Skocz do zawartości
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do @Lee.
Czy będzie możliwość jak na poprzednim forum, aby wchodząc swój profil było widać tą zakładkę "o mnie" ?

Przez Grzan3k,

Istnieje coś takiego. Jak sobie wejdziesz w edycję profilu to na dole masz zakładkę "O mnie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będzie możliwość kiedyś wprowadzenia owiewki do FCR-900? :firefirefire:

Przez Avenged,

Prawdopodobnie nie, nie widzę potrzeby biznesowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy przestaniecie okłamywać graczy i dlaczego to robicie?

Przez Grzan3k,

Brak sprecyzowanego pytania, następnym razem potraktuje to jako spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam pytanie co do ostrzeżeń na forum. W regulaminie jest zapis "7. Ilość ostrzeżeń można zredukować poprzez pomocne udzielanie się na forum, pisanie skutecznych poradników lub z upływem czasu(pod warunkiem dobrego sprawowania)" i ciekawi mnie jak długi czas jest potrzebny by ostrzeżenie mogło być zredukowane. Ja sam mam 2 ostrzeżenia na forum z czego jedne jest z 2011, a drugie z 2013 roku. Trochę mnie te warny irytują i stąd właśnie moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :D.

Przez Grzan3k,

Warny, które mają więcej jak rok mogą zostać poddane usunięciu, jednakże, aby było to możliwe, najpierw musisz się ze mną skontaktować w celu udzielenia kilku odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy można się spodziewać powrotu monitoringu?

Przez Karot,

http://truckers.com.pl/monitoring/mta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostanie naprawiona opcja respawnu obok domu?

Przez Polniak,

Ta opcja działa cały czas, tylko żeby się zrespić przy domu, musisz go wynajmować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest szansa, aby powstał pkt TT w AP? Czy nie planujecie nic takiego? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość powstania takiego czegoś jak usuwanie punktów ostrzeżeń np. mamy 1 ostrzeżenie nie będziemy nic odwalać i po np. 6 miesiącach zgłaszamy się do 

administratora by usunął nam to ostrzeżenie oczywiście jeżeli on uważa, że na to zasługujemy. Pozdrawiam :)

Przez Karot,

Jeżeli chodzi o forum, to takie coś działa, ale po roku od ostrzeżenia i trzeba odezwać się do Grzanka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro zgodnie z regulaminem, po sprzedaży domku mam czas trzymać swoje auta bez niego 14 DNI, to dlaczego moje auta znikają po około 10 DNIACH? 

Przez Karot,

Nie było to 10 dni, a 15.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Przyszedłem z pytaniem czy kiedykolwiek pojazd marki ,,Walton" będzie woził jakiekolwiek towary ponieważ ma ku temu możliwości.

Przez Angel,

Cięężko będzie, ponieważ jest to ogólnodostpępny pojazd i może ktoś ma go jako osobówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótkie pytanie. Co z Ptysiowym kanałem na youtube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy planujecie nanieść poprawki na mapę Czarno-Białą jak i Satelitarną pod F11?

Obecnie nie da się jej używać (nie pokrywa się ona z rzeczywistością, a mapka normalna jest po prostu obrzydliwa :( )

Przez Grzan3k,

Mapę tworzył Matthias, także proszę go o to pytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro pojawiły się po raz kolejny warto myślę zadać  to pytanie:

Czy jest szansa, że towary sezonowe będą pojawiać się częściej? 

Typu jak do szkoły, jakiejś wakacyjne etc.

Edytowane przez Iwanowicz
Przez Angel,

Albo nie mam pomysłów co by tu dodać albo nie mam czasu. Dodanie czegoś takiego wymaga dość sporego wkładu z mojej strony. Muszę wszystko zaplanować aby wszystko miało ręce i nogi. Odgrzewane kotlety typu święta i rozpoczęcie roku szkolnego zajmują mi mniej czasu gdyż np. towary są już gotowe. Artykułów szkolnych miało w ogóle nie być ale Cudak chciał to zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest szansa na zniesienie limitu pojazdów dla domku lub podniesienia ilości posiadanych pojazdów?

Przez Karot,

Jak narazie zajmuje się podnoszeniem wartości niektórych domków, a co do limitów jest to kwestia dogadania się. Uważam, że domki o wartości większej, niż 10kk mógłby mieć dodatkowy "slot" na pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego w konkursie na najlepsze zdjecie w tle nagłówka forum nie zostały ogłoszone wyniki, a nowy baner użytkownika @Linshi pojawił się na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakieś ogłoszenie dot. gospodarki? Polepszylo się, jest gorzej? 

Ile potrwa kryzys? 

Przez Cudak,

Nie widać końca kryzysu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Hej! Pytanie i zarazem propozycja :) 
Mam wielką nadzieje @Grzan3k, że ją rozważysz :).

Kryzys trwa i trwa - każdy jest ciekaw kiedy się skończy i w ogóle. Może jest w tym dużo racji jak niektórzy uważają, że teraz jest lepiej. Fakt faktem trzeba się więcej napracować, żeby coś osiągnąć :D.
Teraz do rzeczy: Czy jest możliwość - nieco manewrowania tym kryzysem? Fajnie by było jakby co jakiś czas było widać, że delikatnie się poprawia lub pogarsza. Dzięki temu byłoby urozmaicenie :) Od czasu tego "pogorszenia" minęło już sporo czasu i uważam, że taka zmiana wyszłaby na korzyść serwerkowi :)
Byłbym wdzięczny, gdybyście od razu nie skreślali tej propozycji i ją jednak rozważyli :).
Pozdrawiam cieplutko :D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego, aby legalnie posiadać pojazd (zestaw lub osobówkę) mamy wymagania co do posiadania domu?

Przez Karot,

Jest to związane z multikontami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo coś na temat pojawienia się starych propozycji w trackerze? Obecnie są w sekcji SAMP, ale nieposortowane z tego co widać.

Przez Angel,

Spojrzałem na to i wydaje mi się, że nowa wersja trackera działała w inny sposób niż stara. W starej wersji trackera było podobnie jak w przypadku forum; każdy post można było przenieść w dowolne miejsce, gdyż tak działa post. W nowej wersji trackera mamy coś takiego, że jedynym postem jest sama treść propozycji/błędu. To co się dopisuje później to już są komentarze, które nie można przenosić; są tak jakby stale złączone z propozycją/błędem. Jestem ciekaw co będzie na ten temat mógł powiedzieć Grzan3k lub Pawelo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi