Skocz do zawartości
Biggie

Ogłoszenia / Announcements

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem załogo.

Wypłaty zostały pomyślnie rozdane. Pracowaliście ciężko, co widać po symbolicznych premiach i wysokich wypłatach.

Teraz coś co zapewne kilku z Was ucieszy - awanse.

@Rafiks_ 70% > 75% (Okres próbny > Nowicjusz)

70% > 75% (Okres próbny > Nowicjusz)

@Bodzio368 70% > 75% (Okres próbny > Nowicjusz)

Gratuluję i życzę miłego nabijania kasy w tym tygodniu :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam w ten piekny poranek. U mnie pada śnieg, nie wiem jak u Was ;E Wypłaty rozdane. Dzisiaj miałem dobry humor więc postanowiłem podnieść wszystkim procent wypłaty.

Tu jakieś awansiki wpadły.

@Parkerek 70% > 75% (Okres próbny > Nowicjusz)

@Caros 87% > 89%

@Bodzio368 75% > 77%

75% > 77%

@Rafiks_ 75% > 77%

75% > 77%

@Gohan6 75% > 77%

77% > 79%

77% > 79%

Dodano też nowe punkty do regulaminu firmy.

1.10.1 Każdy kto posiada wymaganą ilość score dla danego towaru jest zobowiązany do aktywnego wykonywania zlecenia.

1.10.2 Zakazuje się nie wożenia zlecenia z powodu "nieopłacalności".

Edytowane przez Lukee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem mobilki, kolejne tygodnie mijają, czas leci.
Wypłaty zostały rozdane, firma pnie się ku górze po drabinie rozwoju.
Oczywiście awanse też przyznałem, oto one:

Rafiks 77->79%
Frea 77->79%
Bodzio 77 -> 79%
Okres próbny przechodzą:
Orzel 70 -> 75%
Arkadiusz 70 -> 75%
Kacperox 70 -> 75%
To by było na tyle, jak się gdzieś pomyliłem to bym prosił o zgłaszanie się do mnie, postaram się to naprawić.
Szerokiej drogi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem załogo, kolejny tydzień za nami. Nie wiem czy jest sens za każdym razem pisać, że wypłaty zostały rozdane, bo to oczywiste ;E

Awansiki

70% > 75% (Okres Próbny > Nowicjusz)

@Parkerek 75% > 77%

75% > 77%

Wszystko, można odmaszerować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, iż się zwolnił to przydałoby się wybrać nowego członka zarządu, zdecydowałem, że odpowiednią osobą będzie , gratuluję i mam nadzieję na owocną współpracę.

Edytowane przez Jamam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yoo, tygodnie lecą jak szalone, tak samo jak czas spędzony na grze!

Chyba już wszyscy wiedzą, że wypłaty zostały rozdane, awansy również przyznam.
Oto one:
Caros 89% -> 90%
Gohan 77% -> 80%
Stunter 77% -> 80%
Frea 79% -> 83%
Bodzio 79% -> 81%
Parkerek 77% -> 80%
KacperoX 77% -> 80%
drftmn 75% -> 78%

A okres próbny przechodzi:
Shade 70% -> 75%
Pod koniec dodam, iż planujemy lekką zmianę w procentach oraz rangach w firmie, wszystkiego dowiecie się wkrótce.
To by było na tyle, życzę udanego weekendu jak i tygodnia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Jak Jamam zapowiedział, tak zostało uczynione. Wprowadziliśmy nowy system rang firmowych. Teraz procenty przypisane są do stopnia, co ułatwi rozliczanie. Nowe rangi prezentują się następująco:

• Szef (92%)
  • V-ce szef (91%)
  • Zoomiacha (90%)
  • Doświadczony Zoomiarz (85%)
  • Zoomiarz (80%)
  • Młodszy Zoomiarz (75%)
  • Raczkujący (70%)
  • Dobroduszny Zoomiarz (25%)

Żeby nikt nie był poszkodowany, procenty zostały zaokrąglone w górę :3

Mamy nadzieję, że nowy system się Wam spodoba i sprawi, że będzie się wygodniej grało. Z awansami zapoznajcie się w składzie firmy (trochę dużo by pisać w tym temacie :P) Napiszę jedynie, że @ciellun_ przechodzi pomyślnie okres próbny!

Tyle w temacie, życzę Wam miłego tygodnia i owocnej pracy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo!
Kolejny tydzień za nami, jak zwykle pracowity. Jak widać w Rozliczeniach, pojawiła się nowa tabelka do wypłat, Od teraz zwroty i premie będą dawane odrazu z wypłatami i nie trzeba się będzie po nie zgłaszać do zarządu.

Awanse również w tym tygodniu występują, oto one:

• -> Zoomiacha
  • @Shade* -> Doświadczony Zoomiarz
  • @Gohan6 -> Doświadczony Zoomiarz

Gratuluję i życzę dalszych awansów!
Mamy nadzieję, że nowy system rang Wam się podoba, natomiast w tym tygodniu kolejna nowinka, która Was napewno ucieszy. Norma została zmniejszona aż o połowę, czyli wynosi ona obecnie 35 000$. Pracujemy również nad strefą załadunkową na bazie, pojawi się ona w bliskim czasie. 

Dostałem informacje od Revzika, że prawie połowa z ogólnodostępnych pojazdów była niezatankowana, a nawet niektóre były uszkodzone. Zostały one naprawione oraz zatankowane z prywatnych pieniędzy, oby to był ostatni raz. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżeń, a gdy dalej sytuacja się będzie powtarzać- zwolnień dyscyplinarnych.

To by było na tyle, widzimy się na drogach San Andreas! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemnako!
Tydzień pogania tydzień, dlatego tak szybko lecą, kolejne wypłaty zostały rozdane, awanse również. 
Oto awanse:

Natomiast okres próbny, czyli awansują z Raczkującego:

• -> Młodszy Zoomiarz
  • @Lipazy -> Młodszy Zoomiarz

To by było na tyle awansów. Nadal trwają pracę nad załadunkiem na bazie, mamy nadzieję, że uda się to zrobić w najbliższym czasie. Dziękuję za pracowity tydzień i życzę udanego weekendu jak i całego przyszłego tygodnia!

Edytowane przez Jamam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak było zapowiedziane, tak zostało zrobione. Doczekaliśmy się naszego prywatnego magazynu na terenie bazy. Życzę Wam, żeby akurat z tego załadunku więcej Wam sypało za ładunki! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Kolejny pracowity tydzień za nami. Wypłaty już macie, przyszła pora na awanse:

Natomiast okres próbny przechodzą:

Gratuluję i życzę miłego tygodnia ;)

Edytowane przez Revzik*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieńdoberek!

Kolejny pracowity tydzień za nami (no może poza urlopowiczami :P) Mam nadzieję, że wypłatki smakowały, przyszła pora na awanse:

Z raczkujących natomiast wychodzi 

Na ten moment to wszystko co mamy do ogłoszenia. Życzę Wam miłego weekendu jak i kolejnego tygodnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo, jak pewnie część z Was zauważyła moja aktywność ostatnio nie należy do tych najlepszych, więc nastał ten czas, że odchodzę. Sądzę, że głównym powodem jest samo wożenie towarów, po prostu mi się to już nieco znudziło, a poza tym samo moje życie prywatne uległo zmianie. Szefowanie w tej firmie sprawiło mi wiele radości, zdobyłem doświadczenie, ekipa w samej firmie też jest niczego sobie. Uważam, że złym szefem nie byłem, uważam, że pracownicy, zarówno ci co byli w firmie za mojego "panowania" i zarówno ci co aktualnie są, polubili mnie i lubieli ze mną pracować. Tak samo z firmą, sądzę, że nie sprowadziłem jej w żaden sposób na zły tor, wręcz przeciwnie, rozwinąłem ją bardziej i liczę na to, żeby rozwijała się jeszcze w większym stopniu. Dziękuje Lobusowi za zaufanie i za danie mi szansy prowadzenia tej wspaniałej firmy, chciałbym też podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i ze mną pracowali, tak samo chciałbym podziękować moim zastępcom (LobusLukeRevzik) za pomoc w prowadzeniu firmy.
           Nowym szefem Zoomie zostaje , sądzę, że jest on godny zaufania i dalej będzie rozwijał firmę w tym kierunku, w jakim ja ją rozwijałem.
To by było na tyle, do zobaczenia na drogach San Andreas, życzę Wam wszystkim jak największej ilości przemytów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Dzięki  za zaufanie gdy mianowałeś mnie zastępcą i teraz, kiedy przekazałeś mi swoje stanowisko. Mam nadzieję, że dobrze będę się sprawował w nowej roli. Powodzenia w dalszej karierze!

W związku z zaistniałą sytuacją, na nowego Vice szefa mianuję @Caros'a. Liczę na przyjemną i owocną współpracę :)

Wracając do typowych cotygodniowych ogłoszeń - wypłaty rozdałem, przyszła pora na awanse:

Z kolei okres próbny przechodzą:

To wszystko na dzisiaj. Życzę Wam miłego i spokojnego weekendu, jak i całego przyszłego tygodnia!

PS: Nie bój żaby o te przemyty :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć i czołem!

Kolejny produktywny tydzień za nami. Mam nadzieję, że stan waszych kont przynosi Wam uśmiech :)

Awans otrzymuje:

•  -> Zoomiarz

Okres próbny przechodzą:

To wszystko na dziś. Chciałbym życzyć Wam przyjemnej pracy i przede wszystkim spokojnych i miło spędzonych Świąt Wielkanocnych! :)

Do zobaczenia na drogach!

Edytowane przez Revzik*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4fd8047c1656d0d2a003584f6f5051d4.png

Ogłoszenie świąteczne!

Wiem, że zrobiłem już to przy okazji wypłat i awansów, ale życzę Wam jeszcze raz radosnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy.

Z tej okazji nie musicie wyrabiać normy w tym tygodniu, a na dłuższe nieobecności i urlopy przymknę oko ;)

Mam nadzieję, że miło spędzicie ten czas w swoich rodzinnych gronach i wrócicie do pracy pełni sił!

Wesołego jajka! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Święta, święta i po świętach!

Mam nadzieję, że przez tegoroczną Wielkanoc wypoczęliście i pełni energii wrócicie do pracy! Jak obiecywałem, tak się stało - nikt konsekwencji swojej nieobecności nie poniesie. Mimo to znaleźli się aktywni pracownicy, dlatego chciałbym przyznać następujące awanse:

• @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz
  • -> Doświadczony Zoomiarz
  • -> Zoomiarz
  • @Asshu -> Zoomiarz
  • @SonyCro -> Zoomiarz

Natomiast okres próbny przechodzą:

To wszystko na dziś. Do zobaczenia na drogach San Andreas!

Edytowane przez Revzik*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ahoj załogo!

Kolejny tydzień za nami, wypłaty na kontach, uśmiechy na twarzach!

Awansów było sporo w zeszłym tygodniu, w tym troszkę mniej:

• @Marquiez -> Zoomiarz

Z kolei okres próbny przechodzi:

Przez weekend nie będę miał jak wejść na serwer, także o impulsy i inne serwerowe sprawy dobijajcie się do Carosa.

To wszystko z ogłoszeń na ten tydzień, miłego weekendu i szerokiej drogi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć i czołem!

Wypłaty wreszcie wylądowały na Waszych kontach. Przepraszam za lekkie opóźnienie :D

W każdym razie na awans zasłużyli:

• @Asshu -> Doświadczony Zoomiarz
  • -> Zoomiarz
  • -> Zoomiarz

A na przejście okresu próbnego w końcu zasłużył sobie:

Życzę Wam miłego weekendu i obfitych przygotowań do majówki! Do zobaczenia na drogach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Pragnę ogłosić, że Zoomie doczekało się swojej filii!

j7y80bi.jpg

9L07cl9.jpg

t2NYYh0.jpg

Znajduje się ona w dokach LS, w miejscu zaznaczonym na mapce poniżej.

54oGYMG.jpg

Na terenie filii aktualnie znajdują się: P'n'S, automat z jedzeniem i strefa freeza. W weekend dodane zostaną stacja benzynowa i strefa załadunkowa.

Oczywiście nie stałoby się to, gdyby nie Wasza sumienna praca. Mamy nadzieję, że nasz najnowszy nabytek się Wam spodoba :)

To wszystko w tym ogłoszeniu, a teraz wracajcie do pracy, bo trzeba ten wydatek odrobić :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Kolejny pracowity tydzień za nami. Awanse prezentują się następująco:

• @Lipazy -> Zoomiacha
  •  -> Doświadczony Zoomiarz
  • @Marquiez -> Doświadczony Zoomiarz
  • -> Zoomiarz
  • @Shade* -> Zoomiarz

Z kolei okres próbny przechodzi:

To wszystko na dziś, życzę wam przyjemnego weekendu i pracowitego tygodnia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z załadunkiem Nr. 215 Filia Zoomie!

Witajcie. Wszyscy gracze, którzy posiadają skrypt i cel rozładunku Nr. 215 Filia Zoomie czyli w naszej małej bazie mogą rozładować jak na razie swój towar. Wystarczy, że poprosicie pracownika Zoomie o otworzenie bramy w celu rozładowania swojego towaru. Po naprawieniu błędu już nie będzie takiej możliwości ze względu na to, że będą znajdować się tam tylko towary specjalizacji Zoomie i PTS, a nie wszystkie. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

na początek chciałbym przeprosić za opóźnienie w ogłoszeniu i ogólną słabą aktywność na serwerze. Od teraz sytuacja ta ulegnie zmianie.

W związku z dobrze nam znanym kryzysem oraz faktem, że była majówka, postanowiłem nie dawać Wam ostrzeżeń za niewyrobienie normy.

Jak pewnie zauważyliście, skład się trochę wykruszył, więc musimy wziąć się do roboty.

Niemniej jednak znalazł się kandydat na awans:

•  -> Doświadczony Zoomiarz

Z kolei okres próbny przechodzą:

To wszystko na dziś, mam nadzieję, że majówka nie dała wam za bardzo w kość. Do zobaczenia na drogach San Andreas!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

W dniu dzisiejszym została dodana angielska wersja językowa naszego forum. Ma to na celu zachęcenie graczy z innych krajów do pracy w naszej firmie :)

Jeżeli ktoś zauważy jakiś błąd lub ma sugestię, żeby coś poprawić, proszę zgłaszać to mi w prywatnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Wypłaty rozdane, mam nadzieję, że kryzys nie daje Wam za bardzo w kość. Razem damy radę go przetwać :)

Awanse w tym tygodniu przyznaję:

• -> Zoomiarz
  • @Asshu -> Zoomiacha

To wszystko na dziś. Miłego weekendu i widzimy się na drogach San Andreas!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.