Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi wojtasie proszę może pomoge.

Jeżeli zaktualizujesz system do windows 10 to w panelu sterowania trzeba uaktualnić klucz produktu do w10.

Zrób to tak jeśli sie oczywiście da:

Panel Sterowania > Windows Update > Wyszukaj Aktualizacje > Zainstaluj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam tej 'aktualizacji' z Windows Update. To co trzeba wpisywałem około 60 razy. Pobrałem to Media Creation Tool (wersja dla 64 bit, a posiadam Windows 8.1) pobranie po kilku godzinach doszło do '100%" i zmieniło się na "Weryfikowanie pobranych danych" doszło jakoś do 50 coś i tak jakby zerwało to po prostu się wyłączyło w skutek czego muszę instalować to od nowa...

Edit: Cóż wpisałem jeszcze dwa razy i pobiera się przez Windows Update. Mam nadzieję że tym razem nie będzie niespodzianek.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisze to wuauclt.exe/updatenow już któryś raz może już 20, a tutaj dalej nic się nie robi wszystkie aktualizacje są zainstalowane. Nie mam pojęcia co teraz robić, doradzi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to najpierw instalowałem Win 10 przez Metro (zerwało) potem przez WU (zakończono niepowodzeniem) i dziś puściłem od 7 rano do 13 nie korzystając zbytnio z internetu instalując przez Media Tools Center. Wszystko ładnie śmiga i dobrze zaaktualizował się Win 8.1 na 10. Irytujące rzeczy z ósemki zostały usunięte i to mnie cieszy. Spróbowałem też streamowania z Xboxa na Windows 10 i mimo posiadania 4mb/s i łączeniu się przez WiFi (i na Windows i na xboxie) wszystko śmigało bez problemu. Sprawdziłem Edge jest dobre w każdym razie lepsze od IE jednak ma swoje wady. Od razu po instalacji Windows 10 i pierwszym odpaleniu go wszystko zaczęło się aktualizować w tym Java do najnowszej wersji. Widzę że przeglądarka Edge ma z nią problemy tak samo jak z wtyczkami (przykładowo Adblock), chociaż mam nadzieję, że to się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w poniedziałek pobiorę to dam opinie

Może wie ktoś z kond pobrać sterownik do dyskietek bo win 10 go nie ma ???

Edytowane przez hubson11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przestal mi dzialac touchpad w laptopie asus mial tak ktos??

edit no teraz zainstalowalem i dziala ale balem sie ze sie cos zjebalo juz :E

Edytowane przez Sparrow
Przez Muscu,

Sterowniki do Touchpada zainstalowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie do tych co mają W10 na WP, czy opłaca się go instalować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również o to zapytam.

Na PC bardzo ładnie śmiga ;D Wolałem pobrać od Majkrosoftów, bo miałem błąd przy metodzie Lee 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System jak najbardziej polecam. Jestem po prawie tygodniu testów i jak na razie wszystko pięknie śmiga.

+Jeżeli ktoś chciałby zmienić sobie tło logowania :

Odpalamy jako administrator, mi śmiga :>

Edytowane przez CleveR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na WP na razie nie polecam, bo system zapycha pamięć. Z 20 wolnych zostało mi po miesiącu 3 giga. Wszystko przez logi systemowowe i debugi. Jest lepiej niż WP 8.1 ale lepiej czekać na wersję finalną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System jak najbardziej polecam. Jestem po prawie tygodniu testów i jak na razie wszystko pięknie śmiga.

+Jeżeli ktoś chciałby zmienić sobie tło logowania :

Odpalamy jako administrator, mi śmiga :>

E: Po restarcie PC'ta nie działa :____:

Mi działa. Jak chcesz mogę Ci podesłać moją wersje tego programu na priv albo jutro tu wstawię bo na tel jestem teraz. Wszystko śmiga W10 nie takie złe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podesłać, bo coś mi nie działa :E Po restarcie PC przywraca do oryginalnego ekranu logowania. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weszły jakieś łątki i aktualizacje. Warto przerzucić się z 7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak ostatnio (dwa miesiące temu?) instalowałem win 10, to MTA strasznie logowało, chyba się nie lubią xd I nie jest to wina mojego komputera, w 100%. Z moich doświadczeń, nie polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak ostatnio (dwa miesiące temu?) instalowałem win 10, to MTA strasznie logowało, chyba się nie lubią xd I nie jest to wina mojego komputera, w 100%. Z moich doświadczeń, nie polecam :)

To jest twoja wina jako użytkownika i niekoniecznie parametrów komputera (jeśli 7 lub 8 działało ci bez problemu to z 10 będzie tak samo). Prawdopodobnie (jak większość) zrobiłeś to przez 'update' Windowsa i śmieci jakieś tam pozostały (nie mówię nawet już o folderze Windows.old). Najlepiej byłoby poprzenosić gdzieś dane i potem zainstalować to od nowa (było i jest ISO).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest twoja wina jako użytkownika i niekoniecznie parametrów komputera (jeśli 7 lub 8 działało ci bez problemu to z 10 będzie tak samo). Prawdopodobnie (jak większość) zrobiłeś to przez 'update' Windowsa i śmieci jakieś tam pozostały (nie mówię nawet już o folderze Windows.old). Najlepiej byłoby poprzenosić gdzieś dane i potem zainstalować to od nowa (było i jest ISO).

Jeśli ten Update to ten komunikat, co wyskoczył o aktualizacji do 10 yo tak, przez to xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ten Update to ten komunikat, co wyskoczył o aktualizacji do 10 yo tak, przez to xD

Tak, to to lub to instalowane przez Media Creation Tools :D.

Edytowane przez Fabio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak na tym dysku co jestem  win10  [112gb]  a wróciłem tak sobie do win7 [0.5tb]  i powiem tak  trudno już wróci do 7 brakuje trochę opcji zwłaszcza tego szybkiego startu :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi