Skocz do zawartości
Lee

Rekrutacja do PTS Klubu

Rekomendowane odpowiedzi

Nabór do klubu zostaje otwarty, potrzebni są aktywni i pomysłowi ludzie.

Przez WiejskaPyra,

Wszystko powinno już działać, zapraszam do składania podań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pozwolę sobie zacząć od przedstawienia siebie, jako osoby prywatnej, nie do końca od strony serwerowej. Na imię mi Patryk, a od paru miesięcy jestem pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej, posiadającym także prawo jazdy. Pochodzę z niewielkiej wsi w pobliżu Jawora oraz Bolkowa o nazwie Jastrowiec w województwie dolnośląskim. Każdego dnia wstaję pełen energii i planów na nowy dzień, bez których by się nie obyło z powodu stanowiska, jakie piastuję w Samorządzie Uczniowskim oraz Klasowym – pana Przewodniczącego, choć po wakacjach rezygnuję z powodu przemęczenia oraz uświadomienia sobie, jak niewdzięczne są to "fuchy".

To z pewnością jeden z wielu argumentów przemawiających za przyjęciem mojej kandydatury do PTS Klubu. Dowodzi to faktowi, iż moja charyzma oraz zdolności przywódcze spowodowały wybranie mnie znaczną większością głosów nad pozostałymi kandydatami w wyborach. Zwykle, jestem sympatycznym, pomocnym chłopcem o spokojnym charakterze, którego ciężko wyprowadzić z równowagi. To też wpływa na moją łatwość w nawiązywaniu nowych relacji, a także odnajdowaniu się w społecznościach.

Te atuty pozwoliły mi poniekąd na odnalezienie się na Polskim Truckerskim Serwerze przed ośmioma laty, gdy przyszedłem, zacząłem, mając zaledwie dziesięć lat. Może i nie był to dla mnie czas wyjątkowy, z powodu braku pierwotnego „ogarnięcia” wielu zagadnień związanych, czy to ze społecznością, czy ze skryptem. Jednak serwerowi, jak i świetnej społeczności zawdzięczam wiele dobrego. Właściwie, to w sporej mierze zostałem tutaj wychowany na osobę właśnie o takim podejściu do życia, jakie właśnie reprezentuję. Przez to pragnę wpłynąć na rozwój serwera, też jako członek Klubu. 

Od wielu lat, bo od aż drugiej klasy szkoły podstawowej pochłonęła mnie twórczość pisarska. Oprócz czytania licznych książek, już w tak młodym wieku, uznałem za słuszne – tworzenie nowych. Mamy rok 2018, a na ten moment posiadam około trzystu napisanych wierszy, jedną skończoną, wprawdzie marną książkę o tematyce kryminalnej oraz dwie kolejne w trakcie pisania. To sprawia, że posiadam wiele pomysłów na organizację ciekawych eventów.

W międzyczasie, od poprzedniej rekrutacji do PTS Klubu zdążyło mi się uknuć plan zbrodni idealnej, a wynikiem tego działania było mianowanie mnie przez Grzanka członkiem Administracji. To wskazuje, iż dobro serwera oraz jego rozwój mam wypisane w duchu. Serdecznie dziękuję za przeczytanie moich "wypocin"

Do zobaczenia w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Witam serdecznie!

Nazywam się Krzysztof, mam 14 lat. Mieszkam w niewielkiej wsi Psary, która leży nie daleko Ostrowa Wielkopolskiego oraz Kalisza. Moim hobby od zawsze były gry komputerowe. Lubie też czasami pojeździć na rowerze lub pograć ze znajomymi w piłkę. Z natury jestem osobą kulturalną, spokojną, pomocną oraz kreatywną ponieważ: zawsze potrafię znaleźć dobrą zabawę w tym co robię. Na serwer zawitałem 24 Marca 2018 roku, od tamtego czasu zdążyłem się wiele nauczyć. Zaprzyjaźniłem się z wieloma osobami tymi co grają od dłuższego czasu oraz tymi od tego co ja. Na serwerze jestem znany pod nickiem Om_Ega którego większość z was zna/kojarzy ponieważ: jestem bardzo aktywny na nim. Moje score wynosi aktualnie około 3100. Do PTS Klubu chciałem już iść jakiś czas temu ale uznałem że mam za małe doświadczenie na serwerze. Aczkolwiek teraz uznałem że jest ten odpowiedni moment żeby spróbować i na pisać do was. Jestem na serwerze pomocną osobą i nie przeszkadzam innym we wspaniałej rozgrywce. Mam nadzieje że przekonam was do siebie. Dziękuje bardzo za przeczytanie mojego podania.

                                                                                                                                                                                          Gorąco pozdrawiam Om_Ega

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dobry wieczór, zależy o której porze to czytasz.

Jak kultura nakazuje należy najpierw się przedstawić, a więc nadano mi imię Radek, 19 lipca skończę osiemnaście lat, mieszkam w Lublinie i po wakacjach zacznę uczęszczać do ostatniej już maturalnej klasy liceum o kierunku biologiczno-chemicznym. Od dziecka interesuję się służbami mundurowymi (w głównej mierze policją), historią (okres II wojny światowej) oraz jak większość Panów - grami komputerowymi. Jestem osobą miłą, kulturalną oraz ambitną. Lubię pracować w grupie i szukać co raz to nowszych wyzwań w życiu. Cechują mnie także rzetelność oraz odpowiedzialność, której w głównej mierze nauczyłem się dzięki byciu w administracji pewnego serwera w CS 1.6. Mam także dobrze rozwiniętą umiejętność dowodzenia, gdyż podobnie jak mój poprzednik przez okres gimnazjalny byłem w Samorządzie Uczniowskim.

Na serwerze goszczę od roku 2011 pod nickiem LemoN. Aktualnie pracuję w policji na stopniu starszego sierżanta oraz posiadam lekko ponad 3000 score. Nigdy nie byłem w PTS Klubie, dlatego też wyrażam chęć dołączenia między innymi zdobyciem nowego doświadczenia. Na grę poświęcam czas do 2 godzin dziennie, a więc z wykonywaniem moich serwerowych obowiązków nie mam najmniejszych problemów. W policji panuje bardzo dobra atmosfera, dlatego nie zamierzam stąd szybko odchodzić. Jest to też drugi powód, którym motywuję moją prośbę o dołączenie do klubu.

Jak już wcześniej wspomniałem należę do osób ambitnych, a dzięki dobrej organizacji czasu i umiejętności planowania, wszystkie powierzone mi zadania są wykonane rzetelnie i sumiennie. Wierzę również, iż mój entuzjazm oraz zapał do pracy sprawią, iż odnajdę się w nowej grupie osób. Jestem pewien, że zaczynając od najprostszych obowiązków, z pomocą doświadczonej ekipy byłbym sobie w stanie poradzić z powierzonymi mi funkcjami. Przede wszystkim chciałbym, żeby efekty mojej pracy przynosiły jak najwięcej korzyści dla naszych graczy i zachęcać ich dzięki temu do jak najbardziej możliwie aktywnej gry. Pomimo nie dużych umiejętności w Map Editorze sądzę, że udałoby się wykorzystać moje atuty i na pewno Klub miałby ze mnie pożytek. 

Kończąc już to podanie, chciałbym podziękować za przeczytanie. Jeśli zainteresowałem szefa PTS Klubu swoją osobą, jestem gotów na stawienie się na discordzie i odpowiedzenie Ci na wszelakie pytania. Dziękuję za poświęcony czas i proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania. 

Z poważaniem,

Radek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Cześć i czołem,

Jestem Wojtek mam 20 lat. Mieszkam w Katowicach. Ukończyłem technikum i uzyskałem tytuł: Technik Logistyk, a po wakacjach zamierzam podjąć studia na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Katowicach, dalej w kierunku logistyki.  Jestem uczciwy, lojalny i wiarygodny. Z powierzonych zadań staram się wywiązywać w stu procentach.  Dodatkowo jestem towarzyski i staram się być bezkonfliktowy. Jestem kreatywny oraz posiadam wiedzę z zakresu logistyki, dzięki której mogę pracować na rozwiązaniami mającymi na celu troszkę urealnić rozgrywkę, lub po prostu być ciekawymi dla graczy.

Na serwerze gram już całkiem długo, wiem jak serwer działa i wiem czego od PTS Klubu oczekują gracze. Byłem już członkiem tego zacnego grona, ale zmuszony byłem opuścić wasze szeregi z powodu braku czasu. Chciałbym do was wrócić, żeby aktywnie uczestniczyć w działaniu na rzecz serwera i społeczności.

Pozdrawiam

Wojtek ( ZioMaL)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zgromadzonych, i zachęcam do przeczytania mojego podania.

Na imię mi Karol, mam 20 lat. Jestem spokojnym i sumiennym człowiekiem. Interesuje się motoryzacją, oraz turystyką, lubię jeździć na nartach a w sezonie letnim rowem albo wyjść w góry. Skończyłem Zawodową szkołę o profilu Elektromechanik pojazdów samochodowych, jednak nie pracuje w zawodzie ale wiedza ze szkoły czy praktyk przydaje się w mojej obecnej pracy w której testuje głównie nowe Fiaty, Jeepy oraz Alfa Romeo i wychwytuje błędy.  Pomieszkuje sobie w Szczyrku, jest to mała górska miejscowość w położona w malowniczym Beskidzie Śląskim. Żyje ona głownie zimą ponieważ znajdują się tu liczne wyciągi narciarskie. Jednak latem turystów też jest sporo, czy to wycieczki górskie, czy rower, zawsze można aktywnie spędzać czas chyba że pada, ale restauracji czy barów też jest sporo.

Na serwerze zawitałem po raz pierwszy w okolicach listopada 2011 roku, i od tego momentu gram sobie aż do dziś, z mniejszymi czy większymi przerwami, pierwsze na SA:MP'ie potem MTA, Po takim czasie stwierdziłem że fajnie było by zrobić coś dla serwera i jego graczy, ciekawy event czy serwerowy konwój myślę że były by fajną odskocznią od naszych serwerowych prac.

Pozdrawiam i dziękuje za przeczytanie tego podania.

~Draatwo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Dzień dobry! Witam Cię, Pyrson, jak i wszystkich czytających moje podanie.

Moją motywacją do ubiegania się o członkostwo klubowe jest chęć włożenia masy pracy w rozwój serwera i pozostawienia w nim cząstki siebie. Przez całą serwerową karierę gracza przywiązałem się do serwera, bacznie przyglądałem się poczynaniom klubowiczów i dziś kiedy nadarzyła mi się pierwsza realna szansa na przejście naboru, pragnę ją wykorzystać najlepiej jak potrafię. Kandydaturę składam po raz pierwszy.

Zacznę od przedstawienia swojej osobowości. Myślę, że to najważniejsze. Mam na imię Jakub, mam 17 lat i mieszkam w Szczecinie. Uczęszczam do liceum, a po szkole trenuję lekkoatletykę. Ściślej mówiąc biegi średnie. Z tym sportem jestem związany już od bardzo dawna, to właściwie moja rodzinna tradycja i wiele zawdzięczam trenowaniu. Sądzę, że sport bardzo ukształtował mój charakter. Nauczył mnie ciężkiej pracy, dyscypliny, szacunku i opanowania. Mimo tego, że na swoją pasję poświęcam bardzo dużo czasu, w szkolę radzę sobie całkiem nieźle. Uczęszczam do jednego z najlepszych liceów w moim mieście, gdzie uzyskuję dobre wyniki. Odznaczam się również kreatywnością i zdolnością do bardzo szybkiej nauki. Lubię czytać książki (często na to nie mam czasu), generalnie fascynują mnie teksty kultury, więc mam dosyć szeroki zasób słownictwa. W połączeniu z charyzmą daje mi to łatwość w występowaniu przed szeroką publicznością, czy pisaniu rozmaitych tekstów. Osiągnięcia sportowe dały mi szansę zjechania Polski wzdłuż i wszerz, więc bardzo lubię podróżować. Jest to moim zdaniem najlepsza forma nauki. Bardzo łatwo przychodzi mi zawieranie nowych znajomości, jestem bardzo otwartym człowiekiem.

Moja serwerowa kariera zaczęła się dość dawno temu, na platformie SAMP. Grałem przez krótki okres czasu, aż do upadku serwera. Miałem wtedy po raz pierwszy styczność z takim typem serwera i bardzo mi się spodobał. Na serwerze MTA goszczę już od ponad roku, jest to dla mnie świetna odskocznia od codziennych obowiązków. Zdążyłem pracować w kilku firmach i frakcjach. Gracze i administracja znają mnie pod nickiem Shot, mogę nie być zbyt rozpoznawalny, nie udzielam się czesto. Moją mocniejszą stroną jest raczej słuchanie, a nie mówienie. Na udowodnienie cechy opisanej wyżej jaką jest kreatywność mogę powiedzieć, że mam pewne doświadczenie w map editorze. Nie tworzyłem żadnych dużych projektów, powiedziałbym, że to tylko swego rodzaju zainteresowanie. Mogę pochwalić się również nienaganną reputacją na serwerze, nigdy nie była nakładana na mnie żadna kara.

Mam nadzieję, że opis mojej osoby przekona szefa PTS Klubu, aby mnie przyjąć. Mam też nadzieję, że dobrze wykorzystałem szansę kandydowania. Liczę na to, że kogoś zaciekawiłem. Pozdrawiam serdecznie czytających. Do zobaczenia.

Shot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Witam Szanownych Członków PTS Klubu jak i wszystkich czytających to podanie! :)

Mam na imię Jakub, w sierpniu skończę 24 lata i mieszkam w Krośnie. Na co dzień pracuję w firmie produkującej amortyzatory na stanowisku Kontrolera Jakości. Mogę się pochwalić, że pracuję na dość prestiżowej linii, takie małe oczko w głowie Dyrekcji. Dlaczego? Produkujemy amortyzatory między innymi do takich wyrobów jak Ferrari czy Lamborghini. Zainteresowań mam trochu i co raz to staram się szukać sobie nowych. Moją największa pasją od małego jest żużel, plus jak widać po awatarze piłka nożna,a konkretnie kibicuje drużynie Manchesteru United. Pamiętajcie Manchester może być tylko CZERWONY! :E. O sobie mogę powiedzieć, że jestem osobą lubiącą wyzwania i myślę jak każdy staram się ich szukać jak najwięcej. Jestem typem, który stara się robić coś do skutku zanim poprosi o jakąś pomoc, daje mi to dużo satysfakcji jak osiągnę coś samemu :). Zawsze staram się służyć pomocą tak samo jak i na serwerze. Tutaj jest dobry moment, aby coś wspomnieć o serwerowej karierze :D. 
Na serwerze grywałem już kilka razy, a od 2016 roku gram po dzień dzisiejszy i zdobyłem około 3800 score. W tym czasie powiedzmy postanowiłem zobaczyć jak wygląda życie serwerowe. Zwiedziłem prawie każdą firmę oraz frakcję i szczerze mówiąc cieszę się, że to zrobiłem. Dzięki takiej przygodzie mogłem lepiej poznać ten serwer i teraz można powiedzieć mam kolejny cel, aby być jak najdłużej w jednej firmie, czyli Kochanych 
Sprunk Trans! Przez pewien okres udało mi się być tutaj Administratorem i bardzo dobrze wspominam ten czas. Z tego co wtedy mi inni opowiadali pisały naprawdę bardzo dobrzy kandydaci, a jednak ins postanowił dać mi szansę, za co tutaj przy okazji jeszcze raz chcę podziękować :). Dodam, że miałem okazję również chwilkę podziałać w PTS Klubie. Karot, który wtedy był Szefem/Opiekunem postanowił mi dać szansę i starałem się ją wykorzystać oczywiście jak najlepiej :). Słuchajcie nie mam co prawda umiejętności w MAP EDITORZE, ale mam kilka ciekawych pomysłów na różne eventy, które na pewno umilą naszym Napom rozrywkę ;). Z mała waszą pomocą będzie szansa, ze pojawi się coś ciekawego, plus oczywiście ile mogę będę starał się pomagać we wszystkich eventach. Postanowiłem napisać do was podanie z jednej przyczyny. Bardzo dobrze czuję się na tym serwerze i żałuje, że z czasem miałem różnie. Chciałbym w jakiś sposób znów działać na rzecz serwera, a dzięki Wam mogę to uczynić :). Nie zamierzam być u was tylko dla rangi, czy kolorku na forum. Dając mi szansę zrobię wszystko co będę  w stanie, aby wykorzystać ją w 120%! ;). 

Kończąc moje podanie chciałbym prosić o pozytywne rozpatrzenie moich wypocin i życzyć wszystkim Spokojnego Wieczoru, bądź Miłego Dnia (zależy kiedy będziecie czytać :D). 
Pozdrawiam.
IwanRk.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubsko 08.07.2018

 

Do zarządu szanownego PTS Klubu.

 

Buenos dias drogi zarządzie w dniu dzisiejszym mam zaszczyt złożyć wniosek o członkostwo do PTS Klubu. Zacznę od przestawienia swej skromnej osoby ze strony prywatnej. Zwę się Fabian, zostałem wydany na świat 5 stycznia 2001 roku tak więc mam już za sobą 17 lat ciężkiego życia. Mieszkam w województwie Lubuskim w miasteczku o nazwie Lubsko, jest to małe miasteczko mieszczące około 15-20tyś mieszkańców. Jako 17-sto latek interesuję się informatyką, motoryzacją no i po części Japonią. Spędzam czas dość przeciętnie, wychodzę na dwór ze znajomymi, pogrywam sobie na komputerze, a że są wakacje to mam wolne od szkoły tak więc nie muszę się martwić o nią. Spędzając czas w domu w ulewne dni, których nam lato nie żałuje uwielbiam grać z moimi najlepszymi kolegami (pozdrawiam kolesiostwo) w takie tytuły jak League of Legends, metin2 oraz MTA. Po za tymi grami lubię sobie pograć w takie gry jak osu!, heroes of the storm i czasem Realm Royale. Natomiast gdy słońce zawita w naszym pięknym kraju wtedy wychodzę ze znajomymi pospacerować i porozmawiać na różne tematy. Gdy wakacje dobiegną końca i wrócę do niej mój tryb życia za bardzo się nie zmieni. Co do mojego kierunku w, którym chciałbym się rozwijać i spełniać jest to mianowicie logistyka, po wakacjach zacznę naukę w II klasie technikum logistycznego i jestem z tego zadowolony i liczę, że mi się dzięki temu w życiu dobrze ułoży. Kończąc część mojego listu motywacyjnego, w którym opisałem pokrótce swoje życie prywatne mogę wreszcie zacząć najbardziej ekscytującą część, w której opiszę swoją historię z serwerem oraz społecznością. Przywitałem serwer około września 2017 roku, cóż to całkiem niedawno. W tym czasie udało mi się być dumnym członkiem Pomocy Drogowej przez około 3/4 miesiące po tym czasie jeżdżenia jakże wspaniałym holownikiem przesiadłem się do LSPD we frakcji Policja, w której również byłem dumnym członkiem przez 6/7 miesięcy. Po znudzeniu frakcjami postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę do najlepsze firmy na serwerze a mianowicie Stones Transport w tejże firmie planuję przesiedzieć długo i rozwijać się razem z nią. Pogrywając na serwerze udało mi się uzbierać około 1800 score grając w samych frakcjach oraz około 100/150 score w grając w firmie, wliczam w to wszystkie mandaty, które mnie niestety dopadły. Składając podanie do PTS Klubu liczę tak jak każdy na pozytywnie rozpatrzoną kandydaturę, a dlaczego moją? Myślę, że jestem wyjątkowo pracowitą osobą i pełną pomysłów na różne konkursy, eventy etc. Dodam z tego miejsca iż potrafię jako tako obsługiwać się map editorem, co przyda mi się w przygotowywaniu eventów razem z członkami klubu. Motywuję się również tym iż aktywnie biorę udział w życie serwera chociaż tego może zbyt nie widać, jestem aktywnym graczem, miłym, koleżeńskim i skłonnym nawiązać nowe, większe kontakty z członkami klubu. 

Dziękuję bardzo serdecznie za wytrwanie do końca i każdemu składającemu podanie życzę powodzenia i równej rywalizacji o stanowisko jako klubowicz.

 

Pozdrawiam Cropek, no i na samym końcu kłaniam się nisko.

Bc7HPbL.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

w związku z otwartym naborem do PTS Klubu pragnę przedstawić swoją kandydaturę. Mam na imię Krystian, mam 18 lat i mieszkam w niewielkim miasteczku w Wielkopolsce. Na codzień się uczę w prywatnym Liceum Ogólnokształcącym, po wakacjach będę w klasie maturalnej- profil pożarniczy. Ze strażą pożarną łączę swoją przyszłość i uparcie do tego dążę. Aktualnie pracuję- są wakacje i trzeba trochę sobie dorobić :D W wolnych chwilach trenuję kalistenikę lub gram na komputerze. Oprócz PTS, gram też w ETS2 i na FFS Gaming, ale pewnie każdy to już wie. Jestem dość rozpoznawalną osobą jeśli chodzi o społeczność na race.

Na serwerze gram pod nickiem SV.CaverN. Ten nick również każdy powinien kojarzyć. Gram już od 4 lat (jak ten czas mija...), mam duże doświadczenie na serwerze, rozpoczynając jako szary gracz, na administracji kończąc. Miałem swoje wzloty i upadki, jak każdy zresztą. Chciałbym dołączyć do PTS Klubu bo chcę pomagać chociaż w jakimś stopniu rozwój serwera. Bardzo lubię organizować wszelakie eventy i pomagać administracji. Będąc członkiem PTS Klubu będę miał taką okazję i obiecuję dobrze ją wykorzystać. Wiem, czego społeczność oczekuje na różnych eventach i mam nadzieję, że będę miał okazje godnie reprezentować PTS Klub poprzez dobrze zorganizowane eventy. Gwarantuję dobrą i sumienną wykonaną pracę.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjęci zostają @Cudak, @IwanRk oraz wyjątkową szansę otrzyma Cropek, pod kilkoma warunkami które przekażę mu podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Nabór trwa dalej, jeszcze przynajmniej jeden tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anuluję z powodu nowej pracy = brak czasu.

Edytowane przez Keizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

 

Witam, jestem Robert. Mam 21 lat i mieszkam w Szkocji. Ukończyłem rok administracji w college'u. Od trzech lat pracuję w branży samochodowej jako car valeter. Posiadam biegłą znajomość dwóch języków - polskiego i angielskiego. Zarówno w mowie, jak i w pisaniu. Mam doświadczenie we współpracy z ludźmi. Jestem kulturalny, cierpliwy i swoją pracę zawsze doprowadzam do końca. Interesuję się motoryzacją, informatyką oraz piłką nożną.

Pierwszy raz na forum zarejestrowałem się w 2013 roku. Moja kariera rozpoczęła się na serwerze SAMP. Byłem szefem dwóch firm i po jakimś czasie zostałem administratorem, niestety z powodu braku czasu zrezygnowałem. Po dłuższej przerwie, w 2016 roku wszedłem na serwerze MTA pod nickiem Karlosow przez ten czas pracowałem w Petrol, Zoomie, Military Logistic, Pomoc Drogowa.  Aktualnie pracuje w Zoomie i przez ten czas uzbierałem 615 score. Cechuję się dość dużą aktywnością na serwerze jak i poza. Zawsze jestem chętny do pomocy nowym graczom. Charakteryzuje mnie wysoka kultura gry oraz kreatywność, która pozwoli mi rozwinąć serwer. Lubię wyzwania i chętnie angażuję się w postawione przede mną zadania. Mógłbym zadbać o poprawność i kulturę języka na serwerze. Stałbym się wzorem do naśladowania dla innych graczy. Moje umiejętności w Map Editorze są na średnim poziomie, lecz jeżeli byłaby potrzeba to zawsze chętnie mogę coś pomóc. Chętnie pomogę również w organizacji eventów, jak i wymyślaniu nowych, aby umilić nowym a także stałym graczom fajną odskocznię od codziennych obowiązków na serwerze.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Karlosow.

 

Edit ponieważ zapomniałem dodać spoiler. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Witam zarząd PTS Klubu!

W dniu dzisiejszym chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do członkostwa w klubie. Zaczynając od podstawowych informacji - nazywam się Gabriel, w tym roku zakończę okres bycia nastolatkiem, a pochodzę z zielonych płuc Polski - Białegostoku. Interesuję się tak jak pewnie większość tutaj transportem ciężarowym, lecz nie udało mi się rozwijać w tym kierunku, przez co rozwijam swoją drugą pasję jaką jest druk i pochodna do niego grafika. Można by stwierdzić że szkolę się w niej od kilku lat, zamierzam się w niej szkolić dalej oraz staram się o samorozwój wykonując kolejne prace i chciałbym między innymi tą umiejętnością wspierać klub. Oprócz tego chciałbym wspomnieć o mojej przygodzie na PTSie, która potwierdza fakt że staram się być aktywnym w jego życiu. Dołączyłem na serwer ponad 2 lata temu, w przeciągu tych dwóch lat udało mi się zdobyć sporo znajomości, jak i brać udział we wspieraniu życia serwera poprzez chociażby uczestnictwo w konkursach, głównie ze względu na chęć pomocy. Pomimo początkowych trudności ze znalezieniem własnego miejsca w firmach, czy też frakcjach ostatnio udało mi się znaleźć sporo miejsc gdzie zadomowiłem się i jak widać nie przeskakuję z kwiatka na kwiatek. Chce zarówno aktywnie rozwijać firmę, w której jestem jak i też wspierać serwer, co ułatwia uczestnictwo w klubie. Tym oto akcentem chciałbym zakończyć swoje podanie i nie pozostaje mi nic innego jak podziękować za przeczytanie moich wypocin oraz liczyć na pozytywne rozpatrzenie podania.

Serdecznie pozdrawiam,
drftmn.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

 Witam zarząd oraz członków PTS Klubu,


Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na członka PTS Klubu. Mam na imię Maciej, urodziłem się w 2002 roku więc rocznikowo mam 16 lat. Mieszkam w Gdańsku, w wielkim ciągle zakorkowanym, a podczas deszczu zalanym mieście. Od września będę uczyć się w technikum o profilu technik informatyk w związku z tym interesuję się informatyką a także, motoryzacją jak i majsterkowaniem w warsztacie. Jestem osobą z natury spokojną oraz nie szukającą konfliktów ponadto jestem rzetelny. Staram się pomagać jak tylko mogę a powierzone mi zadania staram się robić jak najlepiej potrafię. Nie mam problemów z ortografią poza tym umiem dogadać się po angielsku. Przejdę teraz do mojej kariery na serwerze. Na serwer zawitałem w kwietniu ubiegłego roku, przez ten czas miałem okazję pracować w każdej frakcji a także w wielu firmach. Podczas całej mojej przygody uzbierałem ok. 2150 score. W okresie całej mojej gry nie było na mnie żadnej skargi i myślę iż przez ten czas wyrobiłem sobie dobrą opinię. Mam nadzieję że brak umiejętności pracowania w ME wynagrodzi posiadanie pomysłów na nowe eventy. Chciałbym podziękować każdemu za przeczytanie mojego podania oraz liczę na jego pozytywne rozpatrzenie.

Pozdrawiam, Marquiez.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Na imię mi Kacper, mam 19 lat. Od urodzenia mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim, tam też skończyłem liceum i zdałem maturkę, niebawem rozpocznę naukę w SGSP w Warszawie. Do moich zainteresowań należy straż pożarna - bardzo szeroko pojęta, od teorii do najprawdziwszej praktyki; inżynieria dźwięku, judo - sport, który uprawiam już od ponad 10 lat. Wolny czas poświęcam na treningi oraz czytanie, gdyż uważam, że bardzo kształtuje mnie to jako człowieka. Na co dzień pracuję jako kierowca oraz hmm.. szary pracownik w firmie budowlanej. 
Uważam siebie samego jako osobę odpowiedzialną, godną zaufania. Zawsze staram się dokładnie i jak najlepiej wykonywać powierzone obowiązki, chętnie współpracuję z innymi, ale równie dobrze radzę sobie w pojedynkę. Jestem kreatywny i pomysłowy, zawsze staram się zaznaczać swoją obecność w danej grupie społecznej, lecz staram się robić to nie wychodząc zbytnio przed szereg. Jestem osobą towarzyską, lecz starannie dobieram osoby, z którymi przychodzi mi obcować zarówno na dłuższą jak i krótszą metę. Cóż mogę wspomnieć jeszcze, jestem wygadany i pragmatyczny, lubię pomagać oraz dzielić się z innymi dobrym humorem, to przecież ważne. 
Co do kariery serwerowej - rozpocząłem grę w 2010 roku i gram sobie tak do dnia dzisiejszego. Zaznałem zaszczytu pracy w każdej z istniejących frakcji oraz wielu firmach, zaś obecnie pracuję w Military Logistics. Myślę, że nie miałem nigdy na pieńku z żadnym z serwerowych kolegów i nigdy nie uprzykrzałem nikomu rozgrywki, wręcz przeciwnie. 
Bardzo chciałbym dołączyć do klubu PTS, gdyż jest to szczególne wyróżnienie dla graczy Ptysia, należeć do elitarnej grupy, ale także i głównie moim celem jest pomoc w rozwoju serwera oraz propagowania świeżości oraz rozrywki i pomocy w rozgrywce. Chętnie mogę pomóc w organizacji wszystkiego, czym zajmuje się PTS Klub. 
ID: 277
Nick: pysiek

Dziękuję bardzo za możliwość złożenia podania.  

Pozrawiam, Kacper aka pysiek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler

Witam.
Nazywam się Mateusz, mieszkam w Lublinie mam 19 lat i uczę się w technikum samochodowym. Moje zainteresowania 
to modelarstwo, mechanika i różnego rodzaju majsterkowanie oraz rolnictwo. Dzięki moim zainteresowaniom jestem 
osobą kreatywną, szybko myślącą oraz utalentowaną manualnie, a przy tworzeniu swoich pomysłów kieruję się ich 
przyszłą funkcjonalnością. Staram się pomagać innym jak tylko potrafię. Lubię się czasami pobawić map edytorem . 
Na serwerze widnieję już od ponad roku , gdzie usiłuję być jak najczęściej widoczny. Na chwilę obecną posiadam 360 score, 
natomiast liczba ta stale wzrasta, a ukrywam się pod nickiem Zielus. Do moich zalet dodam też, że jestem bardzo 
odpowiedzialny za swoje poczynania i większość rzeczy staram się robić z głową i dobrem innych. Z chęcią zasilę 
serwer swoimi pomysłami by choć troszkę urozmaicić rozgrywkę.

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem swoją osobę.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×