Skocz do zawartości
CTPX

Zaczynamy!

Rekomendowane odpowiedzi

dBbvMFx.png

Witajcie

Krótko, zwięźle i na temat - Zostałem przydzielony do prac nad obiektami serwerowymi, stąd pojawia się ten temat, w którym chcę przedstawić swój plan działania.

Po pierwsze potrzebuję od Was - graczy informacji, a także własnych opinii na temat obecnego stanu mapy. Chodzi mi tutaj o Wasze sugestie oraz zażalenia co do obiektów. Co według Was powinno się pojawić? Więcej wag, stacji, a może doków towarowych? Śmiało piszcie w komentarzach poniżej, gdyż wstępnie muszę zbadać sytuację z poziomu gracz - administrator, a taki feedback od graczy to ogromna pomoc dla mnie. Nie będę oczywiście brał wszystkiego na swoje barki. Od teraz każdy gracz będzie mógł przedstawić w tym temacie swoją pracę, która zostanie poddana ocenie przed administrację oraz graczy. Stawiam na interakcję z Wami dlatego śmiało możecie przedstawiać własne projekty oraz pomysły, które być może pojawią się na serwerze. Wszelkie prace proszę nadsyłać według poniższego wzoru:

Nick:

UID:

Zrzuty, prezentujące pracę:

Kontakt:

Link do pliku:

W tytule tematu prosiłbym o umieszczenie prefix'u [MAPA] oraz nazwę Waszej pracy. Pozwoli mi to na łatwiejszy i szybszy wgląd oraz sprawdzenie każdej pracy z osobna. Dla bezpieczeństwa, prosiłbym również o budowanie na czystej mapie, gdyż pliki .map muszą być absolutnie czyste i zawierać tylko i wyłącznie Waszą pracę. Jeżeli nie wiecie gdzie znajduje się owy plik, a także z czym to się je, przedstawione jest to w tym temacie.

Tak jak informowałem wyżej, chciałbym dowiedzieć się co zmienić, co dodać, co usunąć. Piszcie śmiało poniżej. Każdy post zostanie wnikliwie przeanalizowany, a następnie pojawi się na jego temat odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więcej wag żeby nie trzeba było jeździć z graczem przez pół mapy na wagę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więcej wag żeby nie trzeba było jeździć z graczem przez pół mapy na wagę :)

tak wiecej wag i moze troche wiecej barów no i dajcie w koncu zapis tuningu:P Edytowane przez JWestG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wagi zostaną wprowadzone niedługo.
Co do Vice City i Liberty City to odpada - za dużo roboty, a poza tym same problemy by z tym były, bo na pewno znalazłyby się osoby, które mają wolniejsze połączenie i zaczęłyby wpadać pod tekstury tak jak jest to na Green Island.

PS: Panowie, to nie jest temat na tego typu rozmowy. Nie odbiegajmy od głównej idei tego tematu.

//M34: Dlatego Magik wyczyścił temat, miłych PROPOZYCJI! Bo inaczej posypią się warny = ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoidberg

Może więcej warsztatów? Mogę wrzucić proponowaną siatkę ich lokalizacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co powiedział nap Ortega:) + jakies duże truck stopy (w kazdym miescie po jednym)gdzie mozna zajechac pauze zrobic czy cos...oczywiscie ze stacją i barem:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można coś porobić , tylko potrzebne jest polecenie z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś warsztaty w LS (bo nie ma), Obiekty do baru w okolicy area(bo jest ikona i można kupować jedzenie ale nie ma budynku), więcej doków na chłodnie i cysterny.

@[HM]West Serio?? 47 barów to za mało?? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Refresh, napiszcie proszę co Waszym zdaniem najbardziej potrzebujemy na serwerze na dzień dzisiejszy to postaram się to zrealizować w MTA.

Napewno więcej wag z tego co wiem jest ich mało w LS. Może jeszcze jakieś truckstopy z serwisami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoidberg

Ogólnie, to więcej serwisów się przyda, bo obecnie jest z 6 serwisów.

Ale coraz więcej serwisantów. :-)

Warsztaty w LS to jednak dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja może w przyszłym tygodniu siądę do MTA to coś się zrobi. Ale w MTA to może jakieś załadunki, ewentualnie truckstopy. Takie małe rzeczy jak serwisy to mogę w BC zrobić od ręki, tak samo jak i wagi. To akurat nie wymaga jakichś zdolności. Bardziej tu pytam o załadunki czy duże truckstopy przy autostradach. Za dużo ich nie mamy. Jak się nie mylę to truckstop jest jeden jak jedziemy trasą SF-LV.. Przydałby się jeszcze jakieś może na trasie LS-LV?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Zgłaszam się z prośbom o dodanie nowych wysp.

Przez hubson11,

Wysp? mamy 1 dużą i mało kto tam jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.