Skocz do zawartości
Biggie

Ogłoszenia / Announcements

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym został dodany regulamin. Proszę o zapoznanie się z nim wszystkich pracowników.

Podczas następnego okresu rozliczeniowego na urlopie będzie gracz Lemon.

Nabór nadal trwa. Potrzebujemy jednej aktywnej osoby, w związku z tym zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pracować w zgranej, miłej i rozrywkowej ekipie. Gdyby ktoś nie chciał do nas iść z powodu nieznajomości taboru, wygląda on następująco: 5x Tanker, 1x Linerunner, 3x Burtówka, 3x Chłodnia. Na 6 możliwych pracowników mamy 6 zestawów, z czego jeden zawsze pozostaje wolny, gdyż jeden z naszych pracowników posiada zestaw prywatny.

Każdego pracownika proszę o przekazanie mi screena ze statystyk z F4 zrobionego najpóźniej o godzinie 0:59. Osoby, które tego nie zrobią nie otrzymają wypłaty. Jest to obowiązkowe po dołączeniu do firmy w środku okresu rozliczeniowego, a każdy z nas właśnie w takim czasie tu doszedł.

Chyyyba tyle dzisiaj chciałem przekazać. Liczę na owocną współpracę i rozwijanie się firmy w zgranej ekipie. :)

Edytowane przez Biggie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi tydzień rozliczeniowy zakończony. Jestem bardzo zadowolony z waszej pracy, co postaram się w najbliższym czasie wynagrodzić.

Podczas tego tygodnia z firmy odeszli Lemon i Shady, ich miejsca zajęli Willem oraz RawBlu[e], a Harry wskoczył na ostatnie miejsce, dzięki czemu nasz skład jest kompletny.

Zgodnie z regulaminem, oczko wyżej awansują: Caros, Krzychu, Willem.

Od następnego tygodnia wypłaty będą normalne, tak jak się ze wszystkimi umówiłem.

Dziękuję za pracę i zaangażowanie w rozwój firmy! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym tygodniu z firmy odchodzą CarosKrzychu. Bardzo mi przykro z tego powodu, jednak każdy ma swoje życie i to ono jest na pierwszym miejscu. Dziękuję wam bardzo za pracę na rzecz firmy. :)

Tak jak powyżej chciałbym wytłumaczyć niską frekwencję na serwerze. W następnym tygodniu będzie lepiej, mam nadzieję.

W poprzednią sobotę awansowali oczko wyżej RawBlu[e] oraz Harry.

Wkrótce (jutro bądź w niedzielę) powstanie na forum konwersacja ze wszystkimi pracownikami. Będziecie mogli składać propozycje, opiniować moje decyzje ws. firmy itp. Od początku chciałem, aby firma służyła pracownikom, nie mi. Oczywiście to ja będę miał ostateczne zdanie, jednak zapewniam, że będę na wszystkie propozycje, opinie i tym podobne patrzył od waszej strony, tak, aby wam było jak najlepiej.

Nabór pozostaje otwarty, szukamy dwóch pracowników.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypłaty zostały rozdane. Zaczęliśmy więc nowy okres rozliczeniowy. Od tego okresu rozliczeniowego w naszych szeregach nie zobaczymy już gracza Willem, bo ten opuścił dziś szeregi firmy. Dziękuję za sumienną pracę i życzę powodzenia.

RawBlu[e] otrzymuje ostrzeżenie za uznaną skargę zakończoną banem. Jeden szef by zwolnił, jeden nie. Ja jednak wydaję słowne ostrzeżenie, które zgodnie z regulaminem jest tylko jedno. Czy to ban, czy to niewyrobienie normy. Nie biorę w żaden sposób odpowiedzialności za czyny swojego pracownika, jednak chciałbym przeprosić administrację i każdego gracza, którego mogły spotkać nieprzyjemności związane z dzisiejszą sytuacją. Trzy dni bana zostają odliczone z ilości dni urlopu na miesiąc.

W dniu jutrzejszym powinienem zmienić regulamin, dokładnie punkt dotyczący norm. Będzie ona do wyrobienia w innej postaci, ale to niebawem, w obecnym tygodniu rozliczeniowym nadal do wyrobienia jest 50 kursów. Nowy "projekt" norm będzie działał od następnej soboty.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. :)

Edytowane przez Biggie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienił się regulamin, dokładnie punkty dotyczące norm. Proszę o zapoznanie się z nim na nowo. Zmiana ma na celu zniwelowanie działania na szkodę firmy.

Rekrutacja wciąż trwa. Szukamy kogoś aktywnego, kto będzie w stanie wyrobić narzucone mu normy oraz dobrze zachować się w towarzystwie kadry pracowniczej, jak i całego serwera.

Daniel i SkRiN pomyślnie przechodzą okres próbny i awansują na stanowisko "Nowicjusz".

Edit: A, bym zapomniał o najważniejszym. Jutro jest konwój, na który zostaliśmy zaproszeni przez Electronic Trans. Będzie tam również zaproszona ekipa Petrolu. Resztę informacji o tym w temacie do tego przeznaczonym + przesyłam wytyczne na PW. :)

Peace

Edytowane przez Biggie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypłaty zostały rozdane. Premię w wysokości 10 000 USD otrzymał SkRiN

Bordon1998 awansuje na stanowisko "Nowicjusz".

Daniel awansuje na stanowisko "Doświadczony".

Do regulaminu został dodany punkt 1.15, który mówi o zakazie reklamowania naboru na czacie.

Nabór nadal trwa, szukamy dwóch pracowników.

Miłego wieczoru

Edytowane przez Biggie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rga6dCl.jpg

Nowe pojazdy w firmie!

Wypłaty rozdane. Kickoon dobrowolnie zgłosił się i zadeklarował, że chce wypłatę tylko w wysokości 20%. Wielkie dzięki za poświęcenie.  :) 

Firma zakupiła w dniu dzisiejszym trzy pojazdy, jakimi są: 2x Rumpo oraz Buritto. Są one ogólnodostępne. Kryteria ws. odstawiania ich na bazę itp. są krótko i prosto opisane w punkcie 1.14 regulaminu. Każdy z tych pojazdów ma swoje miejsce i po użytkowaniu ma na nie powrócić. Każde niezatankowanie, porzucenie pojazdu zgłaszamy w nowym temacie, który powstał przed chwilą. W przypadku konieczności respawnu/tankowania/holowania pojazdu itp., koszty ponosi sprawca całego zajścia. Nagminne powtarzanie się porzucania i nietankowania pojazdu mogą skończyć się upomnieniami, dalej zwolnieniami.

Bodzio przechodzi okres próbny i awansuje na stanowisko "Nowicjusz".

Miłego tygodnia życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kickoon i Mimos awansują na stanowisko "Nowicjusz". 

Bodzio nie wyrobił normy w tym okresie rozliczeniowym. Zgodnie z regulaminem nakładam na niego słowne upomnienie. 

Miłego weekendu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiono kolejne pojazdy. Są nimi używany Buritto oraz fabrycznie nowy DFT-30. Pojazdy są dostępne dla was na bazie. Zasad użytkowania chyba powtarzać nie muszę. :)

Daniel awansuje na stanowisko "Wyga".

Miłego tygodnia  :cool: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypłaty zostały zmiejszone przez dużą ilość urlopujących. Podatek nie bierze urlopu, wybaczcie.

Mam nadzieję, że następny tydzień nie zmusi mnie do takiego ruchu.

Usunięty zostaje zakaz reklamowania naboru do firmy.

Miłego popołudnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kickoon awansuje na stanowisko "Doświadczony".

W związku ze zwolnioną osobą, ilość wolnych miejsc do obsadzenia w firmie wzrasta do dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym okresie rozliczeniowym musiałem zniżyć wypłaty tak, aby podreperowały one budżet firmy. Nie jest oczywiście najgorzej, ale przy stanie trzech pracowników, przy czym nie każdy jest pewien czy wyrobi normę, musiałem dać wypłaty w takim wymiarze w jakim je dałem. Mam nadzieję, że to zrozumiecie, a kolejny tydzień nie zmusi mnie do takiego ruchu, co mnie bardzo ucieszy.

Nabór trwa dalej, szukamy kilku aktywnych graczy. Więcej w odpowiednim do tego temacie.

Miłej soboty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

d5fD0pp.jpg

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, miękkich płatków śniegu za oknem, miłej atmosfery w gronie rodziny przy pachnącej choince i sypiącym iskrami kominku, a także wymarzonych prezentów i spokoju w sercu życzy wszystkim firma Zoomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji świąt, w dniu dzisiejszym, otrzymaliście wszyscy wypłaty w wysokości 90%, więc macie więcej martwych króli. Odpuściłem niewyrobione normy, są ważniejsze wartości w tym czasie.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypłaty zostały rozdane w wersji okrojonej. Dla informacji ogólnej - nikt nie był zmuszany do tego ruchu, każdy był zapytany ile chce wypłaty. :)

Tracimy jednego pracownika, w związku z czym zostaje otwarty nabór na jego miejsce.

BestioonBizonek oraz Lemon pomyślnie przechodzą okres próbny i zostają awansowani na stanowisko "Nowicjusz".

Miłego weekendu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym zapomniał. Za chwilę wyjeżdżam i wracam w środę późnym wieczorem. W tym okresie kontakt ze mną będzie znikomy. Przez ten czas firmą zaopiekuje się zaufana mi osoba z naszych zatrudnionych, czyli Rodriquez. Do niego zgłaszajcie wszelkie sprawy, zalażalenia (chociaż tych wolałbym nie widzieć).

Na szybko kilka awansów, wszystko widoczne w składzie. Wkrótce kolejne. Trzymajcie się! Do czwartku. 

A, pozatym dzięki za pracę w kierunku zdobycia drugiej gwiazdki. Mamy to. Lecimy po kolejną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie! Z tej strony wasz nowy manager Rodri się kłania  :uszanowanie: 

● Wypłaty zostały rozdane. Zarząd bardzo Wam dziękuje za poświęcenie się, oraz zaangażowanie w rozwój firmy z 10% wypłatami. W tym tygodniu już będzie normalnie.

● Bizoon awansuje o szczebel wyżej, za co bardzo gratulujemy!

● Ostrzeżenie otrzymuje Detal za nie wyrobienie normy.

Za ten owocny tydzień czeka na Was miła niespodzianka, która na dniach się ukaże.

Powodzenia oraz szerokości!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mam dla was ważną informację. Z dniem dzisiejszym odchodzę z firmy, a na moje stanowisko, tj. szefa, wchodzi Rodriquez. Nie chcę pisać wywodów o tym, jak ważna jest dla mnie ta firma, więc powiem tylko tyle, że trafia w bardzo zaufane ręce. Ponadto zawarliśmy pewnego rodzaju pakt, ale mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie będzie musiał być nigdy wcielony w życie. Będę pomagał mu w prowadzeniu firmy w najbliższym czasie i o ile nie będzie ważniejszych rzeczy, będę starał się być w życiu firmy na bierząco. Są sprawy ważne i ważniejsze, więc znudzenie, brak motywacji, niechęć itp. nie jest powodem odejścia, jednak coraz mniej czasu oraz szkoła, weekendowa praca oraz życie prywatne - żadnego z wymienionych nie chcę zaniedbywać. Tak pozatym - post wyżej mowa o miłej niespodziance, nie mowa o moim odejściu, będzie zmiana czegoś, co irytowało nas od początku istnienia, przez co wydawaliśmy dużo pieniędzy na respawn pojazdów.

Od czasu założenia firmy, tj. 30 sierpnia 2015 roku, przez firmę przewinęło się, razem z obecnie pracującymi, 25 pracowników. Nie wiem czy to dużo czy mało, jednak każdemu z osobna dziękuję za współpracę oraz dokładanie swojej cegiełki do tworzenia firmy, która z początku nie dostawała szans od graczy na przetrwanie, a po 163 dniach bycia na rynku jest firmą trzygwiazdkową, posiada 30 pojazów, ma bardzo dobrą kondycję finansową. 

WIELKIE DZIĘKI, NAJLEPSZE MIESIĄCE Z ROZGRYWKI NA SERWERZE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Halo aloo  :uszanowanie:

Chciałbym podziękować za pozwolenie bycia szefem Biggiemu i opiekowanie sie firmą.  
Dam z siebie wszystko aby firma rozwijała się w dobrym kierunku i trzymała wysoki poziom. Mamy nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało.  :)

Już niebawem spodziewajcie się pierwszych zmian.

Pozdrawiam i życzę szerokości :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mamy nową bazę z której się bardzo cieszę, choć jest do kilku poprawek. 

Usunięte zostały przydziały na zestawy, od teraz możecie brać jaki wam się podoba. Warunkiem jest odstawienie go w 100% naprawionego na bazę oraz pozostawienie zatankowanego (95% paliwa).

Jeśli ta opcja się sprawdzi to zostanie, jeśli nie wrócimy do poprzedniej.

Jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie gdy wsiądziecie do któregoś z trucka i zauważycie, że nie ma w nim paliwa, tankujecie go i wysyłacie mi screenshot z kwotą ile zatankowaliście. Otrzymacie zwrot za poniesione koszty.

Edytowane przez Rodriquez®

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wypłaty zostały rozdane. 

O stopień wyżej awansują; Matiska, Stachu_Jones, Pikoslok, Quazall. Tym samym przechodzą okres próbny. Gratuluje!

Bizoon zostaje zwolniony za zerową aktywność. A ci co nie wyrobili normy,  proszę o zwiększenie aktywności.

Przywrócono przydziały, wiec proszę się zgłaszać do mnie na serwerze po swój zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas na awanse:

Na stopień Doświadczonego kierowcy awansuje: mirko123. Stachu_Jones oraz Quazall.

Ten tydzień był dosyć owocny z czego się cieszę, choć nie spoczywajmy na laurach i pędźmy do przodu. 

Proszę również zapoznać się z regulaminem ponieważ zostały wprowadzone zmiany dotyczące norm.

Szerokości  :ahooj:

Edytowane przez Rodriquez®

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.