Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Torrcik

Powód: Przyszedl okres wakacyjny a co za tym idzie lekki zapieprz w robocie. W związku z pracą i sprawami prywatnymi itd nie dam rady wyrabiać normy albo norma ta byłaby ledwo ledwo ledwo wbijana. Nie chce trzymać miejsca skoro ktoś nowy na pewno będzie bardziej aktywny niż ja. Dzięki Cumster za danie mi szansy. Mam nadzieję że nie żałujesz :). Zycze wszystkim powodzenia. Żegnam 

Zwolniony bez kary 05.07.2018r. o godz. 00:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Karlosow

Powód (opcjonalne): Wyjaśnione na PW. TT odstawiony i zatankowany, dziękuje za danie mi szansy i powodzenia :)

Zwolniony bez kary 05.07.2018r. o godz. 00:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: PiotrMagnum

Id: 46399

Powód: Wyjechałem do pracy i nie mam dostępu do komputera jak i czasu na grę. Dziękuję za danie mi szansy pracowania w najlepszej frakcji na serwerze :)

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Virtual

Powód : Szczerze mówiąc po tym czwartym razie w PD już powoli mi się to znudziło więc opuszczam te szeregi prawdopodobnie po raz ostatni. Chciałbym podziękować Cumsterowi napowi za danie mi szansy w tej jakże wspaniałej frakcji no ale jak pisałem wyżej nie mam już weny do grania. TeTe zostało odstawione na baze zatankowane po korek. Powodzenia w dalszym rozwijaniu!! Serdeczne JOFE z wami <3

Zwolniony bez kary 07.07.2018r. o godz. 03:35     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BaNaN

Powód (opcjonalne): Powodem są wakacje i brak chęci do siedzenia przed kompem. Myślę że po wakacjach przyjmę się znowu i że przyjmiecie tak dobrze jak za pierwszym razem. TT'ek został zatankowany do pełna i odstawiony na baze. 

Zwolniony bez kary 07.07.2018r. o godz. 03:35     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kowal155

Powód (opcjonalne): Po miesiącu w PD czas na zmianę i pójście spróbować czegoś innego. Było bardzo miło i na pewno tu wrócę. Proszę o zwolnienie po rozliczeniu :) Pozdrawiam. :) 

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ukaszhere

Powód: Powiedzmy, że minął roczek, było bardzo miło. Dziękuję  :)

Zwolniony bez kary 12.07.2018r. o godz. 22:05     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwolniony zostaje Dr@ke z powodu braku aktywności od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Hubert
Powód: Długa nieobecność

28.07  01:15

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwolniony zostaje Maxior

Powód: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: AdixON

Powód (opcjonalne): Robota na mnie czeka

Dziękuje Cumster'owi i Lobus'owi za daną mi szansę pracowania u was

AdixON

Zwolniony bez kary 05.08.2018r. o godz. 13:57     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Kassar

Powód (opcjonalne): Ciągła rutyna, brak porozumienia się z szefostwem.

Zwolniony bez kary 05.08.2018r. o godz. 13:57     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster
Przez Karot,

Brak porozumienia z Twojej strony, znam sytuację. Zapomniałeś dopisać, że zwalniasz się z powodu ostrzeżenia, które dostałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Volff
ID: 44111
Okres pracy: Miesiąc (4 okresy rozliczeniowe z wyrobioną pełną normą minut)
Powód: Natłok obowiązków w pracy, brak czasu na wyrabianie normy

Zwolniony bez kary 07.08.2018r. o godz. 12:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: MeBuS

Okres pracy: 2 dni

Powód: Wtajemniczeni wiedzą, oraz też odchodze z PTS na zawsze.

Zwolniony z karą 550sc 17.08.2018r. o godz. 18:24     Ucieczka przed odpowiedzialnością to żałosny wybór...  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Vacior

Powód (opcjonalne): Chęć wożenia towarów, Dzięki za szanse Cumster! Jeszcze tu wrócę :E.

A i bym zapomniał Cumster to nap :E

Zwolniony bez kary 19.08.2018r. o godz. 15:05     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Andres.
ID: 1768
Powód: Time to change, TT on base , Thanks for The oppotunity :D

Fired without penalty 22.08.2018r. o godz. 15:22     Thanks for your time and good luck with further career  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Xr95

Powód (opcjonalne): Dziękuje za wspólną grę, ale mam aktualnie ważniejsze rzeczy na głowie.

Zwolniony bez kary 25.08.2018r. o godz. 00:25     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Radja

Powód (opcjonalne): Brak czasu na grę.

Zwolniony bez kary 08.09.2018r. o godz. 22:00     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: BeTa

Powód (opcjonalne): Z wielkim bólem chciałbym przeprosić Zarząd Pomocy Drogowej.... Niestety mój laptop odmówił posłuszeństwa,  po prostu tzw.(złamał się w pół) .

Chciałbym ustąpić miejsca innym powodzenia :(

Kare biorę na klate .

PS.Postaram się otrzymać Unbana na kompie 5 października, może coś z tego wyjdzie..

Pozdrawiam Ostatni Raz BeTa ............

Zwolniony bez kary 11.09.2018r. o godz. 21:41     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick : Darkusino 
Powód : Brak czasu na grę spowodowany szkołą oraz treningami i życiem towarzyskim. ;C
Ttka zaraz odstawie na bazę.
Pa Pa ;c

Zwolniony bez kary 11.09.2018r. o godz. 21:41     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam a bardziej żegam chciałbym odejść z pomocy drogowiej to był dla mnie bardzo miły czas. Ale przyszła pora więc prosił bym o zwolnie ponieważ mam problem z nabiciem normy z powodu szkoły kiedyś może wroce.

ID:96035

Nick: AgentTecza

Pobyt: 10lipca-14 sierpnia

Ps.Proszę o zwolnienie po wypłacie sorry za edit ale musiałem to dodać

Edytowane przez AgentTecza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Zykfrydes

Powód (opcjonalne): Parę nieciekawych wydarzeń i nowa ciekawa oferta.

Czas pracy mechanika się skończył o 22 także zapytawszy Cudaka mogę być na truckerce.

Proszę o zwolnienie po wypłatach, ponieważ mam kryzys pieniężny .

Możliwe, że kiedyś tu wrócę , jak mogłem dawałem z siebie 100%.

Dzięki Cum za danie mi szansy ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Ziomek

Powód: Długa nieaktowyność

Zwolniony bez kary 18.09.2018r. o godz. 17:07      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: youngkoniur

Powód (opcjonalne): -

Zwolniony bez kary 6.10.2018r. o godz. ~20:00   Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edytowane przez Cumster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi