Skocz do zawartości
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Czy administracja planuje jakąś niespodziankę dla gracza który dostanie ID postaci 100000?

Przez Fabio,

Niee, raczej nie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Krążą plotki ze dla Military Logisticks Barack ma być wymieniony na patriota jak idą postępy w tej kwestii i kiedy planowane jest wprowadzenie tego rozawiązania ? i oczywiście czy to jest prawda?

2. Czy planowane jest dodanie nowych wysepek na mapie? czy to juz jest definitywna mapa ?

Edytowane przez Brianer
Przez Tajniak,

1. Nie ma takich planów.

Przez Grzan3k,

1. Coś takiego miało mieć miejsce, ale w końcu chyba do tego nie doszło.
2. To zależy od was, wy budujecie, my wgrywamy. Jak się graczom podoba, to ja nie widzę przeszkód do wgrania. *Tracker*

Przez Angel,

1. Myślałem, że to nadal jest w planach. Ja deklaruję, że jest to w planach i jest to całkiem wykonalne (nie wymaga pomocy od Pawła)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do nowego administratora. Myślę że to pytanie zainteresuje wszystkich.

Obecnie mamy 0 moderatorów serwera. Czy w związku z tym można składać podania na moderatora? A jeśli tak to gdzie. Dziękuję.

Przez Grzan3k,

http://truckers.com.pl/topic/15920-og%C5%82oszenia-serwerowe/page-5#entry345936

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy zostanie powołana osoba do zarządzania Warsztatem?

Przez Grzan3k,

Postaram się takową powołać najszybciej jak będzie to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zostanie dodana opcja żeby samemu naprawiać naczepy?

Przez Lipazy,

Bez Pawła będzie to raczej ciężki temat, ale kto wie? Być może kiedyś zostanie to wprowadzone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki jesli to glupie ale :/

Czy bedziecie wprowadzac zmiany w firmach typu ze bedzie wiecej poziomow specjalizacji?

Przez Tajniak,

Póki co, nie. Jest ich wystarczająca ilość, jedyne zmiany jakie mogą się pojawić w najbliższej przyszłości to wymagania na dany poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy macie większe plany nad serwerem? aktualnie widać że  właściciele się starają ale niestety sporo zasobów jest nie autorskich i czy jest szansa pomocy przy serwerze,przy zasobach ze strony gracza?

//edit

Zacznę od licznika,mogliśmy go zobaczyć na serwerze iyw pod nazwą (umpaumpa - to był zasób z tym licznikiem a nie serwer....),jedynie grafike dodaliście(ciemne tło do tego licznika) i poprzestawialiście ikonki.

Panel logowania,który jest na community od dłuższego czasu(1:1)

Jak narazie tyle znalazłam,jeśli coś więcej znajdę to postaram się tutaj dopisać.

Nie reklamuje serwera,zresztą taki serwer juz nie istnieje.

Może i jestem nowa,ale wiele osób pewnie to tak oceni,nie lepiej to zmienić? żeby zobaczyli ludzie że się staracie?.

Edytowane przez Anonimowa
Przez Fabio,

Po pierwsze nie reklamuj serwera (adres usunięty), a po drugie licznik jest akurat autorski i jest on autorstwa MaVeRa, a to, że się pojawia jakaś wersja tego licznika na innym serwerze wynika z tego, że to oni go ukradli, prostacko wycięli. Pomijam, że tu jest znacznie dłużej niż tam :P

