Skocz do zawartości
Legend

Nabór [OTWARTY]

Rekomendowane odpowiedzi

chce zostać pomocą drogową na tym serwerze dlatego składam to podanie ogólnie to ogarniam bo grałem na podobnym serwie ale go zamkneli wiec jestem lekko doświadczony w te klocki.

Edytowane przez macirix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Id postaci:61948

Imię i nazwisko postaci: Michal Gnojowski

Cześć, mam na imię Michał. Na serwerze posługuję się nickiem TransMichal. Mam 14 lat, pochodzę z małej wsi położonej 15km od Rzeszowa (Podkarpackie). Interesuję się jazdą na rowerze, motoryzacją, komputerami i oczywiście grami komputerowymi. Na serwerze gram już dłuższy czas, (nie wiem kiedy zacząłem, ale chyba około 2 lat temu) przez który zdobyłem ponad 900 scora. Pracowałem na trucku w firmie - Zoomie. Jestem ciekawą, zabawną i łatwo dogadującą z każdym osobą. Chcę dostać się do pomocy drogowej, ponieważ zawsze mi się podobała i często jej po prostu brakuje. Na grze spędzam kilka godzin dziennie, więc 5 godzin na tydzień to żaden problem. Dziękuję za przeczytanie podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nazywam się Mateusz i mam 15 lat. Na chwilę obecną uczęszczam do 3 klasy gimnazjum w dosyć małym miasteczku położonym 60 km od Kielc. Z charakteru jestem spokojny, lecz czasami mam chwile, z których łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, jestem również wesoły, bardzo często się śmieje, jednak śmiech to zdrowie :D Poza tym jestem odpowiedzialny i pracowity. Gdy zostanie mi nałożona jakaś praca, staram się wykonywać ją najlepiej jak tylko potrafię, co prawda zdarzają się czasami błędy, ale jesteśmy tylko ludźmi. Interesuje się motoryzacją, informatyką (gdy skończę gimnazjum mam zamiar wybrać się do technikum na profil informatyczny) oraz jazdą na rowerze. O ile dobrze pamiętam, na serwer pierwszy raz zawitałem w 2014 roku i do tej pory udało mi się zdobyć ponad 670 scora, znam dobrze serwer, często udzielam się na czacie w celu pomocy nowym graczom. We wcześniejszym czasie, udało mi się pracować w firmach takich jak Rico-Trans oraz 2x Petrol. Na końcu chciałbym dodać, iż zapoznałem się z regulaminem i wymogami, które nie robią dla mnie żadnych przeszkód i śmiało dam sobie z nimi radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi