Skocz do zawartości
x.goody

Nabór [OTWARTY]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zarząd Pomocy Drogowej chciałbym dojść do waszej Frakcji 

cos o sobie 

Mam na imie Juliusz   Aktualnie chodziłem  do 1 liceum Policyjne jestem osobą mądrą kulturalną nie dre mordy w szkole dobrze się  uczyłem  miałem  same  4 5 mam bardzo duzo kolegów duzo razy jak mieliśmy  projekt do przygotowanie byłem  liderem nie mam zadnych zagrozen często sie uczę.
Moim zainteresowaniem jest motocross co dzień jak nie pada i nie ma śniegu  to wyjeżdżam na żwirownie z ekipą ak wrócę do domu to przebieram się i jadę rowerem [bmx] na miasto. Jeszcze interesuję sie piłką nożną  chodzę na halę pograć sobie z kolegami. Mam dziewczyne nazywa  się kinia  poznałem ją na imprezie pogadaliśmy i jakoś sie tak złożyło 
Mam psa Yorka nazywa sie lolek xd jest zadbany     lubie  z nim wychodzić na spacery  do lasu 

Trochę o serwerze 

Nick Maxior 

id Postaci 1305

Ostatnia Firma Petrol [ Przechodze do pomocy Drogowej ]

Score 162

Mam nadzieje ze Moje podanie zostanie pozytywnie rozczytane :) Pozdrawiam mam nadzieje ze się dostane zyczę miłego Dnia

Edytowane przez karlos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam na imię Hubert  mam 14 lat pochodzę z wsi w województwie pomorskim uczęszczam do szkoły podstawowej w Krokowej Im. Kadm. Włodzimierza Steyera. Do mechaniki ciągnie mnie już od roku, mój tata otworzył warsztat i co dzień w wakacje siedzę i obserwuje często mu pomagam i znam się już na rzeczy. Jestem spokojny oraz kulturalny zawsze miły i pomocny, gram na serwerze od dawna lecz zrobiłem sobie przerwę oraz nowe konto nigdy nie byłem w żadnej firmie ani frakcji mam nadzieje ze dostanę się na to stanowisko.

imię postaci:James

Nazwisko postaci: Cena

Lączny czas online: 90 minut.

id:96664

Edytowane przez 4NG3L

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi