Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dyskusyjny o najnowszej, prawdopodobnie ostatniej już wersji Microsoftu, Windows 10.

Jeżeli ktoś jeszcze nie dostał aktualizacji i chce sobie zaktualizować, oto krótki poradnik:

1. Wchodzimy do C:\Windows\SoftwareDistribution\Download i usuwamy całą zawartość folderu.

2. Włączamy wiersz poleceń jako administrator i wpisujemy 

wuauclt.exe /updatenow 
nie wciskamy na razie enter.

3. Przechodzimy do Panel Sterowania -> Windows Update i klikamy wyszukaj aktualizacje.

4. W tym samym momencie klikamy enter w wierszu poleceń.

Czasami zadziała za pierwszym, czasami za trzecim razem, więc proszę próbować. Aktualizacja zadziała dla tych, którzy zarezerwowali sobie wcześniej kopie. 

Jestem zwolennikiem Windowsa 8, więc zmiana na 10, która przynosi same korzyści jest dla mnie mega dobrą wieścią, szczególnie że dostaniemy ją za darmo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Jak znajdę chwilkę czasu biorę się za aktualizację ;d Zobaczymy czy się coś poprawiło :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie się zwiesiło na 3MB :E

Ale tak poza tym to miszczunio Lee!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam instalacji systemu w wersji TP (czyli obecnej). Można spotkać niestabilność systemu lub błędy. Co rusz Microsoft wypuszcza aktualizacje w formie obrazów ISO. Wtedy system wgrywa się od nowa.

Jestem również testerem W10 na telefonie i mogę powiedzieć że idzie to w dobrą stronę, ale dużo jeszcze pracy. Pozdrowienia znad Bałtyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy używając metody @up będę musiał podawać klucz produktu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie a jak zarezerwowałem W10 przed padnięciem dysku to po wymianie będę mógł pobrać za free? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoidberg

Jak instalowałem "dychę" (koło marca, kwietnia) to gdzieś Microsoft pisał, żeby "nie instalować na sprzęcie używanym na co dzień, przez wzgląd na niestabilność systemu". Mieli rację, wieszało się na potęgę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś 2 tygodnie lub półtora tygodnia temu zaktualizowałem z win 8 na Win 10 i powiem wam, że jestem mega zadowolony. Rzeczy które nie działały, działają bez problemowo  i można rzec, że szybciej  mi się na nim ogarnie rzeczy swe. Po za tym to menu CUT MIUT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam tylko na hejt dzieciakow którzy zainstalowali Win 10 na 2gb ramu i procku z 1.4ghz. MICROSoFT KUPA SPOWOLNIŁO MI KOMPA TERAZ MAJKRAFT MULI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zoidberg

Czekam tylko na hejt dzieciakow którzy zainstalowali Win 10 na 2gb ramu i procku z 1.4ghz. MICROSoFT KUPA SPOWOLNIŁO MI KOMPA TERAZ MAJKRAFT MULI.

Takich hejtów by nie było, gdyby Microsoft napisał inne wymagania niż te:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest do przewidzenia Magik, że będzie niestabilność. Informację dałem tym, którzy są zainteresowaniem aktualizacją. Jeżeli ktoś chce pobrać wersję ISO to zapraszam do tego linku:

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś 2 tygodnie lub półtora tygodnia temu zaktualizowałem z win 8 na Win 10 i powiem wam, że jestem mega zadowolony. Rzeczy które nie działały, działają bez problemowo  i można rzec, że szybciej  mi się na nim ogarnie rzeczy swe. Po za tym to menu CUT MIUT

Na myśli masz chyba Windows 8.1. Ja akurat posiadam Windows 8 (oem) gdzie mam dostęp do darmowej aktualizacji 8.1 i żeby przerzucić się na 10 muszę zainstalować 8.1 a dopiero potem 10. Wygląda fajnie, ale jeszcze parę miesięcy do końca roku. Może warto wstrzymać się z miesiąc,dwa i pobrać nieco lepsze ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA tego nie moge pobrać wogole. Robilem wszystko jak nalezy i niby cos tam sie sciagalo ale nie jakos dlugo zresetowało mi kompa po czym mam dalej stary system i w aktualizacjach pisze ze niepowodzenie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JA tego nie moge pobrać wogole. Robilem wszystko jak nalezy i niby cos tam sie sciagalo ale nie jakos dlugo zresetowało mi kompa po czym mam dalej stary system i w aktualizacjach pisze ze niepowodzenie..

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Installation-Media-Creation-Tool,Program,Windows,59079.html

Edytowane przez cziken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie to znalazłem wczoraj i jak zobaczyłem Pobieranie systemu windows 10 to zostawiłem na noc. Teraz patrze a postęp dalej 0%. Chyba jednak zostane przy 8...

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie to znalazłem wczoraj i jak zobaczyłem Pobieranie systemu windows 10 to zostawiłem na noc. Teraz patrze a postęp dalej 0%. Chyba jednak zostane przy 8...

Serwery przeciążone, spróbuj kilka razy.

Tylko szkoda że win 10 jest tylko na rok potem trzeba zapłacić.

Masz rok czasu na wykonanie aktualizacji za darmo, a później klucz produktu będzie działał na W10. Jeżeli w tym czasie (do 29.07.2016) nie przeprowadzisz aktualizacji a chciałbyś przenieść się na  dziesiątkę to musisz zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie jest to tak że jak dostaniesz nie na win 10 to po roku trzeba zapłacic .

Jeśli bys mógł to podeślij linka jak to zrobić z win 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi