Skocz do zawartości
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ograniczenia na Green Island zostaną zaktualizowane? Bo jednak napów tam nie da sie złapać na prędkość a szkoda :p Zdarzył mi sie jeden nowy gracz który sie czepiał że ograniczenia nie są ważne bo wyspa po lewo różni się od tego co jest na mapie. 

Przez Fabio,

Będę poruszał tę kwestię po Nowym Roku, na pewno zostaną tam wprowadzone ograniczenia. Nie podaje terminów, ale to generalnie przeanalizowanie mapy, zrobienie grafiki i wgranie. Funkcjonariuszy o przypuszczalnym terminie będę informował wcześniej, mimo wszystko każdy gracz, gdy to nadejdzie dostanie konkretną informację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będzie zmiana ograniczenia na autostradzie z 110 na 120?

Przez Fabio,

Jak na razie nie planujemy takich zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy zostanie wybrana osoba do zarządzania Agencją Nieruchomości? 

Przez inspektor,

Jak będzie wystarczająca liczba administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co będzie z Bimberami, czy nie zabierają slotu na firmę?

Przez Cudak,

Co ma z nimi być? Ich firma działa, robią rozliczenia, mają pieniądze na utrzymanie itd.

Przez Maksymo,

Moim zdaniem, nie. Tak jak Cudak napisał wyżej, firma jest wypłacalna, jest nawet w miare aktywna to w czym problem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tutaj mam kilka pytań do Administracji.

1. Czy w tym roku przywidujecie dodanie lodu na serwer?

2. Jak to będzie z tymi domami co mają byli admini wartość ponad +10kk?

3. Kiedyś zadałem pytanko czy da radę wprowadzić takie coś że tankujemy pojazd na stacji i w tym samym momencie możemy pójść coś zjeść a pojazd sam będzie się tankował. Czy da radę takie coś wprowadzić?

4. Powrócą na serwer jeszcze remonty drogowe? 

5. To pytanie bardziej do PTS klubu ale nie wiem gdzie zadać je więc zostawię to tutaj, czy myślał ktoś o wielkim powrocie Bukmacherki? Na serwer przybyło wiele nowych twarzy i serwer się rozrasta co widać. Lottek szczycił się w miarę dużą aktywnością więc z Bukmacherką też by nie było problemy, tak myślę. Z tego co pamiętak to dużo osób obstawiało mecze i nie tylko. 

6. Czeka graczy jakieś odnowienie mapy, mam na myśli coś takiego dodanie "nowego" czegoś jak to było parę dni temu z TSem?

5. Może jak znajdzie sie chetna osoba, to nad tym pomyslimy. Pozwole sie tez wtracic do szóstego punktu, jezeli chcecie zmian w mapie to mozna cos zbudowac zawsze, Obecny Minister infrastruktury pewnie sie ucieszy, ze bedzie mial zajęcie //Liq

Przez Fabio,

1. Lód zawita w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy była kiedyś myśl by połączyć siły z jakimś innym serwerem o tym samym kontekście? 

Przez Fabio,

Pytanie po co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do @Fabio.

Jak już na pewno kilka osób widziało składasz podanie do Policji. Tu nasuwa się pytanie: w przypadku przyjęcia Ciebie zamierzasz grać na 2giej postaci? 

Jak dobrze wiemy Jako Minister od Frakcji na pewno masz dość sporo różnych możliwości i uważam, że nie jest do końca fair. Coś Jak sam przyznał Grzanek jeszcze będąc H@. 

Przez Fabio,

Grzanek miał panel firm, ja nie mam. Nie mam żadnych możliwości.

Przez inspektor,

Posiadanie panelu firm czy frakcji, nie stanowi ogromnej przeszkody w podjęciu pracy w policji. Czas skończyć z zakładaniem z góry, że ktoś będzie nadużywał czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dało by radę wprowadzić coś takiego że np: Od 22:00 do powiedzmy 4:00 za każde przekleństwo na czacie dana osoba by dostawa mute z automatu? Bo już nie raz napotkałem ludzi co przychodzą tylko po to by poprzeklinać. A takie coś nie zbyt miło wygląda. Szczególnie w godzinach nocnych przychodzi dużo osób które tylko chcą nabroić i sobie wyjść. A że wtedy prawie każdy śpi to nie ma jak sobie z taką osobą poradzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nasz Moderator Pantera na platformie MTA podejmuje jakieś prace czy coś? I główne pytanie czy w ogóle żyje bo długo go na forum już nie było ani na MTA. 

Edytowane przez AdrenalinE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem hasła na serwer, ale znam hasło do konta na forum. Dzięki temu ogólnie jasne jest, że konto na serwerze należy do mnie. W ustawieniach konta widnieje zamaskowane hasło, i to jest chyba właśnie to hasło, ale nie da się go zmienić, bo nie ma opcji "nie pamiętam hasła", tylko trzeba podać stare hasło, żeby ustawić nowe. Czy da się mi jakoś pomóc?

Przez Maksymo,

Spróbuj napisać w wiadomości prywatnej do Pawelo. Powinien ci pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko Pawelo ostatni raz był w czerwcu na forum, nie ma kogoś innego od tego?

Przez Fabio,

Niestety, ale nie liczyłbym na to. Możesz spróbować też zapytać inspektora, być może on będzie w stanie ci zresetować hasło czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro okres świąteczny się już skończył, to może warto by było i choinki pousuwać z mapy?

Przez inspektor,

Ni ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znalazłem bardziej odpowiedniego tematu i pytam tutaj. Jak wielkimi krokami zbliża się koniec kryzysu gospodarczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będzie można kiedyś pracować w dwóch różnych firmach/frakcja na jednym koncie lecz na dwóch różnych postaciach?

Przez Fabio,

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do kogo mam się zwrócić z prośbą o zrobienie strefy dla firmowego PnS?
Mam czekać aż pojawi się nowy Administrator?
(Słyszałem że Engel jest coś wstanie zrobić, jednak wole się tutaj dopytać.)

Przez inspektor,

Zgłoś do mnie wniosek, a ja pomyślę jak to rozwiążemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi