Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrutacja otwarta, zapraszam do pisania podań. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd Pomocy Drogowej.

Nazywam się Oskar, lat mam 17 na karku. Ubiegam się o stanowisko pracownika pomocy drogowej ponieważ potrzebuje wykorzystać swój czas wolny, jestem aktywny na forum i serwerze. Gram na serwerze już 2 lata, moj nick z gry to Ravtis, obecnie na koncie posiadam 670score. Nie mam złej opinii na serwerze. Jestem osobą trzeźwo myślącą i starannie wykonującą swoje obowiązki. Pracowałem już w pomocy drogowej, poprawnie zdałem egzamin wstępny Lobusem i Cumsterem. Doświadczenie mam duże, niestety zrezygnowałem z pewnych powodow. Jednym z powodów bylo słabe dogadywanie się z wcześniejszymi pracownikami. Chciałbym troszkę zarobić i pomagać innym. Chcę wykorzystać swój czas. Dużo pracowników PD namawiało do złożenia podania, szczególnie @Polak333 więc postanowiłem spróbować drugi raz w PD.

Liczę na powodzenie, potrzebuje pracy bardzo.

Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: andrzej

ID: 97336

Score:255

witam mam na imie Andrzej jestem z malej miejscowosci kolo wroclawia w MTA gram od kilku miesiecy chcial bym zatrudnic sie u was poniewaz lubie duzo jezdzic i pomagac innym niestety mialem ostatnio przykra sytuacje przez ktora zostalem zwolniony z poprzedniej firmy za przeklenstwo bez mozliwosci wyjasnienia z jakiego powodu tak zareagowalem....staram sie pilnowac pracy oraz nie wyzadzac krzywdy innym gracza niestety nie wszyscy gracze sa mili i zdarzalo mi sie nie raz ze jakis gracz po prostu bez powodu mnie atakowal i probowal rozjechac albo pobic bez powodu ....dlatego zdarzalo mi sie przeklnac ....prosil bym abyscie zrozumieli mnie i pozytywnie rozpatrzyli moje podanie  poniewaz zalezy mi na tej pracy jesli pozwolicie mi na dolaczenie do waszego grona pracownikow to udowodnie ze jestem dobrym kierowca  znam dobrze mape i sumiennie wywiazuje sie z powierzonego mi zadania.

prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i danie mi szansy na wspolprace w wami.

Edytowane przez andrzejjj123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: andrzej

ID: 97336

Score:260 

witam mam na imie Andrzej jestem z malej miejscowosci kolo wroclawia w MTA gram od kilku miesiecy chcial bym zatrudnic sie u was poniewaz lubie duzo jezdzic i pomagac innym niestety mialem ostatnio przykra sytuacje przez ktora zostalem zwolniony z poprzedniej firmy za przeklenstwo bez mozliwosci wyjasnienia z jakiego powodu tak zareagowalem....staram sie pilnowac pracy oraz nie wyzadzac krzywdy innym gracza niestety nie wszyscy gracze sa mili i zdarzalo mi sie nie raz ze jakis gracz po prostu bez powodu mnie atakowal i probowal rozjechac albo pobic bez powodu ....dlatego zdarzalo mi sie przeklnac ....prosil bym abyscie zrozumieli mnie i pozytywnie rozpatrzyli moje podanie  poniewaz zalezy mi na tej pracy jesli pozwolicie mi na dolaczenie do waszego grona pracownikow to udowodnie ze jestem dobrym kierowca  znam dobrze mape i sumiennie wywiazuje sie z powierzonego mi zadania.

prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i danie mi szansy na wspolprace w wami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zarząd Pomocy Drogowej.

Witam mam na imię Dawid jestem z Wólko Kosowskiej blisko Warszawy mam 12 lat ale wiem co mam robić bardzo lubię pomagać.

Chciałbym dołączyć ponieważ no tak jak mówiłem lubię pomagać i bardzo lubię policję,straż miejską i pogotowie.

Więc proszę przyjmijcie mnie błagam.

Proszę rozpatrzcie to o przyjęcie mnie i dacie mi szansy na dołączenie i współprace z wami.

Z góry dziękuje i pozdrawiam Dawid.

W grze mam nazw dawidyiy1

Edytowane przez dawidyiy
Zapomniałem coś napisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi