Skocz do zawartości
Miniuu

Reclutmeint [Closed]

Rekomendowane odpowiedzi

wl4Tmw1.png

Applications should be submitted in the form of any, we count on your creativity

The information that must appear in the application

-Nick in the game

-the amount of score

-ID Form

-internship on the server

-the total time online.

Requirements:

-High Personal culture and activity: D

-CV Min. 7 sentences.

Edytowane przez Andres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

We open the call for active and reliable employees, do not hesitate to send your request, the company will have new changes and new specializations ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W związku z otwartym naborem chciałbym złożyć swoje podanie. Na początku wypada się przedstawić a więc mam na imię Szymon, mam 15 lat oraz pochodzę z okolic Krakowa. Na serwerze kryje się pod nickiem VillereK. Staram się aktywnie grać lecz czasami potrzebuje odpoczynku bo wszystko w końcu zaczyna się nudzić. Ilość mojego score na obecną chwile wynosi 600 i cały czas rośnie. Moja ortografia raczej nie jest jakaś najgorsza więc raczej nie było by ze mną problemów. Firmy w których byłem: Petrol x2, KorCud, FunCola.

ID Postaci: 44

Staż: około 3-4 lata.

Score: 600

Nick: VillereK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W związku z ogłoszeniem o otwartym naborze chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na posadę kierowcy.Mam na imię Kuba mam 16 chodzę do liceum.Pochodzę ze wsi obok Torunia i interesuję się oraz mam do czynienia z ciężarówkami i ogólno pojętym transportem. Mój nick na serwerze to Dunde511k.Moją ortografię uważam za dobrą i nie popełniam błędów,ostatnio gram dosyć dużo więc z normą i robienie ponad normę problemu mieć nie będę.Moje score to 327 i rośne regularnie.

Na serwerze byłem w jednej firmie GNW Fresh Company oraz mam doświadczenie w dużych firmach z Ets2 Multiplayer.

ID Postaci 19365

Staż: Mniej więcej dwa lata

Score: 327

Nick: Dunde511k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Accepted is Villerek, Congratilations, Come to server for add you !

We seek another two employee! 

Edytowane przez Andres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wobec tego, iż nabór został otwarty chciałbym przedstawić moje podanie. Mam na imię Kacper, pochodzę z Brzeska i mam 15 lat. Mój staż na serwerze to ponad 200 przegranych godzin, gram około 3 lata. Firmy w których pracowałem to FunCola i KorCud. Moja aktywność na serwerze jest bardzo wysoka, jeśli mam ochotę na grę to gram nawet 8 godzin dziennie. 

ID postaci: 20146

Staż: około 3 lata

Score: 860 (ciągle rośnie)

Nick: FuciaK

Edytowane przez fuciak222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FuciaK you are Acceped, congratulations !  

search of the last employee, encourage writing!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello !

For the omening call for employees, I want to apply for a post. My name is Denisa and I am from Romania, I am 18 yeas old. In my free time I play  PTS. In weekend I play PTS amount 7-8h a day.  I would like to be in International Transport because I never wasn't in a company and I think that is it great. I would like to be in the company because I think that is fun and I think that we can be a good team. My nick on server is Deni. I am not an old player but i think that I can become one. 

Nick: Deni

Score: 105

ID: 51359

Gameplay time: amount 2 days 

Edytowane przez DenisaIarmila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deni you are Acceped, congratulations !  

Reclutmeint Continue :D 

Edytowane przez Andres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello International Transport,

Playing on this PTS server regularly for a long, long time, it is time for me to try a job in company like yours, with a great atmosphere. ^^

My real name is Mickaël and I'm 24, I live in France.

Nick: StormX

Score: 2610

ID: 13497

Gameplay time: +600 hours (yet)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.