Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Majlosz

Powód: Po 2 miesiącach nienagannej( :E) pracy w PEDE, opuszczam szeregi zadowolony ze swoich marnych osiągnięć i narzekania na to, że nikt, kuuurde nikt nie zbiera pojazdów z mapy. Ale ogólnie frakcje polecam, mili ludzie, szef przyjazny pracownikom, a pieniądze takie, że Grażyna by mogła nakupić kapuczyny na następne 3 miesiące. Ale ogólnie to papatki. 

TeTe odstawiony i zatankowany pod kurek.

Zwolniony bez kary 24.06.2018r. o godz. 17:36      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Gość ZiomeK napisał:

Nick : ZiomeK

Powód : a bo nudno w Pede już :(

TT odstawiłem zatankowałem

Nie wiem co sie stało :C. no to tak i tak :E

Zwolniony bez kary 30.06.2018r. o godz. 02:33     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Torrcik

Powód: Przyszedl okres wakacyjny a co za tym idzie lekki zapieprz w robocie. W związku z pracą i sprawami prywatnymi itd nie dam rady wyrabiać normy albo norma ta byłaby ledwo ledwo ledwo wbijana. Nie chce trzymać miejsca skoro ktoś nowy na pewno będzie bardziej aktywny niż ja. Dzięki Cumster za danie mi szansy. Mam nadzieję że nie żałujesz :). Zycze wszystkim powodzenia. Żegnam 

Zwolniony bez kary 05.07.2018r. o godz. 00:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Karlosow

Powód (opcjonalne): Wyjaśnione na PW. TT odstawiony i zatankowany, dziękuje za danie mi szansy i powodzenia :)

Zwolniony bez kary 05.07.2018r. o godz. 00:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: PiotrMagnum

Id: 46399

Powód: Wyjechałem do pracy i nie mam dostępu do komputera jak i czasu na grę. Dziękuję za danie mi szansy pracowania w najlepszej frakcji na serwerze :)

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Virtual

Powód : Szczerze mówiąc po tym czwartym razie w PD już powoli mi się to znudziło więc opuszczam te szeregi prawdopodobnie po raz ostatni. Chciałbym podziękować Cumsterowi napowi za danie mi szansy w tej jakże wspaniałej frakcji no ale jak pisałem wyżej nie mam już weny do grania. TeTe zostało odstawione na baze zatankowane po korek. Powodzenia w dalszym rozwijaniu!! Serdeczne JOFE z wami <3

Zwolniony bez kary 07.07.2018r. o godz. 03:35     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BaNaN

Powód (opcjonalne): Powodem są wakacje i brak chęci do siedzenia przed kompem. Myślę że po wakacjach przyjmę się znowu i że przyjmiecie tak dobrze jak za pierwszym razem. TT'ek został zatankowany do pełna i odstawiony na baze. 

Zwolniony bez kary 07.07.2018r. o godz. 03:35     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kowal155

Powód (opcjonalne): Po miesiącu w PD czas na zmianę i pójście spróbować czegoś innego. Było bardzo miło i na pewno tu wrócę. Proszę o zwolnienie po rozliczeniu :) Pozdrawiam. :) 

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ukaszhere

Powód: Powiedzmy, że minął roczek, było bardzo miło. Dziękuję  :)

Zwolniony bez kary 12.07.2018r. o godz. 22:05     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi