Skocz do zawartości
LiQuidly

Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram nabór, poszukuję jednego pracownika. Zachęcam do składania podań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Nazywam się Michał, mam 16 lat, teraz po wakacjach, będę uczęszczał do liceum ogólnokształcącego. Mieszkam w pięknej wsi zwanej Bobrek, która znajduję się na południu Polski. Interesuję się piłką nożną, motoryzacją. W przyszłości chciałbym zostać prawnikiem, lecz nie wiem czy ten cel się nie zmieni.
Na serwerze można mnie spotkać pod nazwą ReD oraz ID 4863. Gram tu sporo, bo już kilka latek :D. Moje score wynosi 2345. Czas online to około 30 dni. Raz byłem w tejże firmie za czasów LiQuidly'iego oraz Koxik'a. Potrafię dogadać się z innymi, zawsze można na mnie polegać. Wybrałem tę firmę, ponieważ panuje tutaj wspaniała atmosfera, oraz są dobre zarobki. :)

Pozdrawiam

ReD/Michał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam,

w związku z otwarciem naboru firmy SaleX chciałbym przedstawić swoją kandytaturę. Mój nick na serwerze to Pagani. ID postaci moje to 16095. Na serwerze gram od września 2014 z kilkoma przerwami zpowodowanymi życiem prywatnym. Aktualnie posiadam około 1130 score. Pracowałem w Firmie Sprunk Trans Inc, Pomoc Drogowa - tam doszedłem do stanowiska szefa Pomocy Drogowej, Pogotowie, Policja. Mam 20 lat, pracuję aktualnie w firmie jako spawacz. Jestem osobą spokojną i nie dążę do żadnych kłótni. Umiem dostosować się do każdych warunków pracy jakie panują w firmie czy frakcji. Na serwerze mogę spędzić od 2h do 3h zależy to też od życia prywatnego i pracy. W weekendy przeważnie mogę dłużej pograć.

Z poważaniem,

Pagani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjęty zostaje Michał z pięknej wsi zwanej Bobrek, aka ReD. Zgłoś się do mnie w grze z informacją kiedy będzie można Cie dodać, zapoznaj się z regulaminem i witaj w firmie :D

Nabór ZAMYKAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nabór zostaje OTWARTY. Szukam dwóch aktywnych pracowników. Zachęcam do składania podań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam serdecznie ! 

Żeby było miło to może zaczniemy od imienia, a imię brzmi Kuba. Mam 18 lat. 
Mam wesołe usposobienie, codziennie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Chętnie pomagam innym kiedy potrzebują pomocy. Mam dużo zalet, ale jak każdy człowiek mam też wady.
Nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Moje zainteresowania są wszechstronne. W wolnym czasie gram w koszykówkę i uprawiam rożne inne sporty. Często jeżdżę na rowery. Lubię słuchać Disco Polo i innej muzyki. Lubię siedzieć przy komputerze, ale staram się nie spędzać z nim zbyt wiele czasu. 
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany, gdyż na co dzień spotykam się z wieloma wyrazami sympatii, które staram się odwzajemniać. 
Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w koszykówkę, pływać i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer. Uwielbiam słuchać Disco Polo, dlatego często wyjeżdżam z przyjaciółmi na różne koncerty. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu.
Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszony niemałą dawką humoru. 

Na serwerze można mnie spotkać pod nickiem Truskawka. Posiadam ~1950 score. Czas online na serwerze: 27d 6h. Swoją przygodę na serwerze zacząłem w październiku 2014 roku. Pracowałem w firmach takich jak Petrol i upadłe Fast Cargo. Miałem też przyjemność pracować w Pomocy Drogowej. Moje id: 19442.

Mam nadzieję, że się podobało, dziękuję i powodzenia, hej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjęty zostaje Truskawka. Zgłoś się do mnie lub Pidzeja żebyśmy Cie dodali, zapoznaj z regulaminem. Nabór trwa dalej, poszukuję jeszcze JEDNEJ osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam cały zarząd firmy SaleX

Nick: hrupek

Score: 85

Czas online : 21 godzin

Id : 38304

Witam mam na imę Łukasz i mam 15 lat. Chciałbym dołączyć do firmy ponieważ nie lubię sam spędzać czasu. Jestem miły i uśmiechnięty oraz (jak niektórzy twierdzą) uczynny.Lubię grać w gry/modyfikacje związane z ciężarówkami ponieważ interesuje się motoryzacją.Umiem pracować w grupię i posiadam wysoką kulturę osobistą

oraz jestem bardzo pracowitą osobą.

Mam nadzieje że to podanie was przekonało abym dołączył w wasze szeregi :)

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten post nie jest edytowany.Poprostu przrez pomyłke dodałem ten sam który jest powyżej drugi raz

Edytowane przez LUKI909

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanownego szefa firmy transportowej SaleX.

W związku z otworzeniem naboru na kierowcę w wyżej wymienionej firmie postanowiłem wysłać do Pana mój list motywacyjny.

Mam na imię Przemysław. W tym roku skończyłem 15 lat, a zacząłem 16. Mieszkam w małej miejscowości o nazwie Mokobody. Znajduję się ona na wschodzie województwa mazowieckiego. Moje zainteresowania to ciężarówki, komputery i piłka nożna. W przyszłości chciałbym zostać zawodowym kierowcą ciągników siodłowych, a jak to się nie powiedzie to drugim moim osobistym marzeniem jest zostanie deweloperem gier w wielkich wydawnictwach, takich jak CDP RED, Ubisoft, EA Games.

Dlaczego SaleX? Odpowiedź jest prosta. Lubiłem tą firmę. Popełniłem wielki błąd, że z niej odszedłem. Chciałbym wrócić na stare śmieci, pożartować na teamchacie, porzucać kur**mi tam i ówdzie (joke :E). W firmie liczyłbym na miłą, spokojną atmosferę. To samo chcę zaoferować od siebie. Raczej (RACZEJ :E) jestem spokojnym człowiekiem. Zresztą, mój były i mam nadzieję przyszły szef wie o tym najlepiej. 

Obecnie na serwerze posiadam około 890 score. Na serwerze gram od 2011 roku. Moje ID to 10331.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam
Kickoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kickoon zostaje przyjęty. Mam nadzieję, że już nas nie zostawisz. Zgłoś się do mnie jak będziesz mógł być dodany, przypisze Ci zestaw. Nabór zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry, zwolniło się jedno miejsce, także tego. Nabór uważa się za OTWARTY.

TRZY miejsca WOLNE!

Edytowane przez Lipazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam na imię Sebastian pochodzę z Katowic za mną 18 wiosen. O reaktywacji serwera dowiedziałem się jakiś czas temu założyłem konto lecz miałem problemy z starym już komputerem. 3 dni temu kupiłem nowy i wbiłem już 100 score. ID-17265 z innych gier trochę wyrosłem i długo szukałem takiej co mi się nie znudzi tego samego dnia :) wtedy przypomniałem sobie o starym dobrym MTA przy którym straciłem tyle godzin życia i nerwów że aż zakręciła się łezka :) .

Na trucku grałem w 2011 - 2013 r mapę opanowałem na pamięć przed wyłączeniem serwera byłem w firmie WombaTa zapomniałem nazwy. Posiadam ts3 i zawszę z niego korzystam podczas gry. Aktywność myślę że uczciwie mogę powiedzieć 5 godzin dziennie to minimum. Pozdrawiam i życzę miłej gry, ( Czas gry 1 dzień 2 godziny 53 minuty )

Edytowane przez DeEsDiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam na imie Kamil mam 17 lat i chodze do 1 klasy technikum w Radomiu.Na codzień gram w cs go.Reszte czasu spędzam z przyjaciółmi.W wolnych chwilach gram w MTA.Gdy tylko zobaczyłem że jest nabór od razu postanowiłem napisać podanie ponieważ zawsze chciałem być w firmie Salex z powodu fajnej ekipy a jeszcze lepszego szefa.Jestem uprzejmy,życzliwy,radosny,przyjacielski i zawsze pomagam osobą którzy potrzebują pomocy.Informacje dodatkowe.

Nazwa w grze.kamys

Staż.5 tyg.

Z góry dziękuje.Pozdrawiam.Cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam na imie Mateusz mam 19 lat.Mieszkam w województwie łódzkim.W MTA gram od paru miesięcy tak to grałem w SAMP'a.

Na serwerze gram już jakiś czas.Jestem spokojnym człowiekiem,miłym i pomocnym.

Mój nick na serwerze to Matix,

Score posiadam 65 cały czas rośnie :D 

ID postaci to 30622

Staż coś około dwóch miesiecy

Czas online 16h 57min 

Pozdrawiam Matix:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjęty zostaje Kamys, nabór trwa dalej, zostały dwa wolne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym namyśle przyjęty zostaje również DeEsDiego. Zostaje ostatnie gorące miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam na imię mi Miłosz, pochodzę z Grudziądza i mam 15 lat... Interesuje się modelarstwem i elektroniką. Swoją przygodę na Ciągnikach siodłowych rozpocząłem w wieku około 10 lat kiedy pierwszy raz tata zabrał mnie do Francji...A zapomniał bym wtrącić mój Ojciec jeździ na Ciągnikach... I to on podjarał mnie tym wszystkim. Zaczeło się od różnych gierek typu: ETS1 , ETS2 i również Germany truck symulator... troszkę ich było ale to nie to jest w tej wypowiedzi najważniejsze najważniejsze jest to że wpadłem kiedyś na grę MTA :) I od tego czasu gram w nią kiedy tylko mam czas....Pozdrawiam calutki Salex :)

Co do stażu: Staż na tym serwerze mam ponad 1 miesiąc...

Score: 367+ i wciąż rośnie :)

Jeżeli chodzi o ostatnią pracę: To pracowałem w Petrolu...

ID Postaci: 37388

Nick: RawBlu[e]

I na zakończenie bardzo dziękuję za przeczytanie mojego podania o pracę i z góry dziękuję... I pozdrawiam calutki Salex i życzę szerokości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam 14 lat , Na imie mi Przemysław jestem z pod mazur.  Posiadam 21 scora , lecz myślę ,że do jutra dam radę dobić 100 poświęcę się dla firmy ! Chciałbym dołączyć firmo Salex. Jestem często na serwerze . Gram dużo całkiem . Umiem jeździć , i myslę ,że nie zawiedziecie się na mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Astirek

Staż: pół roku 

Ilość score: 1900

ID postaci: 852

Witam szefa Salexu Lipazego

Coś o mnie:

Witam.Nazywam się Kacper,mam 17 lat.Mieszkam w okolicach Lublina.Interesuję się informatyką,motoryzacją oraz sportem.Uczęszczam do Technikum informatycznego.

Posiadam kulturę osobistą,jestem osbobą spokojną.Staram się nie popełniać błędów ortograficznych lecz niekiedy się zdarzają.Posiadam 1900 score ( na chwilę obecną).

Przez ten czas miałem okazję pracować w firmach i frakcjach takich jak:Fast Cargo,Security Transport,Sprunk Trans Ins,Pomoc Drogowa i potem zostałem szefem firmy Hit Transport.

Żaden szef ani pracownik nie miał do mnie żadnych zastrzeżeń.Na samą grę poświęcam bardzo dużo czasu.Mam bardzo dużo czasu na grę.

Na serwerze nie byłem jeszcze ani razu banowany.

Jestem skromny do pomocy innym graczom,każdy może na mnie polecgać.Każdy mi ufa.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, z poważaniem Astirek 

Pozdrawiam Astirek

Edycja postu skreśla automatycznie kandydata. Proponuje nauczyć się czytać. // PJ

Edytowane przez P_J

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
                                                                           Witam szefostwo firmy  SaleX.

NICK : Qubsonx

Liczba score : 197 w dalszym ciągu rośnie.

Staż na serwerze : Od końca Czerwca ok 4 tyg (miesiąc)

Jeśli chodzi o aktywność to jestem na serwerze codziennie od 5-6 godz , oczywiście mogę dłużej .

ID : 19143

Czas Online : 41 godz. Nie jest to dużo od razu zaznaczam , grając samemu często jest nudno dlatego m.in piszę to podanie.

Dlaczego właśnie ja ?

Dlaczego ja zasługuję na stanowisko w tej firmie ? Zacznę od tego ,że jestem sumiennym graczem , wykonuje narzucone mi obowiązki , w MTA gram od dawna pamiętam ,że zaczynałem w 2012r. więc trochę czasu upłynęło przez te 3 lata bywałem i krócej i dłużej na naprawdę wielu serwerach głównie RPG , zazwyczaj były tam systemy "paczek" czyli coś takiego jak na tym serwerze tylko mało rozwinięte mam doświadczenie w grze na takich serwerach bywałem w wielu frakcjach , ale nie o to w tym chodzi przejdę do rzeczy które są istotne moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja ale raczej ta " ciężka" tzn. właśnie ciężarówki , samochody dostawcze  itd. ponad to chciałbym zaznaczyć ,że tak jak wymaga tego szefostwo firmy jestem także pracownikiem ostrożnym nie lubię jeździć nawet lekko draśniętym samochodem dlatego bardzo uważam na samochód tym bardziej na ładunek , jestem przyzwyczajony do tego iż kiedy uszkodzę pojazd , a tym bardziej zawartość naczepy poniosę za to karę finansową zdaję sobie z tego sprawę ,że trudno dostać się do firmy z takim poziomem ale pisząc to podanie bardzo się staram rozumiem także ,że praca w takiej firmie to duża odpowiedzialność za tabor firmowy ale także za masę innych rzeczy ale myślę ,że mimo wszystko dam radę ,  dlatego chciałbym zasilić szeregi waszej firmy ponieważ właśnie firmy najbardziej mi odpowiadają jako miejsce pracy na tym serwerze. Byłbym bardzo zadowolony gdybym się dostał do waszej firmy . Liczę na pozytywny wynik w rekrutacji.

Pozdrawiam , Qubson . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W odpowiedzi na nabór do firmy SaleX. zgłaszam swoją kandydaturę na kierowcę. Posiadam wysoką kulturę osobistą, którą wykazuję podczas gry na serwerze oraz w rzeczywistości. Staram się pomagać nowym graczom, odpowiadać na postawione mi pytania. Jestem bardzo komunikatywny potrafię dogadać się z każdym graczem i w razie problemu pomóc mu. Uczęszczam do technikum profil mechatronik 2 klasa od września będzie już 3. Interesuje się motoryzacją a szczególnie starszymi samochodami z klasą, interesuję się również sportem. Miałem przyjemność pracować już w firmach Fast Cargo x2, SaleX  i w Petrol. Nie było na mnie jakikolwiek skarg czy uwag. Wiem co to praca w firmie i jak wywiązywać się z powierzonych mi obowiązków. Gram pod nick’iem Lobus(id 19232). Posiadam 433scor . Na serwerze spędzam po dwie lub więcej godzin dzienie. Czas gry na obecną chwile wynosi 1367godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.