tylko po drogach stanowych więc nie widzę sensu inwestowania w niego. W momencie kontroli oczywiście byłem na takiej drodze, ale tylko dlatego, że Sjargh kazał mi tam podjechać, inaczej NIGDY bym się nie odważył tam wjechać. Jeśli chodzi o "jazdę pod prąd na rondzie" to naprawdę nie wiem co na ten temat powiedzieć, bo nic takiego nie miało miejsca, przez żadne rondo nie jechałem, a tym bardziej pod prąd. Gdy poprosiłem policjanta o dowody, otrzymałem screena, który jest ostatni w tym albumie (https://imgur.com/a/m3kg6). Nie muszę chyba tłumaczyć, że to jakiś nieśmieszny żart, bo ledwo tam cokolwiek widać i gdyby nie minimapa i znaczek, że jest tam jakiś gracz to pomyślałbym, że to wystający dach budynku. W każdym razie no nie wiem, może to po prostu jakiś inny gracz i policjant się pomylił, ale na pewno nie byłem to ja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę od tego że niby nie jechałeś pod prąd na rondzie, tu się niestety nie zgodzę.

IVazp4L.png 

Jak widać na powyższym screenie (przybliżyłem niestety jakość jest jaka jest) jechałeś od strony wschodniego LV , podjechałeś na rondo i zamiast pojechać zgodnie z przepisami czyli wjeżdżając na rondo skręcamy w prawo to postanowiłeś skrócić sobie drogę, co zaowocowało skrętem w lewo. Przyłapałem Cię na owym skręcie w lewo więc zrobiłem ss dałem koguty i podjechałem. Jeśli dalej twierdzisz że nie jechałeś pod prąd na rondzie to zobacz iż twój pony znajduje się za pierwszymi barierkami(od mojej strony), nie mniej gdyby nie był na rondzie to by go przysłoniły barierki od strony wschodniej. tak że jak wół widać iż jechałeś tu sobie pod prąd.

Co do ViaBox'a to zmartwię cię ale rondo należy do autostrady, drogi płatnej. Z kolei zatrzymałem Cię tuż za rondem po czym powiedziałem że podjedziemy na stacje tak dokonamy formalności, bo na moście zatrzymywać się nie będziemy.

W momencie kontroli oczywiście byłem na takiej drodze, ale tylko dlatego, że Sjargh kazał mi tam podjechać, inaczej NIGDY bym się nie odważył tam wjechać.

I tu niestety, popełniając wykroczenie na rondzie, znajdowałeś się również i na drodze płatnej. Zjechać kazałem właśnie z autostrady (I mostu) na stację, gdzie bezpiecznie mogliśmy porozmawiać.

Jeśli chodzi o mnie to już wszystko, czekam na odpowiedź Chlebka, oraz jego ewentualne pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gapa

ID postaci:34700

Wysokość zaległego mandatu: 8000$ 15 score i 15 min wiezienia

Dowód:

spoiler]

Wystawiony

Nick: Glukonegene /Frea

ID postaci:72545

Wysokość zaległego mandatu: 8000$ 15 score i 15 min wiezienia

Dowód:

WYSTATIONY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Amigo

Nick funkcjonariusza: Mirko

Data otrzymania mandatu:data postu 

Powód nałożenia mandatu: Utrudnianie.

Kwota:6k 15sc 15 min paki

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/cDRg8

Twoje wytłumaczenie: Jeździłem sobie po mapie, i patrze ze gracz Mavik jedzie za mna no to go puściłem i jechałem sobie za nim , później go wyprzedzałem a później znowu za nim, ja sobie pojechałem w inna stronę a  a kolega w druga, nagle patrze Mirko go zatrzymal i daje mu mandat.. później przyjechał po mnie.. na jakiej podstawie wystawił mi mandat ?  to już nie można przez parę km jechać za kimś ? 