Przez Grzan3k,

Jesteś nowa i masz prawo nie wiedzieć, ale, żeby od razu stawiać na to, że coś jest nieautorskie tylko dlatego, że widziałaś to gdzieś indziej i do tego bez uprzedniej analizy? Troszkę to głupie, ale nie mi oceniać. Po pierwsze, wszystkie skrypty, grafiki etc. na serwerze są autorskie i tworzył je już bardzo dawno, stary skrypter. Jeżeli zobaczysz gdzieś nieudolnie skopiowaną wersję to będziesz przynajmniej teraz wiedziała skąd ją skopiowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planowaliście kiedyś wprowadzić czat lokalny dla policji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro są ulepszane rozładunki (chodzi o wygląd) to czy w planach jest zmiana dróg na jakieś ładniejsze i czy pojazdy zostaną też odświeżone wyglądem (chodzi o ten brud, kurz itd. na nich) oczywiście rozumiem, że musi być Paweł tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro są ulepszane rozładunki (chodzi o wygląd) to czy w planach jest zmiana dróg na jakieś ładniejsze i czy pojazdy zostaną też odświeżone wyglądem (chodzi o ten brud, kurz itd. na nich) oczywiście rozumiem, że musi być Paweł tak?

Jeśli chodzi o kurz na pojazdach to mod jest na naszym forum: http://truckers.com.pl/topic/18750-modyfikacja-usunięcie-brudu-z-naszych-pojazdów/#entry263141

Przepraszam za odpowiedź bo nie jestem członkiem administracji.

Przez Polniak,

Skoro nie jesteś członkiem administracji to nie odpowiadaj w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zostanie przerobiony jakoś ten rozładunek?

Ponieważ:

- Jest problem z wyjazdem bez uszkodzenia zestawu

-Jak zjedzie się kilka osób na raz to jest problem z brakiem miejsca do załadowania

https://imgur.com/a/gw34J

Edytowane przez Om_Ega
Przez Fabio,

W kwestii tego problemu związanego z tym rozładunkiem oznaczyłem dzisiejszego dnia w trackerze informację o tym, więc najpierw to sprawdzę, a potem spróbuję z tym podziałać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będzie nowy wjazd do Green Islands ? (np. z SF)

Edytowane przez Wersjon
Przez Grzan3k,

Zależy od osób tworzących nową wyspę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy dało by radę naprawić zarobki z kategorii napoje, bądź po prostu je skorygować?

Jak widać na załączonym zdjęciu, towar lemoniada, który można odblokować już od 3200 score jest w bardzo podobnym przedziale cenowym jak pisswasser, który odblokowuje się przy 4800, nie rzadko się zdarza, że bardziej opłaca się transportować lemoniadę niż towar który stosunkowo jest "dla kierowców z większym doświadczeniem".

Dodam, że przy "niższych poziomem" ładunkach, problem taki nie występuje i różnica jest zauważalna biorąc towar z coraz to wyższej kategorii.

epQSJ0q.png

Pozdrawiam,

Hubert

Edytowane przez Hubeert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z Hubertem, podobna sytuacja jest w kategorii piwa :[

Przez Fabio,

Nie do tego służy ten temat. Ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tutaj to napisać czy gdzieś indziej ale napiszę tu. 

Dlaczego po restarcie serwera zniknął mi tuning z mojej stratumy? 

Edytowane przez Om_Ega
Przez Fabio,

Bo tuning znika po restarcie serwera :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z odblokowaniem mojego priv autka [stratumy].

Za każdym razem gdy odjadę gdzieś dalej to gdy wrócę to nie mg ruszyć z pod domku.

A reconect nie mam ochoty robić co 5/10 minut.

Czy mógłby zostać naprawiony ten bag/skrypt czy jak to się tam nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dość nie typowe pytanie. Dałoby radę ustawić FPS limit na serwerze na 60?

@Down

No w konsoli jest napisane, że 60 lecz te 60FPS jest wtedy, kiedy stoimy. Dzisiaj sprawdzałem i nie tylko ja tak mam, że podczas jazdy FPS przy nawet dobrych PCtach potrafią spadać do 40. Skoro tak się dzieje, to można liczyć na jakąś optymalizację czy jakieś kroki podjęte w tym kierunki? Wiem jak wygląda sytuacja z Pawłem, dlatego proszę mnie nie bić za to pytanie :/

Edytowane przez zlatan_przegryw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może administracja zmienić hasło do mojego konta? 

ps: na odpowiedź od Pawelo  czekam już od 4 dni  ;)

Edytowane przez Nycer
Przez Fabio,

Taki zwykły administrator raczej nie, jak nie Pawelo to może Lee (nie wiem czy ma dostęp w związku z kontami, ale na pewno z logami) albo może Grzanek..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy zostanie wniesiona poprawka w temacie respawn'y pojazdów? Jak każdy dobrze wie jest to nie mały problem, pojazdów jest od groma, miejsca już tyle nie.Jest to przykład gdy respisz naczepę a potem masz problem z jej podpięciem, ze względu na brak miejsca.Problem ten występuje w LS na dwóch respawnach, i w LV na jednym, naczepy lubią tam wchodzić pod ten murek, daszek czy jakkolwiek by to nazwać obiekt, przez co się bugują i równocześnie wrakują.Chciałbym się spytać czy administracja była by skłonna przenieść respawny pojazdów na "nowe" zbudowane przez graczy, o ile tacy potencjalni chętni na wybudowanie nowych respawnów by się znaleźli?.Jest też druga opcja, trochę mniej bezwzględna dla starych respawnów, może wystarczy je po prostu lekko przerobić, bądź dodać opcję by pomoc drogowa mogła takie pojazdy odholowywać na parking, hangar?.

Dodam zdjęcia jak to wygląda przez większość czasu.

EmvwBE7.png

QTFBsnk.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy kiedy kolwiek będzie przywrócone słynne IRC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pytanie do Grzan3ka. Czy zamierza zrobić coś z administratorami którzy na serwerze nie byli od dobrych kilku miesięcy?

Wyjątek stanowi forum, bo tu wejdą od czasu do czasu. Moim zdaniem szkoda trzymać takich na siłę, którzy już nic nie wnoszą od siebie dla serwera.

Szkoda tylko zajmować miejsce, bo może ktoś nowy okaże się bardziej aktywny, wniesie nowe pomysły i przede wszystkim wprowadzi od siebie jakieś nowości na serwer.

Pozdrawiam. 

Przez Grzan3k,

Pewnie, że tak. Wiadomo, że będzie to rozłożone z czasem bo nie ma sensu od razu kogoś degradować ze względu na aktywność. Raz jest lepiej, raz gorzej. Wiadomo, że jeśli będzie to trwało zbyt długo to czekać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trwają poszukiwania nowego skryptera, czy czekacie aż sam ktoś się zgłosi?

W ostatnim temacie dot. Skryptera sprawa nagle ucichla dlatego zadaje to pytanie l.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Pytanie do Grzan3ka. Czy zamierza zrobić coś z administratorami którzy na serwerze nie byli od dobrych kilku miesięcy?

Wyjątek stanowi forum, bo tu wejdą od czasu do czasu. Moim zdaniem szkoda trzymać takich na siłę, którzy już nic nie wnoszą od siebie dla serwera.

Szkoda tylko zajmować miejsce, bo może ktoś nowy okaże się bardziej aktywny, wniesie nowe pomysły i przede wszystkim wprowadzi od siebie jakieś nowości na serwer.

Pozdrawiam. 

Jeżeli mogę się wtrącić, a sądzę ze mogę bo byłem administratorem prawie 2 lata, to dodam coś od siebie. Bycie administratorem to nie przesiadywanie na serwerze po 20h i spełnianie zachcianek graczy, to jest tylko wierzchołek góry. Większość pracy, pomysłów i innych ważnych rzeczy odbywa się raczej poza grą. 90% rzeczy tworzy się właśnie głównie na forum. Nie żebym stawał w obronie tych co nie wchodzą na serwer od 3 miesięcy czy coś, ale to, że jakiś admin nie siedzi dzień w dzień po 5 godzin na serwerze nie znaczy, że nic nie robi. Takie ot spostrzeżenie, może komuś ułatwi rozumowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi