Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6geXFfq.png

Poniżej zamieszczane będą ogłoszenia PTS Klubu zarówno dla graczy jak i klubowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodano logo autorstwa MaveRa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PTS Klub opuszcza Macho/ Kaido

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu braku aktywności PTS Klub opuszczają Szklany, MichaS oraz Cefi. Dziękuję za włożony wkład niestety musimy się pożegnać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5! Z powodu braku zaangażowania w życie klubu. Klub opuszczają Biggie oraz Sancho.

Od dzisiaj również zajmujemy się eventowym kontem graczy. Więcej informacji wkrótce :)

Edytowane przez Kimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż nie mam zbyt duzo czasu przez zajmowanie się firmami, postanowiłem zrezygnować z kierowania PTS Klubem. Na moje miejsce zostaje powołany Micropolak. Wraz z Kimim będą prowadzić was dalej. Dziekuje wam za wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5!  Od dzisiaj  wszyscy członkowie PTS klubu mają usługi pd oraz pogotowia za darmo. 

Dziękuje Avengedowi oraz Fabio za chęć współpracy i mam nadzieje, że będzie ona przebiegała pomyślnie.

Edytowane przez Kimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z powodu swojego zachowania na TS, Kaliber opuszcza PTS klub.

Edytowane przez Kimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z powodu braku zaangażowania w życie PTS Klubu, klub opuszczają Wieczny, Snixus oraz Slayer. Dziękujemy za włożony wkład niestety musimy się pożegnać.

Temu ostatniemu szczególnie dziękuje za prowadzenie klubu w przeszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To będzie chyba moje pierwsze ogłoszenie, w którym nie będzie informacji o zwolnieniu kogoś.

Nie będę pisał jakoś super ładnie, bo trudnych słów znam za mało. Więc powiem tak:

Członkowie PTS Klubu otrzymają dedykowane pojazdy! Będą nimi Sandking oraz Dune.

Dodatkowo będą one posiadały na sobie nasze logo.

Pojazdy zostaną wprowadzone już może do końca tego miesiąca

5!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5!

Z PTS klubem żegna się Remek. Powodzonka i dzięki.

Na koncie eventowym uzbieraliście pokaźną sumkę, bo aż 4kk. Dużo nie? Dlatego możecie się spodziewać konkursu z okazałymi nagrodami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka,

W dniu dzisiejszym PTS Klub opuszczają: 

Powodem jest brak aktywności. 

Jak wiadomo PTS na platformie SA-MP został zamknięty, a co za tym idzie klubowicze mieli miesiąc aby włożyć coś od siebie do MTA. Jedyną taką osobą jest , tak więc on jako jedyny "SA-MP'owicz" dalej pozostaje w naszych szeregach.

Miłego tygodnia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nadszedł taki dzień, że któryś z szefów PTS Klubu musiał odejść. Całe szczęście nie byłem to ja. :L

W dniu dzisiejszym opuszcza nasze szeregi @Kimi.

Nie wiem sam od czego mógłbym zacząć dziękować, ale jedno jest pewne - lista byłaby baardzo długa.

Żegnamy go z bólem serca.  :(

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ od dzisiaj drugim szefem będzie ! :)

Nie zostaje mi nic innego, jak życzyć Kimiemu szczęśliwej drogi w życiu i powodzenia Karotowi!  :banana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z klubu na własną prośbę odchodzi . Dziękujemy za ogromny wkład pracy na rzecz klubu i życzymy powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wielką przykrością informuję, iż Micropolak oraz Volff odchodzą z klubu na własne życzenie. W tym miejscu chciałbym im podziękować za włożony trud w dobry rozwój PTS Klubu. Obaj zrobili wiele, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Powodzenia Panowie! Teraz czas na miły akcent, a dokładniej pisząc, wyniki rozmów o członkostwo w klubie. Tak więc na rozmowę dostało się sześć osób, a cztery z tego przeszły proces rekrutacji pozytywnie. Od dziś do swojego nicku TAG PTS Klubu dodać mogą: MjolnirThor, Pyrson, Dan oraz Linshi. Mam nadzieję, że będą godnie reprezentować klub. Już niebawem kolejne eventy organizowane przez PTS Klub!

:banana: :banana: :banana:

Przez Karot,

Marek także opuszcza klub, dzięki za włożony trud w rozwój klubu. NexuS, dawaj na dywanik :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NexuS opuszcza szeregi PTS Klubu. Przez swoje skandaliczne zachowanie w stosunku do innego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Linshi zostaje drugim szefem PTS Klubu. Gratuluję i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku przyszłego tygodnia zostanie dodany pojazd specjalny dla klubowiczów PTS Klubu. Będzie nim pojazd marki Sandking! Prędkość maksymalna tego pojazdu to, aż 155km/h. Zasady przyznawania owego pojazdu opisane zostały w regulaminie, warto go sobie przeczytać raz jeszcze. Drugą sprawą jest nowe logo klubu, które wykonał dla nas @Grzan3k. Nowe logo to dopiero początek zmian PTS Klubu, niebawem więcej informacji. Szerokości!

LOGO:

6geXFfq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klub opuszcza Linshi, Dan oraz Shelby. Klubowicze muszą być aktywną częścią serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maksymo oraz od dnia 08.06.2017 obejmują stanowisko szefostwa PTS Klubu. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze szeregi opuszcza @Volff. Dziękuję za włożoną w PTS Klub pracę!

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze szeregi opuszcza @IwanRk. Dziękuję za włożoną, w PTS Klub, pracę!

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś z wielkim bólem serca, żegnamy się z . Dziękuję w moim imieniu, a także w imieniu członków za poświęcony czas i trud włożony w PTS Klub. Powodzenia! :)

Edytowane przez Maksymo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.