Edytowane przez Amigo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, chciałbym przytoczyc cytat z regulaminu "t) Funkcjonariusz ma obowiązek wystawienia mandatu za utrudnianie pracy policji graczowi jeśli ten go śledzi lub jeździ za nim. W ten sposób zdradza jego pozycję na mapie. Jeśli gracz nadal będzie to robił to otrzyma kolejny mandat, aż do skutku. " 

Na pierwszym ss widać jak gracz zawraca, po tym jak mu zmierzyłem prędkość.

https://imgur.com/SmWhIs5

Kolejny ss ukazuje nam jak gracz czeka na poboczu do zakończenia kontroli. Po zakończeniu kontroli rusza za mną. 

https://imgur.com/6B417GB

Ostatni ss został wykonany zaraz przed pierwszym mandatem. Pojechałem w prawo i zatrzymałem się na poboczu, Amigo zaczaił o co chodzi i zatrzymał się. MaVik za późno ogarnął sprawę i pojechał za mną. Wtedy go zatrzymałem. Amigo wiedział, ze po tym jak wystawie Mavikowi mandat, podjadę do niego więc wbił zw. 

https://imgur.com/47hpzpv

Dodatkowo na ss widać jak gracz informuje graczy na cb o mojej pozycji. 

Edit: W jakim celu dodałeś pierwszego ss? Jest on wykonany długo przed całą akcją.

Edytowane przez Mirko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Chlebek

ID postaci: 121

Wysokość: 8000$ 15 score i 15 min więzienia (Przemyt)

Dowód

mta-screen_2018-04-09_18-12-32.png

SZKOLENIE xD

WYSTAWIONY 

Po egzaminie xD

Edytowane przez Magnat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Mariusz23

Nick funkcjonariusza: Sjargh

Data otrzymania mandatu: Dziś, 06.04.2018

Powód nałożenia mandatu: Jazda pod prąd na rondzie i brak ViaBox'a

Kwota: $5.500 i 12 punktów

Dowody (screenshot/y): 

24c9220bf5e63e98c668e46d73e84034.png

6450c52c061629eb8b9415a854cac2ee.png

c8c61a0a628e7113b32c31ebefa79771.png

Twoje wytłumaczenie: Jechałem sobie spokojnie z towarem - jedyne do czego mogę się przyznać to to, że nie posiadam ViaBox'a, po prostu nie korzystam z dróg które go wymagają, jeżdże tylko po drogach stanowych więc nie widzę sensu inwestowania w niego. W momencie kontroli oczywiście byłem na takiej drodze, ale tylko dlatego, że Sjargh kazał mi tam podjechać, inaczej NIGDY bym się nie odważył tam wjechać. Jeśli chodzi o "jazdę pod prąd na rondzie" to naprawdę nie wiem co na ten temat powiedzieć, bo nic takiego nie miało miejsca, przez żadne rondo nie jechałem, a tym bardziej pod prąd. Gdy poprosiłem policjanta o dowody, otrzymałem screena, który jest ostatni w tym albumie (https://imgur.com/a/m3kg6). Nie muszę chyba tłumaczyć, że to jakiś nieśmieszny żart, bo ledwo tam cokolwiek widać i gdyby nie minimapa i znaczek, że jest tam jakiś gracz to pomyślałbym, że to wystający dach budynku. W każdym razie no nie wiem, może to po prostu jakiś inny gracz i policjant się pomylił, ale na pewno nie byłem to ja. 

To po prostu nie byłeś Ty, a kto? Pony lubia same sobie jeździć, a poźniej źli policjanci dają niewinnym mandaty ;/  Jechałeś bez viaboxa po autostradzie, dostałeś za to mandat (nawet widać na screenie).

Jazda pod prąd - ciężko określić ze screena ale Scjargh widziałby Cię od swojej strony gdybyś pojechał prawidłowo.

Odwołanie odrzucam.

Twój nick: Amigo

Nick funkcjonariusza: Mirko

Data otrzymania mandatu:data postu 

Powód nałożenia mandatu: Utrudnianie.

Kwota:6k 15sc 15 min paki

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/a/cDRg8

Twoje wytłumaczenie: Jeździłem sobie po mapie, i patrze ze gracz Mavik jedzie za mna no to go puściłem i jechałem sobie za nim , później go wyprzedzałem a później znowu za nim, ja sobie pojechałem w inna stronę a  a kolega w druga, nagle patrze Mirko go zatrzymal i daje mu mandat.. później przyjechał po mnie.. na jakiej podstawie wystawił mi mandat ?  to już nie można przez parę km jechać za kimś ? 

Mirko lepszego materiału dowodowego sporządzić chyba nie mógł  :drinks:  .  Ładnie ukazał jak za nim podążałeś i informowałeś na CB o jego pozycji. 

Ja stosuję zasadę najpierw ostrzeżenia tj. "Nie jeździj za mną, bo będę musiał wystawić Tobie mandat" (działa w 90% przypadków), ale Mirko jak najbardziej miał prawo wlepić mandat.

Odwołanie odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: IwanRk

Okres czasu: 10.04.2018 do 13.04.2018

Powód: bardzo napięty tydzień :/ .

Chlebek co do naszego PW będę na 100%. Będzie jedynie problem żeby normę zrobić w tym tygodniu dlatego pisze urlop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Hubert

Nick funkcjonariusza: [PTS]Vanillovsky

Data otrzymania mandatu: 11.04.2018

Powód nałożenia mandatu: Skróty

Kwota:5000$ 10 score

Dowody (screenshot/y):

Zuadc2w.pngtHBbLNU.jpg

Twoje wytłumaczenie:Witam, w związku z tym iż dostałem dziś mandat chciałbym się od niego odwołać.Na wstępie chciałbym od początku uświadomić iż nie mam nic do Vanilla, ani do osób które w tej Policji pracują, bardziej chodzi mi o sprawiedliwość a nie jestem pewien czy mam rację bądź nie.
Przejdę to głównego tematu, byłem na lotnisku w LS, poszedłem sobie zapalić papierosa, po powrocie zerkając na miernik czasu, mówię 3 min, ciężko będzie dojechać ale może się uda, wyjechałem na prostą na, i wyskoczyłem z rampy, z naprzeciwka jechał Vanill.Wiadomo co było dalej, kontrola, skróty = mandacik, wszystko okej.Kiedyś temat lslot, był rozpatrywany i myślę, że to nie przez jednego głównego Inspektora.Z mojej pamięci wygrzebuję czasy Polaka, Carosa kiedy za takie coś mandatu nie było, lslot od zawsze był terenem na którym można było jeździć, skracać, skakać i nigdy problemów o to nie było, pod warunkiem, ze wyjeżdżając na drogę nie miałeś więcej niż 50km/h.Moim zdaniem jest to mandat nie słuszny, a przynajmniej historia PTS na to nie pozwala.Chciałbym poznać twoje zdanie Chlebek, co na ten temat sądzisz i jasno postawił werdykt, bo 2 tygodnie temu, wyskakując przy jednym z policjantów, żadnych problemów nie było, wrócił mnie na wagę i papa.

Jeszcze raz podkreślam, ze z pełną kulturą i poszanowaniem piszę to odwołanie,

Z poważaniem,

Hubert  :uszanowanie: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały dzień popie[cenzura] skrótami Hubert i się nie wykręcaj 

Przez Fabio,

Grzeczniej i skończ pajacować dobrze Ci radzę, bo to nie Twoje pierwsze tego typu odzywki. Warn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Otóż podczas dzisiejszej kontroli podjechałem na załadunek lotnisko w LS. Było tam dwóch graczy firmy Sprunk. Ponieważ już byli załadowani poprosiłem ich na wagę. Spajki bez problemów 100%. Hubert nie chciał podjechać. Poprosiłem wiec ładnie aby pojechał na wagę. Nic się nie odzywał. Przypominam że nie miał AFK. Spajki napisał że poszedł nakarmić kury. No to już samo to daje do myślenia że specjalnie unikał wagi. Więc pojechałem do innych graczy którzy znajdowali się obok lotniska. Gdy tylko odjechałem kawałek zauważyłem że Hubert już jest (F11). Podjechałem wiec na sygnale bo dla mnie to było unikanie wagi. Gdy tylko dojechałem do niego ujrzałem wykroczenie a mianowicie skróty. 3000$ 10 score przyjął. Zaprosiłem go również na wagę. Jak się spodziewałem przeładowanie 5000$ 10 score. Tyle z mojej strony. Cóż więcej mogę napisać. Łapcie ss patrzcie uważnie i czytajcie czat. Tyle. 

11407373_mta-screen_2018-04-11_21-58-11.

11407371_mta-screen_2018-04-11_21-58-19.

11407370_mta-screen_2018-04-11_21-58-20.

11407372_mta-screen_2018-04-11_21-59-54.

11407377_mta-screen_2018-04-11_21-59-08.

11407375_mta-screen_2018-04-11_22-02-04.

11407374_mta-screen_2018-04-11_22-02-09.

11407376_mta-screen_2018-04-11_22-03-39.

11407379_mta-screen_2018-04-11_22-03-16.

11407378_mta-screen_2018-04-11_22-04-36.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Otóż podczas dzisiejszej kontroli podjechałem na załadunek lotnisko w LS. Było tam dwóch graczy firmy Sprunk. Ponieważ już byli załadowani poprosiłem ich na wagę. Spajki bez problemów 100%. Hubert nie chciał podjechać. Poprosiłem wiec ładnie aby pojechał na wagę. Nic się nie odzywał. Przypominam że nie miał AFK. Spajki napisał że poszedł nakarmić kury. No to już samo to daje do myślenia że specjalnie unikał wagi. Więc pojechałem do innych graczy którzy znajdowali się obok lotniska. Gdy tylko odjechałem kawałek zauważyłem że Hubert już jest (F11). Podjechałem wiec na sygnale bo dla mnie to było unikanie wagi. Gdy tylko dojechałem do niego ujrzałem wykroczenie a mianowicie skróty. 3000$ 10 score przyjął. Zaprosiłem go również na wagę. Jak się spodziewałem przeładowanie 5000$ 10 score. Tyle z mojej strony. Cóż więcej mogę napisać. Łapcie ss patrzcie uważnie i czytajcie czat. Tyle. 

11407373_mta-screen_2018-04-11_21-58-11.

11407371_mta-screen_2018-04-11_21-58-19.

11407370_mta-screen_2018-04-11_21-58-20.

11407372_mta-screen_2018-04-11_21-59-54.

11407377_mta-screen_2018-04-11_21-59-08.

11407375_mta-screen_2018-04-11_22-02-04.

11407374_mta-screen_2018-04-11_22-02-09.

11407376_mta-screen_2018-04-11_22-03-39.

11407379_mta-screen_2018-04-11_22-03-16.

11407378_mta-screen_2018-04-11_22-04-36.

Zgodzę się z tobą w 99.9%, jednakże publiczne zniesławienie mnie z twojej strony jest żałosne.Ja cię w żadnym stopniu nie obrażałem, tak to prawda, AFK nie miałem, potem faktycznie Spyker powiedział mi, że byłeś u mnie i mam uważać bo pewnie na mnie czekasz.Jakbym unikał wagi to bym czekał aż zaczniesz kogoś kontrolować na drugim końcu mapy  :) W każdym bądź razie, nie masz żadnego prawa oskarżać mnie o coś czego nie zrobiłem, bo sobie tego nie życzę, temat zostawiam dla osoby która spojrzy na to "z góry".A następnym razem zachowaj chociaż szacunek na takim samym poziomie jak druga osoba, bo to, że jesteś w Policji i urosłeś trochę w "barach" wiele osób już zdążyło zauważyć, cześć  :uszanowanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"A następnym razem zachowaj chociaż szacunek na takim samym poziomie jak druga osoba, bo to, że jesteś w Policji i urosłeś trochę w "barach" wiele osób już zdążyło zauważyć, cześć".

Chociaż nigdy tego nie używam to teraz napiszę - XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do skoków, no fakt. Mało tu mam do powiedzenia, ale na lotnisku powinno być wszystko dozwolone, prędkość jak i skoki. No bez przesady, to lotnisko, w realności tak samo na nieużywanych lotniskach są zabawy jak i zawody drifterskie czy pokazy motocyklowe, na to też można ograniczenia założyć?
Co do reszty to nie wnikam, jednak mandat o skrót w moim mniemaniu zupełnie bezpodstawny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Hubert

Nick funkcjonariusza: [PTS]Vanillovsky

Data otrzymania mandatu: 11.04.2018

Powód nałożenia mandatu: Skróty

Kwota:5000$ 10 score

Dowody (screenshot/y):

Zuadc2w.pngtHBbLNU.jpg

Twoje wytłumaczenie:Witam, w związku z tym iż dostałem dziś mandat chciałbym się od niego odwołać.Na wstępie chciałbym od początku uświadomić iż nie mam nic do Vanilla, ani do osób które w tej Policji pracują, bardziej chodzi mi o sprawiedliwość a nie jestem pewien czy mam rację bądź nie.

Przejdę to głównego tematu, byłem na lotnisku w LS, poszedłem sobie zapalić papierosa, po powrocie zerkając na miernik czasu, mówię 3 min, ciężko będzie dojechać ale może się uda, wyjechałem na prostą na, i wyskoczyłem z rampy, z naprzeciwka jechał Vanill.Wiadomo co było dalej, kontrola, skróty = mandacik, wszystko okej.Kiedyś temat lslot, był rozpatrywany i myślę, że to nie przez jednego głównego Inspektora.Z mojej pamięci wygrzebuję czasy Polaka, Carosa kiedy za takie coś mandatu nie było, lslot od zawsze był terenem na którym można było jeździć, skracać, skakać i nigdy problemów o to nie było, pod warunkiem, ze wyjeżdżając na drogę nie miałeś więcej niż 50km/h.Moim zdaniem jest to mandat nie słuszny, a przynajmniej historia PTS na to nie pozwala.Chciałbym poznać twoje zdanie Chlebek, co na ten temat sądzisz i jasno postawił werdykt, bo 2 tygodnie temu, wyskakując przy jednym z policjantów, żadnych problemów nie było, wrócił mnie na wagę i papa.

Jeszcze raz podkreślam, ze z pełną kulturą i poszanowaniem piszę to odwołanie,

Z poważaniem,

Hubert  :uszanowanie: 

Po pierwsze wymóg formalny tj. za skróty mandat wynosi 3k i 10 score a nie 5k, ale uznam to za zwykłą pomyłkę przy składaniu odwołania.

Na plus reakcja na potencjalne unikanie wagi. Nie wiem czy na prawdę chciałeś uniknąć wagi czy nie, ale Vanil bardzo dobrze zareagował i złapał Cię na wykroczeniu.

Ty o paleniu papierosa, Spyker o kurach - coś tu śmierdzi, ale się nie czepiam :)

Kwestię o wywyższaniu się Vanila zostawie bez komentarza, co niektórzy od nas wymagają, a sami nie potrafią trzymać języka za zębami.

A co do skrótów, taryfikator mówi o "prowadzeniu pojazdu na skróty lub po nawierzchni nieprzystosowanej do ruchu pojazdów". Skanie przez tę rampę pozwala objechać płot, tak samo jak skoczenie na końcu pasa pozwala wyskoczyć na autostradę i ominąć spory kawałek jazdy. Z tego powodu muszę uznać, że są to skróty, a uwierzcie mi, że długo się zastanawiałem i przez większość tego czasu, byłem za zaakceptowaniem odwołania, jednak miałoby to zbyt duże konsekwencje tj. możliwość skakania z każdej rampy z lotniska na jezdnie.

Można wygłupiać się i jeździć po trawie na lotnisku, ale tylko w jego obrębie, jeżeli wyskakujesz na jezdnie, są to skróty. W tym przypadku ciężko jest wycelować w taki sposób aby spaść bezpiecznie przed bramą lotniska, jest to też niebezpieczne, miejsce jest ruchliwe i jeżeli ktoś jechałby od strony doków można na niego przypadkiem "wlecieć".

Po bardzo długim namyśle odwołanie odrzucam, chyba że udowodnisz, że spadłeś przed bramą lotniska wtedy być może zmienię zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem to sam, da sie dolecieć do bramy, bez większego problemu.

Zgodnie z tym co powiedziałem, raczej nie doleciałeś do bramy więc odowołanie akceptuje, po kase zgłoś się do mnie. Jak będzie obecny również admin to poprosze go o zwrot score.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystawione

Edytowane przez Lemon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.