Skocz do zawartości
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Co z kryzysem? Żadnego kroku w przód ani w tył, czy przykładowo ceny paliwa powrócą do normy? Fajnie by było gdyby ktoś odpowiedział na te pytania, wygląda na to jakbyście omijali pytania dotyczące kryzysu szerokim łukiem.

Przez Polniak,

Póki co kryzys trwa. Prognozy na przyszłość nie są jeszcze znane. Będziemy informować Was na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa że kiedyś będzie można przypisać prywatny pojazd do dwóch graczy?

Przez Polniak,

Przemyślę ten temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy obowiązują zasady?:

1. Maksymalnie dwóch członków administracji w danej firmie/frakcji.

2. Członek administracji nie może być w zarządzie firmy/frakcji.

Jeśli tak to jest szansa, że zostaną one kiedyś zniesione?

Przez Polniak,

Obie te zasady obowiązują. Póki co nie zostanie to zniesione, gdyż pod wpływem "płaczu" ze strony graczy uznaliśmy, że nie będziemy dopuszczać do sytuacji, w której rynek firmowy zaczyna być zdominowany przez administrację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy był poruszany między administracją temat zniesienia limitu pieniędzy tz. (10kk)?

Przez Fabio,

Kiedyś ten temat był poruszany w administracji, ale zszedł na boczny tor, miał on swoich zwolenników jak i przeciwników, na ten moment jest jak jest, ale tak od siebie dodam - raczej nie ma co liczyć na to w najbliższej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie ogólne, do wszystkich administratorów

Czym/jak chcecie zachęcić nowych graczy do pozostania na dłużej na naszym serwerze?

Przez Polniak,

Zostały odkurzone stare pomysły, które mam nadzieję, szybko ujrzą światło dzienne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym powiększył kryzys :E

Przez Fabio,

Ale ten temat służy do zadawania pytań, a nie sugerowania co by się zrobiło. Warn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy zostanie powiększony kryzys? :E 

Przez Cudak,

Ograniczenia są tylko w Twojej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś było mówione za starych czasów "gracz który miał bana, nie dostanie się do Policji ani administracji" czy taka opcja dalej funkcjonuje ? :D. 

Jest możliwość zrobienia takiego czegoś jak to w realnym życiu jest, tankowanie pojazdu że nie trzeba w nim siedzieć, np pojazd się tankuje a my poszliśmy coś zjeść.

I takie pytanie tygodnia, kiedy Naimad zostanie szefem PD? :)

Przez Fabio,

2. Jest możliwe zrobienie czegoś takiego, wiadomo jednak z czym to się wiąże. 3. Myślę, że Naimad woli być służbistą-smerfem, aniżeli poczciwym mechanikiem. :D

Przez MjolnirThor,

Ad.1- Gdyby to ode mnie zależało, to szansa takowa by była, ale po otrzymaniu unbana gracz taki musiałby być czysty jak kryształ, co w przypadku większości ułaskawionych jest niemożliwe. Reasumując- dla kilku wyjątków nie ma co zmieniać reguł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy administracja rozważyłaby wysłanie "reklamy" na wszystkie e-maile wpisane do kont na tym forum? Tak duża baza użytkowników nie może się zmarnować, a kto wie, może parę osób by sobie przypomniało o PTSie i wróciło do grania :)

W maju pisałem o tym samym tutaj,  Grzanek wtedy napisał "W sumie dobry pomysł. Jutro o tym pomyślę i szczegółowo dopracuje wysłanie maila." jednak patrząc po swoim e-mailu nic takiego się nie wydarzyło. Z racji, że mamy nowego admina jest szansa na coś takiego? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do administracji: Mianowicie, gram na tym samym komputerze co brat. On ma konto o nicku Sasza - Głównie odwala, ma -62score trolluje, taranuje (12 lat do czegoś zobowiązuje) Natomiast ja mam konto o nicku Mort_ i teraz pytanie. Jeżeli gramy tak to wlicza się to jako multikonto, dostaniemy perma czy nie? 

Przez Fabio,

Jak nie gracie na tym samym koncie, to się nie wlicza, ale jeśli dostanie bana na serial na tym samym komputerze to już powoduje problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do osoby zajmującej się pojazdami. Czy w ostatnim czasie były zmiany w handlingu pojazdów np Rumpo? Pytam gdyż mimo że mam naduszony klawisz do oporu jedzie max 45km/h a na tempomacie jedzie już v-max.

Przez Angel,

Chciałbym zobaczyć te 40 km/h w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2018 o 13:52, BelievePL napisał:

Czy administracja rozważyłaby wysłanie "reklamy" na wszystkie e-maile wpisane do kont na tym forum? Tak duża baza użytkowników nie może się zmarnować, a kto wie, może parę osób by sobie przypomniało o PTSie i wróciło do grania :)

W maju pisałem o tym samym tutaj,  Grzanek wtedy napisał "W sumie dobry pomysł. Jutro o tym pomyślę i szczegółowo dopracuje wysłanie maila." jednak patrząc po swoim e-mailu nic takiego się nie wydarzyło. Z racji, że mamy nowego admina jest szansa na coś takiego? :)

Przez Polniak,

Póki co na tapecie mamy inne sprawy, które trzeba zamknąć. Gdy wszystko zostanie zakończone, pomyślę nad tym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do Polniaka

Można prosić o jakieś jaśniejsze, konkretniejsze odpowiedzi? Póki co, nadal mamy mydlone oczy, że coś tam ma być, a w efekcie i tak nic nie ma. Uważam, że wolelibyśmy wiedzieć, nad czym aktualnie stoimy, tzn. Jakie prace są wykonywane, jakie kroki zostały podjęte itd. Takimi "tekstami" jesteśmy zasypywani już spory czas, nie uważasz?

Przez Polniak,

Nie wiem czym mydlili wam oczy poprzedni headadmini. Ja stwierdzam faktyczny stan rzeczy. Wiele projektów wymaga pomocy ze strony Pawła oraz dokładnego przedyskutowania. Wielu z nas ma również życie prywatne, a co za tym idzie nie przesiadujemy dzień w dzień nad wszelkimi projektami. Może nie idzie to tak sprawnie jak byśmy wszyscy chcieli, ale z pełną szczerością stwierdzam, że poszliśmy kilka kroków do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pawelo wróci ?

Przez Polniak,

Nie wiem gdzie ma wrócić.

Przez Angel,

Pawelo nigdzie się nie wybierał a to że minęło już trochę czasu jak zrobił coś większego dla serwera to nie poradzimy na to zbyt wiele. Nie możemy zdradzać zbyt wiele gdyż obowiązuje nas tajemnica "zawodowa".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kiedy w regulaminie firm widnieje podpunkt a) w punkcie 6? Można poznać datę dodania tego podpunktu?

§8 Kary firmowe

6. Zakaz przechowywania przemytów na bazach firm. Takie działania będą surowo karane (kary finansowe, degradacje).
a) Wlicza się także rozładowywanie na własnej bazie/filii

edit: Proszę o jakiś dowód, screen, cokolwiek, kiedy to zostało dopisane. Z tego co zauważyłem wszystko co nowe jest pisane w postach w tym temacie, a akurat tego nie mogę znaleźć, a zdaje mi się, że tego podpunktu nie było.

Pozdrawiam

Edytowane przez Lampard
Przez Cudak,

Dzisiaj, skoro Wasza ukochana firma miała z tym problem, zostało dodane w celu sprecyzowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy teraz jak nie ma limitów pracowników. Firmy mogą przyjmować masę osób z prywatnymi zestawami, a Military Logistics i Agro Gramal, muszą sobie dokupywać auta ? Jak to będzie działać ? 

Edit:

I czy możemy już kupić więcej Patriotów jak limit pracowników został zniesiony czy nadal możemy mieć ich tylko 5 ?

Edytowane przez Matize
Przez Angel,

Słuszna uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twierdzisz Polniak, że poczyniliście jakieś kroki.. dziwne, jeśli nie możecie nawet zmienić „logo”, czy jak to nazwać, które wita na forum. Pisałem o tym 30 września. Czy tak ciężko jest je zmienić? Skoro omijacie rzecz, która wg. mnie, subiektywnie - ośmiesza serwer istniejący 10 lat, to słabo.

Przez Fabio,

Temat służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań.

Przez Fabio,

Logo zostało poprawione, powinno być okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro Pawelo nie wraca to mam pytanie.

Jaki pomysł ma reszta administracji na rozwój serwera i na to co ostatnio jest powtarzane. Czym przyciągnąć nowy graczy ?

Dajcie się wypowiedzieć graczom . Dać im napisać co leży na sercu.

Nie warnujcie lub nie dodawajcie tych komentarzy pod postem.

Każdy chciałby poznać to co leży w głowach głównych adminów względem jakiegokolwiek rozwoju

Przez Fabio,

Starsi gracze znają sytuacje, z którą boryka się od dłuższego czasu Polski Truckerski Serwer jaką jest brak technika, który mógłby pomóc w wprowadzaniu masy innowacji, mieliśmy już rozpisane projekty, ale wiadomo jak to obecnie wygląda. Robimy co możemy, żeby wprowadzać jakieś fajne i ciekawe rzeczy niewymagające udziału programisty. Podstawą jest oczywiście wykonywanie swoich obowiązków, jest to naszym priorytetem i pozwala to na sprawne funkcjonowanie serwera. Wymagamy więc odrobinę zrozumienia i postawienia się w naszej sytuacji, jesteśmy też otwarci na sugestie graczy, a także pomoc, jeśli ktoś coś potrafi. Z perspektywy czasu, nie piszemy nic, ponieważ było już tak, że wiele było obiecywane, a potem wyszło jak wyszło i gracze mieli zawód, nie będziemy też pisać, że nie będzie zupełnie nic, bo z tym zgodzić się nie mogę. Nie nastawiałbym się na bombardowanie innowacjami. Dla nowych graczy? Na pewno nie oszukiwałbym, że serwer stale rozwija się pod względem skryptu, gdyby gracz mnie o to zapytał, to napisałbym prosto z mostu jaka to wygląda. Osobiście chciałbym, żeby atmosfera na serwerze była jak najmniej toksyczna, nowy gracz wchodząc na serwer nie musiał być traktowany przez innych, starszych graczy, jak gorszego sortu, bo ma wysokie id czy nie zna jeszcze panujących zasad na serwerze. Pamiętajcie, że to nie tylko administracja tworzy ten serwer, bez graczy nie byłoby administracji, a bez administracji, porządku i zapewne samowolka, która bardzo szybko zakończyłaby się upadkiem. Dlatego tez zadałbym sobie pytanie - Co ja jako gracz zrobiłbym, żeby przekonać innych, nowych graczy do zostania tu na dłużej? Jak zachęciłbym kogoś do gry tutaj? Przynajmniej tak to wygląda z MOJEJ perspektywy, piszę to jako zwykły moderator, członek administracji i wieloletni gracz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego z bezsensu ministerstwo firm zmieniło wymagania w większy bezsens nie precyzując regulaminu który mam wrażenie był edytowany na przysłowiowym kolanie, chodzi tu o punkt

Cytat

6. Firmy nie mają limitu pracowników, jednak:
a) te z zestawami muszą gwarantować pracownikowi zestaw
b) te bez - pojazd dla niego

to znaczy że jak zatrudnie pracownika z prywatnym zestawem to i tak mu mam przypisać zestaw firmowy żeby się kurzył i powracamy poniekąd do starego systemu pojazdów widmo. Nie ma to sensu, a minister twierdzi że porządna firma ma mieć zestaw dla pracownika. Mam kupić sobie zestaw firmowy skoro jeżdze privem bo mi tak wygodniej, żeby się kurzył?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi