Skocz do zawartości
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będą wprowadzane biegi w pojazdach ?

Edytowane przez PiraciK
Przez Polniak,

A gdzie pytanie do Administracji?

Przez Gang,

Mysle ze to raczej zbędne i za duzo z tym pitolenia. Mooze kiedys, narazie zadnych planow nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji iż widziałem na mapie alejki z garażami mam pytanie, będzie możliwość kupienia garażu ? 

Przez Avenged,

Aktualnie jest kilka domków z otwieranymi garażami, dalej planów nie ma. Odpowiadając więc - w najbliższej przyszłości nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawiązując do twojej odpowiedzi, jest gdzieś lista tych domków ? Bo wolnych to już pewnie nie ma a nikt nic nie robi czegoś żeby to szło w tym kierunku.

Przez micropolak,

Listy tych domków raczej nie znajdziesz. I masz rację - tych domków zapewne już nie ma. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy chociażby jeden jest na sprzedaż, to musisz zaczerpnąć informację z agencji nieruchomości.

Przez Avenged,

Dla zainteresowanych dodam, iż myślę o konkursie w którym do wygrania będzie mój dom z otwieranym garażem w lv. Zobaczymy co z tego wyjdzie i jakie będzie zaangażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nie zostanie zmniejszona liczba slotów na serwerze?

Czy planowana jest zmiana hostingu serwera?

Edit: Uzasadnieniem jest to że czasami, ostatnio często

Parę osób w tej samej chwili dostaje timeda. Z tego co się orientuję to wina hostingu.

Edytowane przez Jaluassai
Przez Pawelo,

Te pytania maja jakies glebsze uzasadnienie czy pytasz tylko po to zeby zapytac? Bo nie widze wiekszego sensu odpowiadac na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy spadnie śnieg na PTS'ie ? 

Przez Avenged,

Jak spadnie śnieg za oknem. Spokojnie - zaraz będziecie pytać kiedy śnieg przestanie padać, bo wkurza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym roku zostanie to zmodyfikowane ? Większe poślizgi itp. ?

Przez micropolak,

Wszystkiego się dowiecie, gdy tylko spadnie śnieg. Cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest szansa że kiedyś w przyszłości pojawi się ciężarówka z silnikiem pod kabiną(coś na wzór europejskich ciężarówek lub Kenwortha K100)? 

Przez Pawelo,

Z mojego punktu widzenia - jest szansa na calkowicie dodatkowego trucka ktorym moglby byc wlasnie amerykanski cabover, ale kiedy i czy w ogole sie uda to wprowadzic, to na ten moment ciezko stwierdzic. Na start trzeba wykonac model takiego wozu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pojawi sie więcej dostępnych domów do kupienia o wartości 3kk - 4kk?

Przez Avenged,

A komu to potrzebne? Może kiedyś ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zostanie dodany tempomat do motocykli ? (Nie mogę opanować prędkości przez co w tym dniu co kupiłem fcr dostałem 4 mandaty za prędkość) 

Przez Fabio,

Temat był poruszany parę razy, ale odpowiadając na pytanie - raczej na pewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśleliście nad wprowadzeniem modeli budynków dla frakcji? Mała rzecz a może ucieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zrobić sobie takie tło na profilu? 

mqoHs3z.jpg

EDIT: można wiedzieć jak ta funkcja od ustawiania tła się nazywa na silniku IPB?

Edytowane przez Tricko
Przez Fabio,

Jako zwykły użytkownik nie ma takiej możliwości, od grupy moderator i wyżej zaczyna się coś takiego. Jak zmienia się rangę np. w tym wypadku emeryt, to prawdopodobnie to zostaje.

Przez inspektor,

Ranga przemytnika również umożliwia takie zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*** Pytanie do osób odpowiedzialnych za ustalanie zasad i przebiegu gry ***

• Czemu będąc w jailu nie mogę korzystać z czatu? Jestem nowa, zostałam ukarana w ten sposób i muszę czekać 50 min na ciąg dalszy normalnej rozgrywki - z czym się zgadzam - ale z jakiego powodu nie mogę pisać? Czy kara ta jest karą za złamanie zasady gry czy zasady kultury i współżycia w społeczeństwie serwerowym? Nie do końca to rozumiem.

Przez Gang,

Bedac w wiezieniu otrzymujesz automatycznego mute na czas odsiadki. Dlaczego? Często bywalo, ze osoby przebywajace w wiezieniu dostawaly furii/glupawki i odwalali na chacie iraz wszczynali kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Gang no niby tak ale to każdy gracz nawet nie będący w więzieniu może dostać furii czy głupawki i wtedy dostaje mute więc z więzieniem bym zrobił tak samo xd

Przez Avenged,

Jak napisał Paw, gracz w więzieniu jest wyłączony z rozgrywki - nie ma więc możliwości pisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*** Pytanie do osób odpowiedzialnych za ustalanie zasad i przebiegu gry ***

• Czemu będąc w jailu nie mogę korzystać z czatu? Jestem nowa, zostałam ukarana w ten sposób i muszę czekać 50 min na ciąg dalszy normalnej rozgrywki - z czym się zgadzam - ale z jakiego powodu nie mogę pisać? Czy kara ta jest karą za złamanie zasady gry czy zasady kultury i współżycia w społeczeństwie serwerowym? Nie do końca to rozumiem.

Aha. Ultra płytkie wytłumaczenie - nie ma sensu. Przecież gracze wkurzają się na wiele rzeczy, to w związku z tym macie zamiar mutować graczy przy każdej okazji gdy może się wkurzyć i napisać coś złego na czacie? Poza tym to karanie profilaktycznie, w przód. Dostaje mute bo może się zdarzyć, że napisze coś nieodpowiedniego mimo, że jeszcze nic nie zrobiłam?

Przez Pawelo,

"Aha". No okej, nie musisz się z tym zgadzać ani uważać tego za sensowne. Wystarczy fakt, że sprawdza się w praktyce ;) Gracze przebywający w więzieniu nie uczestniczą w rozgrywce i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do Grzanka.

Kiedy będzie nowy styl na forum?

Przez Lee,

Nie jestem Grzankiem ale niedługo będą "pewne" zmiany na forum (w kwestii wyglądu i nie tylko) ;)

Przez Grzan3k,

Jednak sprawy nabrały innego obrotu. Dołączam się do tego co napisał Lee.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerku się dzieje, w końcu, yay.

Będzie prowadzony changelog?

Kiedy naprawią radia?

Przez Fabio,

Jak na razie nie ma w planach prowadzenia changelogu, a radiami od soboty zajmę się ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do administracji.

Czy będzie możliwość wybudowania swojego domku w map editorze. Wysłania go do odpowiedniej osoby do wyceny domku i jeśli kogoś by było stać to wgrać taką chałupke?

Przez Avenged,

Nie ma czegoś takiego w planach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy istnieje możliwość usunięcia z terenu posiadanej przez siebie działki/domku drobnych obiektów typu drzewko, kawałek płotu itp.. ?

Przez Avenged,

Aktualnie nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem administratorem, ale już ktoś poruszał ten temat chyba przy Sandeto Bale i nie, nie można usuwać pojedynczych kamieni ani drzew czy krzewów jedynie wszystkie na raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poco jest tyle kanalow prywatnych na ts3 i grupki siedza na kanalach z haslem??? czemu nie ma integracji i jakis jeden kanal mta, muzyczny dla clubu i adminow???

Przez CaverN,

Każdy ma "swoją ekipę" do grania i nie chce, aby inni gracze przeszkadzali im w grze. Dlatego są oddzielne kanały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do administracji.

Co mam zrobić jeśli chciałbym kupić domek w dillmore, ale praktycznie całe miasteczko jest zajęte przez insa?

Domki te nie powinny być przekazane agencji nieruchomości?

Przez Iwanowicz,

Już tak na poważnie : Zawsze możesz napisać do ins'a, że Cię interesuje zakup :D. Czy sprzeda jego sprawa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na PTS mamy kilku świetnych mapperów. Może by byli chętni zrobić Green Island v2?

PS: Tam na górze są dwa pytania :L

Przez Avenged,

Zapytaj mapperów, a nie tutaj adminów ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do administracji.

Jak widać za oknami, śnieg zawitał. Kiedy będzie na serwerku?

EDIT: U mnie pada i pada. Chodźcie na Podkarpackie to zobaczycie o

Edytowane przez NexuS
Przez CaverN,

U mnie nie ma :E

Przez mimosik,

U mnie też nie ma

Przez Iwanowicz,

Na pewno NexuS się pojawi :). Aż zaczniecie narzekać Kiedy się skończy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firmie ML udało się wbić ostatnią gwiazdkę i skompletować skład, co sprawia że w jakiś sposób ścieżka rozwoju się zakończyła.

Czy w tej sytuacji zostaną dodane jakieś dodatkowe gwiazdki, cokolwiek aby ta lub inne firmy mogły się rozwijać bo wbiciu ostatniej gwiazdki?. 

Przez Grzan3k,

To jest bardzo dobre pytanie. Nigdy wcześniej o tym nie myślałem, aczkolwiek można byłoby o tym pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zostanie wprowadzona możliwość "ulepszenia" swojej posiadłości? Dodanie/usunięcie jakiegoś obiektu pod swoim domkiem itp.

Przez Avenged,

Temat wałkowany bardzo wiele razy, aktualnie nie, sprawa ma raczej niski priorytet. Może w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi