Skocz do zawartości
ReD

Zaległe mandaty/inne rzeczy - archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Volff

Imię i nazwisko postaci: Volff Wilczewski

ID postaci: 44111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój nick: Quando

Nick funkcjonariusza: Feniks

Data otrzymania mandatu: 19 marca 2018 rok

Powód nałożenia mandatu: przeładowanie oraz utrudnianie

Kwota:20sc i 9k

Dowody (screenshot/y): - 

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie  + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

ps: jak jakieś błędy to sory pisze z telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Generalnie, to poprawiłeś mi humor tym odwołaniem bardzo zabawne, dzięki.

Przechodząc do sedna.. Odpowiadanie na to odwołanie jest jak tłumaczenie komuś, że ziemia jest okrągła, niby bez sensu, no ale trzeba.. No ale dobrze, przejdźmy do meritum..

Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. 

No cześć, cześć - tylko utrudnianie powiadasz? No dobra, to dlaczego w miejscu "Kwota" wpisałeś pakiet za 110% + utrudnianie a nie samo utrudnianie czyli: 4000$, 10 score?

Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę.

Kłamstwo, i to podwójne.

QA8h2Tc.png

Stoisz na rozładunku? Pierwsze chwile naszego spotkania odbyły się na wjeździe na załadunek, gdzie Ty bohatersko broniłeś do niego dostępu blokując wjazd jakimś rt-kiem i dft-tkiem, kłamstwo pierwsze.

HyGPIIs.jpg

Po ujrzeniu za tymi dwoma pojazdami jeszcze innego zestawu, puściłem Ci binda z pożegnaniem ( [2018-03-19 15:38:08] [Output] : Feniks.: To wszystko, szerokiej drogi. | That's all you can go ). przepchałem dft, wsiadłem na motor i podjechałem do zestawu który ujrzałem.

Sprawdziłem towar, właściciela, Ty podbiegłeś, wsiadłeś do niego, odjechałeś kawałek, zatrzymałem Cię ponownie pisząc: 

WKwKWTY.png

[2018-03-19 15:38:28] [Output] : Feniks.: stój
[2018-03-19 15:38:34] [Output] : Feniks.: cofam binda z pożegnaniem

Zatrzymajmy się tutaj na chwilę... Nie uwzględniłeś tego opisując całą sytuację, swoją drogą w bardzo nieudolny sposób. :)

[2018-03-19 15:38:36] [Output] : Feniks.: jedziemy na wagę

Myślałeś, że jak zablokujesz wjazd na załadunek dwoma pojazdami, unikniesz mandatu za przeładowanie? No nie bardzo.. 

Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie.

Chciałeś powiadasz, gdybyś chciał to byś nie wymyślał, że nagle chcesz na dwójkę. Miałem już kiedyś taką sytuację z innym graczem.. Naprawdę - słaba wymówka.

[2018-03-19 15:38:46] [Output] : Quando$: ide się załatwić
[2018-03-19 15:38:50] [Output] : Quando$: bo mnie cisnie

Dałem Ci wyraźnie do zrozumienia, że takie wymyślanie nic Ci nie da:

[2018-03-19 15:39:00] [Output] : Feniks.: Jedziesz na wagę teraz albo dostajesz utrudnianie
[2018-03-19 15:39:59] [Output] : Quando$: byl bind ze koniec kontroli a ja ide sie zalatwic

Polecam czytać czat. 

[2018-03-19 15:40:14] [Output] : Feniks.: Pisałem Ci na temat tego binda, cofnąłem go. Jedziemy na wagę
[2018-03-19 15:40:18] [Output] : Quando$: Dobra dobra
[2018-03-19 15:40:23] [Output] : Quando$: ale wagi na radarze nie ma :)

IE6305N.png

Faktycznie.. Nie ma..  :wacko: 

[2018-03-19 15:40:37] [Output] : Quando$: a no jest 

No w sumie to tak..

[2018-03-19 15:40:43] [Output] : Feniks.: To jak jedziemy?
[2018-03-19 15:40:48] [Output] : Quando$: zalatwie sie i lecimy 

Ty dalej w zaparte.

[2018-03-19 15:40:59] [Output] : Quando$: jak mnie cisnie 

Poor boy..

[2018-03-19 15:41:00] [Output] : Feniks.: Masz 10 sekund, jak nie ruszysz na wagę dostajesz utrudnianie
[2018-03-19 15:41:15] [Output] : Quando$: Dales bind ze koniec kontroli 

Pisałem Ci o tym dwa razy, Ty dalej uparcie się tego trzymasz.

[2018-03-19 15:41:33] [Output] : Fabio (web): xd 
Fabio zawsze czujny. ;)

[2018-03-19 15:41:44] [Output] : Quando$: lecimy ale jak popuszcze to twoja wina xd

Biorę na siebie odpowiedzialność, najwyżej stracę.  -_- W tym momencie zacząłeś jechać, i dotarłeś do wyjazdu z załadunku, i co?

[2018-03-19 15:42:02] [Output] : Quando$: nie wytrzymam xd
[2018-03-19 15:42:09] [Output] : Quando$: daj mi 5 min

Wbiłeś afka, następnie:

[2018-03-19 15:42:32] [Output] : Gracz Quando$ zaraz wraca.
[2018-03-19 15:43:04] [Output] : Feniks.: Quando$ [AFK], 6000$, 15 score, 15 minut, przyjmujesz?
[2018-03-19 15:43:08] [Output] : Feniks.: Utrudnianie pracy Policij

Nagle się obudziłeś!

[2018-03-19 15:43:10] [Output] : Gracz Quando$ wrócił.
[2018-03-19 15:43:17] [Output] : Quando$: jedymy tylko szybko

No to jadymy!

Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie  + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało.

O mały włos co?

2ClxmDs.png

Kto by się spodziewał..

"Dał za utrudnianie chociaż trochę utrudniałem"

Piękne - złoto w czystej postaci, kwintesencja tego odwołania.

[2018-03-19 15:44:06] [Output] : Feniks.: Przeładowanie, i za utrudnianie też dostaniesz
[2018-03-19 15:44:12] [Output] : Quando$: no chyba nie xd

No raczej tak. :)

[2018-03-19 15:44:35] [Output] : Feniks.: Mandat wynosi: 9000 $, 20 score, 15 minut więzienia, przyjmujesz?
[2018-03-19 15:44:44] [Output] : Quando$: ta 

No ta.  :cool: 

[2018-03-19 15:44:55] [Output] : Gracz Quando$ otrzymał mandat w wysokości 9000$ i score 20.
[2018-03-19 15:45:03] [Output] : * Gracz Quando$ został uwięziony przez policję!

Z telefonu siedząc na więziennym tronie niczym król. :)

A więc, to koniec tej historii, można się już rozejść, cześć.  :uszanowanie: 
Edytowane przez Feniks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie  + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

Odrzucam: dojechanie na wagę zajęło 30 sekund, twoje droczenie się z Feniksem kilka minut. Skoro tak bardzo musiałeś do kibla, należało pojechać na wagę napisać że zgadzasz się na mandat i odjeść od kompa. Widocznie aż tak Cię nie cisneło. Już nie mówię, że siedzisz przed kompem do momentu aż się nie da wytrzymać...

Swoim pójściem na /zw podjąłeś działanie mające na celu uniemożliwić sprawdzenie stanu faktycznego pojazdu, tym samym utrudniłeś pracę Feniksowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wytłumaczenie: Witam witam odwołuje się do mandatu za utrudnianie. Jestem na załadunku podbija gracz Feniks daje kontrole po czym daje binda że koniec kontroli a 5s później bierze na wagę. Chciałem jechać na wage ale w tym momencie musiałem skorzystać z Toalety ale gracz Feniks nie dał mi tego zrobić pisałem żeby poczekał 5 min ale on nie. Przez niego o mały włos ........ po czym sprawdził wage było 110% ale dał mi utrudnianie + za wage chociaż troche utrudniałem ale musiałem iść do Toalety bo mnie złapało. Chcę aby oddano mi score za utrudnianie bo nie jest moja wina ze ......

Odrzucam: dojechanie na wagę zajęło 30 sekund, twoje droczenie się z Feniksem kilka minut. Skoro tak bardzo musiałeś do kibla, należało pojechać na wagę napisać że zgadzasz się na mandat i odjeść od kompa. Widocznie aż tak Cię nie cisneło. Już nie mówię, że siedzisz przed kompem do momentu aż się nie da wytrzymać...

Swoim pójściem na /zw podjąłeś działanie mające na celu uniemożliwić sprawdzenie stanu faktycznego pojazdu, tym samym utrudniłeś pracę Feniksowi.

szanuję Twoją wypowiedż. Dzieki za odpowiedzenie na te odwołanie Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Inders

Okres czasu (od/do): 21.03-25.03

Powód: Niespodziewany wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Shade*

Imię i nazwisko postaci: Dawid Rasiuu

ID postaci: 86880

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: FattyPampi

ID postaci: 90077

Wysokość zaległego mandatu: 124/110, jazda na skróty, ucieczka = 10000 $, 21 score, 15 minut więzienia

Dowód: https://imgur.com/a/hXLbS

Wystawione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gapa
ID postaci:34700
Wysokość zaległego mandatu: 8000$ 15 score i 15 min wiezienia
Dowód:

Wystawiony

Nick: Glukonegene /Frea
ID postaci:72545
Wysokość zaległego mandatu: 8000$ 15 score i 15 min wiezienia
Dowód:

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:AlameR

Imię i nazwisko postaci:Stiwi Alojzy

ID postaci:178

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jeszcze może dorzucę resztę ss.

11224921_mta-screen_2018-03-23_19-21-47.

11224906_mta-screen_2018-03-23_19-21-50.

11224907_mta-screen_2018-03-23_19-22-12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: PeacefulPad82
ID postaci: 90165
Wysokość zaległego mandatu:ucieczka, skróty, brak świateł, 30 km/h, jazda pod prąd, zawracanie na autostradzie, atak na funkcjonariusza 16500$ 37 score 75 minut x2 = 33000$ 74 score 150 minut
Dowódhttps://flic.kr/s/aHsmhwVtng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie do Frakcji

Witam, Dawno mnie tutaj nie było ale wracam na serwer po dość długiej przerwie, Zatęskniłem się za tym. Mam na imię Dawid lat 19. Moimi zainteresowaniami jest urbex, Technika oraz serwis komputerowy, Beat-box, gotowanie i kilka mniejszych. Staż na serwerze mam bardzo długi bo jeszcze za czasów kiedy serwer był zamykany i przerzucany tylko na SAMP. Od zawsze tylko i wyłącznie MTA. Jak już mówiłem miałem dosyć sporą przerwę na serwerze (rok nie cały) i wracam do was. Dlaczego policja? Byłem już w wielu frakcjach.. Pogotowie, Pomoc drogowa.. W firmach także takimi jak Security, Timbertrades, sprunki.. I kilka innych które były jeszcze przed zamknięciem serwera których nie pamiętam bo było to dawno temu. Myślę że dam radę służyć jako policjant. Regulamin znam, Jestem pracowity i zawsze staram się pilnować porządku. 

W Skrócie kilka informacji:
Nick: <|Tupt3K|>

Mam nadzieję że moje podanie będzie pozytywnie rozpatrzone.

Z poważaniem.

Tuptek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Cefi

Okres czasu (od/do): 27.03 - 02.04

Powód: Exams

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Gyro

Okres czasu (od/do): 27.03 - 31.03

Powod: Exams

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd.

Dane serwerowe:

Nick: Mieszko_1

ID: 76523

Liczba score ok 1200

Nazywam się Mateusz mam 18 lat i pochodzę z Lublina. Na serwerze goszczę już prawie 10 miesięcy i byłem w firmach jak i we frakcji. Staram się być osobą, która niesie pomoc. Mam dużo zainteresowań ale najważniejszą z nich jest mechanika samochodowa, której ciągle się uczę w technikum. Jestem w stanie wyrobić normę która jest niezbędna i staram się godzić obowiązki prywatne z grą. 

Policja?

Jest to rodzaj frakcji, w której przede wszystkim trzeba umieć zachować zimną krew i być obojętnym i nie ulegać graczowi, który łamie prawo. Odbyłem również nie wielkie szkolenie podczas dni otwartych w Policji, więc wiem co nie co jak wygląda praca lecz chciałbym poznać specyfikę jej funkcjonowania "od kuchni". 

Jestem raczej osobą, która nie ulega innej osobie oraz umiem poradzić sobie w trudnej sytuacji, a także jestem osobą ugodową w stosunkach ja - współpracownik/szef.

Myślę że moje podanie po części przybliżyło moją osobę i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chwilę obecną @IwanRk oraz

Zapraszam na PW w celu uzgodnienia terminu szkolenia.

Pozostałe podania które nie zniknęły z tematu dalej biorą udział w rekrutacji.

Postaram się do soboty dać odpowiedź.

Edytowane przez Chlebek95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam na imię Maksymilian. Mieszkam w Olsztynie.

Mam 16 lat.

W MTA gram 3 lata a na serwerze 2 lata.

Mój nick w grze to MaxGaming.

Jeszcze nie byłem w policji więc chcę się tu sprawdzić.

Zainteresowań mam dużo lecz największe to informatyka i matematyka.

uczę się w 2 gimnazjum.

Nick: MaxGaming

ID: 61470

Staż: 2 lata

Score: 244.

Mam nadzieję że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.

Z poważaniem MaxGaming

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wcześniejsze podanie omyłkowo edytowałem i usunąłem, będąc na telefonie, więc pozwolę sobie napisać kolejne z prośbą o usunięcie tamtego posta. Dziękuję!

Nazywam się Dawid, mam osiemnaście lat i pochodzę z Tczewa, woj. Pomorskiego.

Obecnie jestem strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej, przez co mój czas jest różny, jest go ogólnie mniej, jednakże z problemem wyrobienia normy problemu by nie było.

Interesuje się m.in. strażą, muzyką, rozgrywkami ASG czy też motocyklami. Na serwerze gram dość długi czas wliczając moje przerwy, przez ten okres czasu gościłem w wielu firmach m.in. Petrol, Bonhart, Final Build czy też frakcjach typu Policja, Pogotowie, Pomoc Drogowa czy dawne, dawne Taxi. Miałem już styczność z Policją na PTSie za czasów Wiejskiej, frakcja ta byłaby formą przyjemnego spędzania tego bardziej wolnego czasu, za czasów gry Wiejskiej grało mi się super i zwyczajnie chciałbym to powtórzyć, zbijając swój wolny czas właśnie tutaj. Na serwerze gram od dłuższego czasu pod nickiem Boleslaw, moje score to ponad 1200 i wciąż będzie rosło, ID 43658.

Pozdrawiam,

Boleslaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.